למישהו יש....

• פותח הנושא alex
  • פורסם בתאריך

alex

New member
למישהו יש....

מתכון לבלינצ`ס , כולל רעיונות ומתכונים למילויים מתוקים ? תודה מראש.אלכס.

אלכס זה הזמן שלי להחזיר לך טובה....

מתכון לבלינצ`ס: כוס וחצי קמח כוס וחצי חלב שלוש כפות סוכר 2 ביצים 3 כפות שמן או חמאה מומסת 5 כפות אבקת שוקולית לערבב את הכל והנה בליצ`ס מדהים בטעם שוקולד הצעות למילוי: גבינה לבנה+סוכר+צימוקים גבינה לבנה +קינמון שוקולד לבן מומס+חטיף שוקוצ`יפס גבינה לבנה+שוקולד סתם ריבה טובה בתאבון

eri

New member
עו מתכון - די דומה אבל...

לחביתיות: 1.5 כוסות קמח 1.5 כוסות חלב 60 גר` חמאה מומסת 4 ביצים 2 כפות סוכר קורט מלח ו..2 כפות ברנדי למלית: 300 גר` גיבנה 9% 1 גביע שמנת חמוצה 1/2 כוס סוכר כפית תמצית וניל קליפת לימון מגוררת דקדקדק 100 גר` צימוקים בהירים לרוטב: 300 גר` פירות יער קפואים - מופשרים 2/3 כוס סוכר 1/4 כוס קרם דה קסיס לקישוט: 100 גר` פירות יער קפואים - מופשרים עלי נענע.. כל אחת מהתערובות לערבב בנפרד במעבד מזון. את החביתיות מטגנים במחבת טפלון עם חמאה, ממלאים את החביתיות המוכנות במלית המעורבבת. מסדרים בתבנית ולתנור על 180 מעלות ל 15 דקות. את הרוטב המרוסק מעבירים לסיר קטן ומחממים. מגישים בצלחות אישיות עם הרוטב, אפשר גם להתפרע עם קצפת ליד.. נדמה לי שזה מתכון של בני סיידא - בכל מקרה מומלץ בחום...

alex

New member
ליהי האחת....

והיחידה וארי השנייה והיחידה - תודה על התגובות המהירות. זה כיף שיש פורום כל-כך תומך.

eri

New member
נו, טוב...תקופת מבחנים.. ;-)

דרך אגב האם אני מזהה נימת ביקרות חלושה? ;-)

אלכס

מי שנותן לי מתכון של לאנגוש מגיע לו את כל הטוב שבעולם!!!! דרך אגב הכנתי וכל כך נהנתי.... פשוט טעים!!!! ליהי

למעלה