מבזקי ספורט ל-11/02/19

גולדן סטייט שרדה מותחן, פילי חגגה על הלייקרס

logo
content image
אולסטאר ה-NBA מתקרב בצעדי ענק, אך הלילה (בין ראשון לשני) קיבלנו שלושה קרבות גדולים ומעניינים – האלופה גולדן סטייט אומנם התקשתה אבל גברה בביתה על מיאמי, דאלאס בניצוחו של היהלום הסלובני, לוקה דונצ’יץ’, חגגה על חשבון פורטלנד ודמיאן לילארד בתום דרמה ואילו פילדלפיה המרשימה גברה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

מג'יק ג'ונסון: המזרח צריך להיזהר מפילדלפיה

logo
content image
פילדלפיה המחודשת המשיכה בקצב הנפלא שלה והשיגה 120:143 על לברון ג’יימס ולוס אנג’לס לייקרס. מי שהצטיין היה ג’ואל אמביד שתפר 37 נקודות ו-14 כדורים חוזרים ואמר בסיום: “אני לא איזה אוהד מושבע של לוס אנג’לס, אבל היה לנו כיף, הלך לי ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

פניני: 10 שנים מנסים לנחס אותי וזה לא הולך

logo
content image
מחזיקת גביע המדינה, הפועל חולון תעלה הערב (שני) ב-21:00, לקרב הישיר הראשון שלה להגנה על התואר כשתפגוש את הפועל ירושלים בהיכל פיס ארנה. כזכור, השתיים נפגשו בדיוק באותו המעמד בעונה שעברה, אז כאמור זה נגמר בניצחון של הסגולים שהמשיכו לזכייה בתואר וכעת ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

"להיות שחקן ירושלים, אומר שתתמודד על תארים"

logo
content image
יש האומרים כי האירוח בפיס ארנה של שלבי חצי הגמר והגמר, מהווים יתרון עבור הפועל ירושלים, אך אם שואלים את אנשי המועדון ספק אם באשר לגביע יש להם זיכרונות טובים מהאירוח באולמם הביתי, בעיקר לאחר שספגו הפסד כואב במיוחד למכבי ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

שגב: דרבי מבחינתי? לא בדיוק, עכשיו אני בראשון

logo
content image
מכבי ראשון לציון כבר הניפה בתחילת העונה גביע כשזכתה בגביע ווינר בתקופתו של צביקה שרף על הקווים והערב (שני, 18:30) קבוצתו של גיא גודס רוצה לעשות צעד משמעותי אל עבר זכייה היסטורית עבור המועדון בגביע המדינה, כשתפגוש בחצי הגמר את הפועל תל ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

קלויארו יקבל מנוחה מול נהריה, דורי סהר בסגל

logo
content image
מכבי תל אביב תתארח הערב (שלישי) ב-20:00 אצל עירוני נהריה במסגרת השלמת המחזור ה-11 בליגת ווינר סל, כאשר הפורוורד אנג׳לו קלויארו יקבל מנוחה. משחק השלמה נוסף של המחזור ה-16 יתקיים באשדוד, כשהקבוצה של בראד גרינברג תארח את עירוני נס ציונה בשעה 19:40.

עירוני נהריה – מכבי תל ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

קוטלת התל-אביביות: 70:86 לראשל"צ על הפועל

logo
content image
החבורה המצוינת של גיא גודס עשתה זאת שוב. אחרי שמכבי ראשון לציון הדיחה את מכבי תל אביב בצורה סנסציונית ברבע גמר גביע המדינה, הכתומים ניצחו היום (שני) גם את הפועל תל אביב במעמד ארבע האחרונות עם 70:86 נהדר ומותח והבטיחו את ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

רבע רביעי: הפועל ירושלים - חולון 58:75

logo
content image
לאחר ניצחונה של מכבי ראשון לציון על הפועל תל אביב בחצי הגמר הראשון, חצי הגמר השני במסגרת גביע המדינה מתקיים בשעה זו כאשר הפועל ירושלים פוגשת באולמה הביתי, היכל פיס ארנה, את הפועל חולון, לשחזור המפגש מאותו שלב בעונה שעברה.

לפני כשנה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

גודס: שמח בשביל העיר והקבוצה, המילטון מדהים

logo
content image
מעמד חצי גמר גביע המדינה בכדורסל נפתח הערב (שני) בארנה בירושלים עם המשחק הראשון בין מכבי ראשון לציון לבין הפועל תל אביב, כאשר בסיום הכתומים חגגו עם 70:86 הענק על האדומים וזכו בכרטיס הנכסף לגמר שיתרחש ביום חמישי.

מאמן הקבוצה מעיר היין, גיא ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

למעלה