בובת הוודו .

• פותח הנושא IBP1
  • פורסם בתאריך

בני33

New member
ארדן,,,מה זה *ההגדרות*תורה מסני?

למה ללכת להגדרות שאתה מצטט זה ,,,פשוט? האם המגדירים לטעמך הם,,,[מה בדיוק]על מנת לתת לי להסכים למה שהם מגדירים או מפרשים. ואני משחיל עוד שאלה,,,מה האובססיה הזה שלך להעביר את הדיון למקום אחר? תבוא אתה ומי שאתה רוצה משם,,,לפתח את הדיון כאן. מה לא טוב בזה? ואמשיך משהו בעניין הגדרות ופרושים. מאז שנכנסתי לבית הספר בילדותי ועד הכיתות הגבוהות בתיכון. למדתי או לימדו אותי לצורך הדוגמא,,,תנ''ך. ואתה יודע כמה הגדרות ופרושים של כאלה או אחרים לימדו במהלך השנים??? לאיזה פרוש אני צריך בדיוק לתת את מירב תשומת הלב? מאמין שירדת לסוף דעתי. כי גם המפרשים הם בני אדם,,,כמוני. אז לדוגמא,,,למה פרופסור יכול להסביר לי את התנ''ך יותר טוב מרב כזה או אחר.ולהפך. אני הבנתי ,,,ואתה? יום טוב.

RainBird

New member
תפוח הוא לא אגס. שמות והגדרות זה מאוד חשוב. אני הבנתי, ואתה?

ויש גם "תפוגס", בחיי נו../images/Emo9.gif

וחוצמזה, את הדעות הנחרצות האלה, אתה מוזמן בחום להעלות בדיון שם למטה תחת הכותרת "למה לנו בכלל שמות" או משהו כזה.. אני בטוחה שיש לך עוד הרבה לומר.

RainBird

New member
ברור שיש תפוגס אבל יש יותר תפוחים ואגסים מתפוגסים.

אפשר גם לרפא עם בובה../images/Emo24.gif

כשלמדתי רייקי למדנו שאפשר לניח בובה על המיטה ולטפל דרכה באדם . אך במחשבה שניה, אכן כמו שאפשר לרפא, אפשר לחסום. לילה קסום בריאות ויושר אריאלה

../images/Emo228.gif כישופים קיימים רק בראש...../images/Emo228.gif

אין דבר כזה כישופים ובובות וודו זה לא קיים רק בתודעה זה הכל ענין של אמונה ככל שתאמינו שיש זה יתפוס אתכם מבלי שתבינו איך וככל שתאמינו שאין זה פשוט יעבור דרככם אני אישית חושבת לטוב ולרע שכל מה שקורה קורה לטובה חשיבה נכונה ואמונה פותרת המון
הכל בראש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בני33

New member
בוקר אור סאלי,,,,,

אכן הכל בראש,,, גם כל מה שכתבת בהסבר האקדמי המלומד. ואני שואל כך; מה פרוש,אין דבר כזה? האם זו קביעה מוחלטת? ואם כן,,, מהי הסמכות שלך לכך?[לימודים,תעדה,ניסיון וכו' וכן,,,זה לא קיים רק בתודעה. אותן השאלות מלמעלה. ועכשיו אני מנסה להבין עוד משהו. מה זאת אומרת ככל שתאמינו שיש,זה יתפוס אות,,,, מי צריך להאמין? הרי זה שעושים לו את זה,כלל לא מודע לכך,אז למה בדיוק הוא צריך להאמין??? וטיפ; שני המשפטים האחרונים שכתבת,,,ממליץ להעביר אותם לראש המאמר שלך. ואז הכל יראה אחרת. יותר ברור. אגב,,,יש משהו שנעשה והוא לא היה קיים לפני כן בראש? ואולי מתוך כך עלי להבין[ואולי גם האחרים]שכל מה שכתבת,קיים בראש,,,,שלך. יום טוב.

../images/Emo221.gif צר לי ידידי לאכזב אותך בתשובה

לתגובתך.. אין לי תעודות,ניסיון,או לימודים בתחום הנ''ל אני מסתמכת בעיקר על חושיי והגיוני הבריא כוונותיי לומר שאין צורך להתעסק או להאמין באמונות תפלות כישופים וכולי גם אם הן קיימים אם אנשים נשים ובכלל,יבינו ויחיו את חייהם באמונה שלימה שכל מה שקורה קורה לטובה ויבינו ש"בובות ואמונות ו.... " כאלה לא באמת קיימים<גם אם הם כן> אזיי אפילו אם ינסו לכשף אותם ללא ידיעתם זה פשוט לא יעבוד לעולם!!!! מאידך אני מאמינה שמעשיו של אדם משפיעים על חייו ויתר התעסקות בכישופים.בובות עין הרע וכולי... גורם לאדם להאמין שאכן הוא מושפע מכך לדוגמא: אדם שישתמש בסמים<לאחר גמילה> יחתום שנפגש עם בורא עולם.... אדם שאובססיבי באהבתו לאשה<והפוך> יחתום שנעשה לו כישוף... אדם שלא יצליח בעסקיו <אולי בגלל ניהול כושל...> יחתום שיש עליו עין הרע... הדוגמאות הן רבות והמגוון עצום... ולסיום ידידי זה באמת לא אישי זאת דעתי שהכל נמצא בראש <או שמא רק בראשי> אנחנו מכוונים את מחשבותינו ואחראים על מילותינו לטוב או לרע מחשבה חיובית תוצאה חיובית מחשבות טובות תוצאות טובות עד כאן דעותיי מקווה שהסברתי אותי נכון ועד אז יום נפלא ושפע של אור

RainBird

New member
ומה *לא* בראש? הרי כל האמצעים שיש לנו לחוות את המציאות נמצאים לנו בראש. מישוש, טעם, ריח, ראייה ושמיעה- הכל זה עצבים בדרך למוח.

