חברה מלאה

tal902

New member
אני לא מתנהג ככה

אבל גברים פחדניים מתנהגים ככה.
&nbsp
הדבר שאני עשיתי ולא שאני גאה בו. אבל כך יצא (והיו לי נסיבות מקלות). זה כשהייתי בן 25 ויצאתי עם בחורה בת 22 שנה והיא לא רצתה לשכב איתי באופן מלא כי היא היתה סוג של דתייה. לא היה לי אומץ להגיד לה שאני לא מוכן ככה ואם לא נשכב אז שניפרד. ומה שקרה זה שמישהי בעבודה שלי דיי חיזרה אחרי והיתה די אסרטיבית וישירה ובסיטואציה שיזמה והיינו רק שנינו אז היא דיי התנפלה עלי (יש היאמרו "אנסה" אותי. - אם שליחת יד לאיזור החלציים ניקרא תקיפה מינית אז ז\ה תופס. לא שהתנגדתי כי כבר הייתי בחסך רציני של סקס מלא, התפתתי. הדבר היחיד לזכותי זה שלמחרת האירוע הזה קיבלתי את האומץ לבוא לחברתי דאז ולהגיד לה שאני רוצה להפסיק את הקשר. כמובן לא סיפרתי שהייתי עם אחרת. היתה סצינה + בכי שלה לא ננה לי לצאת מהבית בהתחלה וכל הטרראם (אמא שלה סיפרה לי כשהתקשתי לשאול אותה מה שלומה אחרי 3 ימים, שהיא לא יצאה מהמיטה כל אותם 3 ימים. וזה מבלי שידעה שהייתי עם אחרת, כן?).
&nbsp
בקיצור היה סרט. בכלל חוויתי מלא סרטים עם נשים. יכול לכתוב ספר. :)

tal902

New member
אישה אישה

את נתפסת לקטנות. אבל בשביל שתהיי רגועה אז נסדר לך בראש את העניין: הסרט מבוסס על הספר.
&nbsp
יותר מסתדר לך עכשיו??
&nbsp
ומה איך קשור הסיפור? נתתי דוגמא איך אני פחדתי לחתוך קשר. (או שפשוט בא לי לשתף)
&nbsp
ואם את רוצה עוד אינפורמציה פני אלי בפרטי. ותיזהרי שלא תהפכי לסרט/ספר או משהו אחר.... :)

ranik130

New member
חברה מלאה

היי,
אני יוצא עם חברה חצי שנה למטרת קשר רציני.
היא בחורה טובה, יש בינינו חיבור, התאמה, והרבה אלמנטים שלא היו באחרות.
אבל - נקודה שמפריעה לי....היא מלאה, אם לא שמנה.
זה לא נראה יפה.
אמנם אני לא כ"כ בררן בחיצוניות ולא מחפש דוגמניות, אבל...היות ואני מחפש קשר שיוביל לחתונה אני לוקח בחשבון ש:
1.בהריונות עולים 10-30 קילו....נתרגם ל2-3 הריונות ונעשה 1+1 אז נוסיף 40 קילו?
2.כעת היא צעירה והמטבוליזם שלה בשיא מיטבו. כשמתבגרים החילוף חומרים משתנה לרעה בהרבה...ובפרט מבחינה פסיכולוגית אחרי שמתחתנים מזניחים יותר...וידוע שכל דוגמן של פעם הופך ל"משאית" כשמגיע לגיל מתקדם יותר.

אז אני חושב שאם עכשיו המשיכה היא גבולית...מה יהיה בהמשך??
והשמנה יתרה זה גם סיכון בריאותי, שלא לדבר על ניתוחים למינהם (כרגע היא לא קרובה לשם אבל עדיין...) ....השמנה פוגעת בתפקוד, בזריזות, בבריאות הנפשית.

מה שבאתי להתייעץ כאן...זה לשמוע את דעתכם על עיקרי הדברים שכתבתי...והאם אתם חושבים שיש דרך לגרום לה לשנות את זה?
היא שאלה אותי 100 פעם אם זה מפריע לי אבל אני מנוע מלצייץ כי זאת נקודה רגישה...וגם ככה היא בוכה משטויות.

אתה לא תצליח לשנות אותה

וגם אם תצליח זה יהיה זמני.
או שאתה מקבל אדם כמוש הוא או שלא.
חבל על הזמן שאתה מבזבז לה ולעצמך.
אגב, גם אתה יכול להשתנות עם השנים. זה לא שתקפא בזמן.

ranik130

New member
היא לא היתה ככה תמיד ואין לה נטיה

היא לא היתה ככה תמיד, וכל האחים שלה רזים וגם ההורים. כך שזאת כנראה לא נטיה גנטית

ranik130

New member
ובואו נתמקד בשאלה האם הייתם חותכים על זה

היא היתה רוצה לשנות את זה, אבל לא נתמקד בשאלה האם תשתנה או לא.
האם הייתם חותכים בנסיבות שציינתי או לא?

