לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1545815,458 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורסל

שלום לכולם!
בפורום זה תמצאו התייחסויות, רשמים, לבטים, בדיחות לגבי: ליגות הכדורסל הישראליות (גברים ונשים), קבוצות כדורסל ספציפיות, מפעל היורוליג, גביעי אירופה השונים, חוקי הכדורסל, שחקני כדורסל בהווה ובעבר ועוד ועוד. ניתן ורצוי להעלות נושאים לדיון, ויכוחים, חדשות וסתם ספקולציות.
השמצות, קללות והתייחסויות מעליבות יימחקו.
מקווים לפורום מהנה ופורה.
גלישה מהנה לכולם מצוות מנהלי הפורום: שֹׂהם ואורן.
כללי התנהגות:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=113&art_id=71

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורסל

שלום לכולם!
בפורום זה תמצאו התייחסויות, רשמים, לבטים, בדיחות לגבי: ליגות הכדורסל הישראליות (גברים ונשים), קבוצות כדורסל ספציפיות, מפעל היורוליג, גביעי אירופה השונים, חוקי הכדורסל, שחקני כדורסל בהווה ובעבר ועוד ועוד. ניתן ורצוי להעלות נושאים לדיון, ויכוחים, חדשות וסתם ספקולציות.
השמצות, קללות והתייחסויות מעליבות יימחקו.
מקווים לפורום מהנה ופורה.
גלישה מהנה לכולם מצוות מנהלי הפורום: שֹׂהם ואורן.
כללי התנהגות:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=113&art_id=71

לצפיה ב-'מבזקי ספורט לתאריך ה-19/10/09'
מבזקי ספורט לתאריך ה-19/10/09
19/10/2009 | 12:25
60
לצפיה ב-'טרגדיה: מוני פנאן שם קץ לחייו'
טרגדיה: מוני פנאן שם קץ לחייו
<< ההודעה הנוכחית
19/10/2009 | 12:25
27
12
טרגדיה: מוני פנאן שם קץ לחייו

המנהל לשעבר של מכבי ת"א נמצא ללא רוח חיים בדירתו
תאריך עדכון: 19/10/09 15:57

טרגדיה בעולם הספורט הישראלי. מוני פנאן, מנהלה לשעבר של מכבי ת"א, שם הבוקר (שני) קץ לחייו. פנאן נמצא תלוי בביתו שברמת אביב ולצוותי מגן דוד אדום, שניסו לבצע בו החייאה, לא נותר אלא לקבוע את מותו.

אנשי כדורסל רבים החלו לפקוד את ביתו של פנאן מאז היוודע דבר הטרגדיה. בין הנוכחים היו צביקה שרף, עודד קטש, נדב הנפלד, דן שמיר ואיש המשק של מכבי ת"א, אלי נתנאל.

מוני פנאן החל את דרכו המקצועית בקבוצת הכדורגל של מכבי ת"א, שם כיהן כיו"ר מחלקת הנוער. ב-1986, בשל מעורבותו הגדולה בענייני קבוצת הכדורסל, בעיקר כמנהיג האוהדים, הוחלט למנותו לחבר הנהלה. שש שנים מאוחר יותר, לאחר פרישתו של שמלוק מחרובסקי, הוא מונה למנהל קבוצת הכדורסל, תפקיד אותו מילא במשך 16 שנים.

פנאן, שהפך לאחד הסמלים הגדולים של הקבוצה, נודע בשל היחס החם שהעניק לשחקני הקבוצה ובעיקר לזרים שהגיעו. גם אחרי שעזבו שמרו רוב הזרים על קשר עם פנאן, וידעו לספר על הערצתם לפועלו.

פנאן הודיע על פרישה ב-2006 אולם חזר בו לאחר זמן קצר. ביולי 2008, בשל סכסוכים פנימיים ומאבקי כוחות בקבוצה, הוא הודיע על פרישה במסיבת עיתונאים מרגשת. באותה מסיבת עיתונאים נפרד פנאן בדמעות ואמר: "האתוס שאני עובד על פיו מבוסס על נאמנות, מסירות ושיתוף פעולה. בנינו קבוצה לתפארת והבאנו אותה לצמרת באירופה. יחד היא מילת הקסם". בתחילת השנה הנוכחית עזבו גם בנו רגב ובתו לירון את מכבי ת"א.

בחודש יוני האחרון זכה פנאן בפרס על מפעל חיים מטעם עיריית תל אביב בשל תרומתו הרבה לספורט בישראל ובעיר.

מוני פנאן השאיר אחריו את אשתו שרון ואת שני ילדיהם - רגב ולירון. הוא היה בן 63 במותו. ההלוויה צפויה להיערך ביום שלישי.

לכתבות נוספות >
כדורסל >>
לצפיה ב-'יהי זיכרו ברוך..'
יהי זיכרו ברוך..
19/10/2009 | 12:38
4
פשוט לא להאמין...
אחרי שכל חייו היו מלאים במכבי, כנראה שחייו איבדו בשבילו משמעות אחרי שהוא עזב את הקבוצה...
רוחו תהלך על ההיכל תמיד.
יהי זיכרו ברוך
כדורסל >>
לצפיה ב-'פשוט לא להאמין!!!'
פשוט לא להאמין!!!
19/10/2009 | 13:25
1
אני אפילו לא מוצא מילים להגיד
כדורסל >>
לצפיה ב-'אני פשוט המום לשמוע שהוא התאבד.'
אני פשוט המום לשמוע שהוא התאבד.
19/10/2009 | 13:41
עצוב...כמה חבל...
כדורסל >>
לצפיה ב-'מוני נרצח'
מוני נרצח
19/10/2009 | 18:00
1
1
מוני לא התאבד אך יכול להיות ושאפשר לשים חיים בתוך חבל -לבדק את המקרה זה רק רצח,לאדם שיש לו הכל שם ידיו בחבל לא ולא
כדורסל >>
לצפיה ב-'נסעתי עם מכבי-ועם מוני לאתונה..'
נסעתי עם מכבי-ועם מוני לאתונה..
19/10/2009 | 18:32
2
אבל אם כל אחד שאחרי 30 שנה כאלה או אחרות יתלה את עצמו..לא נגיע לשום דבר. מירי אלוני-למשל שרה ברחוב..
כדורסל >>
לצפיה ב-' למה מוני התאבד ?'
למה מוני התאבד ?
19/10/2009 | 13:48
1
1
לצפיה ב-'את שואלת ברצינות?'
את שואלת ברצינות?
19/10/2009 | 13:49
למה את מצפה שמישהו כאן ידע?
כדורסל >>
לצפיה ב-'בושה וחרפה למכבי שלא הזמינה'
בושה וחרפה למכבי שלא הזמינה
19/10/2009 | 14:04
7
1
את מוני לטקס היומלדת של שמעון!! פשוט אין לי מילים לתאר את הזילזול הזה של מכבי לפעמים.
כדורסל >>
לצפיה ב-'טעות בידך'
טעות בידך
19/10/2009 | 14:14
6
1
הזמינו אותו אבל הוא החליט לא להגיע
כדורסל >>
לצפיה ב-'אישתו טוענת שלא הזמינו אותו...'
אישתו טוענת שלא הזמינו אותו...
19/10/2009 | 15:22
5
לצפיה ב-'מכבי טוענים שכן.'
מכבי טוענים שכן.
19/10/2009 | 15:25
4
4
יופי , הגענו רחוק עם זה.
כדורסל >>
לצפיה ב-'ת'כלס זה פשוט לא משנה'
ת'כלס זה פשוט לא משנה
19/10/2009 | 15:26
3
1
לצפיה ב-'בדיוק מה שאני טוען'
בדיוק מה שאני טוען
19/10/2009 | 15:32
2
1
וכבר התחילו כל הטוקבקיסטים למיניהם להציף את הפורום גם בענין הזה , ורק זה חסר כאן , כל מיני "יודעי דבר" אוהדי הפועל ירושלים והפועל תל אביב שכל מה שמענין אותם הוא עוד ועוד רפש  , אפילו לא אגיד להם להתעסק במה שרלוונטי להם , קרי הקבוצה שלהם כי זה לא יעזור.
אבל חלאס להציף את הפורום עם שטויות , בשביל זה יש את וואלה , ושאר מלפפוני הזבל האחרים לכתוב בהם מה שירצו.
כדורסל >>
לצפיה ב-'במובן מסויים שום דבר לא משנה'
במובן מסויים שום דבר לא משנה
20/10/2009 | 02:40
1
שום דיבור לא יחזיר את מוני ואפשר ללכת עם הכיוון הזה יותר ופחות רחוק.

