לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1148511,485 עוקבים אודות עסקים

פורום זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות"
רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.

אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.

ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.

אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.

תודה וגלישה מהנה ופורה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגיות

רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.

אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.

ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.

אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.

תודה וגלישה מהנה ופורה

x
הודעה מהנהלת הפורום

פורום "זוגיות" הנו בית לזוגות ללא ילדים וזוגות עם ילדים, וכן אנשים המחפשים אחר זוגיות, המעוניינים לשוחח ולדון  על נושאים הקשורים לזוגיות.
הפורום פתוח לכלל הגולשים,כל עוד שומרים על חוקי הפורום שיפורטו בהמשך ועל חוקי אתר "תפוז".

על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום,עלינו לשמור על כללי התנהגות הכרחיים:

תרבות דיון נאותה: הימנעו משימוש בשפה בוטה,זיכרו שיש מגוון רחב של גולשים עם נקודות מבט שונות וחשיבה שונה,ולא חייבים להיות בדיעה אחידה. קבלו וכבדו את הדיעות של אחרים. אפשר להתווכח ולדון, אבל אין להביע זלזול,שיפוטיות ותוקפנות כלפי שאר הגולשים בפורום. גולשים שלא ימלאו אחר כלל זה,הודעותם הפוגעות יימחקו והם יחסמו לאלתר.

אאוטינג- אאוטינג משמעותו פרסום מידע אישי על גולש/ת בפורום, כולל הבאת פרטים שלא נכתבו בפורום על מנת להתגרות. אין לפרסם תוכנם של מסרים פרטיים בפורום.

ביקורת לגבי ניהול הפורום- תיבת המסרים שלי פתוחה לפניכם בכל עת,מבטיחה להגיב בהקדם. במידה ויש בעיה כלשהי בפורום,או בעיה עם הניהול ניתן לפנות אליי ואל הנהלת הפורומים. אין לכתוב הודעות המעבירות ביקורת על הניהול בפורום. הודעות אלה ימחקו.

פרסום בפורום-אין לפרסם בפורום. הודעות פרסומיות ימחקו אלא אם באישור הנהלת הפורום.

שימרו על כללים אלו,ותהיה לנו אווירה נעימה ומעניינת בפורום. תודה.
המשך >>

לצפיה ב-'ל"אני צריכה עיצות" מהדף הקודם, אי אפשר לענות שם ישירות'
ל"אני צריכה עיצות" מהדף הקודם, אי אפשר לענות שם ישירות
01/09/2017 | 18:53
1
102
אז אני מעתיקה את ההודעה שלך ועונה. 

ההודעה המקורית שלך מאוגוסט 27:

