רמת טריגליצרידים גבוה

L2010

New member
רמת טריגליצרידים גבוה

שלום רב,
אני רזה אך יש לי רמת גבוה יחסית של טריגליצרידים וכולסטרול (וגם להורי).
בשנה האחרונה עשיתי שינוי תזונתי שכולל בעיקר - הורדת סוכרים והפחתה משמעותית של פחממות פשוטות (וגם הליכות יומיות), כתוצאה מכך רמת הטריגליצרידים ירדה הרבה אך היא עדיין גבוה יחסית.
- שאלתי היא רק בנוגע לפעילות גופנית, איזו סוג פעילות גופנית תהיה הכי אפקטיבית עבור שריפת סוג זה של שומן? - פעילות מתונה או מאומצת? וכמה זמן בכל יום?
(מעדיף לא לאבד הרבה קלוריות כדי לרזות כמה שפחות).
תודה רבה לכל מי שיענה :)

אבי519

New member
אני גם סבלתי מבעיה כזאת

מנסיון שלי פעילות גופנית לא עוזרת בכלל. (ניסיתי פעילויות מאד אינטנסיביות בעבר -כולל טריאטלון , ללא שום תוצאות)
מה שכן עזר לי זה דייטה דלת שומן ודלת פחממות.
הורדתי אתהשומנים בדיטה למינימום - לא אוכלבכלל שום שמן או חמאה מרגרינה וכ"ד, גבינות רק מקסימום 3% , השומן היחיד שאני כן אוכל זה 50 גרם זרעי פשתן ביום, או אגוזי מלך או אבוקדו. ובשר עוף עם העור- ככה שאני מקבל מספיק שומן .
הורדתי פחממות ועמילן - שתי פרוסות לחם מלא ביום . לא אוכל אורז לא תפוחי אדמה לא מאפים וכ"ד.
היום הטריגליצרידים אצלי בתחום הנמוך
בהמשך הדף , בשירשרו מלפני כמה ימים אתה יכול לראות תפריט מדוייק שלמה שאני כן אוכל .
הערה- אני גם אוכל ללא מלח אבל בגלל שסבלתי גם מלחץ דם גבוה. - אבל אם הבעיה שלך רק טריגליצרידים אתה יכול להתעלם מהנושא של המלח.
לינק :
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1148/181858215/%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%9D/%D7%AA%D7%96%D7%95%D7%A0%D7%94_%D7%95%D7%93%D7%99%D7%90%D7%98%D7%94[/URL]

למעלה