אישה מתעצלת משקרת ועושה דווקא

שמפרטי1

New member
אישה מתעצלת משקרת ועושה דווקא

שלום נשוי כ 6 שנים פלוס ילד בן שנתיים
מה עושים שאשה לא מתפקדת בבית למרות שאני מאוד עוזר לה
בעבודות הבית, כל הזמן מתלוננת שאני לא עושה מספיק וחוזרת מהעבודה ב 16 ונשכבת לישון עד 20 וחצי בערך
אני לוקח את הילד בבוקר כל יום לגן זה כולל החלפה הלבשה ונסיעה
וגם בערב לוקח אותו למגרש משחקים כדי שתוכל להספיק לנקות את הבית בשקט או לנוח ולעשות מה שהיא רוצה ועדיין הבית כל הזמן בבאלגן ואם היא עושה משהו אז זה מזה טובה גדולה ואווו צריך להשתחוות למה שגבר אומר את זה, הוא לא בהכרח חייב להיות כוחני והרסני זה המצאה נשית וביזנס טוב של מטפלים זוגיים.
בנוסף רק אני פעיל בחינוך שלו אם זה לא לטפס על השולחן רק אני מוריד אותו ורק אני רץ אחריו היא משתתפת קצת בלימוד אותיות ומספרים רק משהו שלא קשור למאמץ.
בנוסף שאני שואל אותה למה היא עייפה היא אומרת לי שיש לה זיהום באיבר מין שלה כבר איזה שנה, אז אני כועס עליה שהיא לא מטפלת בזה לדעתי זה תירוץ לשכב ולא לעשות כלום ולראות ויוה.
גם באוכל היא יודעת שאני לא אוהב הרבה מלח ושמן כי זה לא בריא יש לי לחץ דם ושומנים גבוהים בדם ולאחרונה היא שופכת אותם בכמויות והיא אומרת לי שאני מוזמן להכין לעצמי.
בקיצור שאשה הולכת לטיפול זוגי לבד ומקבלת כלים ותחבולות איך "לסדר" את בעלה זה לא מועיל רק מזיק.
אשה היא עיקר הבית אשה שמנקה בית היא לא קטנה היא גדולה
אז היא מקבלת כלים לעשות לי ולהורים שלי דווקאות ומה זה יתן לה
לשכב 24 שעות לחלק פקודות ולא לעשות כלום זה מה שרצית להתחתן? כדי לקבל משרת? או כספומט לגחמות.....
אני לא מהאנשים שאומרים כל הזמן כל הכבוד עשית את זה ומגיע לך צלש על זה אני מסוג האנשים שמראה אהבה מתוך עשיית דברים
למשל שהיא היתה חולה בבית חולים הכנתי לה דגים לשבת ונסעתי איזה מליון פעם הלוך חזור כדי להביא לה בגדים וכל מה שהיתה צריכה כל זה אם גב תפוס...
שאני הייתי חולה אז יותר חשוב לנצל את ההזדמנות ללכת לבית קפה או לבלות אם חברות ורק לשאול אותי בטלפון אם אני בסדר
אז בזמן שהיא מבלה 2 בשבוע אם חברות פעם בחודש ציפורניים שפם גבות גוונים תוחמים וכו
אני נשאר עם הילד כי אני חייב לפרגן לה והיציאות שלי זה רק לעשות קניות אני לא בליין איך שאני חוזר מהעבודה אני חושב רק על הילד ומה שאפשר לתת לו ולעשות בשבילו כי זו תקופה כזאת חשובה בשבילו

לדעתי לשקול טיפול ביחד
ואם היא לא מעוניינת, אז תתחיל בטיפול יחיד.
רק הכותרת מראה כמה המצב ביניכם בעייתי.

A לוןA

New member
לא ממש הבנתי

מה חיפשת בפוסט הזה?
אם רצית עצה- לכו לטיפול.
אם רצית חוות דעת- בוא תתחיל מלצאת מהתפיסה הפרימיטיבית שהאישה חייבת לטפל בבית כי היא עיקר הבית. אתם שותפים. אתה לא עושה לה טובה כשאתה מטפל בילד או לוקח חלק במטלות.
&nbsp
מעבר לזה- מהמעט שכתבת, נשמע שהיא או בסוג של דיכאון או שנגמר לה ממך. בכל מקרה- לבד לא תצליח לפרק את העניין. אם אתה מתנגד לטיפול יש לך שתי אפשרויות- להמשיך ככה או להתגרש.

שמפרטי1

New member
צודקת

זה פורום לנשים בלבד לגברים אין עצות או חוות דעת כי האשה תמיד בסדר היא לא צריכה לעשות כלום בבית ולא צריכה לכבד את הגבר שהיא נמצאת איתו
"בעל קר ומרוחק" "לא אוהבת את החברים שלו" "מבוגר שחוטף צעירות"
לכל הפמניסטיות באשר הן
תלמדי מאשה שנקראת ילנה בולטין היא יודעת להתנהג לגבר חפשי בגוגל
לפה אני לא חוזר.
שבת שלום
&nbsp

אתה רוצה שנשלח לך מדליה או רוצה לפתור את הבעיה?

