לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1222912,229 עוקבים אודות עסקים

פורום זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות"
רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.
 
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.
 
ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.
 
אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.
 
תודה וגלישה מהנה ופורה
 
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות"
רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.
 
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.
 
ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.
 
אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.
 
תודה וגלישה מהנה ופורה
 
 
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות" 

פורום "זוגיות" הנו בית לזוגות ללא ילדים וזוגות עם ילדים, וכן אנשים המחפשים אחר זוגיות, המעוניינים לשוחח ולדון  על נושאים הקשורים לזוגיות.
הפורום פתוח לכלל הגולשים,כל עוד שומרים על חוקי הפורום שיפורטו בהמשך ועל חוקי אתר "תפוז".

על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום,עלינו לשמור על כללי התנהגות הכרחיים:

תרבות דיון נאותה: הימנעו משימוש בשפה בוטה,זיכרו שיש מגוון רחב של גולשים עם נקודות מבט שונות וחשיבה שונה,ולא חייבים להיות בדיעה אחידה. קבלו וכבדו את הדיעות של אחרים. אפשר להתווכח ולדון, אבל אין להביע זלזול,שיפוטיות ותוקפנות כלפי שאר הגולשים בפורום. גולשים שלא ימלאו אחר כלל זה,הודעותם הפוגעות יימחקו והם יחסמו לאלתר.

אאוטינג- אאוטינג משמעותו פרסום מידע אישי על גולש/ת בפורום, כולל הבאת פרטים שלא נכתבו בפורום על מנת להתגרות. אין לפרסם תוכנם של מסרים פרטיים בפורום.

ביקורת לגבי ניהול הפורום- תיבת המסרים שלי פתוחה לפניכם בכל עת,מבטיחה להגיב בהקדם. במידה ויש בעיה כלשהי בפורום,או בעיה עם הניהול ניתן לפנות אליי ואל הנהלת הפורומים. אין לכתוב הודעות המעבירות ביקורת על הניהול בפורום. הודעות אלה ימחקו.

פרסום בפורום-אין לפרסם בפורום. הודעות פרסומיות ימחקו אלא אם באישור הנהלת הפורום.

