לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1530615,306 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורסל

שלום לכולם!
בפורום זה תמצאו התייחסויות, רשמים, לבטים, בדיחות לגבי: ליגות הכדורסל הישראליות (גברים ונשים), קבוצות כדורסל ספציפיות, מפעל היורוליג, גביעי אירופה השונים, חוקי הכדורסל, שחקני כדורסל בהווה ובעבר ועוד ועוד. ניתן ורצוי להעלות נושאים לדיון, ויכוחים, חדשות וסתם ספקולציות.
השמצות, קללות והתייחסויות מעליבות יימחקו.
מקווים לפורום מהנה ופורה.
גלישה מהנה לכולם מצוות מנהלי הפורום: שֹׂהם ואורן.
כללי התנהגות:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=113&art_id=71

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורסל

שלום לכולם!
בפורום זה תמצאו התייחסויות, רשמים, לבטים, בדיחות לגבי: ליגות הכדורסל הישראליות (גברים ונשים), קבוצות כדורסל ספציפיות, מפעל היורוליג, גביעי אירופה השונים, חוקי הכדורסל, שחקני כדורסל בהווה ובעבר ועוד ועוד. ניתן ורצוי להעלות נושאים לדיון, ויכוחים, חדשות וסתם ספקולציות.
השמצות, קללות והתייחסויות מעליבות יימחקו.
מקווים לפורום מהנה ופורה.
גלישה מהנה לכולם מצוות מנהלי הפורום: שֹׂהם ואורן.
כללי התנהגות:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=113&art_id=71

לצפיה ב-'הקפצת שרשור השאלות'
הקפצת שרשור השאלות
25/11/2008 | 22:50
56
4
לצפיה ב-'אירוח בפורום - משה ברנר'
אירוח בפורום - משה ברנר
<< ההודעה הנוכחית
22/11/2008 | 19:10
47
268
ביום רביעי הקרוב (26.11) בשעה 20:00 יתארח בפורום השחקן הוותיק משה ברנר.
אתם מוזמנים לשרשר לכאן שאלות לברנר על העבר\הווה\עתיד של הכדורסל הישראלי, שאלות אישיות (לא מדי) ושאר תהיות.

קצת קורות חיים:
משה ברנר גדל במכבי חדרה ובעונות 91-92 ו 92-93 שיחק במדי קבוצת הבית שלו בליגה הלאומית (הליגה העליונה דאז). לאחר מכן עבר לראשון לציון שם שיחק במשך 4 עונות. בעונת 97-98 התחיל הרומן של ברנר עם גבעת שמואל והוא הצטרף לקבוצה ושיחק בה שנתיים, בילה עונה בחיפה ואז חזר לגבעת שמואל בה הוא משחק מאז באופן כמעט רצוף לגמרי, מלבד גיחה קצרה לליגה הצרפתית. במהלך הקריירה ברנר הופיע במדי נבחרת העתודה של ישראל ואף צבר כמה הופעות במדי הנבחרת הבוגרת.
אחת הצלעות בשילוש (הקדוש?) הגבעת שמואלי הוותיק של אהרוני-כהן-ברנר. האחרון בשלישיה הזו שעדיין שחקן פעיל, כאשר שני החברים הוותיקים מהווים את הסגל המקצועי בקבוצה.

אירוח נעים.
כדורסל >>
לצפיה ב-'מויישל`ה '
מויישל`ה
23/11/2008 | 01:22
1
12
איך זה לשחק בקבוצה אחת כה הרבה זמן? אתה חושב שההנהלה מייעדת לך גם תפקיד בעתיד (שנה הבאה?) ואם כן מה נשאר אם 2 מהצלעות (ציטוט מהמנהל) כבר משמשים בתפקידים הבכירים? נשאיר לחבר`ה גם שאלות ואם הן לא יישאלו אז נפגש בהמשך..
כדורסל >>
לצפיה ב-'מוישלה'
מוישלה
26/11/2008 | 18:20
18
שלום ללב צהוב הכי טוב

קודם כל אני רוצה לומר ששאיפתו של כל שחקן כדורסל שאני מכיר היא לשחק בקבוצה מסוימת יותר משנה אחת ואפילו יותר משתיים.
לי אישית יצא להתחיל את הקריירה המקצוענית שלי אחרי מכבי חדרה בה גדלתי בראשון לציון תחת פיני גרשון.ושם שיחקתי 4 שנים.בקבוצה זו מצאתי משפחה ומשפחה שאוהבת אותך ומעריכה אותך ממשיכים לשחק.ובטח תשאל אז למה עזבת אז אומר שקיבלתי הזדמנות להיות שחקן מוביל בגבעת שמואל יחד עם שידרוג משמעותי בשכר ולכן עזבתי.וכך מצאתי משפחה חדשה ובה אני כבר כ 10 שנים.אני לא בכיוון בכלל של אימון וכרגע אני לא מיועד לשום תפקיד בקבוצה.
מקווה שעניתי לשאלותיך.
כדורסל >>
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
23/11/2008 | 13:54
1
10
שלוש שאלות לי אליך:

