מקווה שאני במקום הנכון...

מקווה שאני במקום הנכון...

שלום, שאלה בנוגע לאוכל בזמן הריון נכון להיום אני בשבוע 18 לפניי הריון הייתי 62 ל גובה 1.72 כיום אני 64. אני יודעת שזה תקין, אבל מה המשקל הנורמלי שאגיע לחודש ה9? תודה רבה

אבי519

New member
חוץ מהתינוק ששקול כ 3קילו יש גם נוזלים רבים

ושיליה , התפתחות בלוטות חלב בשדיים ושומן שמיועד להשנת התינוק...
לכן אי אפשר לאמוד בדיוק כל אישה עולה במשקל בזמן הריון .\מה שאוסר זה לנסות לשמור על משקל בדיטות בזמן הריון כי חוסר באחד מאבות המזון ויטמיינים מינרלים עלול לפגוע בעובר.
בזמן הריון בדרך כלל הגוף דורש יותר אוכל ולכן אוכלים יותר וזה טיבעי צריך לאכול בריא ומאוזן רצוי להמנע מדברים לא בריאים ככל הניתן .
לפעמים יש תוספי תזונה שכדאי לקחת - אבל רק בהוראת רופא.

תודה, בהחלט ברור אבל-

לעולם לא עשיתי דיאטה, אף פעם לא עליתי משקל , הגיוני לגמריי שאני יעלה במשקל ... השאלה שאני בודקת, מה הממוצע שנעלה במשקל? כרגע אין לי רצון לאוכל מעבר היום יום הרגיל שלי.. אני רק רוצה לדעת שאם יקרה שאני מתחילה לאכול כמו בהמה, שאני אדע שהמשקל בהחלט גבוהה מידיי ולכן צריך להפסיק לאכול שטויות.. את האמת ? אני חושבת שאני אולי קצת לחוצה, בשלב שאחרי הלידה אני צריכה להתמודד עם משקל שאף פעם לא הייתי ולמצוא דרך לחזור למשקל הרגיל...

אבי519

New member
אז את לא צריכה להלחץ העליה במשקל היא טיבעית והחזרה למשקל

תקין אחרי הריון גם היא קורת באופן טיבעי.
כייון שאין לך נטיה להשמין ולכן את רק צריכה לאכול בריא, לאכול תזונה מאוזנת כל הזמן והגוף יחזור לעצמו אחרי ההריון.
אין דבר כזה "ממוצע של עליה במשקל בהריון" כיוון שזה תלוי בהרבה מישתנים ואצל כל אישה זה אחרת.

אבו זקן

New member
משהו:

ה BMI ההתחלתי שלך הוא סביב ה-21, כך שלפי mayo clilnic את אמורה לעלות בין 11 ל-16 ק"ג בסוף ההריון (בהנחה שיש לך עובר יחיד). אם תחפשי קצת בטח תמצאי גם אבני דרך לטרימסטר או לכל חודש.

תודה רבה !

זה מה שפחות או יותר רציתי לדעת... רק רציתי לדעת אם אנחנו עולים ב20 קילו... יותר.. פחות... עכשיו הרבה יותר מובן ! תודה רבה

למעלה