אני אצא מנקודת הנחה שאתה אדם הגיוני, לכן אבצע עבורך ניתוח של המצב:
לך יש אג'נדה מאוד ברורה על איך הדברים צריכים להתנהל בבית, אבל כאשר מקימים בית עם עוד מישהי, הגיוני שגם האג'נדה שלה נחשבת, אחרי הכל גם היא צריכה לגור שם... וחשוב שתבין שהגישה שלה, גם אם אינה זהה לשלך, היא לגיטימית, כלומר אין חובה על פי החוק שבית תמיד יהיה נקי ומסודר (אגב, לכלוך ביתי סטנדרטי לא פוגע בבריאות ולילדים שמתקלחים רק פעם בשבוע לא קורה שום דבר) ואין חוק שקובע שמי שאחראי על ניקיון, טיפול בילדים או בישול זאת האשה - וכמובן גם ההיפך (כלומר הגישה שלך) איננה מוטעית.
בנתיים מה שקורה לפי התאור שלך זה שלה יש עמדה אחת, לך יש עמדה אחרת ובמקום לנהל את הבית שלכם איפה שהוא באמצע, כל אחד מכל מנסה להשליט את העמדה שלו על הבית.
ויש גם את עניין האהבה... האם אתה אוהב אותה? האם אתה רוצה ברווחתה? האם אתה רוצה שהיא תהיה שמחה? האם אתה מאמין שיכול להיות לכם טוב ביחד, כמו שהיה פעם, כשהחלטתם להינשא?
בהנחה שכן - ובהנחה שאתה מסכים לסגת קצת מהאמת שלך לטובת האמת שלה, יש לכם סיכוי. עקרונית עדיף לעשות את זה באמצעות טיפול, אבל אפשר לנסות להתחיל לבד. הדבר הכי חשוב זה שכאשר אתה מציע את זה לאישתך, זה לא יהיה מתוך האשמה "את לא בסדר" אלא מתוך שיתוף "משהו אצלינו לא עובד", אבל לא רק מן הפה אל החוץ, אלא בגלל שאתה באמת מבין ומאמין בזה ששניכם אשמים במצב וכי אתה מוכן לקחת אחריות על החלק שלך בכשל ההתנהלותי בבית.
בשביל זה צריך לשבת ביחד ולסכם איך הייתם רוצים שהבית שלכם יתנהל. אחר כך פורטים את זה לפרטים: ניקיון, כביסה, בישול, טיפול בילד, בילויים משותפים, בילויים של כל אחד בנפרד וכו'. אפשר ליצור אפילו משהו בסגנון "מערכת שעות" וכל אחד משבץ את עצמו בפעולות השונות ומתחייב אליהן.
ככה קודם כל יוצרים סדר והגיון בדברים ונוצר מצב שבו אין צורך במלחמה על כיבוש הבית אלא נהלים ברורים של ההתנהלות בו.
אני מאמינה שרק כאשר הדברים נעשים מתוך יוזמה אישית ורצון טוב, זה יכול להצליח. הניסיון "להנחית" על אישתך מטלות לא תעבוד. אתה תמשיך להיות המפקד והיא הפקודה ומתוקף התפקידים הללו היא תנסה להתחמק ממך ומהמטלות שלך ואתה תמשיך לחפש אותה...

גברת ע

New member
לא התעצלתתי ועשיתי חיפוש כמו שהמלצת

וזה מה שמצאתי:
&nbsp
"1. להגיד תודה לבעלך שלוש פעמים ביום. 2. לגרום לו להרגיש תותח. 3. לשתוק הרבה"
&nbsp
זאת האגנדה שלך?
&nbsp
המליצו לך ללכת לטיפול יחד עם אישתך ואם היא לא רוצה אז לבד במקום לחשוב או לדבר על זה תקפת את מי שענה לך (לפעמים התשובות שאנחנו מקבלים מאחרים לא נעימות...)
&nbsp
אגב השתמשת במונח פמינזים כלכך הרבה, אתה בכלל יודע מה עומד מהאחורי המושג הזה? או שאוטומטית לקחת את זה למקום שלילי?