1. מי השחקן הכי גדול ששיחקת איתו בקבוצה? ההימור שלי הוא צ'רלס מינלנד, אבל ייתכן שתבחר במישהו אחר.
2. אחרי שמכבי ת"א איבדה אליפות וגביע, עדיין יש תחושה שמבחינת התקשורת מדובר במכבי ת"א + קבוצות אחרות. מה צריך לעשות כדי לשנות את הגישה של התקשורת ואיך למנף את העניין בליגת הכדורסל שלנו?
3. אני מצטער אם זו שאלה קצת קנטרנית, אך מה ההצדקה הכלכלית לקבוצה כמו גבעת שמואל? אחרי כל כך הרבה זמן בליגה העליונה, אין גרעין גדול של קהל, אתם משחקים באור יהודה ובעצם הקבוצה תמיד מג'עג'עת מבחינת עניין שהיא מושכת.

תודה שהסכמת להתארח (ותודה גם ליוזמה שהביאה אותך לפורום)
כדורסל >>
לצפיה ב-'מוישלה'
מוישלה
26/11/2008 | 18:33
14
שלום
צ'ארלס מינלנד הוא אחד השחקנים הגדולים ששיחקתי איתו בעבר אבל אני יכול להגיד שהשחקן שהכי התרשמתי ממנו כמקצוען,כבן אדם,הוא כמובן קווין מגי ששיחק איתי בראשון לציון.
היום איגוד הכדורסל ומנהלת הליגה פועלות כדי לצמצם כמה שניתן את הפערים בין מכבי ת"א לבין שאר הקבוצות בעזרת שינוי שיטת הפליאוף לדוגמא,מה גם שלראיה הפועל חולון לקחה את האליפות בעונה שעברה,מה שמוכיח גם שעם אנשים מתאימים שישקיעו ומשקיעים אפשר גם לשחזר את העונה החולפת.
התקשורת מן הסתם תמיד תתקשר את מכבי ת"א יותר מכל קבוצה אחרת אך אם יבואו הצלחות של קבוצות אחרות בעונה הנוכחית אני חושב שתשומת הלב תוסת קצת יותר לקבוצות אחרות.
אתה צודק בקשר לזה שאנחנו משחקים באור יהודה אך לדעתי פועלים בימים אלו על הקמת אולם חדש בגבעת שמואל.וקבוצה כמו גבעת שמואל נותנת גאווה לתושבים ותתפלא באים הרבה למשחקים גם בבית(אור יהודה) וגם במשחקי חוץ.וראש העיר היוצא הוא אוהד מושבע שלנו ואני בטוח שגם ראש העיר החדש יהיה גם כן.

מקווה שקיבלת תשובה

מוישלה
כדורסל >>
לצפיה ב-'מויש'לה היקר'
מויש'לה היקר
23/11/2008 | 22:17
1
11
יש לך סגנון זריקה ייחודי למדי. מאיפה זה בא לך? אני די בטוח שאף מאמן לא באמת לימד אותך לזרוק ככה..
בתור שחקן בעל יד טובה מהממוצע, אני די בטוח שקיבלת אותה רק אחרי שעות על גבי שעות של זריקות על גבי זריקות במגרשי הכדורסל. אתה חושב שהעובדה שהיום יש פחות קלעים אוטומטיים (לראות שחקני נוער זורקים זריקות עונשין בליגה לתיכונים זה סיוט מתמשך) היא פונקציה של עצלנות של החבר'ה הצעירים?