שימרו על כללים אלו,ותהיה לנו אווירה נעימה ומעניינת בפורום. תודה.
המשך >>

לצפיה ב-'התאהבתי וזה נגמר... צריכה עצה'
התאהבתי וזה נגמר... צריכה עצה
14/09/2017 | 19:54
26
837
היי חברים,
אשמח לשתף פה בקצרה את המקרה שלי ואודה לחוות דעתכם, כי אין כמו חוכמת ההמונים :).
לפני שלושה חודשים התחלתי בקשר עם מישהו. הקשר נמשך חודש וחצי אך היה מאוד אינטסיבי, עם כימיה ותשוקה טובה גם מבחינתי וגם מבחינתו. הבחור מאוד התלהב והתרגש ממני, דבר שניכר במילים שלו כלפיי ובמעשים שלו. הוא גרם לי להרגיש מיוחדת, שכיף לו איתי ושהוא מעוניין לבנות עתיד ביחד איתי.
בסופו של דבר היחסים האלו נגמרו מצידו בצורה שמאוד פגעה בי (לטענתו אני לא עומדת בקצב שלו - רוצה להפגש יותר, לעשות יותר דברים ביחד, ואני מצידי הייתי צריכה זמן ככה שהוא הרגיש תחושה של חוסר) . כשבוע לפני סיום הקשר, הבנתי שמעבר לעניין שלי בו יש לי רגשות כלפיו, רגשות שהתעצמו בדיעבד אחרי שהלך. אחרי שהלך הבנתי שהתאהבתי בו. אני חושבת עליו בלי סוף והוא עדיין נמצא אצלי בלב.
כשלושה שבועות לאחר סיום הקשר הוא העלה לפייסבוק תמונה שהוא מצולם בשדה התעופה וטס לחו"ל עם בחורה חדשה.
מאוד נפגעתי.
חשבתי שמה שהיה ביננו היה אמיתי.
ניסיתי להתקדם הלאה בחיים שלי - על פניו הכל נראה כרגיל - אני עושה דברים שאני אוהבת, יוצאת לעשות ספורט, שעות נוספות בעבודה, מבלה עם חברות, מנסה עם בחורים חדשים. אבל עמוק בפנים אני לא מצליחה לשחרר ממנו.
לפני שנפרד ממני, סיפרתי לו שיש לי רגשות כלפיו אך כיום הוא לא יודע כמה הם חזקים.
אני שומרת המון דברים בבטן - הן מבחינה רגשית והן בנוגע לסיבות בגינן נפגעתי. אני חושבת שהפנמתם מקשה עליי באמת להתקדם לכן כתבתי לו מכתב קצר שבו אני שופכת את כל מה שיש לי בבטן ובלב.
השאלה שלי אליכם היא כזו : אני נורא מתלבטת אם לשלוח לו את המכתב, כי מצד אחד אני לא מעוניינת לצאת קטנה ונואשת (מה גם שהוא המשיך בחיים שלו ויש לו מישהי אחרת ואני עדיין לא באמת התקדמתי), אך מצד שני , אני חושבת שלשחרר את הדברים מאוד מאוד יעזור לי להתקדם ולהשתחרר ממנו, אחרי שבאמת ניסיתי הכל....
דעתכם?
המון תודה!
זוגיות >>
לצפיה ב-'תשלחי לו את המכתב'
תשלחי לו את המכתב
14/09/2017 | 20:21
194
מה יכול להיות... או שיתעלם ואז מבחינתך סוף פסוק.  או שיאמר לך המשכתי הלאה ושוב הנושא סגור. או שיענה שהוא רוצה לנסות איתך שוב עי יש לו רגשות אלייך...
בהצלחה
זוגיות >>
לצפיה ב-'לפעמים את השחרור אנחנו צריכים לעשות עם עצמנו'
לפעמים את השחרור אנחנו צריכים לעשות עם עצמנו
14/09/2017 | 22:32
175
לא בטוחה שבאמת לשלוח את המכתב יעזור לך באמת.
נסי להבין עם עצמך מה המטרה האמיתית שלך בשליחת המכתב.
זוגיות >>
לצפיה ב-'תפסיקי עם המניפולציות המגעילות'
תפסיקי עם המניפולציות המגעילות
<< ההודעה הנוכחית
15/09/2017 | 08:53
5
257
כשהיית איתו לקחת אותו כמובן מאליו כי "היית צריכה זמן", חשבת שאת סחורה חמה ושגברים עומדים מסביב לפינה כדי להיות עם הוד מעלתה.
 
אחרי שנמאס לו ועזב אותך ראית שזאת הייתה יכולה להיות את בחול ופתאום נתקפת בקנאה עזה ועכשיו את חושבת שבעזרת מניפולציות את תשלחי לו מכתב עם כל החרא המניפולטיבי שלך שאת מסווה כ"רגשות" בתקווה שיעזוב את הבחורה החדשה עבורך.
 
תתקדמי הלאה פרינססה ותלמדי לקח להבא, הגבר כנראה לא סמרטוט ולכן לא סובל את החרא שלך וגם לא יזיז לו הביצה לקרוא את המכתב המגעיל שלך.
זוגיות >>
לצפיה ב-'תודה. אבל בבקשה בלי תוקפנות.'
תודה. אבל בבקשה בלי תוקפנות.
15/09/2017 | 09:14
4
86
לצפיה ב-'אל תתייחסי יותר מדי לתגובות כאלה'
אל תתייחסי יותר מדי לתגובות כאלה
15/09/2017 | 11:23
182
שנועדו לשפוך כאן את התיסכולים הפרטיים של הכותב.
 
 
כאילו שאין מצבים של הבדלים בקצב, צד אחד שמתבשל יותר לאט מהשני...
 
ולדעתי - כן כדאי לשלוח את המכתב. תפרקי, תדעי שמיצית את האפשרויות שלך בקשר הזה, ומי יודע - אולי גם הוא מרגיש כמוך. תמונה עם בחורה עדיין לא אומרת שהוא בהכרח לא רוצה קשר איתך או שמה שהיה לא היה אמיתי.
ואם הוא לא בעניין, אז לא. ממשיכים הלאה.
 
בהצלחה!
 
זוגיות >>
לצפיה ב-'כן להתייחס למה שהוא כתב למרות שנראה'
כן להתייחס למה שהוא כתב למרות שנראה
18/09/2017 | 20:25
2
121
כתוקפנות
לא לשלוח שום מכתב ולהמשיך הלאה, 3 חודשים זה לא מספיק זמן להתאהב בצורה נואשת
זוגיות >>
לצפיה ב-'לא, לא להתייחס'
לא, לא להתייחס
21/09/2017 | 10:02
1
66
זה לא נראה רק כתוקפנות.
זה נראה כמו ארס שהוא תולדה של חוויות קשות ואומללות שהובילו אותו לתת פרשנות מעוותת ומאוד חד צדדית לכל סיטואציה שמעורבת בה אישה.
 
