התייעצות לגבי זוגיות

ירח מלא8

New member
ובכ"ז אפשר קצת פירוט למה אתה חושב כך?

רק אוסיף שלא היה ביננו כל מגע פיזי והבחור אומר שמחפש קשר רציני לנישואין.

זה כל-כך לא נכון שאלפי נשים בוכות

כמה זה לא נכון.
גברים שלא משלמים מזונות ומרוויחים שכר עם תלוש יכולים לשלם מזונות דרך ביטוח לאומי אך ורק אם האמא מרוויחה מתחת ל5000 שקל בחודש (גם אם יש לה 10 ילדים והיא מרויחה 5000 היא לא יכולה לקבל דרכם).

ואז האופציה הבאה בתור זה לגשת להוצאה לפועל. שם את צריכה להוכיח שיש נכסים ורכוש. מי שחכם מעלים ורושם על שם אחרים.
ואז אכלת אותה.

כדי להגיע למצב שנכנסים לכלא....
בסך הכל מה שבית משפט עושה בלי קשר לשכר של האם זה לאשר הסכם מזונות. הוא לא אוכף את זה בפועל

בתור מי

שנמצאת במצב הזה, נראה לי שיש לי יותר מושג מאשר לך לגבי החוקים ומה עושים ומה לא עושים פה.
לרגע לא דברתי על גירושים פקטיבים ומשחקים כי בכל מקרה דובר פה רק על מזונות - ביטוח לאומי לא נותן מזונות במתנה. הוא מוריד אותם מהמשכורת של הגבר. במקום לקחת 320 שקלים הוא יקח את כל הסכום - אם הוכח שהגבר לא משלם מזונות. אם יש הסכם חתום על ידי בית משפט, ואם האשה מרוויחה פחות מ5000 שקלים.
אין פה קשר למסכנות - אין פה קשר לקצבאות. זו לא היתה הכוונה שלי מלכתחילה.

ואם נחזור רגע להתחלה, צריך להגיע למצבים מאוד קיצוניים כדי שבית משפט יכניס לכלא

הכתבה הכי חצופה ש

יצא לי לקרוא לאחרונה והתפרסמה אתמול בהרבה מקומות.
הרגיז אותי הכותרת - המזונות לאשתו. המזונות הם לא לאשתו. הם לילדים שלו.
ובהמשך, היא ידעה בדיוק שהיא מתחתנת עם גבר עם ילדים ומזונות. אם הוא לא יכל לממן ילדים נוספים שלא יעשה אותם.

אני לא מדברת על המצב שלי אני מדברת על החוקים. ויחד עם זאת אם החוק היה כזה וכזה הוא היה משפיע גם עלי. מאוד נדיר שמכניסים לכלא. מאוד.
אני לא חושבת שחוקים בישראל שיוויונים. אני חושבת שיש ככ הרבה אפליה של נשים וחוסר יכולת שלהן להשתכר כמו גבר (בכל או ברב העולם אגב), וככ הרבה כוחניות ואלימות כלפי נשים.
ואני כן חושבת שאם אשה מרויחה שכר גבוה במיוחד, ולמרות נסיוניו הגבר לא, אז כמובן לא הגיוני שמי שמרויח 6000 שח ישלם מזונות כשהאם מרויחה 30 אלף שח.
איכשהו (אך לא מפתיע) במקרים הסופר נדירים האלו כ-ל הגברים מנפנפים כל הזמן. ומאוד קל לנפנף בהם ולהצניע את הרב המוחלט האחר.

כמובן שיש

וזו בדיוק הדוגמא שתנפנף בה - אמהות שעם ה1300 שקל שהן מקבלות על הילד בחודש, מצליחות גם לממן אותו וגם ללכת להסתפר ולעשות טיפול פנים (אתה יודע כמה זה עולה??) איכשהו יש להן ארנק קסם.
אבל יש גם הרבה יותר שה1300 שקל (או יותר) ועוד 1300 שגם האמא שמה, עדיין לא מצליחים לממן את החוג, השיעור הפרטי, הבגדים, המתנות לחבר כל יום שישי במסיבת כיתה, הועד, המתנות בכל מסיבה, הספרים לבית הספר, התשלומים לבית הספר, ושאר ההוצאות (ותאמין לי אני יכולה לכתוב פה מגילת הוצאות)....

יש משני הסוגים. רב האימהות כן ישימו את הילד קודם וידאגו קודם למחסור שלו ולתת לו את האקסטרה.

אם תקרא שוב מה שכתבתי,תראה שורה רק על זה

אבל תמשיך ותקרא גם את השורה אחרי.

את יודעת

שזה עניין תורשתי דכאונות ו(אם יש לו - מאניה דיפרסיה).
ובכלל, לגדל ילדים עם אבא דכאוני זה לא כזה גן עדן.
אז נכון שיתכן שמצאת לסמן וי על חתונה אבל בלי הבעת רגשות וכל הרשום מעלה זה די מבאס לא?

