ישראל - גיאורגיה

סלים וארזה

New member
מנהל
ישראל - גיאורגיה נבחרת ישראל פותחת את המשחק עם חמישיה כזו:
בלאט, זוסמן, נמרוד לוי, ג'ייק כהן וצ'וברביץ'

סלים וארזה

New member
מנהל
בינתיים 18-13 לגיאורגים
קטש הוציא את צ'וברביץ' והכניס את אדם אריאל. בהתקפה ישראל עושה יחסית את העבודה, אבל בהגנה הגיאורגים משחקים מעל הראש של הישראלים ויש להם גם את שנגאליה שעושה מה שהוא רוצה. שרמדיני יצא ונכנס עמוד אחר.

סלים וארזה

New member
מנהל
סיום רבע ראשון: 26-23 לגיאורגים לאחר שיוויון 23
הגיאורגים מצליחים עם שלשות, אבל זה מטעה כי זה בעיקר שנגאליה שעושה הכל. פרט לו ולגבוה התורן אין לגיאורגים מה למכור בינתיים. ישראל צריכה לקוות ששנגאליה יתעייף. בנבחרת הישראלית שתי שלשות של אדם אריאל פתחו את המשחק לחדירות. קטש שיתף 9 שחקנים ברבע הראשון כשגם תמיר גינת, בר טימור ואיתי שגב מסיימים את הרבע.

סלים וארזה

New member
מנהל
רבע שני - שלשות גיאורגיות
שנגאליה ירד לנוח וכולם מפציצים מרחוק. 9 שלשות לגיאורגים וכשהם סוף סוף מחטיאים, הם לוקחים את הריבאונד

סלים וארזה

New member
מנהל
סוף רבע שלישי, ישראל מובילה ב-3
היתרון של ישראל הוא ברגליים. כיוון שמדובר בחבורה צעירה, אז היא לא מתעייפת כל כך מהר. הרבע השלישי החל בצמצום ישראלי ושוב בריחה של הגיאורגים ופתאום שינו פאזה. כמה כיף לראות את בלאט שולט במשחק ויודע מה לעשות ולמי למסור. מסתמן שיש לנו רכז לשנים רבות.

dory141

New member
ממש פספוס של משחק
משחק ראשון שאני רואה בעידן קטש כמאמן הבוגרת. המסקנות:
1. יש חומר טוב. זוסמן, שגב ובלאט הם העתיד.
2. חוסר נסיון ופציעות מרובות הקשו על ישראל.
3. ההגנה טעונת שיפור, וזה בלשון המעטה
4. כמו שזה נראה כרגע, 5 מחזורים לסוף, ישראל לא באליפות העולם וחבל.

סלים וארזה

New member
מנהל
הצד השני של נבחרת צעירה
זה להיות חסר נסיון.. זה לקחת זריקות שלא דרך תרגיל במאני טיים ולאבד כדורים מכריעים. אבל בצד החיובי אני ראיתי נבחרת לוחמת שלא מוותרת ואין משחקי אגו. לומר את האמת, ישראל יכולה היתה לנצח עם טיפה יותר ריכוז ברבע האחרון. חבל, אבל יש כאן תלכיד שיכול לרוץ ביחד הרבה שנים. אני אופטימי לעתיד

למעלה