לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1222812,228 עוקבים אודות עסקים

פורום זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות"
רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.

אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.

ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.

אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.

תודה וגלישה מהנה ופורה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגיות

רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.

אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.

ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.

אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.

תודה וגלישה מהנה ופורה

x
הודעה מהנהלת הפורום

פורום "זוגיות" הנו בית לזוגות ללא ילדים וזוגות עם ילדים, וכן אנשים המחפשים אחר זוגיות, המעוניינים לשוחח ולדון  על נושאים הקשורים לזוגיות.
הפורום פתוח לכלל הגולשים,כל עוד שומרים על חוקי הפורום שיפורטו בהמשך ועל חוקי אתר "תפוז".

על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום,עלינו לשמור על כללי התנהגות הכרחיים:

תרבות דיון נאותה: הימנעו משימוש בשפה בוטה,זיכרו שיש מגוון רחב של גולשים עם נקודות מבט שונות וחשיבה שונה,ולא חייבים להיות בדיעה אחידה. קבלו וכבדו את הדיעות של אחרים. אפשר להתווכח ולדון, אבל אין להביע זלזול,שיפוטיות ותוקפנות כלפי שאר הגולשים בפורום. גולשים שלא ימלאו אחר כלל זה,הודעותם הפוגעות יימחקו והם יחסמו לאלתר.

אאוטינג- אאוטינג משמעותו פרסום מידע אישי על גולש/ת בפורום, כולל הבאת פרטים שלא נכתבו בפורום על מנת להתגרות. אין לפרסם תוכנם של מסרים פרטיים בפורום.

ביקורת לגבי ניהול הפורום- תיבת המסרים שלי פתוחה לפניכם בכל עת,מבטיחה להגיב בהקדם. במידה ויש בעיה כלשהי בפורום,או בעיה עם הניהול ניתן לפנות אליי ואל הנהלת הפורומים. אין לכתוב הודעות המעבירות ביקורת על הניהול בפורום. הודעות אלה ימחקו.

פרסום בפורום-אין לפרסם בפורום. הודעות פרסומיות ימחקו אלא אם באישור הנהלת הפורום.