ובעניין המכתב – היא כתבה: "אני שומרת המון דברים בבטן - הן מבחינה רגשית והן בנוגע לסיבות בגינן נפגעתי".
אז אני לא מאמינה בהתבוססות ברגשות שליליים והתבשלות מבפנים רק כדי לא לצאת פאטתיים, חלילה (כי מראית עין היא הרי הכל בחיים. ומאוד חשוב שמישהו שהיא כבר לא בקשר איתו ומאוד פגע בה יידע שהיא לא פאטתית ונואשת!).
אני חושבת שאם יש משהו שמאוד מעיק, צריך לפרוק אותו (ומאוד רצוי לעשות את זה עם מי שמעורב בעניין ולא צד ג' לא קשור), להתנקות ולהמשיך הלאה בהרגשה יותר שלמה.

 
זוגיות >>
לצפיה ב-'ויתרתי מיכל...'
ויתרתי מיכל...
21/09/2017 | 14:30
70
אמנם התגובה שנכתבה היא תוקפנית, ומי שכתב לי אותה לא באמת שמע את הסיפור שלי ואיך התפתח הקשר שלי עם אותו בחור, אבל כן יש פה מין האמת... יש לו חברה חדשה עכשיו, זה מעבר לתמונה של טיסה משותפת לחו״ל. עם כמה שכואב לי אין כל טעם להכנס בינהם ולהכניס את העבר לתמונה. אז אני אשמור את הדברים בבטן, כנראה לנצח, וכנראה שייסורי המצפון שאני חשה ילוו אותי עוד הרבה זמן, אלא אם ייוצר מקרה בו הבחור ייצור איתי קשר בעצמו...תודה בכל אופן❤️
 
 
 
 
זוגיות >>
לצפיה ב-'התשובה הכי רומנטית'
התשובה הכי רומנטית
16/09/2017 | 21:35
195
היא לשלוח את המכתב. אם הוא מעוניין בך, הוא יצור קשר ואם לא ייתעלם ממך.
אך, לצערי, איני חושבת ששליחת המכתב תהיה מעשה נבון, מהסיבות הבאות:
ראשית, נפרדתם מסיבה כלשהי (לא כל כך ברור מהי) והפרידה פגעה בך. לכן אני אישית לא מבינה מדוע את רוצה לחדש קשר עם גבר שפגע בך.
שנית, הוא המשיך בחייו. אין שום טעם לנסות להחזיר את הגלגל לאחור.
 
עצתי, למרות הקושי הרב שאת חשה, המשיכי לעשות לדברים שאת אוהבת, המשיכי לבלות ולנסות עם בחורים אחרים. את צודקת, מאד קשה לשחרר, לכן לא כדאי לעקוב אחריו בפיסבוק. הוא צריך לצאת מחייך לחלוטין. 
דבר אחרון, אל תשמרי דברים בבטן. מצאי לך אוזן קשבת שאת סומכת עליה וספרי לה על תחושותיך. לספר לגבר ההוא לא ממש יעזור לך, לדעתי. 
 
בהצלחה.
זוגיות >>
לצפיה ב-'קודם כל, זה שהוא '
קודם כל, זה שהוא
17/09/2017 | 08:53
161
עם בחורה חדשה לא אומר שמה שהיה ביניכם לא היה אמיתי. אולי הוא באמת טיפוס אינטנסיבי שנכנס לעניין מהר מאוד, וכמו שהוא נכנס איתך הוא נכנס איתה, אבל היא אולי באמת מתאימה לו יותר מבחינת הקצב (ולכן טסה איתו לחו"ל אחרי 3 שבועות).
לדעתי לשלוח לו מכתב שבו את שופכת את כל מה שיש לך בבטן ובלב תהיה טעות - הוא עכשיו עם בחורה אחרת וסביר שהוא מתרכז בה, וזה ייראה לו פתטי ונואש, וכנראה יחסל את הסיכויים שלך.
אם את רוצה להמשיך הלאה אבל בכל זאת להעביר לו את המסר שאת כן עדיין בעניין שלו - תעשי משהו כמו לשלוח לו ברכת שנה טובה או משהו בסגנון, וזהו. אם הוא רוצה ליצור קשר מחדש, הוא יוכל. ואם לא, אז לא.
 