שחקן כדורסל מהדרג השני, שהיה רוב הקריירה שלו שחקן שישי, יכול להשתכר מכדורסל בליגת העל?
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה לקיר קמט'
תשובה לקיר קמט
26/11/2008 | 18:46
12
שלום קיר קמט

אני לא יודע אם זה נקרא סגנון ייחודי אבל אומרים לי שהזריקה שלי קצת מוזרה כי היא יוצאת מאוד גבוה מעל הראש.
כדי להיות קלעי טוב צריך כמובן להתאמן הרבה הרבה בזריקות לסל מכל כיוון.הזריקה צריכה להגיע לרמה גבוהה של יציבות,ובטחון עצמי הוא גם פקטור חשוב.
כיום חבר'ה צעירים משופעים מאוד לדעתי מה-NBA,הם רואים מהלכים שנעשים שם מבחינת אתלטיות כך שהם מנסים גם פה ולפעמים גם לא מוכנים להקשיב.
אני חושב שיש פה בני נוער מאוד מוכשרים שיכולים להצליח בתחום,אבל רק בעזרת עובדה קשה ולא עצלנות.(וכמובן אסור להזניח את הלימודים!!!)

אני לא חושב על עצמי כשחקן כדורסל מהדרג השני כי לא הייתי מגיע לאן שהגעתי.אני תמיד חשבתי ועדיין חושב שאני שחקן מקצוען שתורם לקבוצה שלו את כל כולו.

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'השאלות שלי'
השאלות שלי
24/11/2008 | 18:34
1
16
1. מה היית מגדיר כרגע השיא שלך כשחקן או איזה רגע אתה זוכר במיוחד מהקריירה שלך?
2. האם יש לך שאיפות לאמן או להמשיך לעסוק בכדורסל גם אחרי שתסיים את הקריירה שלך כשחקן?
3. עם איזה שחקן (ישראלי או זר) הכי אהבת לשחק?
4. האם אתה חושב שנראה בעתיד הקרוב שחקן ישראלי ב-NBA (עמרי כספי??).

תודה מראש על התשובות
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 18:53
13
שלום

רגע השיא שלי מבחינתי היה הגעה לגמר גביע המדינה נגד מכבי ת"א בשנת 2002-2003  כשבחצי גמר מול בני השרון(אם אני זוכר נכון)הייתי השחקן המצטיין.

אין לי שאיפות לאמן בעתיד,אני לא חושב על אימון בעתיד.

אהבתי לשחק עם המאמן שלי כיום אורן אהרוני,אני והוא שיחקנו ב9 שנים ביחד והיכרנו אחד את השני במשחק בעיניים עצומות.

לעומרי כספי יש הרבה פוטנתיאל להגיע לרמות הגבוהות,ואני מקווה שנראה אותו אן מישהו אחר שם.

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'אהלן מוישלה'
אהלן מוישלה
24/11/2008 | 20:32
1
10
כבוד לארח אותך בפורום.
1. האם אתה חושב שיש גם העונה בליגת העל קבוצה שיכולה לשחזר את ההישג של חולון?
2. השחקן הכי טוב ששיחקת מולו?
3. היום במבט לאחור, איך אתה מסכם את הקריירה?[לא שפרשת כבר אבל כולנו יודעים שתפרוש מתישהו ]

תודה רבה
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 19:18
9
שלום STEVE NASH

לדעתי יכול להחות מצב שקבוצה אחרת תיקח אליפות,אני חושב שהפועל ירושלים היא פוטנציאלית ולא בגלל שהיא ניצחה את מכבי ת"א,אלא בגלל השחקנים המוכשרים שיש לה וצוות מקצועי מצויין.
השחקן הכי טוב ששיחקתי מולו הוא עדי גורדון,שחקן מוכשר להפליא.
אני חושב שהקריירה שלי די מוצתה,הייתה לי קריירה טובה מאוד בסך הכל,שיחקתי בקבוצות טובות,אבל עם זאת אני חושב שהייתי יכול לעשות יותר.

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'שלום משה'
שלום משה
25/11/2008 | 12:38
1
7
הרשה לי קצת להרחיב את השאלה של קיר קמט:

אתה שחקן ותיק, שנים בליגה, וזה לא סוד ששחקני כדורסל שמשחקים בקבוצות הקטנות לא יכולים לבנות על פנטהאוז במגדלי אקירוב.

איך תכננת את העתיד שלך לאחר הפרישה?

אימון?
לימודים (האם למדת תוך כדי הקריירה בכדורסל?)

איך נוהגים שחקנים ישראלים דומים ששיחקו איתך או עדיין משחקים?
האם אתם מדברים על זה, על היום שאחרי?
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 19:24
8
שלום

גם שחקנים בקבוצות קטנות אפשר להרוויח משכורות יפות.
כמובן שאי אפשר לבנות פנטהאוז במגדלי אקירוב אבל זו גם לא השאיפה שלי.
יש לי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ואני מתח קריירה של day trader בבורסה האמריקאית שם האפשרויות הן בלתי מוגבלות.
כל הזמן יש שיחות לגבי היום שאחרי ויש כאלה שפועלים בעניין ויש שלא,אני פועל בעניין כל הזמן כי יש לי משפחה וצריך לדאוג לעתיד.

