כאבי בטן ושלשולים

אAבB

New member
כאבי בטן ושלשולים

אני שותה תה קמומיל זה מאוד עוזר ומרגיע כשכואבת הבטן אך יום אחרי זה הכל חוזר ואז אני שוב שותה כוס אחת ביום בלבד כי מפחדת מהרעלת קמומיל וחוזר חלילה למישו יש משהו לייעץ לי שעובד?

davida 444

New member
מיץ תפוחים ../images/Emo75.gif

אפשר לשתות מיץ תפוחים. מגררים חצי תפוח ושותים את רק את המיץ שיוצא מזה, מעט בכל פעם.

ה מוזה

New member
כאבי בטן

אז מה שאני מכירה זה באמת תה קמומיל מעדיפה את התפזורת ולא שקיות מה שכן יש גם תה שומר ועל התפוחי עץ עכשיו למדתי
מעניין מאוד וברוכה הבאה כפי ששמת לב הפורום נולד רק הבוקר אז קצת סבלנות ונפריח כאן פינה של ייעוץ ושיתוף ועוד הרבה הפתעות

אAבB

New member
ברוכה הנמצאת אני זכיתי להיות

ההודעה הראשונה פה זה ממש כבוד למה את מעדיפה תפזורת ולא שקיות?האם זה יותר יעיל ככה? ואיפה אפשר להשיג בתפזורת?ואיפה אפשר תה שומר?אף פעם לא ראיתי בסופרמרקטים תה כזה אנסה את העצה עם התפוח אבל קצת כל פעם כל כמה זמן?ואיך עושים מיץ מתפוח?סליחה על ריבוי השאלות ותודה לכל מי שענה עונה ויענה יום טוב

ה מוזה

New member
תה בתפזורת

אפשר לרכוש תה בשקיות תפזורת בבתי טבע שונים תה קמומיל וגם תה שומר , אישית מעדיפה את התפזורת שלא עברה תהליכים שונים , כמה שיותר טבעי יותר בריא מיץ מתפוח , או במכונת מיצים ביתית או לגרד במגרדת ואז לסחוט דרך מסננת , מה שכן באמת כדאי לך לנסות את קליפת הרימון שהציעה כאן עליזה וכמובן שאם מדובר במעבר לכאב חד פעמי - להבדק ע"י רופא תרגישי טוב

כאבי בטן ושילשולים -

אם הם לא אקראיים - חשוב מאד להבדק ולברר מה סיבתם, ולא רק לשתות צמחים שונים ולהרגיע. אבל בינתים: תה מזרעים של כוסברה עובד כמו הקמומיל, רק קצת יותר טוב.

I Was Hoping

New member
דרך אגב - שומר לכאבי בטן

לא יודעת אם כולם יודעים, אבל משומר עושים את העראק, שהוא משקה אלכוהולי מר מאוד. מילדות אני זוכרת שמרחו לי עראק על הבטן הכואבת, ספוג בפיסת צמר גפן. זה תמיד עשה פלאים, בעיקר כי לא צריך להכניס את זה לגוף והשימוש הוא חיצוני ומרגיע מאוד.

כאבי בטן ושלשולים

תרקופה הכי פשוטה ומנוסה, לקחת קליפה של רימון להרתיח , טוב טוב עם מיים ,אחרי שמתקרר אפשר להוסיף סוכר לפי טעם ולשתות כמו תה , לשתות כחצי כוס 2 פעמים ביום ,

אָגנֵס

New member
בדיוק מה שרציתי להציע- עובד מעולה!

רק לא יותר מדי... כי אז יכולה להיות עצירות...

offe

New member
תרופות שונות

ברכות לפתיחת פורום תרופות סבתא שאכן עובדות נהדר אחרי ביקור אצל רופא. לפני 72 שנה, קרוב משפחה שלי ילדון בבי"ח הייתה לו דיזינטריה - מחלת בטן קשה עם שלשולים. הרופאים נואשו והוא עמד לפני הסוף. הרשו לה להביא לבית חולים תרופת סבתא והיא אכן באמת: קליפות רימונים שהורתחו וניתנו לו כפית כפית עד שהבריא. כמו כן: כשהגיעה העלייה הרוסית - הוסבר לי שאצלהם לפעמים קשה היה ללכת לרופא ולכן השתמשו הרבה בתרופות סבתא. כשיש ליחה בגרון - לוקחים כפית סודה לשתיה (אבקה) בחצי כוס מים פושרים ומגרגרים - זה מטהר את הגרון - עובד נפלא מניסיון אישי. ועוד מניסיון אישי - כשיש כאב בחניכיים - לוקחים משחת אלוורה - מורחים על החניכיים - הכאב עובר - לא קורה כלום אם בולעים מעט. שיהיה לכם יום בריא. offe

ה מוזה

New member
../images/Emo51.gif על הסיפור האישי

ועל העצות הנהדרות ברוך הבא
שאלה קטנה בנוגע לכאב החניכיים ,היות ונשאלה כאן שאלה על דלקת חניכיים האם אלוורה מסייעת גם לטיפול בדלקת או רק מקלה כאב ?

kuper7

New member
דברים שניתן למצוא בבית נגד כאבי בטן

גבינה לבנה או סקי או כל שבינה רכה אחרת עוזרת מאוד לספיחת כאבי הבטן..כמה כפות ולאחר זמן מה תרגישו הקלה.. (*טוב רק בבעיות גזים)

למעלה