זוגיות >>
לצפיה ב-'מה את מצפה להשיג במשלוח המכתב'
מה את מצפה להשיג במשלוח המכתב
17/09/2017 | 14:45
119
אם את לא מצליחה לשחרר וממשיכה לעקוב אחריו את צריכה עזרה לצאת מהאובססיה אחריו, נראה לך שמשלוח מכתב יוריד אותה או דווקא יעצים אותה?
אם את לא יכולה לשחרר לבד - לכי לטפל בעצמך
זוגיות >>
לצפיה ב-'תודה לכולם❤️החלטתי שאני לא שולחת'
תודה לכולם❤️החלטתי שאני לא שולחת
17/09/2017 | 17:01
2
72
לצפיה ב-'אם את בעניין, אשמח להכירך בתנאי שאת לא'
אם את בעניין, אשמח להכירך בתנאי שאת לא
18/09/2017 | 20:28
1
158
שמנה (מלאה זה בסדר)
גילי 26
זוגיות >>
לצפיה ב-'אהבתי.....'
אהבתי.....
20/09/2017 | 07:56
84
היא פגועה ממנו, ואתה מוכן לעשות לה טובה. "לנחם" אותה ו"לעזור" לה להתגבר על המשבר. אתה אדם טוב. כל הכבוד לך. 
זוגיות >>
לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
18/09/2017 | 21:31
127
נשמע שסך הכל הסיפור כאן דיי פשוט. שני אנשים שהקצב שלהם שונה. הוא רצה הרבה ומהר, את רצית מעט ולאט. אף אחד מכם לא טועה. זה מצב נתון. הוא זיהה את זה מהר והחליט שזה לא מתאים לו וחתך. אמנם נפגעת אך לא נראה שהוא עשה משהו לא בסדר, להיפך. זה הדבר הבוגר לעשות. להיות קשוב לצרכים של עצמו ולא לנסות לשנות אותך. גם לא הבעת את רגשותייך בפניו,רק בחצי כוח. לא באמת. מן הסתם הוא לא יכול היה לנחש מה את מרגישה.
מבינה אותך שזה פוגע שהוא המשיך הלאה מהר. אבל זה החיים. לא יצאתם הרבה זמן. ונשמע שלא עשית יותר מדיי מאמץ לשמור עליו.
לגבי מה לעשות הלאה.. אני לא הייתי יוצרת קשר כרגע. כי הוא עם מישהי אחרת. אם את ממש מרגישה שאת חייבת, לא הייתי שולחת מכתב. הייתי יוצרת קשר קליל ברמה של הודעת טקסט או איחול שנה טובה לשנה החדשה ורואה לאן זה הולך. אבל נשמע שהסיוכיים קלושים ולפעמים צריך לקבל שאיבדנו משהו כי נזכרנו בדיעבד. מבאס אך זו המציאות.
זוגיות >>
לצפיה ב-'את צובעת את זה קצת בוורוד'
את צובעת את זה קצת בוורוד
21/09/2017 | 20:38
75
אם הוא באמת היה אוהב אותך ומכבד אותך כמו שהוא טוען, את לא היית צריכה "לעמוד בקצב שלו". למה, הקשר הזה של אבא שלו? מי הוא בכלל?
שחררי, ותתחילי מזה שתפסיקי עדיין לחשוב שהוא הו-הא מי יודע מה ותראי את האמת. 
זוגיות >>
לצפיה ב-'הגעתי קצת מאוחר.. ההחלטה שלא לשלוח את המכתב טובה ונכונה'
הגעתי קצת מאוחר.. ההחלטה שלא לשלוח את המכתב טובה ונכונה
21/09/2017 | 20:48
4
75
אבל מה כן?  כדאי לך לעשות ברור עם עצמך לבחינת רגשות עמוקים  שבך.
ממה שכתבת הבנתי שנקשרת אליו ומחשבה עליו מעוררת בך געגוע וכאב.
מעבר לתשוקה ולמראה, ובהתעלמות מהבריחה שלו.. האם ממה שהכרת זה האיש שאת רוצה אתו באמת קשר ארוך טווח ואולי אף לבנות משפחה עם כל המשמעויות של תרבות אמונות העדפות כלכליות ומשפחתיות ?
אם כן,
שאלי את עצמך, האם למרות שהיה עם מישהי אחרת את מוכנה לקבל אותו ללא 
הטפות וכעס חזרה?
אם כן
אז כתבי לו הכי בקצרה, אם מוכנות שהתשובה תהיה שלילית.
כמו: התפתח אצלי כלפיך רגש קבוע, האם הידיעה הזו תגרום לך לשקול לשוחח אתי במטרה לחדש את הקשר?
משהו של שאלה ומידע קצר ולא יותר. 
