היי אני חדשה כאן ויש לי בעיה די מציקה

Elodiiiie

New member
היי אני חדשה כאן ויש לי בעיה די מציקה ../images/Emo4.gif

טוב אז היי D: אממ אני אלודי בת 16 ויש לי בעיה שדי מציקה לי והגעתי למצב שאין לי ממש תשובה אז אמרתי לעצמי,למה לא ללכת לפורום אולי פה יתנו לי תשובה...מראש יש מצב לחפירה קלה עמכם הסליחה ^^ טוב היה לי חבר בקיץ לאיזה שבוע אממ כשראיתי אותו נמשכתי אליו מיד והתברר מהר מאוד שהוא מש אני מחפשת אסרטיבי מאווד! נראה טוב! ומגניב ..לצערי לא ראיתי באותה תקופה צדדים אחרים שלו. בכל אופן,הוא בא אליי לכמה ימים (הוא גר בעיר אחרת) והיה ממש טוב בימים הראשונים ובאמת המשיכה בנינו הייתה משהו מיוחד עד ש...הוא די נמשך לחברה שאיתי בתנועה (אני בתנועת נוער משם הכרתי אותו) הוא היה דבוק אלייה כל הזמן לא התייחס אליי זה היה באמת נורא כאילו,מישהו מבחוץ היה בא וחושב שהיא חברה שלו כמובן שכל הביקור אצלה נגמר טסתי והשארתי אותו מאחור כעוסה מאוד בסוף היום ליוויתי אותה לתחנת האוטובוס ונפרדנו לשלום. הוא אמר שנדבר כשהוא יחזור הוא התקשר קיווה שנרגעתי טיפה ושחברות שלי שמחו אותי וחזר על אותו משפט כל פעם "אני באמת מצטערת לא שמתי לב" שאל אם אנחנו ממשיכים בתור חברים ועניתי כן בידיעה שכשאני אחזור מחו"ל אחרי מחשבות וזה אני אפרד ממנו למזלי הגורל הקדים אותי והוא נפרד ממני בסמס בטענה שאנחנו מעולמות שונים לגמרי ושהוא באמת ישמח שנמשיך להיות ידידים ושהוא עדיין אוהב אותי -והוא צודק הבן אדם ממש בהמה חסר כבוד לאף אחד! באמת בנות מבחינתו זה סתם עוד בן, קיצר בהמה של ממש. תחילת שנה הגיעה ואז היה טיול ששן אני אמור לפגוש אותו מחדש והייתי בטוחה שהכל יהיה רגיל ונדבר מסתבר שלא,הבן אדם פשוט התעלם ממני! בצורה אכזרית! סיפר וירד עליי עם חברים שלו באמת...ממש גרם לי להרגיש חרא עם עצמי למחרת הייתי כ"כ עצובה ובדיכאון פעם ראשונה שאני בוכה בציבור (במונית חזרה) והוא עם כל החברות שלי וחיבק אותן וצחק איתן שהם היו ס"מ לידי ואיתי? כלום. הייתי שבורה שבועות בגלל זה עד שבא ידיד חדש לחיי (וואו נשמע דרמטי) ופשוט העלים לי אותו מהמחשבות שלי ומדי פעם הוא קופץ לי לראש (הבהמה כן?) בכל אופן עבר כמה זמן ואז הוא שולח לי הודעה בפייסבוק משהו כמו "אני ידוע שזה ישמע מוזר אבל..." לא ידעתי בכלל למה לצפות קיצר ככל שהשיחה נמשכה יצא מצב שהוא ממש ממש מצטערת הוא יודע שהוא יצא בן זונה כל זה היה בכוונה ובגלל חברים שלו (יש לו אגו מטורף!) והוא ממש מצטערת והוא עדיין חושב עליי ומתגעגע אליי מאוד ומקווה (
שימו לב לדברים הבאים!) שבטיולים הבאים נוכל לשבת לבד,אי שם בחושך ונדבר כזה ומי יודע אולי נמשיך עם זה הלאה (והוא מתכוון לזה שנתנשק כאילו סטוץ' לטיולים) עכשיו לא מספיק שהוא הוציא אותי זונה ליד חברים שלו (מילים שלו כן?) אז עכשיו הוא רוצה שכאילו נדבר בחשאי כשטוב לו ושנתנשק ... כאילו אני איזה בובה כזאת שבגלל שהוא עדיין מתגעגע אז יאללה בטיולים יקרה מה שיקרה אבל שהוא ידיד שלי? ושנדבר מול כולם? לא מה פתאום...ונגיע לבעיה
עוד מעט יש לי סמינר והוא בטח יהיה שם והחברים שלו ויצא לי שם לא משהו בחלק מהשכבה שלי בתנועה (לא דבר נעים..) הבעיה הגדולה שלי היא שאני ממש ממש אבל ממש נמשכת אליו כאילו פיזית! - כמו בסרטים שכשהבחורה רואה את הבחור אז הכל משתנה והיא לא יכולה לשלוט בעצמה? משהו כזה וזה נורא! עכשיו אני צריכה לדבר איתו במלא כדי לסגור קצוות,מעגל וכו' הבעיה שאני חוששת שבשיחה הזאת אז..אני כאילו אוותר לו ויצא מצב שאראה לו שהכל בסדר כאילו ואז הוא יוכל לשחק בי כזה קיצר אין לי מושג איך להתנהג איתו ב...באגרסיביות קלה ולהראות לו כיאלו אני כועסת עליו? או להיות רגילה וממש קרובה אליו ואז הוא יחשוב שהכל בסדר וינסה לעשות צעד? והעניין הוא שלכל דבר אולי יהיו השלכות כי אני רוצה אותו בתור ידיד הוא ממש טוב בתור ידיד...בתור חבר? חרא...אז אם אני אגרסיבית אולי הוא...לא ידבר איתי יותר וזה לא מה שאני רוצה ואז זה ירחיק ממני מל אאנשים ואם אני אהיה טיפה רכה יותר וזה המצב ישתנה? אז אני לא יודעת! אוווף!
לכל דבר תהיה שלכה ואני צריכה לראות את כל השכבה ואותו כל 4 חודשים בערך..אז...
??