כל שחקן ושחקן שפרש פנה לתחום שהוא ראה לנכון שיש בו פרנסה לעתיד.

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'היי משה'
היי משה
25/11/2008 | 12:41
1
6
דבר ראשון תודה שהסכמת להתארח בפורומנו הקט.
מספר שאלות:
1. בתור שחקן עם קריירה ארוכה מאד - מהם הטיפים שלך לשחקנים מבחינת שגרת יום, השמרות מפני פציעות וכו'
2. האם אתה מרגיש איזשהו פספוס בקריירה?
3. אנחנו רואים שהמשבר הכלכלי מתחיל להשפיע על קבוצות ספורט בליגות הגדולות בעולם - פיטורים בNBA, עיכוב משכורות ברוסיה וכו'. האם אתם מרגישים את המשבר אצלכם?
4. אני משער שאתה רואה כבר את הפרישה באופק (בעוד מספר שנים, כמובן )... מה אתה מתכנן אח"כ? לעשות את המעבר המתבקש אל מאחורי הקווים או שיש לך תכנון אחר?
5. אחרי כל כך הרבה שנים בגבעת שמואל... אתה לא יכול לעשות משהו עם הפקק הנוראי שנוצר בגהה בגלל הכניסה לעיר?
6. כילד, מי היו המודלים לחיקוי שלך (כאדם וככדורסלן)?

זהו כרגע, אולי אזכר בעוד בהמשך
תודה שוב!
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 19:33
7
שלום לOr Amit

שחקנים מקצוענים חייבים לדאוג לגוף שלהם כי הוא הכלי שלהם במשחק.זה מתחיל מתזונה נכונה,ארוחות מסודרות,שינה בשעות סבירות ולפחות 7-8 שעות בלילה.
עבודה בחדר כושר,ועבודה על אתלטיות.
לדעתי יכולתי להגיע ליותר בקריירה שלי אבל כל מיני אילוצים מנעו זאת.
בינתיים אנחנו בסדר גמור כלכלית,ובוא לא נפתח פה!!
אני לא מתכוון להיות מאמן כי זו לא השאיפה שלי,יש לי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק,ואני עוסק כיום בפיתוח קריירה כ day trader בבורסה האמריקאית.
רציתי להיות טייס וגם הגשמתי חלום ויש לי גם רשיון טיס אבל בינתיים זה לא כלכך מתקדם,אולי בעתיד.
גם אני מתלונן על הפקק הזה בגהה....
תמיד הסתכלתי על מייקל ג'ורדן,לא להיות אתלט כמוהו אבל על מוסר העבודה שלו,על המנהיגות שלו,ועל חדוות הנצחון שלו.

מקווה שקיבלת תשובות

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'אהלן משה'
אהלן משה
25/11/2008 | 13:58
1
4
גבעת שמואל, לא ידועה בדיוק כקבוצה שיש מאחוריה קהילה תומכת בלשון המעטה. הקבוצה משחקת מחוץ לביתה, והקהל לא ממש הולך אחריה.
מה גרם לכם - אתה, אהרוני ודרור כהן, שחקנים שבשיא ששלכם (וגם קצת אחריו) יכולתם לשחק כמעט בכל קבוצה בליגה - להשאר כל כך הרבה זמן בקבוצה הזאת, שהפכה כמעט לבית בשבילכם?

מה לדעתך סוד ההצלחה היחסית של הגבעה בתחילת העונה הנוכחית? לא הרבה נתנו לכם סיכוי להצליח, ואתם במאזן חיובי עם כמה נצחונות מרשימים ביותר...

תודה רבה...
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה לKillo Vat '
תשובה לKillo Vat
26/11/2008 | 19:38
2
שלום Killo Vat

גבעת שמואל הפכה עם השנים למשפחה עבורינו.
יצרנו יחסים חמים ומיוחדים עם ההנהלה וזה מה שגרם לנו להשאר בקבוצה הרבה שנים,והפירות לזמן זה הם שאורן אהרוני ודרור כהן קיבלו את המושכות לאימון הקבוצה ועושים עבודה נהדרת.וגם ידענו ואנחנו יודעים זמנים יפים,ומקווה שגם ימשיכו בעתיד.

