לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1095710,957 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום תרופות סבתא

לצפיה ב-'גרד נוראי באיזור מוצנע :( עזרתכם הדחופה דרושה!'
גרד נוראי באיזור מוצנע :( עזרתכם הדחופה דרושה!
07/10/2018 | 14:16
1
125
שלום אנשים טובים,
חברה טובה שלי סובלת מגרד נוראי ובלתי פוסק באיזור הרקטום והנרתיק. התופעה נמשכת כבר 5 שנים ועם הזמן הולכת ומחריפה, כאשר בתקופה האחרונה זה באמת בלתי נסבל! הגרד נוכח בכל רגע ורגע מהיום שלה והיא נמצאת במצוקה אמיתית!
הרפואה המערבית לא מצליחה לאתר את הבעיה: רופאי עור, בדיקות דם, אלרגולוג, בדיקה רקטלית... כולן יצאו תקינות. 

היא כבר במצב שהיא פוצעת את עצמה מרוב גירודים! באמת שנשמח לכל עזרה אפשרית או אולי הפניה למישהו שהתמודד עם בעיה דומה...

תודה רבה לכם, הלוואי שנמצא פה כיוון לפתרון 

תרופות סבתא >>
לצפיה ב-' גרד נוראי באיזור מוצנע '
גרד נוראי באיזור מוצנע
<< ההודעה הנוכחית
19/11/2018 | 01:43
73
הי לך, כמה שאלות..האם היא נבדקה לנוכחות של קנדידה וגינאלית? אני משערת שכן...האם יש הפרשות?
רופא אחד שאני לא רואה שרשמת זה רופא המטולוג...אני ממליצה בחום
ללכת לבדיקה המטולוגית..לעיתים תופעה כזאת עשויה להעיד על בעיה בזרימה של דם או בעיות אחרות ויש מצב שרופא המטולוג יוכל לתת בדיקות שהרופאים שציינת לא...
האם החברה שלך אוכלת הרבה דברים מתוקים? לעיתים אכילה של מתוקים יכולה לגרום לגרד.
האם חברתך נמצאת בתקופה של מתח מתמשך? והאם במקביל עבודתה היא עבודה שכרוכה בישיבה ממושכת? לעיתים מתח מתמשך וישיבה ממושכת יכולים ליצור לחץ על פלג הגוף התחתון ולגרום לגרד.
אם חברתך פעילה מינית, לעיתים קיימת אלרגיה לזרע של הגבר (חבר, בעל). זו לא אלרגיה שמתבטאת בבדיקות דם או בבדיקה מקומית.
חסר כאן מידע רלוונטי...כמה הצעות פרקטיות:
1. שתתחיל לקחת פרוביוטיקה לא משנה של איזו חברה כל זמן שיש יותר מ-3 סוגים של חיידקים פרוביוטיים - שתקח לפחות 1 כדור ליום. לעיתים זה עוזר לגוף להחזיר את האיזון.
2. ממליצה לקנות פרוביוטיקה וגינאלית, אני באופן אישי אוהבת את של אלטמן אבל כל חברה שתתן פרוביוטיקה וגינאלית יכולה להתאים...מחדירים את הקפסולה לתוך הואגינה...בהתאם להוראות...הרבה פעמים זה מוריד גרד...ומאחר וחיידקים פרוביוטיים בהחלט יכולים לעבור ממקום אחד לשני והואגינה והאנוס (פי הטבעת) קרובים אחד לשני זה קורה...זה יכול לעזור לשני הדברים.
3. בגדים מרווחים שעשויים מכותנה יכולים לעזור כי הם מאווררים יותר, כמו גם קימה מידי פעם וסיבוב יכולים לגרום לזרימה טובה יותר לפלג הגוף התחתון ולהקלה.
4. במידה ויש תקופה של לחץ, ממליצה בחום ללכת למטפל מוסמך ברפואה האלטרנטיבית ולקבל משהו שיסע בהורדת הלחץ...פרחי באך יכולים לעזור, צמחי מרפא, דוגמת בקופה יכולים לעזור וכו'...
5. ניתן אולי לנסות לקחת אבץ פיקולינט (תוסף תזונה של אבץ וחומצה פיקולינית) עוזר לעור במצבי גרד וריפוי.
6.לנסות לקחת קוורציטין (החומר הפעיל של השום) גם מוריד אלרגיה וגם מוריד גרד.
7. אחרון חביב, ממליצה על אורטיקה (סירפד) יבש...אבל צריך להעשות בפיקוח נטורופת/ית בגין השתנה...מיועד להורדת גרד ולניקוי של הגוף מגורמים אלרגיים...יש לו כמובן עוד שימושים נוספים.
כבר מזמן לא הייתי כאן בפורום...נכנסתי במקרה(:
רפואה שלימה...דלית
תרופות סבתא >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

11:43 | 14.06.19 דנטיסט
23:08 | 27.03.19 גורדיאן
01:28 | 17.03.19 אורחים בפורום
10:10 | 01.03.19 ronenrii
16:24 | 01.02.19 thekunefa
14:16 | 07.10.18 דודידוב
20:09 | 10.08.18 אורחים בפורום
16:59 | 30.05.18 דלית וולאך
17:31 | 23.05.18 אורחים בפורום
10:08 | 03.05.18 מנשה הכהן
12:37 | 23.04.18 אורחים בפורום
12:12 | 27.03.18 אורחים בפורום
13:08 | 05.03.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