לפני איזה עשר שנים, כשחייתי עם בן זוג לא ראוי,

La Milagrosa

New member
רציתי להגיד ש...

לפני איזה עשר שנים, כשחייתי עם בן זוג לא ראוי, היתה לי תקופה קצרה של אבטלה אחרי שפוטרתי מאיזה מקום עבודה.
לא הייתי מסכנה: קיבלתי דמי אבטלה נדיבים, נתתי לא מעט שיעורים פרטיים, והמשכתי לשלם את חלקי בשכר הדירה, בחשבונות ובכל מה שצריך.
הבית כמובן הבריק כמו שבית יכול להבריק רק כשבעלת הבית לא עובדת. מילאתי את הבקרים באימוני כושר ובמספרות, אחר הצהריים לימדתי, והיו לי עוד עיסוקים.
מכיוון שאני לא עבדתי והוא כן, היה לי ברור שהנקיונות נופלים עליי וגם הסידורים. עד כאן בסדר גמור, עשיתי הכל באהבה.
אבל יום אחד הוא התקשר חצי שעה לפני שסוגרים את החנויות, וביקש שאמהר למכבסה להוציא חליפה שמסרתי לניקוי יבש כי הוא לא יספיק, וזה דחוף לו לאיזו פגישת עסקים שהיתה לו למחרת. הוא תפס אותי במכון כושר באמצע אימון, שלאחריו קבעתי עם חברות לקפה, אבל זה היה דחוף אז יצאתי בחיפזון בלי לסיים את האימון, ביטלתי את הפגישה ורצתי למכבסה.
למחרת בבוקר, ראיתי שהוא בכלל לבש משהו אחר.
זה היה הרגע שהדם הרותח טיפס ועלה לי לראש- ואני זוכרת את ההרגשה הפיזית בבירור.
"זו פעם אחרונה" - אמרתי לו- "שאתה מעז לבקש ממני לעשות בשבילך דברים, לקמט לי את התוכניות ולקלקל לי את הערב. מי אתה חושב שאתה? נראה לך שאני משרתת שלך? מהיום אתה תדאג לבגדים שלך. תשכח מעזרה".
וזה היה הרגע שבו הבנתי ששום דבר טוב לא יבוא לי מהחתיכת חרא הנצלן הזה.

La Milagrosa

New member
וואו איזה איש אשכולות אתה יה רמי!!

מאבחן ירידות קוגניטיביות דרך השטויות שאנשים כותבים בפורומים! ממש סטארט אפ.
די יפה בשביל אפס חסר ביצים שפוחד אפילו לכתוב בכינוי קבוע.
נסה שוב.

La Milagrosa

New member
עוד חסר ביצים אומלל שנופל רק על פרחות נצלניות

ולכן חושב שכל הנשים אותו דבר, בלי לקלוט שזה פשוט כי חרא כמוהו מושך רק זבובים.
יש לך קשיים בהבנת הנקרא.
איפה "התגאיתי שניקיתי את הבית" בדיוק? ציינתי עובדה. מעולם לא חייתי על חשבון אף אחד (גם לא על חשבון בעלי הנוכחי) וכשהתגרשתי לא ביקשתי שום דבר מבעלי הראשון.
אבל אני מבינה למה אתה חושב ככה:
ככה זה כשאתה מסתובב עם שרמוטות, כי אף אישה נורמלית לא תשתין לכיוון שלך.
למה אתה לא כותב בכינוי הקבוע שלך?

La Milagrosa

New member
אני רגועה לגמרי (ובשביל הקמטים אני מזריקה בוטוקס).

את/ה חייב/ת לקצר, באמת נראה לך שיש לי כוח לקרוא את המגילות שלך?
כנראה שאת/ה נערה נוירוטית בת 14 וחצי שמסתתרת מאחורי כינויים מהתחת.
נסי שוב בובה.

La Milagrosa

New member
ובכן, פייסבוק מקפיץ דיונים מלפני שנה, שנתיים ושלוש.

לכן הוא הקפיץ לי איזה דיון שבו השתתפתי מלפני כמה שנים, וזו היתה אחת מהתגובות שלי באותו דיון, שנסוב על מערכות יחסים מעאפנות מהסוג הזה.
אז מכיוון שהפורום הזה הוא פורום "זוגיות", חשבתי שזה מתאים לפה. יש פה לא מעט אנשים שמגיעים עם שאלות לגבי מערכות יחסים מסריחות כאלה.
מקווה שההסבר מספק אותך (אם לא, אין לי איך לעזור). כל טוב.

La Milagrosa

New member
פחחחחחח

את באמת חושבת שאם זה היה מקרה בודד הייתי מגיבה ככה?
זה היה הקש ששבר את גב הגמל ומה שפקח את עיניי סופית. זה היה מאד מאד ברור ממה שכתבתי.
בעלי הנוכחי איתי כבר שבע שנים, כפרה עליו, ואני מאחלת לכל אישה זוגיות כמו זו שלנו. זה כי לא היססתי להעיף את מי שלא עשה אותי מספיק מאושרת, ולא נתקעתי במערכות יחסים מעאפנות ופושרות כמו שרבות פה עושות (זה נכון, קשה לי לא לזלזל במי שמתפשר ככה). אז אם אחרי שבע שנים אני כל יום יותר אוהבת את בעלי, תאמיני לי שאני יודעת שהפעם זה מקרה אחר לגמרי. עם החרא ההוא הייתי פחות משנתיים. זה הספיק לי כדי לראות מי הוא, אחרי שבהדרגה האמת עליו התגלתה במערומיה.
וכבר הסברתי למה פירסמתי את זה פה דווקא כעת. לא הבנת? לא נורא. אני בטוחה ששתינו נחיה עם זה מצוין.

