אני שומר על דיאטה בחריגה של 200 קלוריות

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
אני שומר על דיאטה בחריגה של 200 קלוריות

ובכל זאת משמין סף הקלוריות שלי הוא 2000 והייתי צריך לרדת במשקל. אבל אני עולה המשקל שלי 101 קילו כבר.
מה שאני אוכל בפועל

בוקר גבינה קוטג חבילה 2 לחם מלא ירקות
10 שתי פרוסות גבינה צהובה 7 שקדים או 3 אגוזים יוגורט סויה קטן לבן קטן פרי ירקות
12- צלחת קטניות ואורז מלא שמן קנולה ירקות
3- שתי פרוסות גבינה צהובה 7 שקדים או 3 אגוזים יוגורט סויה קטן לבן קטן פרי
ערב 6- שתי פרוסות לחם. 2 כפיות גדושות חומוס ממרח סלט - ואם רעב חצי כוס חלב.
החריגה שלי מהדיאטה שקיבלתי היא 3 פרוסות גבינה צהובה. וחצי כוס חלב ו7 שקדים. בלי זה אני רעב מידי. בדיאטה אני רק קצת רעב כמו בכל דיאטה

חריגה של 200 קלוריות היא לא הסיבה לעליה במשקל

זה מקסימום היה אמור לא לאפשר לך הרזיה אבל בטח לא לגרום למצב שאתה אוכל יותר ממה שאתה שורף (=השמנה)
אני ממליצה לך לחזור למי שתכנן לך את התפריט ולהגיד שזה לא עובד.
אני בכל מקרה לא הייתי ממליצה תפריט כזה כי האיזונים שלו לא משביעים.
ורק טיפ קטן כדי לשבוע יותר במסגרת התפריט הזה: תעביר את קופסת הקוטג' לצהריים עם האורז. ואני מקווה שאתה אוכל 5% ולא 9%

אבי519

New member
על פניו נראה לי שהדייטה שלך מכילה יותר מידי שומנים ופחממות

אבל כיוון שאתה לא מציין כמויות מדויקות אי אפשר לדעת בוודאות.
כמה טיפים:
ראשית אני מציע לך להוריד את השומנים והפחממות למשל האורז והשמן קנולה ממש מיותרים - אכול במקום זה יותר גבינה רזה חצי אחוז\שני אחוז וירקות.
אם אתה רוצה לחרוג אל תעשה את זה עם גבינה צהובה חלב ושקדים אלא עם תפוחי עץ וגזרים או עוד ירקות.
אני מציע לך להמנע לחלוטין מגבינה צהובה ומחלב נוזלי ומיוגורט ( חלב ויוגורט מכילים הרבה סוכר לקטוז) ובמקום זה לאכול רק גבינות לבנות חצי אחוז או שני אחוז .
את המוצרים שמכילים הרבה עמילן להוריד לשתי פרוסות לחם ביום או כמות זהה של אורז (ולא גם אורז וגם לחם).
קטניות עדיף קטניות שמכילות יותר חלבון ופחות שומן למשל - עדשים אפונה פול ולא חומוס ולא סויה.
שתיה גם חשוב לשתות משקאות בלי סוכר ובלי אלכהול (אלכהול משמין יותר מסוכר).
דבר נוסף בירקות גם יש קלוריות וצריך להביא גם אותם בחשבון הקלוריות.

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
תודה

אני מנסה להמיר גבינה צהובה בחלב סויה. ביוגורט טבעי יש פחות לקטוז כי חידקי היוגורט אוכלים אותו.

אבי519

New member
בנושא היוגורט ,זה לא מדוייק

ביוגורט החיידקים מפרקים חלק מהסוכר אבל הופכים אותו לחומצות אורגניות שגם הם מכילות קלוריות כך שמבחינה קלורית אין שינוי משמעותי.
זה כמו ביין - החיידקים מפרקים את הסוכר במיץ הענבים והופכים אותו לאכלהול - אבל הקלוריות נשארות כי גם אלכהול זה משמין.

הפרוק של הסוכר של החלב ( לקטוז) ביוגורט עוזר לבעיות עיכול של חלב למי שיש כאלה, כי הסוכר של החלב גורם לבעיות עיכול אצל אנשים מסוימים אבל הקלוריות נשארות אותו דבר.

אבי519

New member
בנושא גבינה צהובה

גבינה צהובה היא גבינה שמנה מאד ואני מציע להוריד אותה מהתפריט לגמרי .
להחליף אותה בגבינה לבנה עם פחות מ3% שומן בלבד.
לא יודע כמה שומן יש בחלב סויה, מאחותי הטיבעונית שמעתי כי חלב סויה בדרך כלל שמן יותר מחלב רגיל . והמוצרים שעושים מהסויה גם שמנים , בנוסף השמן של הסויה מכיל יותר מידי אומגה 6 ולכן לא כלכך בריא.

בכל מקרה כל דבר שאתה רוצה להכניס לדיטה שלך בדוק כמה קלוריות יש ב 100 גרם , זה הבסיס להשוואה הכי חשוב .

אתה משמין כי הגוף שלך מאוד חכם

אפילו יותר ממה שאתה חושב. כל צמצום קלורי שנועד לגרום להרזיה סופו שיוביל לשריפת שריר ולעליה במשקל, הגוף ילמד לנצל את מה שתיתן לו, יוריד את רמת המטבוליזם ושריפת השומן כדי לשמור על עצמו חי! . אם תוריד עכשיו 200 קלוריות ועוד חצי שנה עוד 200 קלוריות סופו של עניין תאלץ לרעוב על 600 קלוריות כדי לשמור על המשקל? האם זה נשמע לך הגיוני?
רשימת הארוחות שהעלת כאן היא מתכון לרעב תמידי, רעב שלך ורעב של כל תא בגופך.
המשפט האחרון שלך - אני רעב כמו בכל דיאטה פשוט מעציב אותי
אפשר אחרת.

למעלה