האם האישה צריכה לעשות הכל לבד?

La Milagrosa

New member
וואללה... באמת זוג מהשמיים!

crema30

New member
קראתי את התגובות..

וזה מאוד פוגע כל העלבונות האלה. באתי לפה כדי לקבל עידוד ולא בכדי שיצחקו עליי בפורומים

crema30

New member
מה זה כל העלבונות האלה

אני לא מבינה למה כל הרוע לב הזה.. רשמתם אני צריכה טיפול אני גם התכוונתי לחזור לזה מחדש למרות שיש לי ספק אם זה יעזור לי כי מנסיון זה לא וניסיתי כמה פעמים גם אימון אישי וגם טיפול כלום שום תועלת. ולגבי זה שאני מחפשת עבד ושאני ישב רגל על רגל..זה ממש לא מה שאני מחפשת.. לדעתי מטלות בבית צריכות להתחלק בין בני הזוג . לפחות במשהו אחד הם צריכים כן לבצע קבוע . פשוט אני גדלתי בבית שהכל נופל על אמא גם שאבא לא עבד. חיכה שתחזור ותבשל.. חוץ מזה , זה לא הקשר שאני דמיינתי בראש מכירים ותוך זמן קצר אני עוברת לגור עם החבר. קודם מכירים , ורק ששני הצצדים רוצים בכך אז עוברים לגור ביחד. אני חושבת שבמקרה שלי צריך כמה חודשים שאני יתרגל לרעיון. לא יזיק פה לאנשים לדבר לעניין בצורה עדינה. כי ההודעות האלה מאוד פוגעות. כל ההפרעות הנפשיות פעם אחר פעם ועוד. זה לא נעים בכלל גם שאני זורמת אומרת שוואלה אני מתחילה בטיפול עדיין ממשיכים ללעוג. אין גבול לחוסר רגישות

crema30

New member
אממ..

קודם נכיר נהיה זוג אחרי שנעבור לגור ביחד אני יצטרך ללמוד לבשל ובטח אעשה קניות לבית. יש גם נקיון ושטיפת כלים שבטח יפלו עליי ויש עוד כביסה. השאלה שלי במה הגבר יעזור לי פשוט שישבתי איתו הוא הבהיר לי חד משמעית שלא יעשה כביסה ושבבית שלו הוא לא מנקה אז בטח שלא יסכים לעבוד בנקיון רחובות. הבנתי ממנו שהוא מצפה מאמא או החברה שתדאג לו. ואז נכנסתי לסטרס עמוק.. כי אני בעצמי לא יודעת כמעט לעשות כלום למעט לעשות קניות לבית ולשטוף כלים. רק יודעת לעשות חביתה. פתאום הכל יפול עליי אם אמצא חבר לאו דווקה הוא. אז מזה אני חוששת..ולא נעים לעלות את הנושא בפניו. אני חושבת שזה עיקר הפחד ממחוייבות שלי שיבוא עם תוספת ילדים בעתיד. לגבי גבר רזה כן אני אוהבת וכן אני מודעת לגם שגם אני צריכה לרזות. אבל כן יש גברים שאוהבים מלאות אחאת הוא לא היה נדלק עליי פשוט אין לי נסיוו במערכות יחסים. אני לא ממש יודעת איך הכל עובד שגרים ביחד. אבל לפי מה ששמעתי הכל נופל על האישה. נכון יש מקרים שהגבר אוהב לבשל ועושה קניות וזהו. אם אפול על גבר שכזה אז זכיתי

שמת לך למטרה

בגלל שאתה מאחורי המקלדת להיות יצור?
זה נותן לך איזה סיפוק להטיח ולהעליב אנשים עם קשיים?
מעניין אותי במציאות כמה אתה עומד מול אנשים שחלשים ואומר להם את האמת בפרצוף ואיכשהו מצליח להימנע מזה שאחרים בסביבה יעיפו אותך על התחת עם איזו אחת.
אתה לא חייב לקרוא את המלל שלהם אם זה ככ צורם לך לשמור את האמת שלך בפנים.