La Milagrosa

New member
ההסבר שלי לא מספק אותך "אורח"? איזה באסוש

תצטרך ללכת לירקן, לקנות גזר גדול ולשבת עליו.
אולי שם תמצא סיפוק.

La Milagrosa

New member
אני מבינה שיש לך קראש רציני עליי הא, סטוקרית?

שילמת את התשלום החודשי למועדון מעריצי נזם ושוש? כי אם לא אולי יעיפו אותך, תיזהרי.
"יועצת" עאלק חחחחחח

La Milagrosa

New member
אני לא שמחה ולא עצובה. מה שאנשים כמוך חושבים עליי מעניין לי

תתחת.
בעיות "לא פטורות"? חחחחחחח איזה שגיאות כתיב של ילד מפגר.
את באמת חושבת שאת בעמדה לדבר על מישהו בובה?

La Milagrosa

New member
וואו אני ממש מסקרנת אותך הא?

ובכן, אם שאלת אז עכשיו שמתי לב ששוב שכחתי לקחת תוסף ברזל עם ארוחת הבוקר. זה חשוב, כי יש לי ספירת דם עוד כמה שבועות. אקח אחה"צ.
טוב שהזכרת לי. תודה ושבת שלום.

La Milagrosa

New member
איזה אנשי אשכולות יש פה יה ווראדי!!!!

מומחים בהכל, כמו ישראלים טובים:
בריאות הנפש, פסיכולוגיה, איבחון רוחני- והכל על סמך פוסטים באינטרנט.
כמובן שקראתי רק את הכותרת ולא את המגילה, אבל אני מוכרחה לומר שאני ממש מעריצה את כולכם (אהממ, ברור לי שאתם מקסימום שניים, אם לא אחד/ת).
שבת שלום כפרה, תחשוב על רשימת שמות חדשה.
אני עפתי סוף סוף הביתה כי גמרתי "לעבוד" במשרד. ביוש!

La Milagrosa

New member
הסתכלתי מסביב.

הוא בסלון, מתקן את המחשב שלו, שמפורק לגורמים עד הבורג האחרון.
כזאת דבקות בלרקום כל מיני קונספירציות מסמרות שיער על אנשים שאתה לא מכיר- ועוד עם שם בדוי כזה מטומטם- זה כנראה רק משהו שאל.אס.די מקולקל יכול לגרום.

s310

New member
כלום לא יעזור

אשה אחרי גיל 40 נעשת קולנית אגרסיבית וגברית זה בגלל איבוד ההורמון הנשי וכלום לא יעזור רק גרושים

La Milagrosa

New member
לפני איזה עשר שנים, כשחייתי עם בן זוג לא ראוי,

היתה לי תקופה קצרה של אבטלה אחרי שפוטרתי מאיזה מקום עבודה.
לא הייתי מסכנה: קיבלתי דמי אבטלה נדיבים, נתתי לא מעט שיעורים פרטיים, והמשכתי לשלם את חלקי בשכר הדירה, בחשבונות ובכל מה שצריך.
הבית כמובן הבריק כמו שבית יכול להבריק רק כשבעלת הבית לא עובדת. מילאתי את הבקרים באימוני כושר ובמספרות, אחר הצהריים לימדתי, והיו לי עוד עיסוקים.
מכיוון שאני לא עבדתי והוא כן, היה לי ברור שהנקיונות נופלים עליי וגם הסידורים. עד כאן בסדר גמור, עשיתי הכל באהבה.
אבל יום אחד הוא התקשר חצי שעה לפני שסוגרים את החנויות, וביקש שאמהר למכבסה להוציא חליפה שמסרתי לניקוי יבש כי הוא לא יספיק, וזה דחוף לו לאיזו פגישת עסקים שהיתה לו למחרת. הוא תפס אותי במכון כושר באמצע אימון, שלאחריו קבעתי עם חברות לקפה, אבל זה היה דחוף אז יצאתי בחיפזון בלי לסיים את האימון, ביטלתי את הפגישה ורצתי למכבסה.
למחרת בבוקר, ראיתי שהוא בכלל לבש משהו אחר.
זה היה הרגע שהדם הרותח טיפס ועלה לי לראש- ואני זוכרת את ההרגשה הפיזית בבירור.
"זו פעם אחרונה" - אמרתי לו- "שאתה מעז לבקש ממני לעשות בשבילך דברים, לקמט לי את התוכניות ולקלקל לי את הערב. מי אתה חושב שאתה? נראה לך שאני משרתת שלך? מהיום אתה תדאג לבגדים שלך. תשכח מעזרה".
וזה היה הרגע שבו הבנתי ששום דבר טוב לא יבוא לי מהחתיכת חרא הנצלן הזה.

כל הכבוד

עם אדם לא נחמד לא צריך להיות חבר. נראה שהוא אדם רע, וצריך להיות טובים. חפשי לך עכשיו חבר טוב ממנו.
&nbsp

אני בטוחה שהיו עוד בלגנים איתו - לא רק הקטע עם החליפה

עם הבחורצ'יק הנוכחי שאת אוהבת ממה שזכור לי, אם היה קורה אותו דבר שהיה מבקש ממך להביא לו דחוף חליפה מהניקוי יבש, היית גם מתעצבנת?

La Milagrosa

New member
ברור שהיו. איפה השאלה? תלמדי לקרוא.

וגם בסיפור שסיפרתי כאן: הבעיה לא היתה "שהוא ביקש ממני להביא לו חליפה", אלא שהוא עשה את זה תוך שהוא מציג את זה כדחוף למרות שזה לא היה דחוף, ומאלץ אותי לוותר על תוכניות שלי בשביל זה.

חפרת הרבה בשביל למצוא הודעות שלי מלפני חודשיים הא?

למעלה