Shamy

New member
צר לי לאכזב אותך

גנים הולכים רחוק יותר. דוגמה יש לי אח שקיבל את המראה שלו בכלל מסבתא אחת. אח אחר שנראה כמו אחד הדודים שלנו ואחות שדומה לדודה בכלל מבחינה גנטית. ויחד עם זאת כולנו צאצאים של ההורים ביולוגית על אף שאף אחד לא ממש דומה להם גנטית במבנה גוף ומראה או אפילו מבחינה רפואית לפי המחלות שהיו לכל אחד. יש הרבה משפחות שבהם ההכתבה הגנטית לא בהכרח נגזרת 50-50 אלא תערובת שונה ומשונה. ככה זה גנים - רולטה. אולי יש דודה רחוקה עם בעיית השמנה? מה אתה יודע? ולפעמים דע לך, מספיק חולשה גנטית למחלות שונות שמספיק לחץ מהסביבה יגרמו להם להתפרץ על אף שאף אחד במשפחה לא לוקה בהם. דוגמה מעי רגיז או מחלות מעי דלקתיות. מחלות נפשיות למינהן. איו לך שליטה על הגוף שלה, והאמת כבחורה אם מישהו שהיה מכיר אותי ואחרי חצי שנה היה מחליט להגיד לי שמאז שהכיר אותי הוא לא נמשך אליי כי אני שמנמה מדי ושהוא יימשך אם אני ארד במשקל הייתי אומרת לו להתראות יפה. אתה לא מדבר פה על מצב שהכרתם התחתנתם נהיה לכם ילדים ופתאום בשנה היא עלתה לך 30 קילו עודפים..אתה מתאר על המצב שבו הכרת אותה. לכן עדיף ללכת..יש מספיק בחורות נחמדות שיהיו רזות מספיק עבורך למה לענות את שניכם? אני פשוט לא מבינה.

ranik130

New member
אוקיי, זה לא דיון בביולוגיה

לא טענתי חד משמעית שיש או אין לה בעיה גנטית.
גם ציינתי שהיא עצמה היתה רזה עד לפני כמה זמן. ובין אם יש נטיה או אין לה נטיה להשמנה - זה לא משנה לצורך העניין. עובדה היא שכעת היא ככה.
לא אמרתי שאני בכלל לא נמשך...וזה לא שחור או לבן כמו שאת מציגה את זה.
יש לא מעט התאמה וחיבור, וגם העניין הזה הוא גבולי, ובפרט שהוא ניתן לשינוי ואני יודע שהיא מתאמצת לשנות את זה, אז לא חתכתי. וכי כל דבר שלא ימצא חן בעינינו או לא יסתדר ישר נחתוך??
ושימי לב שגם התמקדתי לא מעט בעתיד ואל רק בהווה...מה יהיה אחרי הריונות אחרי שמתבגרים וכו'..
הבעתי נושא לדיון ושאלתי האם הייתם חותכים על זה או לא

Shamy

New member
לחתוך

פשוט כי אתה נורא אובססיבי וחרד יותר מדי. תשובה חותכת.

אם המשיכה היא גבולית,

לא ברור לי למה אתה נמצא איתה בכלל. אם אתה לא נמשך לחברה שלך, שחרר אותה להיות חברה של מישהו שכן נמשך אליה.
כשעולים בהריונות זה לא אומר שלא יורדים חזרה. ואם לדעתך ממילא גם דוגמנים הופכים ל"משאיות" בגיל מתקדם אז מה זה משנה לך מה יהיה בעתיד - הרי כולן הופכות לשמנות, ואין טעם לעסוק בזה.
ניתוחים למיניהם? פה נשמע שאתה כבר מנסה להמציא לעצמך תירוצים.
תיפרד ממנה וזהו. יש אנשים שמקבלים את בני הזוג שלהם כמו שהם, ומגיע לה אחד כזה.

ranik130

New member
תגובה

כי מתישהו בחיים הבנתי שמשיכה היא לא הכל.
יצאתי עם דוגמניות, פצצות וכאלה - ומשיכה משיכה - אבל הבנתי שהן לא לחתונה.
דוגמניות רוצות מזומנים רוצות כרטיסי אשראי...וגם הן הרבה פעמים בוגדניות ואוהבות להחליף בן זוג אחת לכמה זמן...וגם הן דורשות ודורשות...בשביל העיניים היפות שלהן. אלה טובות לfun לא לחתונה.
אני בשלב שאני רוצה לבנות בית, רוצה מישהי טובה, שתהיה אמא טובה לילדים שלי, שלא תרצה שאעשה רק מה שהיא רוצה, חיים שקטים - וזה יש בבחורה הזאת פלוס מינוס....
אבל בכל אופן אמנם כרגע יש משיכה גבולית, אבל אחרי הריונות בדוק לא תהיה....אז לא יודע...מתלבט