העבודה הנהדרת שעושים המאמנים,וגם סגל השחקנים המוכשר ובתוספת שחקנים ותיקים יותר!!(אני וקורי קאר)

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'עוד...'
עוד...
25/11/2008 | 14:17
1
4
כשחקן שידע לפתוח או לעלות כשחקן 6 איך ההרגשה השנה לא לקבל דקות, לא להיות ברשימת הקלעים המובילים בקבוצה?
אם ראש העיר (המודח) כה אהב את הקבוצה אז למה הוא לא בנה לכם אולם או לפחות מצא מקור מימון לבניית אולם??
איך ההרגשה לרדת פעמיים ליגה אויך היה לחזור?
איך אתה מסביר את זה שרדפתם אחרי נתניה כל העונה שעברה (ואף הפסדתם להם בגמר הגביע) ובכ"ז ברנר משחק בליגת העל וגואטה בליגה לאומית?
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 19:46
4
שלום

אין לי בעייה עם זה שלא שיחקתי הרבה עד עכשיו ולא להיות ברשימת הקלעים.
אני שמח כשחקן שהקבוצה מצליחה ויש לי שאיפות להמשיך להצליח,אבל אל תשכח שהעונה רק החלה והדברים יכולים להשתנות כך שאני בסך הכל בכושר טוב מאוד למרות שלא הייתי בכושר בטרום עונה ואני בטוח שאקלע ואתרום לקבוצה מניסיוני.(גם בלא לקלוע אפשר להצליח)
אני אומר שכל שחקן כדורסל חווה תקופות קשות בקריירה שלו,ואני חוויתי שתי תקופות של ירידות ליגה שלאחר אחת מהן עברתי לחיפה שהתבררה בדיעבד כטעות,ואחת לפני שתי עונות שבה נשארתי ועזרתי לקבוצה לחזור לליגת העל וגם קלעתי הרבה...
אני חושב שכקבוצה היינו יותר מאוזנים מנתניה,והניסיון של הקבוצה עזר לנו להתגבר על הקשיים שהיו בדרך ולחזור לליגת העל האלופים.

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'השאלות שלי'
השאלות שלי
25/11/2008 | 23:00
1
5
1. בתור שחקן וותיק (שלא לומר "מקורב" לצוות המקצועי) בקבוצה עם מספר כשרונות צעירים - האם אתה רואה הבדלים בין השנים הראשונות שלך בליגת העל לבין החוייה שעוברת על השחקנים הצעירים כיום? האם יש התייחסות או השקעה שונה מצד הנהלות הקבוצות לשחקנים צעירים כיום לעומת העבר?
2. מה ההבדל הכי גדול בתחושה מבחינתך של הליגה כיום לעומת שנות ה90?
3. מה אתה חושב על ההתנהלות והפעולות של מנהלת הליגה? מה אתה חושב על ה"חוק הרוסי"?

כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 19:53
6
שלום לtristan79

אני חושב שיש הבדל עצום בין מה שחוויתי בעבר לבין היום,בזמני שיחקו רק שני זרים בליגת העל והיה יותר מקום לשתף שחקנים צעירים.כשאני עברתי לראשון לציון תח פיני גרשון,באתי לשם תחת זה שאהיה שחקן שמיני תשיעי,אחרי שחקנים כמו אסף ברנע,ניב בוגין וכו'.אבל בגלל שהיו רק שני זרים ויותר מקום לישראלים,ובגלל עבודה קשה,ואמונה של מאמן פילסתי את דרכי לחמישיה הראשונה תוך 3-4 משחקים,כך שכיום לשחקן צעיר קשה לקבל הזדמנות טובה כאשר מאמנים רוצים לנצח בכל מחיר,והמחיר שמשלמים הם השחקנים הצעירים.
ההבדל בתחושה הוא שאז התעסקו יותר בכדורסל ופחות בעסקנות!
מנהלת הליגה מנסה לשנות כל הזמן דברים לטובת הכדורסל,ולטובת השחקן הישראלי.החוק הרוסי הוא מצויין לשחקן הישראלי ואני מקווה שהוא ישאר להרבה שנים.

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'שלום משה'
שלום משה
26/11/2008 | 13:19
2
יצא לך לשחק בגבעת שמואל שהיא הייתה קבוצת צמרת בערך וכשהיא ירדה ליגה וקבוצה קטנה - מה ההבדל? זה עניין של לפגוע בזר אחד, כמו שכתבו למעלה את מינלנד, או שיש משהו מעבר?
בגבעת שמואל בכלל מרגישים הבדל ולחץ או תמיכה מהקהל?

