בדילמה עם קשר חדש

ברור שאותו היא לא רוצה

היא פשוט מתלבטת מה לעשות כי אין לה יותר מדי היצע של גברים בגיל הזה
&nbsp
אז פשוט צריך להתפכח למציאות ולצאת מהחלום על נסיך, גם אם משהו חמוד ויש משיכה בסיסית אפשר לזרום
&nbsp
לא מתחתנים ומביאים ילדים בגיל הזה, אפשר קצת גם להינות

פחחחחחחחחחח

נשים בגיל 60 בלויות ומקומטות, גורג' קלוני נושק ל-60
&nbsp
סינדי קורפורד ניראת כמו סבתא שלא הייתי נוגע בה
&nbsp
צאי מהסרט, לרוב גברים מזדקנים יותר לאט (וגם חיים פחות)
&nbsp

shron17

New member
אור-כול מילה בסלע!

כול הכבוד על גישה נכונה ואופטימית לבניית קשר -אמיתי שכזה עם האדם הראוי.

מה אני המצאתי את זה?

זה דבר ידוע שנשים מזדקנות יותר מהר מגברים, לא סתם גברים מעדיפים נשים צעירות וזה מקובל
&nbsp
לא מדבר על מקרים נקודתיים, לרוב ככלל, גברים מזדקנים יותר לאט
יש להם יותר מסת שריר והגוף שלהם פחות רופס, זה עניין הורמונלי
&nbsp
את רוצה להתווכח ולספר לעצמך סיפורים, בבקשה
&nbsp

שוב לא אתווכח איתך על מקרים נקודתיים

לרוב, גברים מזדקנים יותר לאט.
גברים עדיין מתפתחים גם בגיל 25 (עדיין מסת השריר גדלה)
&nbsp
נשים כבר מגיעות לבשלות והתפתחות כבר מגיל 16
זהו הטבע, הגנים וההורמונים
&nbsp
מצד שני, נשים מאריכות חיים ונוטות לפחות מחלות.
זה הטבע, וזה מה יש, את יכולה שוב לא להסכים איתי אבל זה לא ישנה את העובדות
&nbsp

הבחורה בת 60, אולי סבתא

כמה גברים בני 70 פנויים שנראים טוב ומתפקדים אתה מכיר שלא יעדיפו צעירה בת 50?
(והם יכולים כי גם אין הרבה בני 60),
&nbsp
זה או שתתפשר או שתתפשר, לא רואה אופציה אחרת בגיל הזה.
&nbsp
צר לי, אבל אני לא מתכוון להיות כמו אלה שמציעים לרווקה בת 35 - תהיי מי שאת ומי שיאהב אותך כמו שאת, שמנה ובלי שהורדת שיערות ובסוף היא גורמת כרווקה ממורממרת עם 70 חתולים
&nbsp
&nbsp
&nbsp

מנהלת5

New member
בדילמה עם קשר חדש

בת 60, גרושה, ופרודה מבן זוג לאחר תקופה ארוכה מאוד. מחפשת את הקשר הבא שלי.. אני פנויה רגשית,
אני נמצאת באתרי היכרויות, ובקבוצות של פנויים פנויות מדי פעם נכנסים חברים חדשים, ואז מתחילים המבטים , ההתקשרות , ואז מגיעים השאלות , האם זה יילך הפעם , האם הקשר יתאים – ואז אני זורמת עם זה
ואומרת ימים יגידו תנסי תדעי - אבל הבעיה היא שהרוב הם בגילאים 65-70 וכמוני כבר לא נראים יפים, רזים, (יש כאלה שכן) וכל הזמן אני בדילמה מחדש להתפשר וללכת עם זה למרות שיש דברים שמפריעים לי – אבל לאחר כמה מפגשים מתחרטת – ומסיימת הקשר. בימים אלה הסכמתי לחבר שאני מכירה מהקבוצה כבר
שנתיים, בחור ממש כללבי, אוהבים את אותם הדברים/הבילויים, עדין ,אבל ותמיד יש את האבל - הוא שמן, לא הסכמתי בזמנו לחברות בגלל הסיבה הזאת ובכל זאת אמרתי יש כל כך הרבה חברות שלך שיוצאים עם שמנים ותראי איך הן מאושרות יצאתי איתו כמה פעמים – אבל לא מסוגלת להגיע לסקס איתו, מתחבקים הוא מלטף כיף לי
אבל לא יותר מזה.........ישנו ביחד ולא הצלחתי לעשות סקס.
אני לא צעירה לא ילדה – אבל ממש מבולבלת , חבל לי להפסיד אבל גם לא מסוגלת להגיע למגע איתו
ואני מאוד אוהבת סקס. לא בורחת מזה. אומרת לו שייתן לי זמן הוא לא מבין בגלל מה
אודה מאוד לתשובות ולא לעקיצות כל שהן. תודה

