כיצד מתגברים על רעב ליום פעם בשבועיים בדיאטה

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
כיצד מתגברים על רעב ליום פעם בשבועיים בדיאטה

פעם בשבועיים בערך ביום שהמשקל יורד- הוא יורד בדרך כלל בבת אחת פעם בשבועיים אני מאוד רעב ואוכל יותר. מה לעשות זה פוגע בהורדה במשקל.
היום למשל אכלתי עוד יוגורט ועוד פיתה מלאה. והרעב עבר ובארוחת ערב אכלתי פחות שמן קנולה. כי הרעב היה בצהרים.

כשרעבים פשוט לאכול

בתהליך הרזיה עם תפריט מאוזן לא אמור להיות רעב קיצוני בכלל.
אני כמובן לא יכולה להיכנס לכל הפרטים מה אתה אוכל ואם זה נכון אבל מה שבטוח נכון לכל תהליך הרזיה זה שרעב אמיתי צריך להיענות. אחרת הוא יתפתח לעוד יותר קיצוני ואז כבר מגיעים לכמות גדולה מדי ואפילו לאובדן שליטה. כלומר- עדיף היה לתפוס את הרעב כשהוא היה עוד יחסית קטן ולאכול חצי פיתה עם ממרח ולהוסיף ירקות ולא פיתה שלמה שזה יחסית הרבה פחמימות ועוד התוספת של היוגורט שגם בו יש פחמימות.
ככה גם היית שומר על כמות פחמימות נאותה פר ארוחה וגם שבע יותר בזכות הירקות

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
תודה רבה

היום באותה דיאטה אני לא רעב. זה קורה רק כפעם בשבועיים שהמשקל יורד בבת אחת.
אני אשמע לעצתך ואוכל קצת בלי להגזים.
&nbsp

אבי519

New member
אני שומר על תפריט קבוע ולא סוטה ממנו ימינה ושמאלה

אפילו אם אני מרגיש שהבטן נדבקת לגב.
עם הזמן למדתי לחיות עם ההרגשה הזאת של רעב בין הארוחות , ועם הזמן היא הפכה לפחות מטרידה ופחות מורגשת ובסוף התרגלתי לאכול פחות ולהתעלם מהרעב.
חשוב לתכנן את הארוחות כך שלא יעבור הרבה זמן בניהם .
אני בדעה שאי אפשר באמת לרזות בלי ללמוד להתגבר על הרעב.

רעב זו תחושה בסיסית אבל אסור שיהיה קיצוני

לא לכל האנשים יש כוח רצון וחוץ מזה רעב אמיתי פיזיולוגי זה אומר ירידה ברמת סוכר- מצב לא רצוי בכלל. כי אז הגוף גם מצמצם את שרפת הקלוריות בהתאם למחסור בסוכר, חומר האנרגיה ההכרחי לכל התהליכים. ומה זה מצמצם את שרפת הקלוריות? זה בעצם לבצע לאט יותר תהליכים לא חיוניים כמו תהליכים של בניה ושימור. וזה אומר גם שהמטבוליזם איטי יותר, מה שמאוד מקשה על שמירת המשקל לטווח הארוך. אז אפשר להפעיל כוח רצון, ולך יש כנראה לא מעט :) רק חבל! לאכול כמות פחמימות קטנה בזמן לא יזיק רק יועיל. פחמימות בכמות נכונה בחיים לא יהפכו לשומנים מה שגורם ליצירת שומנים זה עודפים בזמן נתון.

רוב הזמן נח

Well-known member
אם תאכל שומן, חלבון ופחממות בכמות המתאימה

לא תהיה רעב בין הארוחות.
בשביל לרדת במשקל צריך להיות בגרעון קלורי ולא בהתנזרות משומן או חלבון.

בקיצור, צריך לאכול כמו שצריך אבל פחות.

Ron W

New member
ללא תחושת רעב כמעט כולם היו יורדים במשקל "בטעות"

תחושת הרעב מהווה חלק ממנגנון יצוב משקל
לכן תחושת רעב קל מעידה על גרעון קלורי כלשהוא
הרעיון לפתח כושר עמידות לרעב , כמו להאריך מחזור נשימה
האיסלם לדוגמא, מתרגל את הכושר הנ"ל ברמדאן..

למעלה