וגם אשתך וגם הבוס שלך

מכירים אותך כדי להחזיר לך התיחסות. שם אתה לא מסתתר מאחורי מקלדת.
ואם אתה בוחר להיכנס באנשים חלשים שלא שאלו אותך ומרגיש גיבור כי אתה אומר לכולם הכל זה לא שם אותך בקטגוריה של "הנורמלים". תחשוב על זה כשאתה צוחק על מישהו שהוא זה שלא נורמלי

כשאין ילדים זה הגיוני.אחכ מישהו צריך לגדל אותם

זה יכל להיות הגבר, אבל איכשהו.... זו בדרכ האשה. מה שאומר שהיא מפסידה ימי עבודה על חשבון ימי מחלה וחופשות בבית הספר. היא מפסידה שעות עבודה כי צהרון הוא עד 16:00 גג 17:00 - שעה שכבר צריך להיות בבית.
ואצל רב הזוגות החשיבה להביא ילדים ולגדל אותם בעצמם כשזה אפשרי ולא לתת לאחרים לגדל אותם עד 19:00 בערב.

זה היה בדיוק ההפך מהדעה שלי

ואפלו לא התיחסתי לזה אלא רק למה הנשים מגדלות ועובדות פחות.
אני בהחלט בעד ששניהם ישקיעו אותה השקעה - אני כתבתי שהאשה משקיעה יותר.

אתה לעומת זאת רוצה אשה שעובדת את אותן השעות מחוץ לבית ועובדת את אותן השעות בתוך הבית.
ביממה יש 24 שעות. ואנשים גם ישנים. אז צריך להחליט מי עובד איפה - בבית ומי בחוץ. ואם לוקחים עזרה זה בסדר. אישית חושבת שהעזרה לא צריכה להיות לגבי הילדים אלא לגבי נקיון והשאר. אם הגבר יבחר להיות זה שעם הילדים ב16:00 והאשה תמשיך לעבוד ? מעולה!

בי קצת יותר

קשה לעלוב.
היא שאלה בפורום לגבי הזוגיות שלה. לא מה אורי חושב על מנת המשכל שלה.

ואם אני לרגע אכתוב עוד משהו - ברור שלא לך כי האינטלגנציה הרגשית שלך ברצפה - אבל אולי למישהו אחר שיחשוב לעשות כמוך, יש הבדל בין לפנות לבן אדם שנמצא על הסכלה שלך ולהגיד לו את כל האמת "בפרצוף". לבין לפנות למישהו שנמצא במקום אחר ובכח לנסות להגיד לו משהו שלא מועיל, לא יעיל, ומספק רק את הכוחות ושלך והצורך להשפיל.

רואה מה זה, אפלו לא שמתי לב

לחרוז עד שהסבת את תשומת ליבי.

אני חושבת שאפשר היה לענות בצורה מעודנת. גם אני ציינתי שהיא לא יכולה להצליח עם כל גבר.
אני לא רוצה להמשיך לדון בה על גבי הפורום כי אז נעשה בדיוק את מה שאני מנסה למנוע - להעליב אותה שלא לצורך.

crema30

New member
ממש לא

קודם נתחיל מזה שאני לא שמנה. אני מלאה. יש לי חברה מלאה כמוני גם יש לה חבר וגם יש מישהו שדלוק עליה והוא רזה. גם נמשכים אליה. גם שהייתי רזה תקופה קצרה לא ממש הלך לי עם גברים. כן התחילו איתי גברים שווים , אבל בתפיסה שלי הייתה שמה שמעניין אותם זה הגוף שלי ויחפשו ממני סטוץ אז לא נתתי להם להתקרב אליי בכלל. אני מאוד נפגעתי מזה שרושמים עליי שאני טיפשה. כן תמימה. פחות התחברתי למילה הזאת. זה מאוד מאוד פוגע !! ןלגבי זה שאני צריכה מישהו שנחשב נחות כמוני וכמו פילוסוף כאן אז היה לי קשר כזה. נתתי צאנס לגבר מאוד ביישן וחסר תקשורת. ברחתי ממנו אחרי חודשיים. מאז אמרתי פעם אחרונה שאני מסכימה לצאת עם מישהו כזה. אני כן מחפשת גבר תקשורתי , כן מחפשת עזרה במטלות הבית אם נגור ביחד. הרצון שלי הגיוני שאני נרתעת מזה שהכל עלול ליפול רק עליי. לא אמרתי שאני מבקשת שהגבר יעשה ואני לא. אני כל כך פעם מופתעת מחדש מכל העלבונות החוזרים כאן. זה לא מה שיגרום לי להתפשר ולצאת עם פילוסוף או עם מישהו כזה. מה שכן אני חייבת לשנות את הנטייה שלי לאתגר ברגע שגבר לא רוצה אותי אני מתחילה לרדוף אחריו . אני חושבת גם שהגיע הזמן שאני יניח לבחור הזה. הבנתי מעובדת שהוא התקשר אליה והחבר שלה ענה לה. אין לו גבולות. הוא לא רציני וגם לא שומר איתי על הקשר. מצאתי אותו לפני כמה ימים באתר היכרויות. כרגע אני פגועה ומאוכזבת מאנשים כאן בפורום וגן ממנו , אבל אני יודעת שיבוא יום אני יקום אחרי שנפלתי. זה רק עניין של זמן. כרגע רק הזמן ירפא את הכאב שאני עוברת עכשיו עם כולם כאן בפורום וגם איתו.