להזכיר לך, גם את לא בת 20

ונשים בדרך כלל מזדקנות יותר מהר מגברים
&nbsp
אז האפשרויות שלך זה למצוא משהו בן 50 (אבל זה יהיה רק לקשר מזדמן)
או להתפשר, החיים זה פשרות ובגילך כבר את צריכה להבין שאין נסיכים
&nbsp
אין קשר כלכך בין המראה למשיכה, מדובר בכימיה בסופו של דבר
כל עוד הבן אדם אסטטי ונעים משיכה יכולה להיות
&nbsp
יכול להיות שספיציפית זה (השמן) לא מתאים לך אבל אני לא בטוח שזה בגלל היותו שמן אלא בגלל מי שהוא
&nbsp
תמשיכי לנסות ולזרום, אולי בסוף משהו יתפוס... בהצלחה :)
&nbsp
&nbsp

מנהלת5

New member
תודה אכן

הבעיה העיקרית זה שהוא שמן,נכון הוא אומר שזה מפריע לו גם ושהוא עושה דיאטה , לפני שנתיים שהכרתי אותו אכן היה יותר רזה אחרי דיאטה רצינית שעשה.... אכן אסטטי ........ ואין משיכה עדיין...

נוסעת27

New member
היי לך

אני יכולה להגיד לך שאימא שלי הכירה גבר מקסים בגיל 60+ נאה מאוד, ספורטיבי, והם חיים יחד כבר כמה שנים טובות ומאושרות.
אבל אי אפשר שלא להדגיש שגם אימא שלי מאוד שומרת על עצמה, עושה ספורט כמה פעמים בשבוע, מטופחת, פעילה מאוד, תרבותית וחברותית.
&nbsp
מה שאני מנסה להגיד שבגיל 60 פלוס לא צריך להרים ידיים ולהגיד שזהו זה מה יש. אם את רוצה להיות יותר אטרקטיבית ולמשוך בני זוג יותר אטרקטיביים וזה באמת הדבר היחידי שמפריע לך (ונשמע שעל זה את שמה דגש מדברייך) , אז יש דרכים להשתפר, ואני נמנעת מלתת לך הרצאה על חשיבותה של פנימיות וכד'. זה דבר אחד. דבר שני וזה נכון שההיצע לא מטורף שם בחוץ. אבל את צריכה להגדיל את המאגר. להירשם לכל מני חוגים והרצאות למשל, להגדיל את המעגלים בהם את פוגשת אנשים. יש כל מני אתרי היכרויות (למשל החצי השני- לאקדמאים). יש גם כל מני חברות שעושים טיולים לפנויים פנויות וכל מני פעילויות.
&nbsp
בא לך להכיר מישהו אטרקטיבי? תפעלי בשביל זה. אל תשבי בחיבוק ידיים ותתבאסי על מאגר הבריכה הדלילה..

זה לא ישתפר

משיכה היא לא משהו ש"נבנה עם הזמן" (כמו אהבה), אלא היא ידועה ונתונה מראש. לא תוכלי להתעלם מהנושא - ההיפך הוא הנכון - זה יהפוך למוקד עלבון וצרימה בקשר. הייתי ממשיכה הלאה. נכון שההיצע לא עצום, אבל את צריכה רק אחד, ושהחיבור איתו יהיה גם מיני וגם רגשי.

נוסעת27

New member
ממש לא נכון!

לי קרה כבר כמה פעמים בחיים שהכרתי מישהו ולא הרגשתי משיכה אליו. המשיכה ועוד איך הגיעה עם הזמן, ואפילו יצאו מזה כמה אהבות גדולות.

קודם כל מעולה מעולה מעולה שאת עושה את הצעד ומחפשת זוגיות

וגם לא להתפשר זה מעולה.
תראי, לכאורה אין שום דבר שאפשר להגיד לך במקרה הזה כי משיכה זה משהו שתבוע במוח ומי יכול לבוא וליקבוע לך למי להימשך ולמי לא להימשך.
אין הרבה מה להגיד אבל באמת זה מקטין את ההיצע בגילאים היותר מבוגרים.
אני שואלת את עצמי אם יש דברים מעבר לזה שלא מוצאים חן בעיניך אצלו וזה לא רק המשקל.
תחשבי, אם הוא היה מישהו מפורסם שאת מעריצה, שחקן או מוזיקאי, או כל אדם אחר שאת מעריצה את היצירה שלו או את הפעילות שלו והתרומה שלו לעולם - האם גם אז המשקל שלו היה מפריע לך להמשך אליו?
&nbsp

SupermanZW

Well-known member
שחררי אותו, המשיכה לא תבוא

גם כשהיה פחות שמן לא נמשכת אליו. חפשי מישהו שאת נמשכת אליו.