אבל כן יש עניין בלדעת האם הוזמן או לא הוזמן מוני פנאן ליום ההולדת של שמעון מזרחי, לא בקשר ישיר לנסיבות וסיבות ההתאבדות שלו, כי ודאי לא סביר שאדם יתאבד מכיוון שלא הוזמן לחגיגת יום הולדת.
אלא כדי לשפוך אור על צדדים אחרים כמו היחסים שאחרי ובסוף עידן מכבי בין שמעון למוני והעזיבה של מוני את מכבי בקיץ 2008, זה מעניין מכיוונים קרובים אבל לא בדיוק להתאבדותו הטרגית.
כדורסל >>
לצפיה ב-'זה מענין כרכילות זולה ותו לא'
זה מענין כרכילות זולה ותו לא
20/10/2009 | 07:52
כבר עכשיו התבררו סיבות יותר מובהקות שיכולות לגרום לאדם להתאבד , ואני לא טוען שבגללן מוני פנאן התאבד.
אני לא דוגל בעיתונות חופשית ,ואני לא חושבשזכות הציבור לדעת הכל , ואני חושב שצריך להגביל את חופש הביטוי בדיוק הפינות כאלה , אנשים הם קהי רגש לכאב של אחרים כשאין להם אינטרס , והשתוללות הספקולציות כאן ובאופן כללי במדיה הכתובה בנושאים כאלה מעידה על כך עשרות מונים , זה לא ענייני ולא עניינך ולא עניינה של התקשורת מי הוזמן למסיבת יוםההולדת של שמעון , אבל הנייר סובל הכל אז נכנסים מלחמת הגירסאות המגוחכת כשצד אחד טוען שכן הוזמן וצד שני טוען שלא.

מה שקרה במכבי שגרם לו לעזוב , ומה שקורה בינו לבין מכבי אחר כך גם זה לא מעניינו של אף אחד , אם מכבי היתה מעוניינת ,או מוני - הם היו מספרים.

אנחנו חיים בעידן של תקשורת אכזרית , אוכלת נבלות , עידן שבו אמא של אסף רמון למודת הסבל צריכה לדעת שהבן שלהנהרג בגלל סוללת הפפראצי שהתאספה מחוץ לבית שלה בפנים חתומות הרבה לפני שהגיעו מקצין העיר להודיע לה , וזה לא לימד אותנו כלום.

אולי זהמתחיל בכולנו שצריכים ללמוד לדחוף את האף מעט פחות .

בסופו של דבר , מה שבאמת מעצבן אותי כאן זה לקרוא את הטוקבקים הטפשיים בכל הכתבות האלה , ,אנשים מנצלים כל דבר כדי להוציא את דברי הבלע וההסתה , ופשוט שום דבר לא יעצור אותם , זה מדהים , אבל אלו טוקבקים ואני לא חייב לקרוא אותם , בעיה שלי.

אבל כשמגיעים כל מיני טוקבקיסטים זולים לכאן להפיץ את המשנה הזולה , המגוחכת , והגועלית הזו כאן , זה כבר פחות לגיטימי, זה פורום פורה בו אנשים משתדלים לכבד דיון ואחד את השני, , לא איזו כתבה של אוהד הפועל ירושלים בוואלה .
כדורסל >>
לצפיה ב-'פשוט עצוב'
פשוט עצוב
19/10/2009 | 14:13
1
בנאדם ענק. כואב הלב ניהיה לנו עולם מטורף!!
כדורסל >>
לצפיה ב-'זאת "הקבוצה של המדינה" המגעילה הזאת'
זאת "הקבוצה של המדינה" המגעילה הזאת
19/10/2009 | 15:20
1
2
שנטשה וקטשה, קימטה וזרקה
והוא, מה נשאר לו?

כדורסל >>
לצפיה ב-''
19/10/2009 | 15:29
לא מספיקות לך אלפי הכתבות בכל אתרי העיתונים שבהן תה כותב את השטויות השטחיות האלה? אתה חייב ללכלך עם התעמולה הרדודה הזו את הפורום?
כדורסל >>
לצפיה ב-'יהי זכרו ברוך.'
יהי זכרו ברוך.
19/10/2009 | 17:04
כאחד שמכיר את מוני אישית אני מזועזע,עצוב,המום,וכואב את מותו הבלתי צפוי.
רק בשבוע שעבר נפגשתי איתו באירוע.דיברנו,צחקנו,שתינו.
שולח את תנחומי למשפחת פנאן.אין ולא יהיהו אנשים כמותו.
כדורסל >>
לצפיה ב-''
19/10/2009 | 17:13
2
לצפיה ב-'הדליקו פיקסל לזיכרו של מוני פנאן'
הדליקו פיקסל לזיכרו של מוני פנאן
19/10/2009 | 17:24
3
לצפיה ב-' נשבר הלב. '
נשבר הלב.
19/10/2009 | 18:36
לצפיה ב-'האמת?'
האמת?
19/10/2009 | 18:38
רק היום שמעתי עליו בפעם הראשונה...
מעניין מה קרה שם.
כדורסל >>
לצפיה ב-'נורא'
נורא
19/10/2009 | 18:44
איך ניתן לפרסם תמונות בגוף ההודעה??