היי, אני בת 32, האקס שלי מבוגר ממני בשנתיים.היינו בקשר במשך שנה וחצי, בהתחלה הוא היה מקסים והתאהבתי בו, הוא הציע נישואין אחרי כמה חודשים אך בגלל עניינים בעבודה אצלי דחינו את החתונה. מההתחלה היתה לו נטייה לקנאה שהלכה והחמירה עם הזמן, הוא אפילו היה מקנא בכל גבר שפעם הכרתי אפילו אם נשבעתי לו שהוא רק ידיד. ב 4 חודשים האחרונים לקשר הקנאה מאוד החמירה, הוא טען כמה פעמים שאני מפלרטטת עם גברים אחרים, למרות שבכלל לא, נהיה מאוד חשדן לכל גבר שהוא ידיד טוב מזה שנים או סתם גבר שאני עובדת איתו. הבנתי שיש לו בעיה ושהא צריך לפתור אותה, הוא גם מודה שיש לו בעיה ואפילו כשהרגיש שאני מתחילה להתרחק הוא פנה לטיפול פסיכולוגי. החלטתי שהוא מספיק חושב לי ואני לא רוצה לוותר עליו, הבנתי שתעבור עלי תקופה קשה והייתי מוכנה לזה. בהתחלת הטיפול הרגשתי שיפור גדול אצלו, הוא מאוד העריך שאני איתו ושאני לא מוותרת עליו. אך בהמשך הקנאה אצלו שוב החמירה והוא נהיה גם אדיש אלי. נסיתי להגיד לו שנמאס לי ושאין לי כוחות יותר. כל פעם שרציתי להיפרד הוא התחנן שנישאר ביחד, ואני הסכמתי כי פעם ראשונה בחיים הרגשתי אהבה כזאת. פתאום, אחרי עוד ריב שהיה בגלל הקנאה ביקשתי שיעבוד על עצמו ויפתור את הבעיות שלו, אני אוהבת אותו ורוצה לחיות איתו אך לא יכולה יותר עם החשדנות והקנאה מכל דבר קטן. הוא הבטיח לי שהוא משתדל לנסות, אבל משהו היה שונה מאז, היה מאוד מרוחק ואדיש כלפיי, שבועיים אחר כך ביקש שניפרד, טען שהוא אוהב אותי אבל הוא לא בנויי לקשר. נפרדנו אבל הוא נשאר בקשר, תמיד רצה לדעת מה קורה איתי, כל פעם שהתרחקתי ממנו הוא ניסה להתקרב וכשהיתה לי תקווה שאולי הוא השתנה והבין כמה האהבה בינונו גדולה אז הוא התרחק ואמר שהוא לא בנוי לקשה ושהוא צריך להיות לבד. החלטתי לא לתת לו לשחק ברגשות שלי וניתקתי כל קשר במשך חודש. אחרי חודש הרגשתי שעכשיו אני מוכנה לדבר. יצרתי איתו קשר בטלפון, דיברנו במשך שבוע בטלפון, בהתחלה היה מאוד מתלהב ורצה שנדבר, בהמשך הרגשתי שהוא מתחמק ממני. החלטתי לפתוח את הנושא ושאלתי אם הוא מעוניין שנחזור ביחד, הוא טען שאני מאוד חשובה לו והוא רוצה שנהיה חברים אבל הוא מרגיש טוב לבד ולא רוצה להיות בקשר.
חשבתי כמה ימים על הדברים שלו והחלטתי שאני רוצה יותר מסתם חברות, ומכיוון שהוא לא נמצא באותו מקום החלטתי לנתק כל קשר איתו כדי לעזור לעצמי לשכוח ולהתקדם, אמרתי לו שאני לא מעוניינת בחברות איתו, וגם אם המצב אצלו לא ישתנה אני לא מוכנה לחזור לאותו קשר שהיה.
מאז אני אבודת עצות, אני מתגעגעת אליו, רוצה לדבר איתו ולשמוע אותו, אבל גם מרגישה שהגעתי לגיל שבא לי חתונה וילדים, ואיתו זה כנראה לא יקרה. אני גם לפעמים תוהה לעצמי אולי הוא משקר כשאומר שהוא צריך להיות לבד ולא רוצה קשר, אולי בעצם מה שהוא אומר שהוא לא רוצה קשר איתי אבל פתוח לאופציות אחרות.
 יצא לי קצת ארוך, בקיצור אני אשמח לשמוע עצות ותובנות, מצד אחד אני אוהבת אותו והוא בחור מקסים פרט לקנאה והחשדנות,מצד שני אני מבינה איזה סיוט החיים שלי יהיו אם נהיה ביחד ואצטרך לחיות עם החשדנות והקנאה ואולי זה יגיע גם לאלימות. אני גם בת 32, עוד מעט 33 ואני מפחדת שלא אמצא מישהו אחר שארגיש איתו חיבור כמו שהיה לי עם האקס, אני באופן כללי בחורה שלא קל לה להתחבר לגברים. אני חושבת עליו הרבה, תוהה אם הוא ייצור קשר שוב, אם אני באמת חשובה לו, אם הוא אוהב אותי, אם יש סיכויי שנחזור להיות ביחד.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

אני לא מבינה איזה עיצות את רוצה. זה לא שיש לך שתי אופציות - להיות איתו או לא להיות איתו. למרות שאת איימת מספר פעמים להיפרד הוא זה שנפרד ממך, ופעמיים כשניסית לחזור אליו הוא הבהיר לך שהוא לא רוצה להיות בן זוג שלך יותר. הוא מוכן להצטרף למאגר הידידים שלך, לא יותר. אני חושבת שהוא אומר לך שהוא רוצה להיות לבד כדי להיות נחמד אלייך, ושהוא פשוט מעוניין להכיר בת זוג שמתאימה לו יותר. 

