ממרח חמאת בוטנים

אבי519

New member
מזכיר לי קפה נטול קפה.

הכתובית בעיברית לא נכונה , על הצנצנת לא מוזכר בכלל בוטנים.
כתוב שזה צימוקים וקינמון
לפי הערכים התזונתיים בתוית זה מזין כמו משחת נעליים.
לפי התוית אין בזה שום דבר מזין , לא בוטנים ולא כלום, זה משחה שמכילה רק מלח וכימיקלים חומרי צבע מלאכותיים חומרי טעם מלאכותיים , עמילן תירס... שמיצרים כאילו "משחה בטעם קינמון".
מצד שני כשקוראים מה שכתוב למטה באותיות הקטנות יש בזה עמילן תירס צימוקים כתושים וכל היתר כימיקלים חלק טיבעיים חלק סינטטיים.
בכל מקרה אם יש בזה צימוקים -בצימוקים יש סוכר, ועמילן תירס זה פחממות אז יש בזה סוכר וקלוריות והתוית עם הערכים התזונתיים מטעה.

אבו זקן

New member
עוד פרסומת

מאחר ואין מנהל לפורום, אין מי שינכש את הפרסומות.

מכל מקום, walden farms הוא יצרן מכובד שמתמחה ברטבים ותוספות ללא קלוריות או עם תכולה קלורית מינימלית("contains trace calories"). כל אחד מבין מה זה אומר לגבי כמות הצימוקים והבוטנים שמשתתפים בחגיגה, אבל הלקוחות אינם מעוניינים במרכיבים אלא בטעם. המוצרים של walden farms פופולאריים למדי אצל אנשים בדיאטה חריפה, למשל מפתחי גוף בשלב החיטוב.

אבי519

New member
ברורו שזה פרסומת מוסוות אבל גם פרסום מוטעה ומטעה

לפי החוק בישראל צריך לכתוב כמה קלוריות יש אפילו אם זה רק 10 קלוריות ב100 גרם , ואסור לכתוב 0 קלוריות , אם יש בזה משהו שכן מכיל קלוריות.
הם יכולים לכתוב "פחות מ 10 קלוריות ל100 גרם.".. אבל לא 0 .
בכל מקרה בטוח שלא נכון לכתוב "חמאת בוטנים "בעיברית ו"ממרח צימוקים" באנגלית .

אבו זקן

New member
החוק בישראל?

אני לא בטוח שהחוק חל על אתר שרק מתווך בינך לבין חנות בחו"ל אליה אתה מועבר כשאתה מנסה להזמין דרך הקישור שקיבלנו (וכנראה חי מהקופונים שהוא מקבל על ההפניות. ליתר דיוק: כנראה מנסה לחיות מזה. אני לא מעריך שיש להם סיכוי גדול להצליח).

אבי519

New member
טוב אני לא מתכוון לתבוע אותם

גם החוק בישראל הוא חוק בלי שיניים , כיוון שלמשרד הבריאות יש יותר מידי פקידים ופוליטיקאים אבל מעט מידי מפקחים .

דור1213

New member
התייחסנו להערה

התייחסנו להערה והוספנו לאתר את תווית המוצר כך שתוכלו לראות בדיוק מה המוצר מכיל
שבוע טוב

למעלה