עוגת כדורגל

peteltut

New member
עוגת כדורגל../images/Emo86.gif

טוב, אחרי המון זמן שלא הכנתי עוגה , חברה הזמינה ממני עוגה לבן שלה עבדתי כמעט יומיים עם הפסקות רבות כדי לטפל בקטנצ'יק שלי (9 חודשים) , שדרש את מלא תשומת הלב שלו בצווחות חד משמעיות (ובצדק)ובטיפוס אינטנסיבי על הרגל שלי תוך כדי העבודה
אבל - נגמרו התירוצים - הנה מה שיצא ואני ממש לא מרוצה מהגימורים, ולצייר את הכדורגל היה פשוט סיוט ! חוצמזה שנהיה לי סדק בעוגה
אבל נקוה שיעבור והילד ישמח

התוצאה מאד יפה ../images/Emo70.gif

באמת רואים שהשקעת המון עבודה בכדורים. האם הדשא עשוי מקוקוס צבוע ?

peteltut

New member
תודה../images/Emo140.gif כן הדשא מקוקוס צבוע

שלדעתי ממש "הקפיץ" את העוגה. הדבקתי אותו לעוגה עם רויאל אייסינג דליל שמרחתי על בצק הסוכר

peteltut

New member
פשוט : שמתי בקערה קצת קוקוס

הוספתי צבע מאכל ירוק נוזלי + כפית מים ,לבשתי כפפות חד פעמיות ומוללתי ביד עד לצבע כמעט אחיד.

מקסים !

הכדורים הם נרות ? את הכנת ??? חסרים רק השערים שאפשר לקנות, אבל היא נראית נהדר גם בלי.

לילית462

New member
wow העוגה מדהימה !

העוגה משגעת, אני לא מבינה למה את לא מרוצה, בתמונה זה נראה פיצוץ ! הגימור יפה מאוד, הקוקוס אכן מקפיץ את העוגה. והכדורי רגל לנרות - סוף הדרך (לילד בן 9 צריך 10 נרות) - אני מקווה שאל ביאסתי אותך. את הסדק אני לא רואה והפיסול של הילד משגע ! עמית (חתן היומהולדת) בטח ישתגע מרוב שמחה, ותהיי בטוחה שהוא לא ישים לב אפילו לבעיה אחת.

rachel1234

New member
העוגה מקסימה. כדורי הרגל זה נרות

מוכנים? הילד יהיה מאושר.

peteltut

New member
תודה רבה על התגובות החמות ../images/Emo140.gif

הכדורים הם מבצק סוכר, ועיטרתי אותם אחד אחד (עבודה מייגעת!) בנוגע לנר העשירי- חשבתי על זה רק כשגמרתי את העוגה
אבל אפשר להדליק את הנר העשירי על היד (אייייי) של הילד שאוחזת בכדור. לגבי השערים - ניסיתי למצוא קנויים אבל לא הצלחתי, ולא התחשק לי לעשות עבודה מייגעת וכמעט בלתי אפשרית של זילופים מרויאל .... מקווה שיהיו מרוצים, ושוב תודה על התגובות החמות

Hun1

New member
העוגה נראית נפלא אוהבת את הכדורגלן

כל הכבוד על ההשקעה

rachel1234

New member
ואו. באמת השקעה. אבל יצא כל כך יפה

בקשר לשערים קנויים...יש בחנויות כפר השעשועים וגם בסופרים במחלקת היומולדת.

michahz

New member
העוגה מקסימה, הדמות משגעת, דבר קטן

שמפריע לי זה שהסגירה בחלק התחתון היא מקדימה, עדיף לסיים מאחור.

peteltut

New member
נכון, צודקת

האמת שזה היה מתוכנן להיות החלק האחורי, ובסוף התחרטתי והפכתי בגלל שהנחתי את העוגה קדימה מדי ולא רציתי להזיז.

לילית462

New member
ובהשארתך, עוגת הכדורסל ../images/Emo87.gif

אז שוב תודה על ההשראה בנושא הכדורים הקטנים, אחרי ששמתי 12 לילד שחוגג 11 אמרו לי שהאירופאים לא שמים אחד לשנה הבאה... את רואה גם לך וגם לי מספר מחזיקי הנרות לא מתאים.....
כמו כן תודה לכל הבנות על העיצות (איך אופים בתבנית כיפה) והתמיכה כולן כאן כל כך מהדרות שזה פשוט מרגש

עוגה נפלאה!../images/Emo45.gif

משלבת כמה טכניקות ובכולן העבודה יפה ונקיה. הדמות מקסימה, ואני בטוחה שהילד יהיה מבסוט עד הגג! ולעבוד עם תינוק שמטפס לך על הרגל.... נשמע לי בלתי אפשרי... כל הכבוד שהצלחת כלכך יפה בכל זאת!

ואם כבר מדברים על תינוקות

גם לי יש תינוק בן 7 חדשים בבית (+ אחד בן שנתיים וחצי), ולהכין עוגות זה כמעט דבר בלתי אפשרי. כרגע אני פשוט מחכה שהם יגדלו קצת

peteltut

New member
איזה כיף שאתן מבינות לליבי ../images/Emo140.gif

גם לי יש עוד שובבה מקסימה בת שנתיים ו-7, וכשהיא חוזרת מהגן זה בכלל בלתי אפשרי להתקרב אפילו לשולחן העבודה
לכן אני חוששת להתחייב להכין ולעמוד בזמנים... , אז גם אני מחכה שיגדלו קצת ובינתיים עושה מה שאפשר
תודה על הפירגון

למעלה