כמו שאתה צירפת
כדורסל >>
לצפיה ב-'בלי קשר לסיבת המוות, מכבי לא יודעת להיפרד'
בלי קשר לסיבת המוות, מכבי לא יודעת להיפרד
20/10/2009 | 13:05
1

ולהוקיר תרומה של ספורטאי או עסקן והרשימה ארוכה:
ראלף קליין, מיקי ברקוביץ, מוטי דניאל, נדב הנפלד, עודד קטש, גור שלף ,אפי בירבאום טל בורשטיין ועוד...
באירופה יש מועדונים ששחקני עבר מפוארים הם כמו מלכים מקבלים קיצבה מהמועדון, משחק פרידה,הנצחה,
מקום כבוד ביציע והקשר עם
המועדון צמוד
כדורסל >>
לצפיה ב-'מכבי לא יודעת להיפרד זה נכון'
מכבי לא יודעת להיפרד זה נכון
21/10/2009 | 11:33
2
אבל חלק מהשמות ברשימה שלך פשוט מגוחכים בהקשר הזה.

טפי בירנבאום פוטר על רקע הישגים זעומים , בנניה רעה מאד של קבוצה בתקציב הגדול אי פעם של מכבי , ומה לא , האמינו בו, נתנו לו צ'אנס , אף אחד לא יכול להכחיש,  פיטרו אותו , מה בדיוק אתה רוצה? משחק פרידה?

טל בורשטין עוד משחק , טל בורשטין בחר ללכת עם מכבי ראש בראש העונה , כשהחוזה האחרון שלו היה צדקה ממכבי פשוטו כמשמעו , הוא חצוף ועל רקע החוצפה הזו הוא לא במכבי שרצתה אותו ואמרה את זה מעל כל במה אפשרית , אז בגלל שרוצים צריך לשלם לבן אדם 400 אלף דור יותר משווי השוק שלו במצבו הנוכחי?

עודד קטש , מה איתו? נתן כמה עונות , הלך לרעות בשדות זרים , היה מצוין , אבל לא רק של מכבי.

לגבי ראלף , מיקי , מוטי אין מה לומר ,צודק.
תן לי להוסיף את ביופורד ורודני וייט שהגיעו ולא קיבלו צ'אנס אמיתי לתרום , את נואל פליקס שאין לי מושג מדוע הושאר עונה שלמה , בסדר, זו קבוצת כדורסל , לא הסגן של אלוקים , הם לא פסיכולוגים דגולים , יש להם אלף ואחד דברים להתעסק בהם , ברור שיהיו טעויות , גם היו שחקנים שקיבלו את כל הכבוד.

לגבי נדב , הוא בנתק ממכבי מבחירה ולא ממש נותן צ'אנס לשנות את זה.
כדורסל >>
לצפיה ב-'במכבי ת"א ידעו על הבנק של מוני'
במכבי ת"א ידעו על הבנק של מוני
23/10/2009 | 11:31
מי שלא זוכר, במסיבת פרידה ממוני דיוויד פדרמן אמר:" רק אני ומוני יודעים למה הוא עוזב אותנו היום"
מסביר הכל.
כדורסל >>
לצפיה ב-'גומא אגיאר: בושה למדינה. מכבי: השופט טעה'
גומא אגיאר: בושה למדינה. מכבי: השופט טעה
19/10/2009 | 12:49
24
1
גומא אגיאר: בושה למדינה. מכבי: השופט טעה

צפו ברובינסון: "לא הבנתי, משחקים או הולכים?". הצהובים לא התנצלו
תאריך עדכון: 19/10/09 12:49

עם או בלי כוונה, האירוע שבו פיני גרשון סירב להתפנות מהפרקט במדיסון סקוור גארדן הפך את המשחק בין הניו יורק ניקס ומכבי תל אביב למעניין הרבה יותר. גם בחדר ההלבשה של מכבי ואפילו בחדר ההלבשה של המארחים התייחסו לנושא בסיום.

בהודעה רשמית מטעם מכבי נאמר: "השופט שרק לשחקן הניקס עבירה, ולמרות שקילל אותו ועשה לו תנועה הוא הבליג. למכבי נשרקו קודם לכן שלוש עבירות טכניות על הרבה פחות. פיני העיר לו על כך, קיבל טכנית שניה והורחק. זהו שיקול דעת מוטעה של שופט, בטח במשחק ידידות". יניב גרין הוסיף: "באנו לתת כבוד לקהילה היהודית. המאבק בשחקני הנ.ב.א והתמודדות עם הגודל שלהם יכולים להכין אותנו ליורוליג. לגבי פיני, חבל שבמשחקי אימון שופטים לוקחים לכיוון קיצוני כזה של טכניות".

גומא אגיאר, הספונסר של הפועל ירושלים, נכח באולם וצפה במשחק. על התקרית בה הורחק גרשון אמר אגיאר לאתר ערוץ הספורט: "זה היה מביך בשביל כל מי שהיה באולם ובשביל מדינת ישראל שבמשחק ראווה למטרות צדקה המאמן בוחר להתנהג כך". כזכור, בין אגיאר וגרשון היה עימות לאחר גמר גביע ווינר בו ניצחה ירושלים, כשפיני בחר שלא ללחוץ את ידו של אגיאר.

"לא ראיתי דבר כזה בחיים אבל יש פעם ראשונה לכל דבר", אמר נייט רובינסון, "עמדתי שם וניסיתי להבין מה קורה. הוא דיבר בשפה שונה אז הייתי צריך מתורגמן. אני לא בליגה שלו עכשיו, אני לא יכול להבין את זה. בסך הכול רציתי לדעת אם אנחנו משחקים או הולכים הביתה. הוא אמר ´אני לא עוזב´, אז אמרתי לו ´בסדר´". מייק דאנטוני היה יותר דיפלומטי וסירב להתייחס לתקרית: "הוא אחד המאמנים היותר טובים באירופה. אני לא מכיר את הכדורסל האירופי אבל מכבי תל אביב משחקת כדורסל טוב".

