מתי יודעים שהוא ״האחד״?

Aesah

New member
מתי יודעים שהוא ״האחד״?

שלום,
אני בזוגיות קצת יותר משנה עם בחור מקסים.
אני אוהבת אותו וטוב לי איתו מאד, יש בינינו הרבה חיבה ותשוקה. כיף לי, הוא מצחיק אותי, והוא בנאדם עם לב זהב.
יש כל מיני קשיים, שבעיקר נובעים מהיותנו אנשים עם אופי די הפוך, אבל אני מרגישה שהדברים מסתדרים עם הזמן. כל אחד עושה את המאמצים שלו.
העניין הוא שכשחברה שאלה: ״נו, אז הוא האחד?״ פשוט לא ידעתי לומר, וזה הטריד אותי. אני בהחלט יכולה לדמיין עתיד ביחד, וברור לי שהוא יהיה אבא נהדר. אבל הבטחון המלא שזה הבחור שאיתו אחיה את חיי- לא יודעת, לא מרגישה אותו.
עכשיו, ברור לי שזה לא סרט של דיסני, ושרגשות זה עניין יותר מורכב ושברור שיש ספקות. העניין הוא שהחבר שהיה לי לפניו- שהיה הפוך ממנו ונורא דומה לי באופי ובתחומי עניין- איתו היתה איזו מין תחושה ודאית כזאת. מהשניה הראשונה היתה התאהבות נורא גדולה וברורה. אבל הוא לא התאים לי בכלל, אמללנו אחד את השניה והקשר איתו פגע בי מאד, ולדעתי זו אחת הסיבות שקשה לי להרגיש בטוחה, בגלל הטראומה.
אשמח לשמוע את דעתכם- האם הבטחון המלא שבן הזוג הוא ״האחד״ אמור להגיע בסוף? האם זה קרה לכם?
תודה מראש

Som30ne

New member
לעניות דעתי (העניה ביותר)

"האחד/ת" צריך/ה לגרום לך להרגיש בנוח ביחד,
כך שאתם מסתדרים, יודעים לתקשר בצורה טובה, ולא להגיע למצב של "פיצוצים".
אבל - מצד שני - גם לגרום לך לריגוש ורגש כלשהם (לחייך אוטומטית כשאת רואה אותו, לרצות להתקרב אליו - פיסית, וכדומה)

שטויות של נבואה, אני לא מאמין בזה. מורפיאוס משוגע.

ובסוף הוא צדק, ניאו אמר להם שאין כזה דבר האחד והנבואה עליו היא סתם עוד מערכת
שליטה שהם צריכים לשבור כדי לשחרר התודעה ועצמם. אין כפית וצאי מהמטריקס של הדיסני...

רזאי

New member
קשה להיות בטוחים.

ולראיה כל אלו שהיו בטוחים, והתגרשו.
חיבה ותשוקה, טוב לב, והשקעת מאמצים בזוגיות, נשמעים לי התחלה מצוינת.
אני חושבת שהאחד הוא זה שטוב לי להיות איתו, ואני חושבת שיהיה לי טוב להיות איתו גם אחרי שנים, כשהאהבה תהפוך לשיגרה. כזה שהחיים איתו לא מלאים בקונפליקטים, ואפשר לגדל איתו ילדים ולהזדקן יחד בהרמוניה.
אלו החיים שאני בחרתי לעצמי. יש כאלה שמחפשים חיים יותר סוערים, ולהם אני לא יכולה לייעץ.

התאהבת בכלל פעם? לפי הספר...הוא שאת רק מצפה שמעצמו יהיה לך

אישור עצמי להתחתן עם מישהו לפי צ'ק ליסט כמו לפני המראה?
&nbsp
אין האחד. יש האחד שתתחתני איתו. כולנו צפרדעים. בראש את הופכת אותו לנסיך.
את עונה לעצמך, זה לא סרט דיסני ותמיד יש ספקות ודברים מורכבים. וכמו כולם יש לך צלקות מהעבר. וקשה להפתח לאחר מכן בלי עבודה והשקעה כמו בני 16 לעוד ועוד קשרים
שנותנים מכל הלב ואת כל הלב. אז מה את רוצה? יש לך את כל התשובות.
&nbsp
בחרת מגמה בתיכון? איך בחרת בלי להיות בה לפני?
בחרת מה לעשות בצבא? איך ידעת בבטחון מלא שזה מה את רוצה שנתים?
בחרת מה ללמוד? איך ידעת לפני בבטחון מלא שזה מה שאת תרצי לעשות 4 שנים בלימודים וכל החיים כקריירה (ותואר שני)?
&nbsp
לא ידעת, ומחרטטים מי שכן. מנסים. נופלים, לומדים על עצמנו. ונותנים הכל ב100 % כל פעם כי אם לא מנסים עד הסוף אי אפשר לבחור עד הסוף. ותפסיקי לדמיין ותתחילי לתת לזה תמונה ברורה. אין עתיד מעורפל. יש לתכנן חתונה ואז זה די תכלס לאחר מכן...
הסרט דיסני זה ברגעים הקטנים של השגרה שאם לא תעשו לעצמכם תפלו לשגרה ישראלית מדכאת ממוצעת.

למעלה