MeWithoutU

New member
הצעה שלי...

תיתעלמי ממנו לגמרי! את רוצה אותו בתור ידיד?למה בכלל?למה את צריכה מישהו כזה בחיים שלך? את יצאת עם הבנאדם הזה!הוא בא אליך הביתה, ואז נטש והתחיל עם חברה שלך! אחר כך הוא התנצל, ניפרד ממך, רצה שתישארו ידידים וברגע שהוא ראה אותך שוב הוא פתח עליך את הפה וליכלך עליך וגרם לך לבכות ולשם רע... ועכשיו הוא שוב מתנצל ורוצה להתמזמז איתך? את רצינית?את באמת רוצה בנאדם כזה בחיים שלך?את באמת רוצה להיות ידידה של מישהו שהתנהג אליך ככה? מי מבטיח לך שהוא לא יעשה לך שוב קטע כזה מכוער?הרי המילים שלו לא שוות כלום, הרי רגע אחד הוא אומר שהוא אוהב אותך, רגע שני נדלק על חברה שלך, ואז מצטער ומתחנף ואז קורא לך בשמות וצוחק עליך... זה גועל נפש של התנהגות!וברגע שמישהו מתנהג אליך ככה - את צריכה למחוק אותו מהחיים שלך! כי ברגע שתסלחי לו, ושוב תהיי חמודה אליו וכו' - הוא יבין שהוא יכול לעשות לך מה שהוא רוצה ולהתנהג אליך מגעיל כמה שהוא רוצה...כי הוא הרי יודע שלא משנה מה הוא יעשה - בסוף את תסלחי לו! וחבל! חבל שאת נותנת למישהו להתנהג אליך ככה... תביני - ברגע שאת נותנת למישהו לזלזל בך ואת מאפשרת לו את זה - הוא תמיד יתנהג ככה. את נמשכת אליו פיזית?אז מה?זאת סיבה להיות מושפלת ולתת לו לפגוע בך? את עוד תדלקי על מלא בחורים בחייך, ומתישהו גם תמצאי מישהו שיתנהג אליך כמו מלכה! את לא צריכה אותו! אם מישהו היה מתנהג אלי ככה, הוא כבר מזמן היה מחוק! מקווה שעזרתי לך ומקווה שלא תתני לאותו טיפש להתנהג אליך מגעיל! מי שלא מכבד אותך, מזלזל בך ופוגע בך - לא צריך להיות חלק מהחיים שלך!
סוף שבוע מקסים לך.

למעלה