לכתבות נוספות >
כדורסל >>
לצפיה ב-'אני חושב שאגיאר מאד מאד מגזים.'
אני חושב שאגיאר מאד מאד מגזים.
19/10/2009 | 13:48
23
1
הוא לא יכול להרשות לעצמו להתנהג כאחרון הילדים המשולהבים שיש לו בקהל , רק בגלל שפיני פתח איתו חשבון.
כדורסל >>
לצפיה ב-'מה לעשות. על כל פיפס שעושה איש ספורט'
מה לעשות. על כל פיפס שעושה איש ספורט
19/10/2009 | 14:06
22
ישראלי בעולם ממהרים בישראל להכריז שהוא "מביא כבוד למדינה". צריך גם לחיות עם הצד השני של זה.
כדורסל >>
לצפיה ב-'אם גיא גודס היה מסרב לרדת מהמגרש...'
אם גיא גודס היה מסרב לרדת מהמגרש...
19/10/2009 | 15:01
21
הוא כבר מזמן לא היה מאמן והתאחדות הכדורסל היו קונסים אותו. למכבי מותר דברים שלאחרים אסור.
כדורסל >>
לצפיה ב-'ועוד דבר תארו לכם...'
ועוד דבר תארו לכם...
19/10/2009 | 15:02
שמעכשיו כל קבוצה שתשחק מול מכבי המאמנים שלהם לא ירדו מהמגרש והרי כולנו יודעים שתמיד מי שמשחק מול מכבי מקופח.
כדורסל >>
לצפיה ב-'שטויות'
שטויות
19/10/2009 | 15:08
19
1
בתור אוהד מכבי חיפה אני אומר לך שזו שטות מה שאתה אומר.
כל אחד יכול לחשוב מה שהוא רוצה על פיני גרשון והתנהגותו (בהמה, עדין נפש, גועל נפש, חסיד אומות עולם וכו'), אבל בגלל שסרב לרדת מהמגרש בגלל הרחקה (די מטופשת למען האמת, במהלך משחק ידידות) להדיח מאמן? אין שום פרופורציה. איגוד הכדורסל צריך לקנוס? לאיגוד הכדורסל לא היה שום קשר למשחק הזה, אם כבר למנהלת הליגה של הנ.ב.א, ולא נראה לי שזה מעניין את דוד שטרן.
אם זה היה גודס זה היה עוד יותר ביזיון, בכל זאת פיני זה מאמן שזכה ב-3 אליפויות אירופה, ומה שמותר לו (לא שזה בסדר) בהחלט אסור לפישרים שעוד לא עשו כלום בכדורסל.
כדורסל >>
לצפיה ב-'לא אמרתי שזה מה שצריך לקרות אלא שיש איפה '
לא אמרתי שזה מה שצריך לקרות אלא שיש איפה
19/10/2009 | 15:16
18
1
ואיפה. העונש המגיע הוא באיזשהו מקום באמצע קנס כספי ואזהרה. סיום דבריך מוכיחים בדיוק את המ שטענתי. אני טוען שלגרשון ולמכיב מותר לעשות דברים שלאחרים אסור. אז האם לשיטתך לנתניהו ולברק מותר לעשות דברים שלסתם אדם אסור כמו לגנוב כספי ציבור?
כדורסל >>
לצפיה ב-'מכבי לא עובדת שלך'
מכבי לא עובדת שלך
19/10/2009 | 15:25
17
1
אתה לא בחרת אף אחד ממכבי בבחירות כלליות , מה שנתניהו עושה כאדם פרטי זה עניינו בלבד , ומה שמכבי עושה בנסיעה פרטית שלה לארה"ה זה עניינה בלבד , וההודעה שלך מסריחה מהגזמה פראית בריצה שלך לחפש על מה אפשר ללכלך את מכבי

די כבר , הגזמת.
כדורסל >>
לצפיה ב-'איזה הגזמה נוראית?'
איזה הגזמה נוראית?
19/10/2009 | 15:35
16
תראה לי עוד מאמן בעולם אל בארץ שמעיפים אותו בעבירה טכנית שנייה והוא רבע שעה נשאר על המגרש בלי הסכמה לרדת ממנו. את האמת עונש מתאים זה הפסד טכני אתה לא ספורטיבי ולכן המשחק לא ספורטיבי הבעיה היא שבמשחק ידידיות מול ניו יורק הפסד טכני לא יזיז לאף אחד.
כדורסל >>
לצפיה ב-'השאלה הפשוטה היא'
השאלה הפשוטה היא
19/10/2009 | 15:39
2
1-מה הבסיס לטענות שלך שלאיזשהוא גורם כדורסל רשמי ישראלי יש קשר לזה?
2- למה זה כל כך מפריע לך ?
3- למה לעובדות באותו משחק אין שום סיכוי לקבל ממך התיחסות? קרי לכל הפחות מה שכתבתי קודם בענין 3 עבירות בלתי ספורטיביות למכבי וקללות של שחקן הניקס לאח השופטים ללא התיחסות.
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובות:'
תשובות:
19/10/2009 | 16:28
1
1. מבחינתי אשתו היא גורם מספיק חזק שאם היא אומרת שמה שקרה זה שהוא לקח את מכבי ללב אז היא כנראה יודעת על מה היא מדברת
2. כי אני ישראלי. כואב לי שיש התאבדויות ומעשי רצח שהכתובת כתובה על הקיר. פנאן לעומת שאר הנאשים במכבי תמיד היה רגיש ועדין והיה חשש שאחרי שמכבי מתנהגת אליו כמו שהיא מתנהגת הוא יעשה מעשה
3. אני לא ראיתי את המשחק. אני לא טוען שזה לא נכון אלא שאם זה נכון אז רוב משחקי הליגה, ווינר והגביע של מכבי המצב הוא בדיוק זהה רק לטובת מכבי ואף מאמן לא מסרב לרדת מהמגרש.
כדורסל >>
לצפיה ב-'-'
-
19/10/2009 | 16:51
1- הדעה שלך לא רלוונטית מבחינתי , אתה תגיד שמכבי משקרת גם אם ישחררו הצהרה שהשמש זרחה היום.
2-אין לך מושג איך מכבי התנהגה אליו , מה שאתה יודע , אתה יודע ממה שקראת מכתבים אינטרסנטים , ועושה רושם שאתה מקפיד לקרוא כתבים מסוימים , שחלילה לא תתלכלך לך ההטיה.
3- אין שום לוגיקה בדברים שלך ,רק ניסיון לאנוס מילים על מציאות.
כדורסל >>
לצפיה ב-'השאלה הפשוטה היא'
השאלה הפשוטה היא
19/10/2009 | 15:39
1-מה הבסיס לטענות שלך שלאיזשהוא גורם כדורסל רשמי ישראלי יש קשר לזה? (במובן של ערכאה כזו או אחרת שפיני או מכבי צריכים לתת את הדין בפניה)
2- למה זה כל כך מפריע לך ?
3- למה לעובדות באותו משחק אין שום סיכוי לקבל ממך התיחסות? קרי לכל הפחות מה שכתבתי קודם בענין 3 עבירות בלתי ספורטיביות למכבי וקללות של שחקן הניקס לאח השופטים ללא התיחסות.
כדורסל >>
לצפיה ב-'זוכר את יורם חרוש כמאמן ירושלים?'
זוכר את יורם חרוש כמאמן ירושלים?
19/10/2009 | 16:04
5
הוריד את כל השחקנים מהמגרש כמחאה על השיפוט
כדורסל >>
לצפיה ב-'ומה עם אליפות צלחות הפלסטיק של הפועל תל אביב'
ומה עם אליפות צלחות הפלסטיק של הפועל תל אביב
19/10/2009 | 16:06
2
והפסילה האוטומטית של כל שופט ששופט את הפועל ירושלים במשחקים שמכבי מנצחת אותה. זה כן ספורט?

