בטן מתנפחת וצריבות

לאה361

New member
בטן מתנפחת וצריבות

כבר הרבה זמן שאני אוכלת באופן קבוע ארוחת בוקר קלה - או פרוסת לחם קלה עם עגבניה , או דגני בוקר וחטיף אנרגיה

כעבור זמן מה לקראת הצהריים , כמעט כל יום אני מרגישה את הבטן שלי מתנפחת והרגשת שובע , ולעיתים גם כאבים וצריבות בבטן. אני מרגישה רעבה אך לא יכולה להכניס כלום לפה , והבטן פשוט מתנפחת

מה יכולה להיות הסיבה,מה אני עושה לא בסדר?
חשוב לציין שבעבר לא הייתי אוכלת ארוחת בוקר בצורה סדירה , ולעיתים גם הייתי מרגישה את התחושה הזאת.אבל כשעברתי לאכול ארוחת בוקר , תדירות ההרגשה הזאת רק התחזקה

אבי519

New member
כדאי שתפני לרופא , רצוי גסטרו

זה יכול להיות מהרבה סיבות .
יכול להיות שזה שום כלום, ויכול להיות שזאת מחלה שצריך לטפל בה.
למשל : רגישות לגלוטן , או לחלב או אלרגיה כל שהיא למוצר מזון כל שהוא .
ויכול להיות שזאת בעיה של עודף חומציות בקיבה שגורמת דלקת ברירית הקיבה או בשער הקיבה, או בתרסריון עם או בלי חיידק הליקובקטר פילורי וכ"ד. - במקרה כזה מקבלים תרופה נגד חומציות וטיפול אנטיביוטי נגד החיידק.

לאה361

New member
כבר כמה פעמים פניתי אליהם

זאת סיטואציה שנמשכת אצלי בערך לפחות 7-8 שנים
בהתחלה לא שמתי לב לזה כל כך , אחרי בערך שנה פניתי לגסטרו , מצאו לי חיידק בבטן ועשו לי ניתוח
הכאב עבר , אבל הוא חזר אחרי כמה זמן , נבדקתי פעמיים ואמרו שלא מצאו כלום
החלפתי הרגלתי תזונה כי כן בעבר לא הייתי אוכלת בצורה בריאה , ועדיין הכאב נשאר ולא עבר , ואפילו ההתנפחות והכאב רק גדלים עם הזמן

אבי519

New member
ניתוח ? איזה ניתוח ? האם את לוקחת תרופות נוספות?

מה היה האיבחון ? איזה חיידק מצאו ?...
כל אלה שאלות רפואיות שבלעדיהם אי אפשר לענות על דבר כזה.
את צריכ הלעשות עוד בדיקות.
קורה הרבה שזהום בחיידק חוזר שוב.
את חייבת לחזור לרופא שטיפל בך או לזה שניתח אותך ולהמשיך לנדנד לו ולא להרפות ואם לא עוזר פני לרופא מומחה אחר, זה כנראה עניין רפואי רציני ולא בעיה שיכולה להיפתר באינטרנט..

trilliane

Well-known member
מנהל

למעלה