למה נשים מתעסקות עדיין בכשפים למיניהם?

kikona126

New member
בספר נוכריה מתארים את זה

יפה... וממש רואים איך אנשים מאמינים שאשה שעוסקת בריפוי היא בעצם מכפשה. וגם המשפט והכל מתוארים שם. מדובר בערך בשנים 1740. כשחושבים על זה לא כל כך לפני הרבה זמן, זה אולי 4-5 דורות לפנינו?

kikona126

New member
יכול להיות

הספר הספציפי מדבר על 1740-1760 כניראה שגם אז היה...

pynokyo

New member
אוי ואבוי, מסכנה האישה האומללה. כנראה ששחיתות היתה קיימת

מקדמת דנאן.
ובינינו, מבלי להצדיק התנהגות כפי שתיארת, בטבע החזק שורד.
זה אכזרי אבל פרקטי. (זה בדיוק מה שאמרו היום בערוץ טבע בנוגע לסיבה למה זכרי אחריות הורגים את גורי הזכר שלפניהם - בשביל להמשיך את הגנים שלהם. זה אכזרי אבל פרטי - בדיוק במילים האלה השתמשו).
לא בטוח שהיום בני האדם שונים בהתנהגות שלהם ובפרשנויות שלהם כלפי אנשים שנראים שונים מהחברה. וגם בנוגע לשחיתות ומעשי רצח בשם.... כל שם... לא השתנה בהרבה.
אותה גברת בשינוי אדרת.
מי יודע... אולי בעתיד נהיה בני אדם סובלניים יותר, ישרים יותר.
&nbsp

kikona126

New member
מצד אחד כן ומצד שני לא...

מצד אחד אנחנו רואים יותר ויותר הבנה וקבלה של האחר, וזה בא לידי ביטוי שמשפחות לא מתביישות בילדים עם אוטיזם או פיגור, או שאנשים מדברים על "המחלה" (מחלת הסרטן) דברים שפעם אנשים היו מתביישים בהם...
&nbsp
מצד שני בני האדם כל הזמן מחפשים עוד ועוד דברים שיגדילו את הפער ואותם מהאחר, מה שגורם לחוסר סובלנות... אם זה קשור לדת, לכסף, מקצוע... העבדות לדוגמא לא עברה מהעולם, היא "עודנה" שימי לב מי הם המנקים במקומות עבודה, האם העובד הפשוט יכול להגיע למעמד של המנהל הגדול? גם בעולם הרוח אנחנו רואים את ההפרדה הזאת, אנשים לא יהיו איתך בקשר כי את לא ברמה הרוחנית שלהם או מעליה, ואני אשאל למה? או איך בכלל מישהו יכול לדעת או להחליט באיזה רמה רוחנית אני? (וזה משהו שמאוד מורגש בעולם הרוח וגם בעולם הדת)

לא ניתן לומר שרמת התפתחות אחת טובה מאחרת

בעולם הרוח, אני לא חושבת שזה עובד כמו בהררכיה של העולם הפיזי.
אנשים ברמות התפתחות רוחניות שונות, פשוט לא יתחברו זה לזה, לא כי האחד יתעלה מעל האחר, הם פשוט יחושו שהפרספקטיבת חיים שלהם שונה.
הרבה אנשים שעולם במדרגה הרוחנית שלהם, החברים מתחלפים. עוזבים הישנים ומגיעים חדשים.
אין מדרגה אחת טובה מאחרת, כמו שלא ניתן לומר שכיתה ג' עדיפה מכיתה א'. זה פשוט רמות התפתחות שונות.

למה גברים מתעסקים בכישוף ?

כי זה עובד .
וכך גם נשים .
רק ביהדות לגבר אסור להחיות אשה מכשפה ,
וזה מלכתחילה אומר שיש כאלה שעוסקות בזה .
ותתחיל לחשוב האם יש לי כוח שמחיה ?
ומה זה אומר יותר ג'וקים ונמלים בבית ?
מה אתה מחיה כל הזמן בלי להיות מודע אולי את ההקצנה האיסלמית ?
דוד

צר לי לאכזב אותך אבל כיום שני המינים מתעסקים בכישופים

ואני גם נגד כישופים למיניהם. גם כי זה מאוד מפתה והמעבר לצד האפל יותר פשוט וגם כי טוב לא נרחיב בעניין אבל חלק מהקבוצות שעושות את זה עושות בדרך עוד דברים מלוכלכים ובכלל כשפים לרב לדעתי זה לא עניין נקי.
אבל זה ממש לא רק נשים ממש לא.

מאגיה שחורה

ככל הידוע לי, מי שעוסק בכישוף, שייך לצד האחר (סיתרא אחרא) ומייחסים את זה לתחום של מאגיה שחורה. שעיקרו שימוש בתודעות מהצד האחר (לא האור) כדי להשפיע על בחירתו החופשית של אדם.
אעפכ אני לא בטוחה כמה מכשפות/ים "נמצאים בתפקיד" בימים האלה.
בנוסף לזה, אני מרגישה שמתחוללת לחימה אינסופית לא נראית בין שני הכוחות האלה, בעולמות עליונים, כל הזמן.

אז בוא נתעורר על עצמינו

מאגיה שחורה היא שימוש באור המקיף בתוך חושך או רוח הפוכה .
סיתרא אחרא זה פילפול מהאמה ה-13 המציג כמו הספירות ,
דרכי פעולה אפשריים של הסובב כלפי האנש .
ישנם 23 סיתרות , והמפורסמות שבהם הם אחרא וקדושא ,
לפחות אצל הדורש המקורי של זה .
אתה יכול להיות בקודש וגן להיות בסיתרא אחרא .
אני יכול להגיד שבכדי שהמציאות הסובבת תפעל בלי שאת מפעילה הכל ,
צריך סיתרא אחרא , דהיינו סובב תחום ירידה פעילות , שהפעילות הזו ברמת החומר תיהיה עצמאית = אחרא .
דהיינו כדי שמישהוא יענה לך בפורום , צריך קישוריות וחיבוריות ,
מהמצב שהנשמה מנפישה הכל , למצב אינטראקטיבי שבו מישהוא שהוא לא הנפשת נשמתך יכתוב פה .
או יסע במכוניתו ברחוב עצמאית בלי קשר אליך .
ולשם כך יש מספר סיתרות ולא רק אחרא העובדות במשולב .
הם אינם הצד האחר הנוגד את האור .
זה חוסר הבנה של המושג סיתרא .
מה שזה מייצג לכל הרבנים שכאילו הרב מנפיש הכל , וזה תלוי רק בו המציאות ,
זו שטות ברמות ופשוט חוסר תלמוד תורה ,
ולעומת יישוב דעתו בו הוא חולםפ שהוא האל ומפעיל הכל ,
אזי אין עצמאות לאף אחד להיות הוא חוץ מהנפשת הרב .
ואם אתה במציאות שיש עוד אנשים ולא כולם רובוטים שלך ,
אזי הסיתרות נדרשות , בנוסף לאדמה שהונחו עליה , מה שמאפשר טכנולוגיה .
דוד

למעלה