רק ירידה מהמגרש היא פקטור?
כדורסל >>
לצפיה ב-'מדובר על התנהגות תוך כדי משחק של מאמן'
מדובר על התנהגות תוך כדי משחק של מאמן
19/10/2009 | 16:29
1
צלחות פלסטיק זה שטויות. טענות נגד שופטים אחרי משחקים היו גם מצד ירושלים, גם מצד הפועל ת"א וגם מצד מכבי ת"א. גם שכיבות הסמיכה של שאראס וחבורתו לא נעשו ביוזמת פיני גרשון ובלאט.

ירידה מהמגרש היא פקטור כי היא פוגעת בהתנהלות המשחק עצמו. ממש כפי שפיני גרשון התנהג אתמול ב-MSG.
כדורסל >>
לצפיה ב-'בהקשר הזה'
בהקשר הזה
19/10/2009 | 16:54
אני חושב שהחוקים לא מאוזנים , במקרה ל הגזמות פראיות , במקרה של טענות של שחקנים וקבוצות , צריך להיות גורם שיכול להטיל סנקציות גם על שופטים , לטעמי צריכה להיות אפשרות להרחיק גם שופטים ממגרש על התנהגות לא הולמת או שיקול דעת רע בצורה מוגזמת , העצבים ששחקנים ומאמנים תופסים על מגרש היא בגלל שאין להם שום דרך נורמלית להביע רגש של תסכול שלעיתים מוצדק ונובע מהתנהגות של שופט אידיוט , את התסכול הזה צריך לנטרל.
כדורסל >>
לצפיה ב-'אני זוכר וכולם זוכרים כי זה היה חרוש...'
אני זוכר וכולם זוכרים כי זה היה חרוש...
19/10/2009 | 16:31
1
ואם אינני טועה ותקן אותי אם אני טועה הוא נענש על המעשה הלגיטימי הזה. כי יש הבדל בין אם אומרים לשחקן או מאמן ללכת והוא לא הולך לבין החלטה של מאמן או שחקן ללכת בלי שאמרו לו.
לגבי השופטים זה נכון שרוב שופטי הכדורסל לא אוביקטיבים ולכן זו בעיה שהם שופטים וכך גם שופטי הכדורגל בענין בית"ר מה לעשות?
כדורסל >>
לצפיה ב-'כן'
כן
19/10/2009 | 16:56
גם יש הבדל אם המאמן שמן עם שיער לבן שאז הוא ראוי לעונש , או כשהמאמן רזה עם שיער חום מקריח שאז המעשה שלו לגיטימי.

אומרים למאמן ללכת , לא אומרים לו ללכת , מה זה השטויות האלה? השיערות סומרות מה שאתה כותב.
כדורסל >>
לצפיה ב-'סתם עושים מזה עניין בארץ כי זאת מכבי'
סתם עושים מזה עניין בארץ כי זאת מכבי
19/10/2009 | 17:44
5
ואין דבר יותר כיפי מלהתנגח במכבי.

לפני שנתיים שיחקה פאו הגדולה (שאז הייתה אלופת יורוליג) נגד יוסטון בטקסס. לאחר ששרקו נגדה 5-6 טכניות ואינספור הגנות לא חוקיות (איזורית אסורה ב-NBA) אובראדוביץ' התעצבן, קיבל טכנית שניה וסיים את המשחק. גם הוא לא יצא מיד מהמגרש ובשביל להוציא אותו יוסטון נאלצה להביא אנשי אבטחה (כנראה שלא היה רב באולם).
אני לא בטוח בזה אבל קראתי גם איפשהו שלא רק שלא פינו אותו לחדרי ההלבשה אלא ממש הוציאו אותו מהמתחם כולו.

והנה היום לאחר שנתיים אני בספק אם אוהד הכדורסל הממוצע אפילו ידע שפאו בכלל שיחקה מול יוסטון בעבר, מה שאומר שזה לא כזה ביג דיל כמו שעושה ממנו התקשורת בארץ.

פיני טעה אתמול באופן שבו הוא התנהג ובאמת חבל שהוא עשה זאת אבל התקשורת דאגה לנפח את העניין הזה הרבה מעבר למה שזה באמת.
כדורסל >>
לצפיה ב-'דווקא אני זוכר שהוא כן יצא'
דווקא אני זוכר שהוא כן יצא
19/10/2009 | 19:04
3
ובדקתי באתרים השונים ובאף אחד מאלה שבדקתי לא נאמר שהיתה תקרית כמו עם פיני.

http://www.nba.com/games/20071011/PANHOU/recap.htm...
http://www.euroleague.net/uleb/nba-europe-live-200...
http://www.tsn.ca/nba/story/?id=220438
כדורסל >>
לצפיה ב-'זה לא היה כמו פיני'
זה לא היה כמו פיני
19/10/2009 | 20:08
2
אבל זה גם לא היה רחוק מזה. אז במקום לעקב את המשחק 10 דקות, הוא עיקב אותו רק 5 דקות והתפנה לאחר שהביאו מאבטחים. שמעתי זאת גם מאוהדי פאו עצמם וגם קראתי בכתבה של יוסטון כרוניקל כמדומני.

זה גם לא כזה קריטי כי השורה התחתונה היא - היום מעטים זוכרים את זה וגם אז לא היה עניין כזה גדול (לצורך העניין אם לקח לי יותר מחיפוש אחד בשביל למצוא כתבה שמזכירה את זה אז זה באמת עניין איזוטרי).

אני לא מצדיק את ההתנהגות של פיני אבל חלק מאנשי התקשורת מציגים את כל העניין כאילו זה איזשהו אסון לאומי שזה מגוחך לחלוטין לאור ההתפחויות נגד ישראל רק בשבוע האחרון.
כדורסל >>
לצפיה ב-'מסגים שזה ניפוח מלאכותי'
מסגים שזה ניפוח מלאכותי
19/10/2009 | 20:57
1
אחרי הסיפור עם פנאן, מחר כבר לא יתייחסו לזה.
כדורסל >>
לצפיה ב-'יש לי תיאוריה בשביל אריאל'
יש לי תיאוריה בשביל אריאל
20/10/2009 | 09:26
מוני פנאן התאבד כדי שירדו מפיני גרשון.
כדורסל >>
לצפיה ב-'פיני היה צודק אבל לא חכם...'
פיני היה צודק אבל לא חכם...
20/10/2009 | 12:58

שנים שלא כתבתי כאן...סלים פה אז הכל טוב...