כדורסל >>
לצפיה ב-'שלום מוישה היקר'
שלום מוישה היקר
26/11/2008 | 14:17
1
6
אז איך זה לשחק בגיל יחסית כזה מבוגר. לא נופלים מהרגליים.? איך זה משפיע על המשפחה על האשה כדורסלן. במטלות על הבית. יש מספיק זמן למשפחה.,? ועוד משהו איך זה שאתה יחסית לשאר השחקנים הישראליים ממשיך לשחק בגיל הזה כשהרבה ישראלים הקרירה נגמרה מוקדם בגלל פציעות.. קראתי פעם שזה קשור לכושר של השחקנים הישראלים.. תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'שלום'
שלום
26/11/2008 | 20:01
6
שלום לקצת שמח קצת עצוב נ

בגילי קצת יותר קשה להיכנס לכושר,אבל כאשר כבר נכנסים לכושר הכל בסדר ולא נופלים מהרגליים,אני מקבל קצת יותר מנוחה באימונים אבל בסך הכל מרגיש מצויין.
עקרונית זה לא מצב אידיאלי להעידר מהבית כל יום אחה"צ ועד הערב,ולא לעזור עם הילדות,אבל יש לי משפחה מאוד תומכת,ואני משתדל לעזור כמה שאני יכול.
אני שמרתי ושומר על הגוף שלי בצורה טובה מאוד,גם תזונתית וגם גופנית,כך שאני מאמין זה מה שנותן לי את האפשרות ולהשיך לשחק עם היום.

תודה  
כדורסל >>
לצפיה ב-'מה גורם להיות כל כך הרבה שנים באותה קבוצה?'
מה גורם להיות כל כך הרבה שנים באותה קבוצה?
26/11/2008 | 16:22
1
6
כאוהד הפועל ירושלים, שאחת התכונות (המאכזבות) שלה היא ששחקנים כמעט לא נשארים בה יותר משנה-שנתיים, אני תוהה איך גיבעת שמואל מצליחה להחזיק בשחקנים כל כך הרבה שנים, ומה גרם לך להחליט להישאר באותה הקבוצה ולא לחפש דברים אחרים.

וחוץ מזה, איך זה להרגיש בתור השחקן הותיק של ליגת העל (אני עדיין זוכר את ארבע השלשות ששמת במלחה במדי ראשון ב-95 ), או לפחות אחד הותיקים?
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 20:06
7
שלום חושחשים

זה שרוצים אותך בקבוצה ומעריכים אותך.

אני חושב שליצור בקבוצה שחקנים שמזוהים איתה היא מתכון להצלחה,וגבעת שמואל בשיקלול כל העונות היא בהחלט עם הרבה הצלחה.

מרגיש צעיר מאוד,לא חושב על זה בכלל.

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'איזו הפתעה. גדלנו באותה שכונה'
איזו הפתעה. גדלנו באותה שכונה
26/11/2008 | 18:13
4
10
אפילו שכנים קרובים
לא מזמן גם פגשתי באחותו.
וממש לא ידעתי.....
ואם בהמשך אני אקבל אישור מהסלב
אני אספר אנקדוטת נעורים עליו
(לא משהו גס... יכולים להירגע)
וכמובן למשה- ד"ש מבית-אליעזרית לשעבר.
כדורסל >>
לצפיה ב-'משה לא גר בבית אליעזר היום.'
משה לא גר בבית אליעזר היום.
26/11/2008 | 18:27
1
12
לצפיה ב-'דאFYI, גמני לא'
דאFYI, גמני לא
26/11/2008 | 20:21
5
אבל עכשיו אני שכנה של הקבוצה שלו
כדורסל >>
לצפיה ב-'מי אתה?'
מי אתה?
26/11/2008 | 20:11
1
7
שלום

אם תגיד לי מי אתה אז אזהה אותך.

מוישלה ברנר
כדורסל >>
לצפיה ב-'ראשית, עפ"י רוב, אני משתינה בישבה.'
ראשית, עפ"י רוב, אני משתינה בישבה.
26/11/2008 | 20:20
7
שנית, אני אשמח לא לפרסם את השם שלי בפרהסייה.
שלישית, הנה רמזים.
אבא שלך התפלל באותו בית כנסת עם אבא שלי ז"ל.
אני אחת מ-4.
ואנחנו גרים ממש מאחוריכם... אחרי החורשה
כדורסל >>
לצפיה ב-'אירוח בפורום הכדורסל של תפוז'
אירוח בפורום הכדורסל של תפוז
26/11/2008 | 18:36
2
5
שלום לכל אוהדי הכדורסל באשר הם.

כבוד הוא לי להתארח בפורום שלכם,אני שמח שיש המון אוהבי כדורסל,ואני מקווה שתהנו כי אני כבר נהנה.