כנראה הוא הגיע למסקנה דומה לשלך, שאתם לא מתאימים. בתור טיפוס קנאי, הוא זקוק לבת זוג שאין לה מאגר של ידידים טובים. זה שהוא קנאי זה לא בעיה בהכרח. קנאה זה לא משהו כן או לא, כל אחד נמצא אפשהו על רצף הקנאה. את "הבנת" שיש לו בעיה (למרות שהבעיה כנראה היתה חוסר התאמה בינכם, לא בעיה ספציפית אצלו), וקיווית שהטיפול יפתור את הבעיה שלו. הטיפול כנראה גרם לו להבין שהבעיה היא בחיבור ביניכם. 
ואני יודעת שזו כנראה עיצה לא פופולרית, אבל לו אני הייתי במקומך, אני הייתי מצננת מאוד יחסים עם ידידים ותיקים לו היה לי חבר רציני שזה מפריע לו. יש אנשים שזה לא מפריע להם, ויש אנשים שזה מפריע להם, ואם הם חשובים לך צריך לכבד את הרגשות שלהם ולא רק לדמיין איך הם הופכים לגברים מכים. אני לא טוענת שאת צריכה תמיד לשנות את עצמך על מנת שבן הזוג יהיה מרוצה. אבל יש דברים שצריך להתחשב בהם, וזה אחד מהם. 

בגלל שהוא הבהיר לך שוב ושוב שהוא לא מעוניין לחזור, אני הייתי מוותרת עליו ומתמקדת במציאת בן זוג אחר. הוא נשמע החלטי, כנראה כבר עבר תהליכים עם עצמו וכבר לא קשור אלייך, וחבל לבזבז עליו אנרגיות. 

זוגיות >>
לצפיה ב-'יופי של תשובה ואני חושבת בדיוק כמוך.'
יופי של תשובה ואני חושבת בדיוק כמוך.
<< ההודעה הנוכחית
27/09/2017 | 18:30
10
ככה זה בדיוק:  
כולנו נמצאים על רצף הקנאה, ואני לא מכירה אף אחד/ת שלא מקנא/ת למי שהוא/היא אוהב/ת (אני מכירה רק כאלה שמשחקים אותה נורא ליברלים ולא קנאים, אבל נשרפים מבפנים בשקט).
הבחורה כנראה נותנת לו המון סיבות להרגיש חוסר בטחון וקנאה.
גם לי היו המון ידידים כשהייתי רווקה, היום שאני בזוגיות טובה שחשובה לי נשארתי בקשר עם שניים או שלושה שגם בעלי מכיר אותם, כי הם ממש חברי ילדות, וגם הם בזוגיות יציבה. כל השאר לא מעניינים אותי. 
הייתי הרבה יותר קנאית בעבר, עם בני זוג קודמים. היום אני יודעת שזה לא היה בגלל שיש לי נטיה לקנאות יתר, אלא פשוט כי הם נתנו לי סיבות.  עובדה, עם בעלי אני בכלל לא מקנאת, למרות שהוא עובד מוקף בנשים, חלקן צעירות ממני בהרבה ורווקות, שמעריצות אותו.
זוגיות >>

הודעות אחרונות

09:39 | 11.12.17 אורחים בפורום
18:51 | 09.12.17 אורחים בפורום
11:50 | 07.12.17 אורחים בפורום
06:52 | 04.12.17 אורחים בפורום
08:28 | 27.11.17 אורחים בפורום
17:54 | 25.11.17 ליאת גריי
11:36 | 11.11.17 אורחים בפורום
00:57 | 05.11.17 ידיד הומו שלך
09:30 | 04.11.17 ראליסט מושבע
16:59 | 30.10.17 אורחים בפורום
08:56 | 26.10.17 אורחים בפורום
21:30 | 16.10.17 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