אני חושב שמתחילת המשחק השופטים והשדרנים התייחסו למכבי בהתנשאות
השופטים שרקו שריקות שלא היו עוברות לסדר היום במשחק NBA.
התחושה שלי במשחק היתה שעושים טובה למכבי שבכלל משחקים מולה ועוד רגע מנגבים איתם את הפרקט.
צדק פיני בהתפרצות ותלונתו צודקת אמממה?
היה צריך לרדת מהפרקט וכך רגשות האשמה היו על כתפי השופטים,
במשיהו העביר פיני את כובד המשקל על אי הירידה מהמגרש ובכך טעה לדעתי.
כנראה ששיקול הדעת של פיני היא לא משהו פנומני בלשון המעטה...
כדורסל >>
לצפיה ב-'קטש: "אני בשוק". בלאט: "לא ראיתי אף רמז"'
קטש: "אני בשוק". בלאט: "לא ראיתי אף רמז"
19/10/2009 | 16:13
קטש: "אני בשוק". בלאט: "לא ראיתי אף רמז"

שאראס: "היה אחד הטובים ביותר". ברקוביץ´: "אבידה גדולה לכל העם"
תאריך עדכון: 19/10/09 19:21

הלם. רק כך ניתן להגדיר את הדרך בה קיבל עולם הספורט הישראלי את מותו הטרגי של מוני פנאן, מנהלה לשעבר של מכבי ת"א, ששם הבוקר (שני) קץ לחייו בביתו שברמת אביב.

חברים רבים מעולם הכדורסל הגיעו במהירות האפשרית לביתו של פנאן כדי לשהות לצד המשפחה האבלה.

שרונאס יאסיקביצ´יוס, שחקנה לשעבר של מכבי ת"א ואחד השחקנים הקרובים ביותר לפנאן, הגיב בהלם מיוון כששמע את הבשורה המרה. "הוא היה הבן אדם הטוב ביותר שאפשר לתאר", אמר הליטאי.

"אני עדיין בשוק ולא מאמין שזה קרה", סיפר לתכנית הספורט של רדיו ת"א אריאל מקדונלד, שזכה עם מכבי בסופרוליג ב-2001. "אינני יודע מה לומר, לא ידעתי שמוני כל כך עצוב. מוני היה נדיב, נתן את עצמו ואת הנשמה שלו כדי שלשחקנים ולמשפחות שלהם יהיה נוח. איבדתי אדם קרוב".

עודד קטש הסתפק בתגובה קצרה: "אני בשוק. זה הלם מוחלט. נגמרו לי המילים".

מיקי ברקוביץ´: "אני בהלם מוחלט. את הסיבות למה שקרה אף אחד מאיתנו לא יודע אבל זו אבידה גדולה לעם ישראל, לכל אוהדי הכדורסל ולמכבי ת"א בפרט. מוני היה בשר מבשרה של מכבי ת"א, אני זוכר אותו עוד מימיו כאוהד. היה לי מוזר שהוא לא הגיע למשחק ביום חמישי. העצב גדול מאוד".

עמרי כספי דיבר מאוחר יותר בראיון לתכנית הספורט של רדיו ת"א. "קמתי בשמונה וחצי וקיבלתי המון הודעות עם הבשורה המאוד עצובה הזאת", אמר הפורוורד. "הוא היה בן אדם מדהים. ישבתי איתו פעם אחרונה באמצע יולי ואתה מנסה לחשוב אם היה איזה סימן, אבל הוא שמח ופרח. ישבנו במסעדה וכמו תמיד הוא לא נתן לאף אחד לשלם".

"מוני היה הכל במכבי", הוסיף כספי. "בגיל 13 הזמינו אותי לאימון של הבוגרים כי מוני רצה לראות אותי, הוא לחץ לי את היד והביא לי במתנה נעליים. בגיל 17 הוא התקשר לשאול אותי איזה מספר אני רוצה בבוגרים. אני לא יודע מה יכל לגרום לו לעשות דבר כזה. קשה להבין כמה האהבה שלו למכבי היתה גדולה. אני בטוח שכולם במערכת יודעים את זה".

יותם הלפרין, שחקנה של אולימפיאקוס, אמר: "אנחנו כאן בהלם מוחלט, אני וניקולה עושים הכל כדי למצוא דרך להגיע ארצה לפני ההלוויה".

דייויד בלאט: "לא הכרתי אנשים שכל כך אהבו את החיים, טעמו מהחיים ותרמו לחיים כמו מוני פנאן. לפי דעתי זה אסון לכל מדינת ישראל. תרומתו עברה כחוט השני בכל חוגי העם, זה אסון לכל חובבי הספורט ולמכבי בפרט. הוא היה בן אדם של נתינה. לא ראיתי שום סימן שיכול להוביל לדבר כזה, לכל אחד יש ימים יותר טובים ופחות טובים אבל הוא תמיד שידר אמונה והפרדה בין טוב לרע. אדם שנתן את מרבית חייו למטרה מסוימת ונאלץ לעזוב, זה יכול להשפיע עליו בצורה חזקה. אבל שום דבר לא רמז על דבר כזה".

נבן ספאחיה, שאימן עונה אחת במכבי ת"א: "בחיים לא הרגשתי רע כמו שאני מרגיש היום. אני אפילו לא מצליח להרים את עצמי כדי לדבר".

יו"ר הפועל ירושלים, דני קליין: "זהו יום עצוב וקשה מאוד לכולנו. אין לי מילים לתאר את הצער הגדול ואת הכאב העצום בשעה קשה זו. המקרה המצער הוא בלתי נתפס. מוני היה איש עם נשמה גדולה ולב ענק שכל הזמן עסק בנתינה ובעזרה לכולם. אני שולח חיבוק חם ואוהב למשפחת פנאן היקרה לשרון, לירון ורגב, מחזק את ידיהם ומשתתף בצערם הגדול".

האזינו לבלאט מדבר על פנאן---->

תומר שטיינהאוור, שהגיע מהפועל ת"א ושיחק שנה במכבי: "כשהגעתי לקבוצה מוני קיבל אותי כאילו היית מכביסט מלידה. הוא טיפל בי בלי הבדלים כאילו עליתי מהנוער. היה לו לב גדול. קיבלתי את החדשות בזעזוע נורא, ואני רק יכול להצטער בשביל למשפחה. זה צער גדול מאוד לעולם הכדורסל. הבן אדם נתן מצעמו ללא תנאים, מכבי זה היה החיים שלו הוא הקריב המון למען המועדון. הוא היה כמו אבא של השחקנים: חם, מנשק ומחבק. בכל שעה תמיד ידעת שיש למי לפנות וכולם היו יכולים לסמוך עליו. הוא היה יוצא דופן".