תודה

מוישלה ברנר
כדורסל >>
לצפיה ב-'מוישלה החמוד '
מוישלה החמוד
26/11/2008 | 19:14
1
7
סתם רציתי שתדע שאתה השחקן האהוב עליי
עקבתי אחריך עוד כשהייתי ילדה קטנה ואוהדת מכבי ראשון
הייתי באה לכל האימונים, מתרשמת ולומדת בעיקר את משחק ההגנה שלך

עם השנים הפכתי לשחקנית בעצמי ( שחקנית הגנה מעולה !! )
ונישארתי עם גופייה מספר 5 ..  :)

סתם רציתי לשתף אותך ..

מאחלת לך ולקבוצתך הצלחה בהמשך
נועה.
כדורסל >>
לצפיה ב-'היי נועה'
היי נועה
26/11/2008 | 20:16
10
היי נועה

אני מאוד שמח לשמוע שלמדת דברים ממני,אני מקווה שאת גם מצליחה,וכמובן שאימצת את גופיה מס' 5!!

תמשיכי לאהוב את המשחק,ורק רצון גורם לשחק הגנה בצורה הטובה ביותר.

שלך

מוישלה ברנר

כדורסל >>
לצפיה ב-'היי..'
היי..
26/11/2008 | 18:41
1
4
איך זה לשחק ליד כל הצעירים בגבעה?
אתה נותן להם טיפים שיצליחו?
מתי אתה נכנס לצוות האימון עם דרור ואהרוני?

בהצלחה
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 20:20
4
שלום לראשונייה999

לשחק עם שחקנים צעירים זה כיף כי אני משחק עם שחקנים שלפעמים אני כפול מגילם,ואני שמח שאני יכול להתמודד איתם בצורה שווה.
אני משתדל לתת עצות ולעזור כמה שאני יכול וכמה שהם מוכנים ללמוד.
אני כנראה לא אהיה מאמן ,אני לא שואף לתחום הזה לאחר הפרישה.

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'אני לא סגור על זה, אבל לפי התמונה'
אני לא סגור על זה, אבל לפי התמונה
26/11/2008 | 18:42
2
9
זה אותו משה מ-Time To Fly?

בכל מקרה, אם כן, תדע שערן שהיה איתכם מתגייס.

אגב, אם זה אתה, איזה רשיון סיימת בסוף שם? ואיך הייתה ההסבה?
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 20:23
1
8
שלום לגיל110

כן זה אותו משה מ Time To Fly.

תמסור לערן(שקראנו לו ערן הקטן) גיוס נעים ובהצלחה.

כרגע עדיין עם רשיון פרטי.מקווה להמשיך בעתיד

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'חח משה'
חח משה
26/11/2008 | 21:20
4
עומרי לא אכל לך את הביסלי, הוא אכל רק את הבמבה חחח

כרגע רק עם פרטי? מקווה שעשית לפחות הסבה, שאתה נהנה ממנו בארץ.

אני אמסור לו גיוס נעים ובהצלחה.

אגב, אני גם ב-VATIL וקוראים לי אבירן.

אגב, ב-TTF אתה נראה הרבה יותר נמוך מ-2 מטר, אבל לא אתנגד לחלק מהגובה שלך
כדורסל >>
לצפיה ב-'מי המאמן'
מי המאמן
26/11/2008 | 19:13
1
4
המוכשר ביותר שאימן אותך, שהרגשת שהוא גאון?
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 20:27
5
שלום

המאמן הכי מוכשר שאימן אותי בעבר הוא אפי בירנבוים.בן אדם מקסים ומאמן מצויין.

תודה
כדורסל >>
לצפיה ב-'כדורסל'
כדורסל
26/11/2008 | 20:03
3
4
הי מושלה - איך זה להיות שחקן כדורסל? אתה אוהב את זה?
כדורסל >>
לצפיה ב-'שלום לתומר ויובל'
שלום לתומר ויובל
26/11/2008 | 20:09
7
שלום לתומר ויובל

להיות שחקן כדורסל זה כיף,במיוחד שאתה משלב מקצוע עם תחביב ביחד.

אני מאוד נהנה להיות שחקן כדורסל,וגם שאנשים מזהים אותך ברחוב,ואתה מפורסם.

אני מקווה שגם אתם אוהבים לשחק כדורסל.

ביי

מוישלה
כדורסל >>
לצפיה ב-'שאלה אחרונה ודי'
שאלה אחרונה ודי
26/11/2008 | 20:17
1
4
מה הגובה שלך? אתה יכול להטביע בקלות?
מה התחביב השני שלך?
כדורסל >>
לצפיה ב-'היי תומר ויובל'
היי תומר ויובל
26/11/2008 | 20:25
3
היי

הגובה שלי הוא 202 ס"מ.