crema30

New member
זה לא מדויק

מה זה הכוונה גברים בליגה שלי..? אני פשוט בלי ביטחון , אז כל גבר יכול להיות בעיה בשבילי אני חושבת שאם אני יעבוד על הביטחון שלי טוב טוב ועל הערכה העצמית (התחלתי עם זה ) אני כן יכולה למצוא בחור נחמד . לא מחפשת חתיך אבל כן חשוב לי שיהיה איש שיחה. בקשר למה שאני מביאה לזוגיות אז כרגע כלום. אבל אני מאמינה שתהיה לי אחת כזאת אני יצטרך ללמוד לבשל והכל. מאוד חשוב לי להשתנות לטובה אני חושבת שלא סתם אני כמיהה לקשר עם גברים שלא יצא לי מהם כלום. כי אני לא מעריכה את עצמי ברגע שהייתי יודעת מה אני שווה לא הייתי נתקעת על אחד מניאק. ואגב הוא הסיר אותו מהפייסבוק. אמר לי חד משמעית לא לשלוח לו הודעות בטענה שאמר שלא היה ולא יהיה ביננו כלום. התעצבתי אתמול אבל היום אני אופטימית שאולי זה לטובה כי מגיע לי גבר איכותי יותר שלא ישקר לי ויסתלבט עליי הוא לא צריך להיות חתיך ממש לא. כן צריך להיראות טוב אבל העיקר לתת לתת לי כבוד ושיהיה לנו כייף אחד עם השניה.

כזו יכולת להוציא דברים מהקשרם

לא ראיתי המון זמן.
לא תקנתי אותך כשרצית מצב שוויוני.
השיוויון שאתה מדבר עליו הוא לא באמת שיוויון. וזה מה שציינתי.
אם היית מתקן אותי ואומר לי - לא, אני כן רוצה הכל שווה. אם מישהו עובד ביום בית+חוץ 14 שעות אז גם השני צריך בית+חוץ 14 שעות. לא משנה אם בבית או בחוץ. צריך לתרום למערכת שווה. זה היה בסדר.
אבל זה לא מה שאתה אומר.

crema30

New member
אני מבינה..

שאני צריכה קודם לעבוד על הביטחון העצמי שלי ורק אז לחפש זוגיות. הבעיה אצלי שאני אוהבת אתגרים ורק אם אני נדלקת על מישהו אני רוצה להכיר שזה קורה בד"כ במסגרות העבודה. ככה באתרי היכרויות ובכללי רצון לחפש אין לי נח לי אפילו להיות לבד לפעמים אני שואלת את עצמי אם באמת אני מחפשת זוגיות או ריגושים של פרפרים בבטן ואתגר לכבוש. פתאום כן בא לי לעבוד על ביטחון ןהכל אבל פתאןם ירד לי החשק מכל הנושא הזה של זוגיות /היכרויות. הסיכוי שאני ידלק על מישהו בשנה הקרובה קטן מאוד כי רוב הבנים לא לטעמי (גם אם אני לא לטעמם עקב עודף משקל בעיקר ) רק בעניין של הידלקויות אני אוהבת אתגרים . בנושאים אחרים אני אדישת רוח. הלוואי והייתי משתנה בקטע הזה שאם אני מבינה שהגבר לא מעוניין / לא רציני אז אני יורדת מהפרק מיד . ברגע שנדלקתי על מישהו קשה לי להרפות עד שאני מתייאשת / נדלקת על מישהו אחר.