אבנר קופל, יו"ר מנהלת ליגת העל: "כולנו המומים מהידיעה על מותו הפתאומי של חבר אמיתי, איש משפחה, בעל לב רחב שהלך בטרם עת. היינו בשלבים מתקדמים של יצירת רעיונות משותפים בענף הכדורסל אך לצערי זה נקטע באיבו. ליבנו עם רעייתו שרון ועם הילדים לירון ורגב בשעתם הקשה ונזכור אותו לעולם כאחד מעמודי התווך של הכדורסל הישראלי".

אריאל שיימן, הבעלים של מכבי הרצליה שמכיר את מוני משנות ה-60 מימיו בכדורגל: "אין אנשים כמוהו. זה דור שהולך ונעלם. היה לא טבעי שאחרי 30 שנים במכבי ת"א הוא לא מגיע למשחקים של הקבוצה, יש לי איזשהו מושג מה גרם לו לעשות את מה שעשה אבל אני אשמור את זה לעצמי".

ראובן וייסמן, אחד מוותיקי האוהדים של מכבי ת"א, סיכם: "מוני היה זה שדאג תמיד לאוהדים היה לו אכפת מאיתנו כולם כאן בהלם לא האמנתי כששמעתי את זה ואני לא קולט את זה גם עכשיו".

לכתבות נוספות >
כדורסל >>
לצפיה ב-'האם יבוטל המשחק של מכבי מול הקליפרס?'
האם יבוטל המשחק של מכבי מול הקליפרס?
19/10/2009 | 17:25
האם יבוטל המשחק של מכבי מול הקליפרס?

שמעון מזרחי, גרשון ושארפ צפויים בכל מקרה לחזור כבר היום לישראל
תאריך עדכון: 20/10/09 07:02

עשרות חברים, בני משפחה ואנשי כדורסל הגיעו לשהות לצד משפחת פנאן, המתאבלת על מותו של מוני ששם הבוקר (שני) קץ לחייו. בין האנשים שצעדו לפתח הבית ברמת אביב היו מאמן נבחרת ישראל צביקה שרף, מאמן ושחקן מכבי ת"א לשעבר עודד קטש, שחקן הקבוצה בעבר נדב הנפלד ומאמן בני השרון, דן שמיר.

הידיעה על מותו של פנאן הגיעה לאנשי מכבי ת"א רק עם נחיתתם בלוס אנג´לס, שם הם אמורים לשחק ביום רביעי מול הקליפרס. הצהובים כבולים בחוזה ולכן ייאלצו לשחק ויהי מה. נבדקה אפשרות לבטל המשחק, אך אין זה אפשרי.

בכל מקרה ישובו לישראל היו"ר שמעון מזרחי, המאמן פיני גרשון, הקפטן דריק שארפ וכנראה גם מנהל הקבוצה, גור שלף, אבל מסתבר שלא יספיקו להגיע ללוייה. מזרחי שוחח היום עם המשפחה ונמסר לו שהלוויה תיערך ב-13:00. לאחר שנעשתה כל בדיקה אפשרית התברר כי אין כל אפשרות שמזרחי יספיק להגיע. מי שכן ינכחו בהלוויה הם אודי ושי רקאנטי, מבעלי המועדון, וכן בני משפחתו של שמעון מזרחי.

מאוחר יותר התראיין מזרחי לחדשות ערוץ 2 ודיבר על חברו הטוב, אשר עמו שיתף פעולה מהרגע שזה הגיע למועדון בתחילת שנות ה-90: "הוא השתלב בצורה יוצאת מן הכלל, כל השחקנים אהבו אותו. כל חייו היו כרוכים בניהול מכבי, הוא היה מסור מאוד".

"שמרנו על קשר, הוא היה מעורה בכל מה שקורה במועדון", סיפר מזרחי שאף אמר: "זה כמו שהעולם חרב עליך. קשה לי להבין מה קרה, לא יודע להסביר את זה. מוני החליט לעזוב מסיבות השמורות עימו ולפי דעתי חבל מאוד שהוא עשה את זה. חבל, חבל, חבל מאוד".

לתכנית הספורט של רדיו ת"א הוסיף היו"ר הנצחי: "פקד אותנו אסון גדול ואני מקווה שנתאושש מזה. זהו בוקר מר, מצב בלתי אפשרי כמעט מבחינה נפשית. כל הבדיקות שעשיתי בניסיון להספיק להגיע ללוויה לא צלחו. התחושה קשה, אך ודאי שאני מבין את המשפחה שלא רצתה לדחות. זו הרגשה קשה שלא אוכל להיות בלוויה של אדם שהייתי איתו 40 שנה. מוני עשה הרבה למען מכבי וזה אובדן גדול. הוא לקח איתו את הסוד שמור. זה לא הזמן להתעמת עם הדברים שאשתו אמרה בעבר, לא צריך להיגרר לזה".

בהודעה מטעם המועדון נמסר: "זמן קצר לאחר שהקבוצה נחתה בלוס אנג´לס, סמוך לשעה 3 לפנות בוקר שעון מקומי, קיבל יו"ר מכבי ת"א שמעון מזרחי את ההודעה הנוראית על מותו של מוני פנאן. הידיעה היכתה בתדהמה את כולנו, מה עוד שלא ידועים לנו מלוא הפרטים על נסיבות מותו".

"מוני שירת נאמנה את המועדון במשך עשרות שנים כמנהל הקבוצה, והקדיש את מרבית זמנו לטיפול נאמן ומסור מאין כמותו לשחקנים ורווחתם. ילדיו של מוני, לירון ורגב, עבדו אף הם שנים במועדון - לירון כאחראית קשרי הקהילה ורגב כשחקן ומאמן כושר, וכן אחיינו עזר תמיד היה עזר לידו של מוני. להם ולשרון אשתו שלוחים תנחומינו הכנים. מי ייתן ולא יידעו עוד צער".

לכתבות נוספות >
כדורסל >>
לצפיה ב-'פנאן הותיר חובות בסך מיליונים לשחקנים'
פנאן הותיר חובות בסך מיליונים לשחקנים
19/10/2009 | 20:17
פנאן הותיר חובות בסך מיליונים לשחקנים

שחקני עבר השקיעו אצל המנהל המיתולוגי סכומים שלא היה יכול להשיב
תאריך עדכון: 20/10/09 12:34

מנהל מכבי ת"א לשעבר, מוני פנאן, שם קץ לחייו הבוקר בתלייה, כאשר לווייתו תתקיים מחר ב-13:00 בבית העלמין בקרית שאול. פנאן, כך מסתבר, השאיר מאחוריו חובות בסך מיליוני שקלים, בין היתר לשחקני עבר של מכבי.