מה עוד שלא הבנתי, הוא אולי לא קם מוקדם אבל יש לו עבודה? יש לו קצבת בט"ל, משהו? להתחתן עם מישהו שאת מממנת זה גם לא כזה "היי"

ירח מלא8

New member
התייעצות לגבי זוגיות

צהריים טובים לכולם,
מתייעצת לגבי זוגיות:
אני בשנות השלושים, יוצאת עם גבר בן 40 חודש וחצי.
בהתלבטות לגבי ההמשך, מדובר בבחור די דכאוני עם הרבה קונפליקטים פנימיים וחוסר החלטיות לגבי קריירה, קם מתי שרוצה, לא מסוגל לעבוד משרה מלאה, לא מביע רגש (אבל רוצה לההמשיך את הקשר), מופנם וסגור.
מצד שני עדין, קשוב ואין לו דרישות מהבת זוג.
לא יודעת מה להחליט לגבי ההמשך, כי אני כן רואה חשיבות בשמחת חיים ושאיפות בחיים (מה שאין לו). מצד שני, אומרת לעצמי שאולי כדאי "להסתפק" בו כי הוא יהיה גבר נאמן שלא יעשה דרמות.

אשמח לשמוע דעתכם.

את מחפשת תורם זרע וארנק

ואני לגמרי מבין את הרצון שלך לממש את האימהות.
הוא מועמד פוטנציאלי לעסקה
&nbsp
הבעיה היא שזה לא עובד ככה,
קודם צריך שיהיה חיבור טוב פיזי ורגשי, ואחכ אפשר לשקול האם הוא מועמד טוב
&nbsp
אני מבין את הלחץ של הביציות שלך, אבל אם ממש בוער לך עדיף לך כבר להביא ילד מתרומת זרע ולמצוא פרטנר מתאים.
&nbsp
הגבר הזה, לא מתאים לך בכל מקרה אלא אם את ממש לא משהו

שלום

בחברות צריך לפעול לפי מה שמרגישים. אם את אוהבת את האדם בגלל מעלותיו ותכונותיו הטובות, כדאי שתיהני מקשר אתו. המשמעות של אהבה ויחסים לדאוג ולעזור, אם הוא מתקשה למצוא עבודה והוא חשוב לך כדאי שתנסי לעודד אותו ולעזור לו בזה. יש גם סיכוי רב שבעתיד ישנה את גישתו לחיים ותוכלו להישאר בחברות טובה ויפה וליהנות ממנה.

נוסעת27

New member
קצת לא ברור לי

מה כן יש בו חוץ מזה שאין לו דרישות ממך? לא נשמע שאמרת מילה אחת טובה עליו, חוץ מזה שהוא מוכן להיות עם כל אחת (זה מבחינתי המשמעות של "אין דרישות מבת זוג").
זה מה שאת רוצה? גבר לא יציב, דכאוני ואנמי מבחינה ריגשית, העיקר שלא יהיו לו דרישות ממך? איזה זוגיות נראה לך תצמח מדבר כזה?
&nbsp
תראי, אולי זה מה שאת מחפשת בקשר. אם זה הקריטריון שלך לזוגיות זה להיות עם מישהו שרק יהיה שם ברקע וסוג של יעזוב אותך בשקט ולא ירצה ממך כלום או ייתן לך כלום, אז לכי על זה. אני לא צינית. יש כאלה שרק רוצים מישהו ברקע, בשביל תחושת הביטחון אני מניחה או מסיבות אחרות..
&nbsp
את צריכה להחליט איזו זוגיות את רוצה. אם בלחץ ביולוגי עסקינן יש הרבה פתרונות אחרים חוץ מלהתפשר ברמה כזו.

מה בדיוק ייצא לך מהקשר הזה?

גם קיר עונה על הדרישות. את יכולה פשוט לדבר אל הקיר. אין לו דרישות בכלל, הוא קשוב לגמרי, והוא עדין מאוד. לא זז אפילו.

תלוי איזה אופציות אחרות יש לך. אני רצינית, אם את רואה את

עצמך כאחת שמצליחה לפתח קשרים בקלות ומרגישה שיש הרבה דגים בים אז ברור שאת צריכה לעזוב. אין דבר שיותר מעלה את הסעיף מגבר שלא קם בבוקר ולא עושה עם עצמו משהו. גם אם לא עובד, יכול לתקן משהו בבית, להתנדב, אבל לעשות לעשות לעשות.
אחד שקם ב10 בבוקר ומתחיל את היום ב-12, כשתגורו יחד ותרגישי את זה יום יום את תשתגעי.
מצד שני אם את אוהבת אותו ואת מרגישה שקשה לך עם מערכות יחסים אז כן הייתי שוקלת להכנס לזה ומנסה לעבוד על דברים.

למעלה