../images/Emo112.gif מה הקשר?!

לתגובתך..ו"עדיין" בדרך למוח... אנחנו מכוונים את מחשבותינו ואחראים למילים היוצאות מפינו לטוב או לרע... מחשבה חיובית תוצאה חיובית מחשבות טובות תוצאות טובות מחשבות על וודו כישופים ומכשפות תוצאות רעות מאד!!!!! אם אדם מרגיש טוב עם עצמו והמקום. אז המקום מרגיש טוב עם עצמו והאדם... בתקוה שהבנת עד אז יום נפלא ושפע של אור

RainBird

New member
מה קרה עם זה שמכשפות וכישופים וודו ואני חי טוב, והתוצאות נפלאות? זו אופציה שלא עולה לאיש כאן אני רואה ../images/Emo13.gif

אם השתמשת בזה לחיוב, לרפוי ועזרה

אז אולי השם שאתה נותן לעשייה שלך שונה אבל זו אותה גברת מוארת וחיובית

RainBird

New member
אז אם זה "אור ואהבה" הרי זה לא יכול להיות מאגיה. ואם זה חושך ודבר אחר, זה חייב להיות כישוף רע. זרות, קירבה, טוב רע, מיסטיקה ומאגיה- העולם דיכוטומי מחולק לשני צדדים. ולמטבע יש יותר מסתם שני צדדים. חבל.

אין צורך בבובה ../images/Emo228.gif

כל טיפול אנרגטי ניתן לשלוח מרחוק כשאנחנו מתכווננים אל האדם, ואל האזור בו אנו רוצים לטפל ושולחים את האנרגיה, יש דרכים ואסכולות שונות לטיפול באנרגיה ולכל אחת שיטות משלה. בנוגע לפגיעה צריך לזכור רשא שכל מה ששולחים מקבלים בחזרה בכפל כפליים, תשלחי רע תקבלי כמו בומרנג רע חזרה, תשלחי טוב יחזור הטוב אלייך...

IBP1

New member
חוק החזרה....

מוצאו מאומנות הכישוף "ויקה" .ואיני מכיר אותו באומנויות אחרות . אומנם כולם מצטטים אותו . אך החוק הנ"ל בא משם. אני מאוד מקבל אותו שכן אני מתנגד לעניין של שימוש בידע לרעת אדם.

חוק החזרה הוא חוק יסוד בבריאה../images/Emo24.gif

זהו חוק יקומי ובסיסי ולא שייך לאומנות מסויימת לפי החוק הזה כל שאתה שולח אתה מקבל הנה מאמר בנושא: . חוק הסיבה והתוצאה - The Law of Cause and Effect לכל סיבה יש תוצאה, ולכל תוצאה יש סיבה. לכל פעולה שאנו עושים, יש תוצאה. אם אתה שולח מחשבות טובות החוצה, אם אתה נותן אהבה, אהבה חוזרת בחזרה. אם אתה נותן כסף, כסף זורם בחזרה אליך. לפי הפיסיקה, לכל פעולה יש תגובה הפוכה ושווה. לפי החוק הטבעי הזה, כל מה שאתה שולח החוצה או נותן חוזר בחזרה בצורת אנרגיה דומה או שונה. קארמה טובה, כפי שחלק קוראים לזה, מובילה לקארמה טובה. בוודאי, ההפך הוא גם נכון. לחלק מהאנשים קשה לזכור שזה נוגע גם לכסף כמו לכל דבר אחר. אחרי הכל, הכסף הוא רק רעיון. הכסף הוא אנרגיה כמו כל השאר. ישנם חוקים שמכתיבים מה אתה חייב לעשות כדי להשיג כסף, שהם אינם שונים מחוואי שצריך לשתול זרעים לפני שהוא קוצר. כלומר בפשטות: אינך יכול לקבל ולהחזיק במשהו שהוא גדול יותר ממה שנתת. אתה חייב להיות יותר ולתת יותר כדי לקבל יותר. למאמר המלא: http://www.hasod.co.il/articles/Assaraf_7Laws.htm יש חוק נוסף גם הוא בסגנון וקוראים לו- דומה מושך דומה שונה דוחה שונה...

בני33

New member
אכן,,,כך,,,והקבלה מוסיפה,,,

במידה והתוצאה אינה טובה עבורך,,,חזור אחורה,,,ותשנה את הסיבה ואז,,,גם התוצאה תשתנה. יום טוב. מה זה טוב.... פעמיים כי טוב.

למעלה