טרגדיה: מוני פנאן שם קץ לחייו בתלייה

שחקנים בולטים במכבי, ובישראל בכלל, השקיעו אצל פנאן סכומים גבוהים. ככל הידוע, פנאן תפקד כמתווך בעסקאות ובמשך תקופה ההשקעות נשאו רווחים לשחקנים להם הובטחה תשואה. בהמשך, עם זאת, נכנס לחובות והתקשה להחזיר את הכספים.

השחקנים להם נשאר פנאן חייב כסף עדיין לא החליטו כיצד לפעול. מצד אחד, הם מעריכים מאוד את פנאן ולא רוצים לגרום נזק למשפחתו, אבל מצד שני כאמור מדובר בסכומים גבוהים מאוד.

עודד קטש התראיין הערב לתכנית הספורט של רדיו ת"א, וכשנשאל בנושא אמר: "לי אישית לא היו עסקים עם מוני. זה היה משהו שמוני עשה ואנשים ידעו מזה, חלק מההתנהלות מולו. בכנות, מעולם לא פתחתי את הנושא מולו ואני לא יודע אם מישהו עשה זאת. אני לא יודע איזה עסקים היו לו ואיזה לא. הוא היה מאוד דיסקרטי".

גם אריאל שיימן עלה היום לאוויר והתראיין לתכנית הספורט ברדיו ת"א: "השנה האחרונה היתה מאוד קשה עבורו, אני יודע מה הוא עבר גם כשהוא היה במכבי אבל לא תראו את זה עליו".

פנאן החל את דרכו המקצועית בקבוצת הכדורגל של מכבי ת"א, שם כיהן כיו"ר מחלקת הנוער. ב-1986, בשל מעורבותו הגדולה במחלקת הכדורסל, בעיקר כמנהיג האוהדים, הוחלט למנותו לחבר הנהלה. שש שנים מאוחר יותר, לאחר פרישתו של שמלוק מחרובסקי, הוא מונה למנהל קבוצת הכדורסל, תפקיד אותו מילא במשך 16 שנים עד למשבר בקיץ שעבר.

לכתבות נוספות >
כדורסל >>
לצפיה ב-'גודס: "באנו לנצח, לא כדי להיות קישוט"'
גודס: "באנו לנצח, לא כדי להיות קישוט"
19/10/2009 | 23:27
1
גודס: "באנו לנצח, לא כדי להיות קישוט"

מאמן הפועל י-ם מוכן ליורוקאפ מול רואן. קוקיה: "אפשר להוציא תוצאה"
תאריך עדכון: 20/10/09 09:44

הפועל ירושלים תפתח הערב (20:00) את העונה האירופית שלה במשחק חוץ מול רואן הצרפתית, במשחק הראשון במסגרת מוקדמות היורוקאפ. אם ירושלים תנצח בסיכום שני המפגשים היא תשובץ לאחד מבתי היורוקאפ, אם תפסיד ותודח היא תצטרף ליורוצ´אלנג´ לבית אחד עם קרבנוס, ק.ק. זאגרב ובי.סי קייב.

רואן היא אחת הקבוצות הטובות בכדורסל הצרפתי בשנים האחרונות, אך פתחה את העונה עם שני הפסדים מתוך שלושה משחקים. מדובר על קבוצה עם סגל אתלטי כשהמטרה הגדולה של הצרפתים העונה היא להגיע רחוק ביורוקאפ.

ירושלים סיימה את ההכנות למשחק ובסיום האימון המסכם אמר גיא גודס לשחקניו: "לא הגענו לכאן סתם. אנחנו לא מתאמנים כאן לכיף. יש לזה מטרה. הגענו לכן בשביל לנצח, לא בשביל להיות קישוט. אנחנו מגיעים לכאן בכושר לא רע בכלל, אבל זה יהיה שונה ממה שהכרנו עד עכשיו. נצטרך להיות מחר מאוד מרוכזים, כי זה לא עוד משחק הכנה, זה המאני טיים".

אורי קוקיה, מי שמסתמן עד כה כדבק של ירושלים, הוסיף לאתר הרשמי של הקבוצה: "אנחנו באים לכאן מאוד דרוכים. אנחנו משחקים מול קבוצה אירופית מאוד מאומנת. נבוא לתת את הכול על המגרש. אם כל אחד ייתן מעצמו 120 אחוז, אני משוכנע שנוכל להוציא תוצאה טובה ואולי גם לנצח"

ששחקן הרכש, דיז´ון תומפסון: "שתי הקבוצות יודעות הכול אחת על השנייה. עברנו תדרוכי וידאו ואני בטוח שגם הם. אני רוצה להביא מחר את הניסיון שלי למגרש, ולעזור לקבוצה לנצח. לא להשיג תוצאה טובה, אלא לנצח. זה יהיה קשה, רואן לא הפסידה בבית כבר המון זמן, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו ובאים לנצח".

לכתבות נוספות >
כדורסל >>
לצפיה ב-'לאן הגענו עם ענין שידורי הכדורסל?'
לאן הגענו עם ענין שידורי הכדורסל?
20/10/2009 | 09:28
לא חולמים לשדר את ירושלים , אתמכבי משדרים בערוץ כבלים , ואת משחקי החוץ בערוץ פלוס פלוס מינוס מינוס .

העיקר שיש לנו גוף שמטרתו למנוע את זה , הוריי לניצן חן שמראה לנו איך אפשר לשנות אג'נדה מקצה לקצה כשיש שמנת בעסק.
כדורסל >>
לצפיה ב-'מוזר לי השקט הזה מכיוון פארקר..'
מוזר לי השקט הזה מכיוון פארקר..
20/10/2009 | 14:18
1
ולא רוצה לשמוע ``לא מראיינים כל אחד``..
כדורסל >>
לצפיה ב-'האמת שגם אני חשבתי על זה.'
האמת שגם אני חשבתי על זה.
20/10/2009 | 20:36
באמת מוזר.
כדורסל >>

הודעות אחרונות

16:05 | 12.09.19 סלים וארזה
16:26 | 11.09.19 סלים וארזה
15:57 | 11.09.19 סלים וארזה
16:33 | 04.09.19 סלים וארזה
15:40 | 30.08.19 Ray Lewis
10:54 | 14.08.19 סלים וארזה
15:05 | 05.08.19 אליהו 52
08:45 | 29.07.19 אליהו 52
10:37 | 22.07.19 סלים וארזה
10:35 | 21.07.19 סלים וארזה
10:53 | 16.07.19 סלים וארזה
16:38 | 14.07.19 סלים וארזה
14:31 | 05.07.19 דיברגנט
11:52 | 20.06.19 סלים וארזה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