A לוןA

New member
קודם כל- אני גבר

שנית- אם רצית חיבוק ומדליה- לך לאמא. היא תמיד תצדיק אותך בלי שום ביקורת.
שלישית- אם נלך לשיטתך- סבבה. אתה מלאך טהור גלימה ואישתך היא עצלנית, מפונקת וחסרת תקנה. אז? אז תתגרש. למה באת לפורום? אתה חושב שכאן בפורום יוכלו לתת לך עצות איך לשנות את אישתך בהוקוס פוקוס?
&nbsp
אם אתה מוכן להקשיב, שב, תסתכל רגע על המצב בצורה אובייקטיבית. משהו אצלכם לא מתקתק. אתה רוצה לדעת איך לתקן?
לכפות על אישתך להשתנות- לא הצלחת. אז אולי כדאי גישה שונה?
&nbsp
(בקשר לגב' בולוטין- סבבה. תתחתן איתה)

נשמע שיש הבדלים תהומיים ביניכם. למה לא לפרק את החבילה?

יש לכם רק ילד אחד ורזומה של 6 שנות נישואים.
&nbsp

fellow1

New member
נראה לי שהיא רוצה להפרד ממך

או שהיא לא נמשכת אליך יותר ,שינה מוגזמת ופאסיביות אלו סממנים של דיכאון ,גם שאר הדברים שאתה מתאר ,היא לא רוצה לקיים יחסי מין ,כבר לא אכפת לה לחיות במזבלה והיא מנסה לפגוע לך בבריאות בכוונה בעקיפין במקום לדבר ישירות על הבעיות שלה.

זו פאסיביות אגרסיבית ,אנשים שמתנהגים כך הם בדרך כלל לא אנשים שאפשר לדבר איתם כי הם לא מסוגלים או רוצים להוציא את התסכול שלהם דרך מילים ,רק בעקיפין דרך מעשים ואז הבעיה לא נפתרת המצב רק מחמיר והם מתחילים לשנוא את כל העולם ובמקרה הזה אתה המטרה המיידית לתסכול...

חבל שהילד שלכם צריך לסבול בגלל זה.

לדעתי ,אתה יכול לנסות ללכת איתה לפסיכולוג שינסה להוציא ממנה מה מפריע לה ולהתחיל לפתור את זה ואם זה לא יעבוד אני במקומך הייתי שוקל לפרק את החבילה ,זה לא שהמצב יפתר פתאום מעצמו במידה ותריבו. מן הסתם זה רק יחמיר...

הגעתי מהראשי ואני חייבת לשאול...מה זאת אומרת שאתה עוזר לה?

כלומר, מראש עבודות הבית מוגדרות עבודות אישה (למרות שהיא עובדת גם בחוץ) ואתה מספיק נחמד לעזור לה בזה........
אתה לוקח את הילד לגן שעשועים כדי שהיא תוכל לנקות בשקט?
תשמע, אתה גבר חלומות...אין עוד הרבה גברים שמאפשרים למשרתת, סליחה לאישה, לנקות בשקט...מקסים...
אתה נשאר עם הילד כי אתה חייב לפרגן לה.....WOW אתה אבא מתנדב? זה לא הילד שלך כמו שהוא שלה?

מזמן לא קראתי פוסט יותר שובנסטי ומזמין גירושם מזה

שמפרטי1

New member
כן עבודות הבית מוגדרות עבודות אשה

מה עם טיפולי רכב תיקונים בבית צביעה שיפוץ התמקחות עם הביטוחים של הרכב הבית נקיון האוטו היא לא חיה בבית גם?היא נוסעת באוטו גם?
אז מה היא אמורה לעשות?להיות בהריונות ואחר כך כל החיים לשבת על ספה.
תשמעי אם ככה את חושבת ומתנהלת את אישה חלום אני לא מאחל אותך לאף גבר.
יש סמרטוטים שאפשר לדרוך עליהם ויש כאלה שלא.
נזרוק את הסחורה הטובה לפני משכנתא ועוד ילדים לפני שאני בצרות
אגב במקביל מדברת איתי על עוד 3 ילדים ומשכנתא אז
מי שרוצה ילדים יש גם אחריות שבאה עם זה

A לוןA

New member
קיבלתי שיחה מ1950

הם רוצים את הדעות שלהם בחזרה.
אחי, אתה תקוע לפני 200 שנה. תתקדם.
&nbsp

זה שהתחתנת עם אישה מוגבלת שכלית שאינה יכולה לבצע

אף מטלה פרט למטלות הנקיון זה עניין אחר.

נשים רגילות בהחלט יכולות להתמקח עם הביטוחים של הרכב LOL
(זו חייבת להיות הודעה של טרול....זה לא הגיוני גיבוב השטויות שכתובות בה)

כמה זמן דורשות כל ה"עבודות הגבריות" שציינת,

וכמה זמן דורש ניקון הבית?
כמה פעמים צובעים, משפצים, מתקנים, מתמקחים עם הביטוח? כמה נדרש בשביל לנקות אוטו לעומת לנקות דירה?
תגיד, אתה עושה צחוק? זה באמת נראה לך מאוזן שאתה תטפל בדברים שציינת והיא בניקיון הבית?

למעלה