לדעת בתוכך שעשית ככל יכולתך ואין לך שליטה על התוצאה ומכאן לשחרר את כל מה שיבוא ע"י הסכמה לכל תוצאה, כי ממילא אין לך שליטה.
מאידך בלי קשר לתוצאה, ממליץ לך לפנות למומחה או מומחית באימון זוגי ממליץ על שיטת התדר שזה סוג של אימון רגשי ושונה מהשאר.
הכלים שתרכשי שתשקיעי בעצמך דרך האימון יאפשר רבות בבניית הזוגיות הבאה.
גם אם תמשיכו, כדאי לך בה להנהל שונה, שאלי עצמך האם בהתנהלות הקודמת זה עבד לך?
זוגיות >>
לצפיה ב-'אני יכולה לענות בוודאות שכן'
אני יכולה לענות בוודאות שכן
21/09/2017 | 23:01
3
65
הוא בהחלט אדם שהייתי רוצה לבנות איתו קשר עתידי, ארוך טווח ומשפחתי.  מאחר והיה לי כיף בחברתו, כיף לשוחח איתו ולהיות איתו, הוא הצליח להרגיע אותי ולמלא אותי.  בנוגע לאותה הבחורה, הייתי מוכנה לקבל אותו למרות שהיה עם מישהי אך בתנאי שהוא הוא מוכן לקבל אותי בחזרה והיינו מנהלים על כך שיחה כנה ופתוחה. לצערי אני חושבת שזה רחוק מהמציאות.
אני נמצאת במצב רגשי מאוד עדין כרגע ואינני חושבת שיש בי את הכוחות לשלוח לו מסר כל כך עוצמתי בו אני שואלת אם יהיה מעוניין לחדש את הקשר, בידיעה שרוב הסיכויים שהתשובה תהיה לא. דווקא את המכתב שכתבתי היה לי הרבה יותר קל לשתף כיוון שלא היה בו שום נסיון להחזיר אותו בחזרה אלא יותר לפרוק את הרגשות והתחושות.
אני בהחלט שוקלת לפנות למומחה לאימון רגשי ומודה לך על התגובה ועל העצה הטובה!.
זוגיות >>
לצפיה ב-'את מספרת כאן על הקושי לפנות אליו'
את מספרת כאן על הקושי לפנות אליו
21/09/2017 | 23:24
2
49
מה שאת קוראת ידיעה, זו אמת? מאין את יודעת את בטוחה?
ממה שסיפרת כאן אני רואה שאת בקושי ובכאב, האם זה נכון?
האם יכול להיות שההמנעות מפנייה אליו נובעת מפחד לקבל תשובה שלילית?
ניסיון להשיב אותו אלייך וקבלת תשובה שלילית, מה זה יעשה לך?
מה הכי גרוע שיכול להיות?
כשתמצאי מאמן שטוב לך ותשקיעי בזה, אולי יהיה לך את הכוח לפנות ישירות
דבר שמעלה סיכויי הצלחה ולא רק באהבה.
זוגיות >>
לצפיה ב-'אני קוראת לזה ״ידיעה״'
אני קוראת לזה ״ידיעה״
22/09/2017 | 09:11
1
50
כיוון שראיתי תמונה שלו חוגג את החג לצידה של החברה החדשה שלו.
זה אומר הרבה, אתה לא חושב?
כן זה נכון. אני בקושי וכאב. הכל טרי עבורי. אני חושבת שתשובה שלילית תגרום לי להרגשה עוד יותר רעה, אך מצד שני גם להקלה ושחרור, והבנה שעשיתי את כל הנסיונות. אבל עדיין לא יודעת עם זה הדבר הנכון לעשות, כי הוא נמצא במערכת יחסים כרגע...
מחפשת את הכוחות��
תודה.
זוגיות >>
לצפיה ב-'ראית משהו חיצוני, האם את יודעת בוודאות מה יש בפנים?'
ראית משהו חיצוני, האם את יודעת בוודאות מה יש בפנים?
22/09/2017 | 10:47
39
ברור שלאחר השאלה, תשובה שלילית תכה בך כמו ברק ותעלה לך בעוצמה את הכאב.
אין בכלל שליטה על עליית הכאב לידיעה שמשהו שאת רוצה לא יהיה.
אבל מכאן זה כבר באחריותך איך את מטפלת בתודעה שלך.
אומץ זה לא חוסר פחד, אלא נכונות לקבל את הכאב עבור אמת שהיא גדולה ממך.
הכאב שמסכימים לו, דרכו להתפוגג כאשר משלימים באהבה עם המציאות.
כמו זריקה או לקיחת דם שמפחדים מכאב הדקירה והכאב עובר, נכון?
 