אני יכול להטביע בלי בעייה.

התחביב השני שלי הוא טיס.

ביי תומר ויובל
כדורסל >>
לצפיה ב-'מוישלה'
מוישלה
26/11/2008 | 20:32
2
4
הייי מוישלה איך היה הפורום?

אנחנו מעריצים מ"ס 11111 שלך!!!
כדורסל >>
לצפיה ב-'היי נועוש33'
היי נועוש33
26/11/2008 | 20:35
1
6
היי

הפורום היה מאוד מעניין,שמחתי לענות על השאלות,מקווה להתארח גם בעתיד.

ביי

מוישלה רנר
כדורסל >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/11/2008 | 20:38
3
אנחנו מאחלים לך המון המון בהצלחה!!!!

גם בכדורסל וגם בחיים האמיתיים!!!

הפורום היה מאוד מהנה...
אם תתראיין עוד פעם נרוץ לרשום שאלות תהנה!!!!!!!!!!!!!!...
כדורסל >>
לצפיה ב-'תודה למוישל'ה ברנר על האירוח'
תודה למוישל'ה ברנר על האירוח
26/11/2008 | 20:23
5
3
פורום הכדורסל מודה לו על ההשקעה ומאחל לו הצלחה בהמשך.

מקווים שתבקר בפורום גם אם זה לא רק בשביל אירוח. ד"ש לאהרוני ודרור כהן, ושוב תודה רבה.
כדורסל >>
לצפיה ב-'פורום הכדורסל'
פורום הכדורסל
26/11/2008 | 20:30
6
שוב שלום

תודה רבה לכם על האירוח,וכל השואלים,תמשיכו לאהוב כדורסל,מאוד נהניתי,מקווה להתארח גם בעתיד.

תמשיכו עם ההשקעה היפה

מוישלה ברנר

כדורסל >>
לצפיה ב-'וזה המקום גם להודות לגולש "לב צהוב הכי טוב"'
וזה המקום גם להודות לגולש "לב צהוב הכי טוב"
26/11/2008 | 20:40
1
4
שיצר את הקשר עם משה ועזר בארגון האירוח.

כדורסל >>
לצפיה ב-' תודה לכם וללב צהוב על הארוח'
תודה לכם וללב צהוב על הארוח
26/11/2008 | 21:01
2
וכמובן, תודה למשה שענה ועניין ובסבלנות

כדורסל >>
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם אירוח מעולה'
תודה רבה לכולם אירוח מעולה
26/11/2008 | 21:17
7
לצפיה ב-'היה אירוח מושלם.'
היה אירוח מושלם.
27/11/2008 | 09:06
4
נהניתי מאוד מהשאלות והתשובות!
היה מעולה.
ותודה רבה למשה ששגעתי אותו עד לאירוח ובעיצומו. תודה שחסית בצל קורותינו ונקווה שתתראיין שוב פעם.
(אולי ראיון פרישה?)
כדורסל >>
לצפיה ב-'עכשיו רוצים את אפי, להוציא את הכביסה המלוכלכת'
עכשיו רוצים את אפי, להוציא את הכביסה המלוכלכת
27/11/2008 | 14:26
1
3
לצפיה ב-'ולמה נראה לך שלפה הוא יסכים להתראיין?'
ולמה נראה לך שלפה הוא יסכים להתראיין?
27/11/2008 | 14:52
4
לא שאני יכול להביא אותו אבל פסדר......
כדורסל >>

הודעות אחרונות

07:03 | 20.05.19 - מבזקי ספורט -
08:04 | 19.05.19 - מבזקי ספורט -
01:52 | 18.05.19 - מבזקי ספורט -
07:25 | 17.05.19 - מבזקי ספורט -
08:13 | 16.05.19 - מבזקי ספורט -
07:18 | 15.05.19 - מבזקי ספורט -
09:51 | 14.05.19 - מבזקי ספורט -
02:13 | 13.05.19 - מבזקי ספורט -
06:24 | 12.05.19 - מבזקי ספורט -
08:25 | 11.05.19 - מבזקי ספורט -
07:35 | 10.05.19 - מבזקי ספורט -
06:45 | 09.05.19 - מבזקי ספורט -
07:16 | 08.05.19 - מבזקי ספורט -
08:07 | 07.05.19 - מבזקי ספורט -
07:20 | 06.05.19 - מבזקי ספורט -

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