מבזקי ספורט ל-29/12/19

דונצ'יץ' עצר את הווריירס, הארדן להט מול הנטס

logo
content image
גולדן סטייט (25:9) – דאלאס (10:21) 141:121

“עכשיו יהיה קשה לעצור אותנו” אמר סטיב קר אחרי הניצחון האחרון של חניכיו על פיניקס, אז לוקה דונצ’יץ’, שמע, הפנים, נענה לאתגר ופשוט התעלל בסגנית האלופה כדי לעצור את רצף ארבעת הניצחונות שלה, כשמנגד הוא הוביל ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

רשמית: אלכסנדר חתם בחולון עד לתום העונה

logo
content image
כפי שנחשף ב-ONE, ג’ו אלכסנדר (33, 2.00) חוזר להפועל חולון. המועדון הודיע היום (ראשון) שהפורוורד המתאזרח חתם בקבוצה ויחזור לקדנציה שנייה לאחר ששיחק בעבר עונה אחת בסגול-צהוב (2017/2018) בה הציג יכולת גבוהה מאוד והוערך על ידי אנשי המועדון כאשר נבחר לישראלי של העונה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

טייריס רייס: זו כנראה העונה האחרונה שלי

logo
content image
ללא ספק טייריס רייס, אקס מכבי ת”א מספק עד כה עונה מדהימה עם פנאתינייקוס תחת מאמנו ריק פיטינו, הגארד המוכשר סיפק העונה תצוגות מרהיבות, כולל אחת אדירה בה צלף 41 נקודות נגד היריבה השנואה, אולימפיאקוס ובכך גם קבע שיא קריירה. כעת, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

שוב ברוטציה קצרה מאוד: מכבי ת"א תגיע לב"ש

logo
content image
לאחר שהשלימו את עסקת ג'יילן ריינולדס במכבי תל אביב התפנו הערב (ראשון) ב-19:30 למשחק מול הפועל באר שבע אותה היא תפגוש בהיכל הקונכייה. אלופת המדינה תגיע למפגש לאחר ההפסד לאנדולו אפס בחמישי האחרון, הפסד בו נפצע סקוטי ווילבקין בקרסולו, הכוכב אמנם נרשם ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

ר"ג והפועל חיפה סיכמו: ללא קהל אורח במשחקים

logo
content image
לאחר המשחק האחרון בזיסמן בין הפועל רמת גן/גבעתיים במסגרת גביע המדינה, שקל איגוד הכדורסל להעמיד לדין משמעתי את שתי הקבוצות כשברקע הפעלת עונשים כבדים על תנאי בשל התנהגות הקהל, כעת כדי להימנע מענישה וקנסות החליטו שתי הקבוצות היום (ראשון), כי ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

תומאס: עדיין יש ריגוש בלהשיג ניצחון מול חולון

logo
content image
על אף היכולת הלא מרשימה שהפגינה הקבוצה בתחילת הרבע השני, בהפועל ירושלים יצאו מרוצים לאחר שרשמו אתמול (שבת) ניצחון ביתי נוסף בארנה עם 84:91 על הפועל חולון. כעת, לאחר הניצחון הביתי על חולוניה, ירושלים תצא לרצף של חמישה משחקי חוץ ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

אחרי קאמבק מרשים: 74:76 לגלבוע/גליל על אילת

logo
content image
בתום משחק מרתק שהיה צמוד לכל אורכו, גלבוע/גליל הפגינה המון אופי ואחרי קאמבק נפלא ורבע שלישי אדיר השיגה ניצחון ראשון אחרי שלושה משחקים עם 74:76 על הפועל אילת, שעדיין ללא ניצחון חוץ אחרי 12 המחזורים הראשונים של העונה בליגת ווינר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

הולנד נחת: אביא מהאנרגיות שלי, מקווה לעזור

logo
content image
הפועל ירושלים התחמשה באופן רשמי בחיזוק חדש ומשמעותי לסגל שלה. אחרי שחתם בשבוע שעבר באופן רשמי, הסמול פורוורד האמריקאי ג’ון הולנד נחת היום (ראשון) בישראל כדי להצטרף למחזיקת הגביע של עודד קטש.

“אני יודע שזה מועדון מצוין, אני רק רוצה לעזור ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

ברכת הכהן: 63:80 למכבי ת"א על הפועל ב"ש

logo
content image
לאחר התבוסה בטורקיה לאנדולו אפס, נראה שמכבי תל אביב מוכנה למשחק ביום חמישי בז’לגיריס קובנה. הצהובים ניצחו ערב (ראשון) 63:80 את הפועל באר שבע בהיכל הקונכייה במסגרת המחזור ה-12 בליגת ווינר סל. בכך, הצהובים שמרו על מאזן מושלם בליגה עם ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

ג'ייק כהן: אין לי מספיק מחמאות לשחקנים שלנו

logo
content image
אחרי ההפסד לאנדולו אפס ביורוליג, מכבי תל אביב חזרה לליגת ווינר סל ורשמה עוד ניצחון, עם 60:83 על הפועל באר שבע, במסגרת המחזור ה-12.

יאניס ספרופולוס: “שיפרנו את ההגנה שלנו החל מהרבע השני. הקשנו להם בריבאונד התקפה, נלחמנו בצורה טובה. התרגילים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

למעלה