כי כשאני כותבת לך

ודווקא לא כדי להתווכח אלא כדי להסכים - בהודעה הראשונה שלי אליך - שזה בסדר כל זמן שמבינים שיש יותר שעות שהגבר עובד בחוץ מאשר בבית ובאופן שווה יותר שעות שהאשה עובדת בבית ולא בחוץ, זה לא מספק אותך ואתה מסיק מזה שאני חושבת שלא צריך להיות שוויון

crema30

New member
אז מה אני צריכה לשפר..?

אני לא מחפשת בגבר הכנסה גבוהה האמת שגם אני בעצמי לא יודעת להגיד בבירור מה התכונות שאני מחפשת בגבר. לי ברור שלי אין מה להציע כל כך : לא אשת שיחה בכלל מופנמת וגם לא אשת בית. אבל כן אשמח לדעת על מה לשפר מה שברור לי שאת ההערכה העצמית ןהביטחון העצמי

crema30

New member
בשביל מה כל הרוע הזה..?

לא מבינה מה עשיתי שמגיע לי כאלה עלבונות קשים. הערכה העצמית שלי נמוכה אבל אני מאמינה שאפשר לשפר אותה. מישהי מעבודה שיודעת מהסיפור עליו אמרה שלא חסר לי כלום , שאני יתקדם הלאה כי מגיע לי מישהו יותר טוב ממנו. אני חושבת שכאן קיבלתי את האחד העלבונות הקשים ביותר שקיבלתי מתישהו בחיים : טיפשה , שמנה עם הפרעות נפשיות וכל מיני אמירות מהסוג הזה נכון , אני מאוד תמימה זה נכון. אולי הגזמתי עם כל ההצפות שלי בפורומים ובגלל זה קיבלתם עליי רושם גרוע ביותר. פשוט לא היה לי כל כך את מי לשתף. אבל ציפיתי לצמוח מהשיתופים ולא להיות במצב שאני נמצאת בו שאני מתחילה להאמין שאולי אני באמת לא שווה הרבה. אבל האמונה הזאת לא תגרום לי להתפשר על מישהו שאני לא יחזיק ממנו. מצידי להישאר רווקה כל חיי לא מחפשת חתיך כן שיראה טוב ושיהיה איש שיחה. שיהיה לנו טוב ביחד עם שיתוף פעולה בתחומי החיים.

crema30

New member
בשלב הזה אני כבר מתחילה להתעצבן..

די זה מוגזם לרדת עליי בלי סוף. איזה גועל נפש רוע של אנשים אני בן אדם מאוד רגוע אבל כאן העלת לי את הסעיף אני לא מעריכה את עצמי לא אומר שאני לא שווה כלום. ברגע שאדע להעריך את עצמי, אתנהג לעצמי בכבוד וככה גם הסביבה. אני לא מפסיקה לבכות הפורום הזה לא עושה לי טוב חשבתי שאני יקבל תמיכה ועידוד וקיבלתי בדיוק את ההיפך חברה שלי אומרת שאני אשמה שאם לא הייתי משתפת אף אחד בסיפורים שלי באינטרנט גם לא הייתי מקבלת עלבונות. טעות שליי שכחתי שיש לא רק אנשים נחמדים בפורום , יש גם אנשים שיכולים מאוד לפגוע

crema30

New member
אני רוצה רק להבין דבר אחד

למה את/ה אומר/ת שאני לא שווה הרבה. רק על סמך מה שרשמתי על הבחור זה אומר שאני סוג ב' ? ואם אני כן שווה אבל לא נותנת ערך לעצמי

crema30

New member
איזה בעיה יש לי..?

מה בדיוק בהודעות שרשמתי על חוסר ההצלחה שלי מעידה שאני סוג ז'..?

למעלה