ריבים על החגים עם הבעל

PUKA2012

New member
ריבים על החגים עם הבעל

היי לכולם. זה יישמע אולי מגוחך אבל אני מוצאת את עצמי במריבות וויכוחים עם בעלי על איפה עושים את החג... מכיוון שהחג לא אצל ההורים שלי אלא אצל המשפחה המורחבת בעלי פחות אוהב ללכת לשם ומנסה כל הזמן למשוך כמה שיותר שנעשה את החג עם המשפחה שלו. אני יודעת שאמא שלי תפגע מזה שאני אלך למשפחה של בעלי שלושה ימים ואליהם אהוא רק פעם אחת. בעלי אומר שהמשפחה שלו הזמינה אותנו ליום השני של סוכות ואני לא ממש רוצה ללכת , כי גם בחג השני אנחנו נהיה איתם ואני לא רוצה רק פעם אחת ללכת להיות עם המשפחה שלי!!! זה נראה לי כל כך לא פייר מצידו! ואני אומרת לו את זה אבל אין עם מי לדבר..... ראש בקיר. לא יודעת מה לעשות! מה דעתכם???

להסביר לו שזה חשוב לאמא שלך
ואם הוא רוצה אפשר להתפצל?
לא יודעת. קטונתי. נראה לי מוזר להגיע למצב של ראש בקיר
איך אתם בחילוקי דעות בנושאים אחרים?

A לוןA

New member
זה באמת מגוחך

תעש פעם אצלך, פעם אצלו ופעם אחת תתפצלו.
בהצלחה.
&nbsp
A בע"מ, פתרונות לבעיות בנאליות

בעיניי חבל לריב על שטויות כאלה

אני ובעלי ממש זורמים כי שנינו לא מתים על חגים וארוחות משפחתיות אז בעיננו זה לא באמת ויתור... אפילו אמרתי לו שמבחינתי שכל אחד ילך למשפחה שלו לבד אבל הוא העדיף להיות איתי (כל עוד אין ילדים מבחינתי אין עם זה בעיה) ..
&nbsp
בכל אופן, יש לך כמה אופציות
- לדבר עם אמא שלך על כך שלבעלך חשוב ללכת למשפחה שלו ולראות אם באמת זה כזה יעליב אותה כמו שאת טוענת .. כשפעם אחת אני ובעלי התלבטנו בחג מסויים לאיזה משפחה ללכת שיתפתי את אמא שלי והיא כ"כ פחדה שזה יצור בעיות ביני ובין בעלי שהיא אמרה לי "אין בעיה.. לכי למשפחה שלו.." והכל היה בסדר ולא נשבר לה הלב מזה.. כולה חג...
- לחלק את זה בצורה מאד ברורה חצי-חצי..
- להמשיך לריב עם בעלך.. תחשבי עם עצמך.. זה באמת עדיף לריב על שטות כזאת מאשר פשוט לבלוע את הגלולה וללכת למשפחה שלו? מה עדיף? שימי את זה על מאזניים.. פשוט חבל

למעלה