הסקאלה לא מצטמצמת

לדוגמניות ולבחורות שהמשיכה שלך אליהן גבולית - יש טווח רחב באמצע. אם אתה רוצה לבחור דווקא בחורה שלדעתך אחרים לא יימשכו אליה (כי היפות בוגדניות), זה לא מפתיע שבחרת בבחורה שאתה בעצמך לא נמשך אליה. מה אפשר לומר? לא האסטרטגיה הטובה ביותר בנמצא, על אף השיר: https://www.youtube.com/watch?v=Y1ZJiBHh-Yw
יש בחורות שהן גם יפות (גם בלי להיות דוגמניות), גם לא בוגדניות, וגם "טובות לחתונה".

ranik130

New member
הכל בתיאוריה

בתיאוריה יש הכל.
אפילו חורים שחורים יש ביקום..
אבל תיאוריה לחוד ומציאות לחוד....אכן לא באתי להוציא לעז על כולן ויש יפות ומושלמות ולא בוגדניות וכו' וכו' אבל איפה אשיג כאלה?
אני מדבר מניסיון, ולרוב יש קשר הפוך בין "כוסיות" לבין סימפטומים אחרים שאני פחות רוצה - כמו תסמונת כרטיסי האשראי והמזומנים, פרינססיות, בוגדניות, שתלטנות ואופי ש"לא לחתונה".
לא בחרתי את הבחורה הנוכחית על סמך זה ש"אף אחד לא נמשך אליה" וגם לא בטוח שזה ככה...היא סה"כ בחורה נאה.
אבל עדיין....זה מפריע לי...וככל שאני מסתכל לטווח רחוק זה מציק...לכן באתי לפטפט על זה כאן

אני מכירה שני מקרים כאלה

שבהם בחורים יצאו עם בחורה שמנה במשך תקופה ארוכה (לפחות אחת מהן הייתה יפהפייה ממש), וברגע האמת נפרדו ממנה ותוך זמן קצר התחתנו עם מישהי אחרת.
לדעתי עדיף לחסוך מהחברה שלך את זה ולהיפרד ממנה כבר עכשיו, ולאפשר לה למצוא מישהו שכן נמשך אליה, ולא בצורה גבולית.
לא אמרתי שאף אחד לא נמשך אל החברה שלך - אלא שבעיניך מעט אנשים יימשכו אליה (כי הרי זה אחד הדברים שמפרידים בעיניך בינה לבין הדוגמניות והפצצות), כי אתה עצמך לא נמשך אליה. אני יוצאת מנקודת הנחה שדווקא כן יש גברים שיימשכו אליה, ושלמען שניכם כדאי שתאפשר לה למצוא מישהו כזה במקום לאמלל את שניכם.

ranik130

New member
תודה על התגובה

תודה לך על התגובה.
אקח לתשומת ליבי.
למרות שזה יותר מורכב ומסובך

tal902

New member
אתה רוצה להיפרד ממנה ופשוט אין לך אומץ.

אולי תעשה מה שגברים לא פעם עושים. גורמים לבחורה לעזוב אותם ואז "לא הם ברחו" ויכולים אחר כך לבנות לעצמם סיפור/נרטיב בראש שלא הם עשו את המהלך הסופי.
&nbsp
&nbsp
פשוט בפעם הבאה שתישאל אם מפריע לך שהיא מלאה/שמנה תענה: האמת שאין דרך יפה מדי לומר את זה ואני מראש מתנצל אם תיפגעי, אבל כן. זה מפריע לי במשיכה כלפייך.
&nbsp
ואגב זה שאתם לא מצליחים לדבר על זה כי אתה מפחד זה כבר סימן לא טוב לקשר.
&nbsp
בכל מקרה אם תענה כמו שהצעתי אמורים/יכולים לקרות כמה דברים:
1. הבחורה (אחרי מכסת הדמעות שיזלגו) תיקח את עצמה בידיים, תירשם לחדר כושר תתחי לדיאטה (המאותגרות יעזבו את המקצוע הקודם ויהפכו למאמנת כושר/הרזיה).
&nbsp
2. הבחורה תיבכה גם אבל אחר כך תיזרוק/תעזוב אותך .
&nbsp
3. תיבכה תעזוב אותך ואז תרזה (ואז תאכל את הלב.... :) )
&nbsp
&nbsp
אפשרות 2 היא היותר ריאלית.
&nbsp
תוכל לעמוד בעזיבה שלה? אגב, לא תיארת שום דבר עליה: מה אתה אוהב בה, מה כן עושה לך את זה בה. כיף לך ממש ביחד איתה לעומת אחרות שיצאת איתן (יפות ופחות יפות כאחד). בקיצור הכל התנקז למראה. ככה שלא נראה לי גם שאתה יותר מדי מאוהב בה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

ranik130

New member
בלתי אפשרי

אהבתי את התגובה
אבל יש דברים שאסור לדבר עליהם...אצל נשים זה נושא מאד רגיש..יותר ממה שאתה מתאר
במיוחד אצלה...
להגיד לאשה שאתה לא מספיק נמשך? זה כמו להרוג אותה

ככה היא בוכה סתם משטויות.
פעם שעשינו סקס תופפתי לה על הבטן ממש בצחוק...והיא כמעט בכתה...אמרה שזה כאילו אני רומז לה שהיא שמנה למרות שזה היה ממש בתום לב.

למעלה