מה יותר חשוב? היופי? או האופי?

big asses

New member
ברור, באופן כללי כל התשובות נכונות.

זה כמו שסקס הוא גורם חשוב. הבנה התאמה.

big asses

New member
מה יותר חשוב? היופי? או האופי?

אתם מכירים באינטרנט ומתאהבים בדמות, היופי לא משנה יותר. זו פשרה? אתם יוצאים עם חברים למקום בילוי והדבר הכי יפה נכנסה או בשבילכן הנשים ניכנס, ואז מתחיל המשחק. מה יותר קל? הווירטואלי או המציאותי?

הווירטאול יותר קל
מן הסתם
&nbsp
לא יצא לי להתאהב בדמות שדיברתי איתה
אבל אני לא חושבת שיש פה מקום להשוואה

נהורית1

New member
אם לא תפגש, לא תדע.

דמות וירטואלית יכולה להיות קסם של דבר, אבל במציאות יכול להיות אחרת לגמרי. צריך לשמוע (לפחות בטלפון) איך הדמות מדברת, מה סגנון הדיבור וכו'.
לעומת זאת, יופי יכול להיות מאכזב לאחר היכרות ממשית ומתמשכת. כמו שנאמר 'מנפלאות האיפור'.
כדי להסיק מסקנות צריך להכיר לעומק. היכרות שיטחית לא אומרת הרבה, יש הפתעות בחיים.

big asses

New member
גם להכיר חברויות זה בעייתי

למשל יש לי בעיה להכיר ידידות, כי אני מודע לרצון שלהן. יש לי אולי 2 חברות מאוד נאמנות. כמו שבחורה יפה לא יכולה להחזיק ידידים, המתח תמיד שם.

הוירטואל קל מאד ונוח

קל לנו "להתאהב" בדמות באינטרנט שכותבת לנו בדיוק מה שאנחנו מריכים וחסר לנו,
במציאות אתה פוגש מציאות פנים מול פנים ולומד להכיר עם מה אתה מתמודד,
זה קרה לי בעבר שהתכתבתי מעל חודש בגבר שהתבר שהיה חרטטן וכל מילה מיותרת,ומאז למדתי לא לנהל ולא להתפתות לקשר כזה,
דייט ומציאות.

big asses

New member
קל אבל גם פתוח לשקרים

גברים מספרים על סיפורי גבורה, ונשים משקרות על הגיל מראה ומה לא... המציאות קלה? לא בדיוק, אבל יותר בטוחה

Som30ne

New member
בניית מגדלים באוויר - מאוד מסוכנת

(הייתי מציין פה איזה משהו כדוגמה למגדלים באוויר - אבל - זה כנראה יהיה גרוטסקי מידי.
ולענייניו:)
ה"דמות" שאליה אתה מתכוון היא פרי דמיונך, ופרי דמיונך בלבד.
לפי ההתבטאות של הצד השני שאיתו יצא לך לדבר במרחב הווירטואלי.
ההתבטאות המרחב הוירטואלי נעשית בתנאים המתאימים לצד השני, כאשר הם נינוחים, ובמצב הרוח המתאים.
המראה שנוצר בדמיונך, לרוב תלוי בחוויות וא/נשים שמקושרות אצלך (במודע ובתת המודע) להתנסחות, לדיעות, ולנושאים שדיסקסתם בהם.
לרוב - הקשר בין הדמיון למציאות הוא מקרי בהחלט.
בחלק גדול מהמקרים המראה/הקול/התנועה/אחר של הצד השני במציאות לא יגרמו ל"קסם" הזה להמשך, ולפעמים אפילו ינפצו אותו באכזריות.

מצד שני - שלילה מראש של האופציה להעביר את העניינים לתלת מימד משאירה אותך רק עם ה"לא" - כך שלדעתי - כדאי לנסות, במקרה הגרוע תחזרו לכאן עם הזמנה לחתונה.

ומהכוון השני -
אצלי לפחות, מראה מושך מבחינתי הוא חלק קטן במשיכה - כלומר -
מראה שמוצא חן בעיני הוא חלק חיוני ביצירת משיכה, אבל - הוא חייב לבוא במשולב עם תנועה/התנהגות שאם הם לא מוצאים חן בעיני - לא תווצר משיכה ממשית שתגרום לי לרצון להתקרב - כך שאני יכול לאמר בוודאות שמעולם לא יצא לי לגשת למישהי שראיתי "סתם כך" באיזה שהוא מקום - וקשה לי להאמין שזה יקרה בעתיד.

1precious1

New member
צא מהסרט ומהאינטרנט

וברוך הבא לחיים האמיתיים
אין דבר כזה רק אופי או רק יופי
אין דבר כזה רק משיכה וירטואלית או רק משיכה פיזיולוגית

יש גם וגם, אולי במינונים שונים, אולי לא ב-ד-י-ו-ק חצי בחצי, אבל גם וגם ואף אחד מהם לא מספיק קטן בכדי להיות שולי.

big asses

New member
יצאתי ממזמן ואני בזוגיות רגילה כרגע

אבל התחלתי לבקר בצ׳אט של תפוז, ואני עד לנשים שמחפשות לרציניים, במקום מלא תועבה. והגעתי לשאלה המסקרנת הזו כי לדעתי היא חשובה, אנושית אפילו.

הרצון שתהיה נאה קיים, אך האופי חשוב!

ב"ה

יצאתי עם בחורה שפנתה אליי דרך אחד אתרי השידוכים שרשום
חיצונית נראיית יותר יפה מהתמונה, לא משנה שלא המשיך הקשר
בכל זאת הייתה פגישה יפה!

חוץ מהדוגמא הבודדה, עוד דוגמאות,אהבתי בנות שלא תמיד נראות
מלכות היופי, אך נמשכתי לכריזמה והנחמדות, והייתרון הגדול
זה לא להכיר בדרך וירטואלית, אלא בחיים האמיתיים, באינטרנט לא תמיד עונים
כן/לא כשפונים, וכן הגבלה ברכישת מנויי, ואין תוצאות כמעט!

העיקר שבני הזוג מתאימים, כדי שתיווצר כימיה זוגית

שרי 55510

New member
היופי משול ליהלום לא מלוטש ,שרק לאחר ליטוש -שווה מיליונים.

לעומת זאת, עם האופי של זוגך/זוגתך- צריך לחיות כול החיים, וזה כבר סיפור אחר.
אז לא רק היופי צריך להפיל אתכם ברשתו ,אלא גם האישיות שמסתתרת מאחוריו,
ואשר עשוייה לגרום לכם לאושר - או אומללות.
ותחשבו על זה.

למעלה