שימרו על כללים אלו,ותהיה לנו אווירה נעימה ומעניינת בפורום. תודה.
המשך >>

לצפיה ב-'ביטול חתונה'
ביטול חתונה
15/06/2018 | 18:02
10
331

אני בת 33 מסורתית הייתי אמורה להתחתן הקיץ עם גבר דתי בן 43.
אני סייעת בגן ילדים הסתמכנו על זה שיש לו חנות מהוריו ודירה שהוא מקבל מהם דמי שכירות .מסתבר שאמא שלו שולטת בהכל .
בשיחה האחרונה אמא שלו דיברה עם אמא שלי והיא אמרה שהבת שלך צריכה לבשל לו כל יום בשר ולגהץ לו אני אגב טבעונית.
היינו אמורים להשכיר דירה ביחד בסוף הכל בוטל כי ברגע שזה מגיע לכסף הוא לא מסוגל .אציין שכל חייו גר עם אמא שלו אין לו ניסיון עם נשים נורא תלותי באמא שלו והוא לא קולט דברים שאומרים לו.
בתור אדם דתי הוא לא ידע שטבעת נישואים חייבת להיות עגולה ועוד דברים שאדם דתי אמור לדעת.המפגש בשבוע שעבר עם אמא שלו ואח שלו כמובן איתי ועם הורי ואחי היה מפגש לא נעים ישר אמרו שהם רוצים הסכם ממון אחרי שכבר היינו ברבנות.
בקיצור ביטלתי הכל גיליתי אדם קמצן חולני שלא מחפש אשה אלא משרתת שרק תבשל לו כי הוא עובד מלא שעות.
הוא לא ידע אפילו מה צריך לקנות לבית .
אציין שכולם אומרים לי שברוך שפטרנו כי לחיות עם אדם כזה זה גיהנום.
נראה שכל הדת שלו היא טכנית והוא כמו רובוט הוא גדל תחת הסינר של אמא שלו היא שולטת בו לגמרי אין לו דעות משל עצמו הוא לא עצמאי קמצן לא יודע כלום על החיים .
זה לא אדם לחתונה זה היה נגמר בגירושים מהירים.
כל יום אני מגלה כמה טוב שזה נגמר משהו בו לא תקין אני מאשימה את עצמי שלא ידעתי שזה כזה גרוע עושה הרושם שהוא מחפש אשה קטנה שרק תעשה לו הכל והוא בתמורה כלום מדובר על גבר דחוי שהוא עצמו סיפר כמה דחו אותו וכבר בחורה בעבר ביטלה לו נישואים אחרי שקנה לה טבעת אירוסים והטבעת אירוסים זה מהזיכוי של הקודמת.
זוגיות >>
לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/06/2018 | 21:17
4
117
אם גילית שאינו נחמד ולא היית חשובה לו, אין סיבה שתישארי אתו וטוב שנפרדתם. עדיף להכיר אדם לאט לאט כדי לדעת את טיבו האמתי. אמנם צריך להתחשב בזה שבדת שלנו וברוב הדתות יש נטייה לתת את רוב עבודת הבית לאישה, אבל אם הקשר לא הסתדר אל תצטערי. אני מסכים שזו נטייה פמיניסטית ומגעילה, אבל זאת המציאות. בעניין זה שהוא קשור לאימא, אלה חייו והדרך שבחר ומי שרוצה אתו קשר יצטרך לקבל את זה. ייתכן שהנשים דחו אותו כי חיפש אישה שתעשה בשבילו את כל העבודות, או אולי בגלל אופי רע שלו. כדאי שימצא אישה ברמת קיצונות הדת שלו, כדי שתתאים לדרישותיו.
זוגיות >>
לצפיה ב-'זה לא קשר רגיל בין אמא לבן'
זה לא קשר רגיל בין אמא לבן
15/06/2018 | 21:29
3
126
הוא תלותי מאוד הוא בן 43 ומעולם לא היה מחוץ לבית .
הכל האמא קובעת מה גם ששמרנו נגיעה יש לי רושם שמעולם לא היה עם אשה

זוגיות >>
לצפיה ב-'אז ודאי יש לו בעיה'
אז ודאי יש לו בעיה
<< ההודעה הנוכחית
15/06/2018 | 22:00
2
110
זה לא הדבר החשוב. העדת על כך שהוא לא נחמד ולא אהבת אותו מספיק כדי לרצות לעזור לו, וגם לו עצמו הקשר לא היה ממש חשוב. יש אפשרות שהוא ניצל אותך ומוטב להיפרד, ויש אפשרות שאלה הציפיות שלו מעולם הדת.

זוגיות >>
לצפיה ב-'אם כבר ההפך אני התחשבתי במצבו'
אם כבר ההפך אני התחשבתי במצבו
15/06/2018 | 22:48
1
113
נניח מבחינת הדת ושלא היה ביננו מגע מיני בכלל.מתי אמרתי שהוא לא נחמד 
המפגש המזעזע עם אמא שלו והשיחה של האמהות במוצאי שבת
שברה את גב הגמל אז גיליתי את פרצופו האמיתי גבר תלותי קמצן חולני שמת מפחד לעבור לגור ביחד ואמר לאמא שלי שזה מבוטל השכירות.
הוא לא הבין שהחתונה בוטלה ויומים אחרי שלח לי סמס כאילו לא קרה כלום
ולהלן מה שכתב-האם החתונה מתקיימת כמתוכנן או לא תודה.
פתאום אמר בשיחה לאמא שלי היא לא דתייה הוא יודע שאני מסורתית
או שמא יש לו פיצול אישיות וגיליתי עוד משהו שבעבר כתב לעצמו תגובות בפייסבוק ועשה לייקים לעצמו.
זוגיות >>
לצפיה ב-'כמו שכתבתי, ודאי יש לו בעיה'
כמו שכתבתי, ודאי יש לו בעיה
23/06/2018 | 20:17
60
אם הוא נחמד ואת מחבבת אותו, אולי תצליחי לעזור לו להתמודד מתוך דאגה. הוא ודאי קשור מאד לאמו כי הוא אוהב אותה באופן טבעי. אם לא הסתדרתם, כנראה לא התאים.