shron17

New member
יש סיפור על גרושה בפנסיה והחבר הצולע ,,

גרושה שיצאה לפנסיה,הייתה מאוד מתוסכלת לחיות לבדה,ולמזלה פגשה בפגישה עיוורת-
פנסיונר אלמן, אך משום מה, צורתו והליכתו לא היו לשביעות רצונה .
החליטה הגרושה לגשת להתייעצות עם הרב השכונתי,ופנתה אליו:
- כבוד הרב,,אינני יודעת מה לעשות ומאוד דרושה לי עצתך,ולכן הגעתי,
ומה הבעיה ? שואל הרב.
ענתה הגרושה: לשמחתי הכרתי אדם טוב -לב ,נחמד ,מנומס ,מדבר לעניין ,רחב אופקים, בעל חוש-הומור,איש מקסים כול כך- שמאוד נעים לי בחברתו.
- אז אם הכול טוב- מה הבעיה ? שאל הרב,
עונה הפנסיונרית: הוא המתין לי בשולחן שבבית -הקפה,אכלנו שתינו ,התבדחנו ,
והיה לי בחברתו ערב-ממש מקסים.
השיב הרב: חוש הומור,ושמחת -חיים זהו דבר מאוד חשוב בזוגיות, אז איפה הבעיה?
השיבה הגרושה: כבוד הרב,לאחר הארוחה קמנו ללכת,ואז התברר שלדייט שלי יש
כרס -שמנמנה ,ומעבר לכך הוא גם קצת צולע בעת הליכתו.
ענה הרב:
גברת,צריכים להסתכל למציאות בעיניים, הרי לא מוצאים כול יום כזה אדם כפי שתיארת: טוב -לב ,מנומס ,מלא שמחת-חיים ,מדבר לעניין ,בעל חוש- הומור ,ומאוד נעים בחברתו,
- ריבון עולמים, מה עוד אפשר לדרוש מהחיים בגילך, גיל-פנסיה? נו,,אז הוא קצת שמנמן עם כרס ,וזו באמת נקראת בעיה ? העצה שלי היא ,שתנסי דרך עיניו -
גם את לראות את האישה שישבה מולו: בערב המקסים שבחברתו,
הוא ראה אישה בגיל פנסיה,עגלגלה וכבר לא ממש "שוברת -לבבות",,כמו פעם,, ובנוסף
גם גרושה מלאת -אכזבות ,קשיים, ודאגות.
אז למה בכלל שירצה להנעים לך ערב שלם בחוש ההומור שלו,ולהפוך את הערב למקסים,
לכן,בגילך יש לקחת הכול ביחס שווה - אליו.
והרי את בעיית המשקל אפילו אפשר לפתור,תכיני לשניכם ארוחות דלות קלוריות ואז תרדו שניכם יפה במשקל ואז תיראו רזים ויפים -כמו זוג -משמיים.
השיבה הפנסיונרית: תודה לך כבוד הרב ,עכשיו למדתי ממך לראות את הדברים מנקודת מבט-אחרת,הכול נראה פתאום נפלא .
חכי רגע ,,לפני שאת ממהרת אליו,יש אלייך עוד שאלה,אמר הרב:
תגידי לי בבקשה, אם היית נישאת לו לפני 30 שנה, בהיותו צעיר אתלטי ואנרגטי,
האם בהגיעו לגיל -הפנסיה,רק בגלל עלייתו במשקל,את היית מתגרשת ממנו,,,
כלומר, רק בגלל שהצמיח כרס ?
לא זה לא היה קורה,השיבה האישה, המון תודה לך כבוד הרב,שנתת לי לראות את המציאות באור שונה .
תודה כבוד הרב,אני כעת אלך מיד כדי לשוחח אתו ,וזאת בטרם ייפול האושר שנפל בחלקי, לזרועותיה של מישהי אחרת,שתדע להעריך את כול מעלותיו -כבר ממבט ראשון..
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אני חושבת

שהמראה של בן הזוג יכול להיות מאוד משמעותי בכל מה שקשור ליחסים, אבל יחד עם זאת, את צריכה לדעת על מה את מוכנה להתפשר ועל מה לא.
אם את פוסלת בני זוג פוטנציאלים באופן קבוע בגלל דברים שמפריעים לך במראה שלהם, את צריכה יותר להתפשר ולהבין שזה מה שאת יכולה להשיג.
אם את לא מסוגלת להגיע למגע איתו אולי זה לא מתאים ואולי את צריכה לנסות יותר, בשביל לא להגיע למצב שאת פוסלת כל אחד בגלל המראה שלו.
בגילאי 65-70 אולי יש גברים שנראים טוב אבל הם כנראה יחפשו גם מישהי שנראית טוב. אני חושבת שזה ביזבוז זמן לחכות לאדם המושלם, אלא אם כן הוא נקרא על דרכך....
נראה שאת מתחמקת ממנו בכל מה שקשור ליחסים אינטימים ואני חושבת שזה יכול להוות בעיה עבורכם בהמשך.
מקווה שתמצאי פתרון, בינתיים גם את וגם הוא מתוסכלים מהמצב וחבל...

מאוהב ברעיון

Well-known member
בגילך....? (אגב, אחלה גיל)

ועדיין לא יודעת שללא משיכה אין עתיד לקשר?
אין סקס (טוב!!) לא יהיה קשר.
מלטף כייף לי.... תאמצי חתול.

משיכה ואהבה

ברור שמבחינה הגיונית בשביל קשר זוגי צריך משיכה בסיסית, אבל גם אם אין משיכה חזקה ויש מספיק אהבה אפשר להיות חברים טובים מאד. אהבה חשובה מקשר חומרי, כי הנפש חשובה מהגוף.
&nbsp
&nbsp

למעלה