[בואו לנסות]כלי חדש להשוואת ערכים תזונתיים של מזון

yealsigal

New member
[בואו לנסות]כלי חדש להשוואת ערכים תזונתיים של מזון

שלום לכולם

רציתי לפרסם פה כלי שהעלתי אתמול בגירסת ראשונית של השוואת ערכים תזונתיים של מאכלים (קלרויות,חומצות אמינו, ויטמנים וכו).
מלא פעמים יצא לי שחיפשתי באינטרנט דרך נוחה לצפות ולהשוות בערכים של מזון ותמיד מה שמצאתי לא היה טוב מספיק אז החלטתי לייצר משהו בעצמי !!!

אני ממש אשמח אם תיכנסו ותנסו את הכלי בעצמכם ולאחר מכן תכתבו לי ביקורת על הכלי שאני אדע איך לשפר ולפתח אותו שיהיה יותר טוב ויעזור ליותר אנשים !

קישור : http://compareyourfood.com/

מה חשבתם על הכלי ? מה כדי לשפר/לשנות/להוסיף ?

אבו זקן

New member
מי מכיר את שמות המאכלים באנגלית?

חוששני שרובנו לא, אבל למי שכן מכיר באמת לא קשה למצוא את הנתונים ברשת כך שלא ברור מה הייחוד בכלי שלך. אולי תכתוב בכמה מילים מה היתרון שלו על פני אתרים כמו למשל זה.

בנוסף, לא ברור לי למה בחרת דווקא את הרכיבים שבחרת (כמו מה החשיבות של Theobromine דווקא, אלא אם כן הטבלה שלך מיועדת לכלבים
)

אבי519

New member
אתר מצויין ! כל הכבוד על ההשקעה.

רק כמו שאמר אבו זקן היה נחמד אם היה גם בעיברית .
למרות שאפשר להשתמש בGoogle Translate כדי למצא את השם באנגלית .

אבי519

New member
הערה נוספת

ברשימת חומצות אמינו חיוניות יש סימני מינוס וסימן וי , ולמטה יש הסבר , אבל זה לא ברור כלכך כי לפעמים יש יותר חומצת אמינו ב 100 גרם וסימן מינוס ובאחר זה הפוך . כי הכמות היא מתוך 100 גרם מוצר ובטבלא למטה מדובר על כמות מתוך 100 גרם חלבון.
אני מציע לך לרשום גם את האחוז של חומצת אמינו מתוך החלבון כדי שהמספרים יתאימו למה שכתוב בהסבר שלמטה .

למעלה