בן זוג שאינו בן זוג

צודקת מאה אחוז

בהחלט שילך לחפש שירותי מין במקום אחר.
לי ניראה שהוא גם קמצן. ניראה שאופי היציאות שלכם הוא ללא שום השקעה כלפייך. אפילו לא בית קפה.
לא ניראה שהוא מתייחס אלייך ברצינות וכניראה הוא לא בפאזה של זוגיות כרגע.
תדדפדפי הלאה , כמה שזה מפתה לחזור כל פעם ולקבל תשומת לב גברית, את חייבת להמשיך הלאה ולא להסתכל לאחור. לא לזרום. הוא , מה יש לו להפסיד?
אני חושב שאת צריכה ליזום , לצאת למפגשים של פנויים פנויות, גם אתרי הכרויות הם דרך נהדרת להכיר. לא צריך להתבייש. מה איכפת לך לפרסם את עצמך?
הגברים כבר יתקשרו אלייך.

אם אתרי הכרויות דוחים אותך תנסי פעילויות

שהן תמימות לכאורה. לא כאלה שרשום על המצח "אני רוצה להכיר".
האהבה תגיע כבר.
זה בטח לא קל, אבל צריך סבלנות. תתחברי לקבוצה של אנשים במצבך, גרושים, פרודים וכו תצאו לטיולים, בילויים יחד. הכל עניין של יוזמה.

tal902

New member
לא מבין למה את כועסת עליו או מתלוננת

איך כתבת הוא התקשר ואת "זרמת" ובאת. היית חייבת? יכולת להגיד לא.
&nbsp
&nbsp
מעבר לכך. הוא הבטיח לך משהו? אמר לך שרוצה איתך קשר זוגי מלא? מהמר שלא. מהמר שאמר (אם אמר) אני לא יודע מה אני רוצה עוד לא החלטתי.
&nbsp
מכאן זה הכל את. החלטת להמשיך איתו ככה? זכותך, אבל אין על מה להלין עליו. גם השאלה ששאלת בכותרת: "בן זוג שלא בן זוג" היא רק בראש שלך. החלטת שהוא בן הזוג שלך (כלומר סיפרת לעצמך סיפור והתחלת להאמין לו), על סמך רצון משאלה שלך וואטאבר.
&nbsp
אל תאשימי אותו. רק את עצמך.
&nbsp
לא מתאים לך יותר הסידור הזה? תגידי לו. ותאמרי לו שעד שלא יחליט מה רוצה נגמר הקשר. ואם תקשר מזמין אליו הביתה או שאל תעני או שתגידי לו : לא. או שתגידי לו שיפסיק להתקשר/לשלוח הודעות.

tal902

New member
צודקת

אז אסייג ואכתוב כך: חלק לא מבוטל מכן....
&nbsp
:))

ליקי14

New member
הוא כבר בארכיון אצלי. ושיהיה לו בהצלחה .

ניראה לי, וזה סובייקטיבי, שאתה דומה לו, כן?
אני רק שיתפתי כאן מקרה מחיי, הרי מובן מעליו לאותו "הברנש" שאני כרגע פנויה וצריכה באמת זוגיות. מעולם לא הייתי פרוצה וכאלה ... ברור לו שאם אני אתו ,אני לא מנהלת מערכת יחסים עם אף גבר אחר , ואז לא יוצאת ולא מבלה בכלל...אז קצת כבוד אלמנטרי-להזמין אישה פעם בשבוע לסרט או לבילוי אחר. אנחנו הרי בני אדם !

ליקי14

New member
בן זוג שאינו בן זוג

אני רווקה +1 .לי קשר חדש (כמה שבועות סך הכל) עם גבר גרוש .אני מכירה אותו הכירות מוקדמת מאז בנותינו היו באותו גן ילדים. לא ראיתי אותו שנים, ופתאום פגשתי. כמה הוא רזה !(תמיד היה שמנמן), ולא מיד זיהיתי שזה הוא. הוא סיפר שכבר שנה וחצי הוא גרוש ועבר תהליך מאוד קשה ...

כאן צריך לכתוב :" התחלנו לצאת ו.." , אבל לא התחלנו לצאת במלוא מובן. הוא שוכר דירה . הוא מזמין אותי. .אני בא אליו. אמת שאני מאוד נהנית אתו בסקס ,אבל זה לא מספיק לי. אני עדיין אישה צעירה וחשבתי שנצא לטייל ,חסר מה ? כל סופי שבוע יש לו הסדרי ראיה עם בתו הקטנה ,שזה ממש לא מפריע לי אם היה רוצה לשלב ,גם במהלך השבוע אפשר לצאת , לא ? יש לו עבודה עצמאית והוא תמיד לרשות עצמו ,אין שעות קבועות. כבר ניסיתי לעזוב אותו וכתבתי לו הודעה בה הסברתי את עצמי. הוא ענה לי שהוא עובד קשה ולא מבלה וכו'. כעבור שבוע הוא שוב התקשר ושוב חודש הקשר (כזה קשר מעולם לא היה לי, יש רושם שאני שוכבת עם גבר נשוי שמפחד שיראו אותו איתי)

זה מאוד מעיק לי .לי ספציפית לא קל למצוא בן זוג ,למרות שאני נראית די טוב ,כך אומרים, כי אני לא נוהגת לפנות לאתרי הכירויות וכאלה .
מה אתם חושבים?

tal902

New member
אני ממש לא כמו הברנש

למעשה אני "סובל" מברנשים כאלו, כי לצערנו אתן נמשכות קצת (או הרבה לכאלו) :)
&nbsp
ולעיתים מה שברור לך ממש אבל ממש לא ברור לצד השני. סתם תדעי.

Som30ne

New member
ממש . . .

הרי התגובה שלכן תהייה "לא" בטון דיבור נחרד, ובתיבול של מבט מזועזע.

זה שמישהו שאת לא נמשכת אליו יתחיל איתך, לא יגרום לך פתאום להמשך אליו,
אלא לתגובה דומה יותר למה שתואר לעיל.

tal902

New member
מבטיח לך בדייט איתך לא להתייחס כלל למראה שלך. סגור? :))

ליקי14

New member
חחחח, לא הבנתי.

ניסיתם לעשות ביניכם תיאום ציפיות לגבי הקשר?

אולי הוא מסתכל עלייך כקשר מיני בלבד ולא חסר לו יותר מזה?
אוצלי הוא כל כך ניפגע בקשר הקודם שהוא לא מוכן להסתכן בלהיקשר למישהי חדשה ולכן הוא שומר איתך קשר מוגבל בלבד?
יוצא לכם לצאת בערבים? או שזה מסתכם רק במיטה?

את צריכה להסתכל על עצמך בלבד ומה שטוב לך. כל עוד נחמד לך איתו תישארי רק תדעי למה לצפות.
במקביל תחפשי קשר אחר. תיידעי את כל החברים שאת מחפשת. בסופי שבוע שאת ללא הבן/בת תצאי לטיולים של פנויים פנויות. תצרי לעצמך מסגרת שלא תלוייה בו.

למעלה