זוגיות >>
לצפיה ב-'אוקי, ו..?'
אוקי, ו..?
16/06/2018 | 07:31
121
עמדת לעשות טעות נוראית וברגע האחרון הבנת את זה וחזרת בך
תגידי ברכת הגומל ותמשיכי הלאה בחייך. מה את רוצה שיגידו לך?

רק עצה קטנה להבא, לפני שאת מסכימה לחתונה כדאי שתנסי להכיר קצת את הבנאדם שאת מסכימה להנשא לו. יכול למנוע מקרים דומים בעתיד
זוגיות >>
לצפיה ב-'גולדיגרית, ולא חשוב כמה פעמים יצנזרו את התגובה שלי'
גולדיגרית, ולא חשוב כמה פעמים יצנזרו את התגובה שלי
28/06/2018 | 10:06
1
286
גולדיגרית שגילתה שההבטחות שהבטיחה לעצמה לגבי חיים נוחים מכסף של הבעל התגלו פתאום כחסרות בסיס ומאותו הרגע פתאום גילתה את כל חסרונות בן הזוג.
זוגיות >>
לצפיה ב-'הוא חי כל חייו אצל אמא שלו'
הוא חי כל חייו אצל אמא שלו
28/06/2018 | 16:45
96
בחור שנדחה כל חייו וכבר בחורה ביטלה לו חתונה בעבר אין טעם לדבר עם שונא נשים
זוגיות >>
לצפיה ב-'תפרידי בין הסכם הממון'
תפרידי בין הסכם הממון
18/07/2018 | 11:53
46
לאדם.

הבעיה שאת מתארת היא באדם.

יש מקומות שיש היגיון להסכם ממון.

הרושם הוא פה שזה לא המקרה.

הרי הרכוש שיש לאדם מלפני הנישואין - נשאר שלו - גם בלי הסכם ממון. היינו זה עוד תגבור למצה החוקי - ולא מעבר.

הבעיה שאת מתארת היא שמדובר באדם שהכחמה שלו נימצאת בתחומי המקצוע בלבד.

היינו הוא אדם תפקודי בעבודה - ותת תפקודי בכול שאר המובנים של החיים.

אולי היום אפילו היה מסווג על הרצף !

קשר עם אדם שכזה נועד רק למטרות של ילדים - בלי שום דבר מעבר.

היום בעידן שיש - אין טעם להתפשר כל כך !

היה אולי מקום להתפשר במקום בו הוא אדם נעים, מכיל, נדיב וכו.

מתברר שהוא לא שום דבר מהדברים הטובים מלמעלה.

אני מניח שזה בגלל המקום בו הוא נימצא (הרצף).... 

אז ברוך שפטרנו.

בהצלחה.
זוגיות >>
לצפיה ב-'האמת שמבינה אותך'
האמת שמבינה אותך
23/07/2018 | 12:55
40
אני חושבת שעשית החלטה נבונה ומזל שלא התחתנתם.
מה שכן, אני רוצה להגיד לך לפעמים הבאות שכן כדאי לעשות הסכם ממון אחרת אם מתגרשים חס וחלילה הרכוש ייתחלק חצי חצי ואז יהיו לכם מלא ויכוחים ואז יש צורך להביא מומחה איזון משאבים שיחליט בשבילכם. מאחלת לך בהצלחה בהמשך וקשר בריא וטוב יותר
זוגיות >>

הודעות אחרונות

22:40 | 14.09.18 olam varod
17:05 | 14.09.18 נורית טל1
18:17 | 11.09.18 melodi6
01:57 | 11.09.18 פילוסוף רוחני33
22:40 | 30.08.18 לודה6
12:59 | 23.08.18 ChrisCorn
00:58 | 22.08.18 yarivon36
19:24 | 05.08.18 אני ושמי
23:34 | 28.07.18 פילוסוף רוחני33
21:02 | 30.06.18 anatrzv
16:48 | 27.06.18 odudle
15:23 | 23.06.18 אורחים בפורום
00:27 | 18.06.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