זוגיות >>
לצפיה ב-'כתבתי לך מניסיוני כמאמן אישי וזוגי'
כתבתי לך מניסיוני כמאמן אישי וזוגי
21/09/2017 | 20:57
3
79
הרבה מהמחשבות, הן פרשנות למציאות שאינן תמיד אמת.
הבחורה בתמונה זה לא אומר כלום!  לא בטוח שזו ממש זוגיות
א"כ מי יודע כמה זמן תחזיק ובכלל. האמת היא מה את חשה ומה אמור לשרת את טובתך שלך ועל פי זה לפעול. אם זו זוגיות חזקה פנייה שלך לא תשנה כלום ואם גורלה שלא להישאר ניסית  לפחות את יודעת זאת לעצמך ואם הצלחת מה טוב.
לא תנסי אין סיכוי שתצליחי הניסיון הוא עבורך, כי מה תגידי לעצמך עוד שבועיים אם לא ניסית? הפנייה אינה פוגעת באף אחד אי פנייה אולי כן? במי?
זוגיות >>
לצפיה ב-'אילן הסמכות ובחינות ואצל מי עברת כדי להפוך למאמן?'
אילן הסמכות ובחינות ואצל מי עברת כדי להפוך למאמן?
22/09/2017 | 07:45
2
24
לצפיה ב-'איך נהייתי מאמן ומה עברתי'
איך נהייתי מאמן ומה עברתי
22/09/2017 | 10:37
1
65
את הידע כיצד לאמן, למדתי בבית הספר למאמנים של שיטת התדר.
הלימוד כולל לימוד אבחון אישי של המהות שהאדם נוולד איתה, בשיטת התדר.
לימוד מכלול אימון אישי הוראת האימון בשיטות שונות כולל NLP ושיטות התדר.
לאחר מכן המשכתי לקורס אימון זוגי ולזוגיות שהוא קצר יותר שנמשך רק כשנה במפגשים חד שבועיים.
מאז וכבר תוך כדי, השתתפתי בהשתלמויות חד חודשיות של שיטת התדר  כבר מתחילתן זה מספר שנים.
מאז קורס האימון צברתי מאות שעות אימון שהן כשלעצמן מביאות ידע וניסיון, כי בכל אימון שאני מעביר אני מתאמן בעצמי גם באופן אישי וגם באופן מקצועי.
כמו כן הסדנאות שאני מעביר מחדדות את יכולת העברת הכלים למשתתפים ולמתאמנים.
זוגיות >>
לצפיה ב-'גיגלתי, אימון בשיטת משפחת מניקס, '
גיגלתי, אימון בשיטת משפחת מניקס,
23/09/2017 | 19:23
49
בראשות המנכ"ל שוש מניקס ואמא של צחי, ארז ואורן
ארז מניקס סמנכ"ל הפיתוח
אורן מניקס סמנכ"ל ההדרכה
בקיצור למה שאני אצטט, הנה דף הבית של בעלי השיטה
אני לא חושב שיאשימו אותי בפרסומת כי פרסומת נועדה להגדיל מכירות....
 
זוגיות >>
לצפיה ב-'לא צריך להיות קואצ'ר'
לא צריך להיות קואצ'ר
27/09/2017 | 21:38
21
תעשי מה שבא לך בלי לחשוב יותר מדי איך זה נראה לאחרים. תהיי מי שאת
זוגיות >>

הודעות אחרונות

22:40 | 14.09.18 olam varod
17:05 | 14.09.18 נורית טל1
18:17 | 11.09.18 melodi6
01:57 | 11.09.18 פילוסוף רוחני33
22:40 | 30.08.18 לודה6
12:59 | 23.08.18 ChrisCorn
00:58 | 22.08.18 yarivon36
19:24 | 05.08.18 אני ושמי
23:34 | 28.07.18 פילוסוף רוחני33
21:02 | 30.06.18 anatrzv
16:48 | 27.06.18 odudle
15:23 | 23.06.18 אורחים בפורום
00:27 | 18.06.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