קשר זוגי בלי הומור

Ofri232

New member
קשר זוגי בלי הומור

היי לכולם מה שלומכם?
רציתי לשמוע דעות על הקשר שאני נמצאת בו עם חבר שלי, מאנשים אובייקטיבים וזה נראה לי מקום טוב...

יש לי חבר כבר כמעט שנה, הוא כמעט כל מה שרציתי בגבר. אנחנו נמשכים זה לזו וזו לזה מבחינה מינית. הוא מעניין לפעמים, הוא מאוד מנומס ונחמד לכולם ואני ממש אוהבת את זה שהוא יודע לכבד. אני מכבדת אותו בחזרה.

אבל בכל ה"כמעט שנה" הזו, אף פעם לא התגלגלתי מצחוק ממשהו שהוא אמר, אף פעם הוא לא הפתיע אותי באיזו הפתעה נעימה למשל פרח או מכתב או להגיד שהוא אוהב אותי, הכל צפוי אצלו ואני בדרך כלל עם אנשים (כולם) מאוד קלילה וצוחקת ואוהבת הומור, אך כנראה שאת ההומור שלו אני ממש לא מבינה כי הוא מאוד יבש וקריר אפשר לומר.

אני מרגישה שבשנה האחרונה לא היה לי כיף חוץ מכל מיני דברים שעשינו מידי פעם שכן נהנתי ועליהם למשל, יהיה לי קשה לוותר.

אבל לרוב, אני פשוט מחפשת תמיד תירוץ לא להפגש איתו כי פשוט....עצוב לי ממש להגיד את זה...אבל פשוט משעמם לי איתו. וזה כואב לי כי כן אני אוהבת אותו. הוא מאוד חיזר אחרי רוצה שנצא ובאמת בהתחלה היה לי כיף וממש נהנתי להפגש איתו אבל אז קלטתי שהוא תמיד אותו דבר ואומר את אותם דברים כל הזמן פשוט וזה כבר הפסיק להצחיק בשלב מסויים כי כמה אפשר לשמוע את אותם מילים. אפילו חברים שלו אומרים שהוא תמיד אומר את אותם דברים. כמו בלוק. אין לו שום בדיחה חדשה ושום כלום.

אמרתי לו שאני אוהבת אותו והוא לא אמר לי. בכל השנה הזאת.
זה מרגיש שהוא חסר רגשות וזה קשה לי, אני תמיד חושבת מה יהיה הלאה בעוד כמה שנים או נגיד אם היינו מתחתנים, אני הייתי נכנסת לדיכאון! אני מדמיינת את עצמי בוכה במיטה מרוב בדידות. כי פשוט אין לי חיבור איתו.

אבל אני תמיד מסתכלת עליו והוא מקסים ואני אוהבת אותו, לא מסוגלת להפרד ממנו, אבל רע לי עם השיעמום הזה שאי אפשר לשנות את זה, כבר ניסינו מלא דברים וכבר דיברנו על זה, כי אני מאוד פתוחה והוא מודע לזה שאנחנו לא כל כך במצב טוב ואחרי שדיברנו כלום לא עוזר, להפך! הוא אשכרה נכנס ללחץ מזה והתחיל להתנהג בצורה כזאת מוזרה אז אי אפשר לדבר איתו גם.
אין לנו חיבור פנימי ואין שום הומור. כלום. פשוט לא מצחיק לא משעשע. אני לא זוכרת מתי פעם אחרונה שצחקתי איתו. ואני בן אדם שצוחק בקלות וממש ממש ממש ממש קל לצחוק איתי אז למה זה לא קורה איתו?

אז זה הגיע לרמה שכשהוא מנסה להגיד משהו משעשע זה יוצא פוגעני וזה רמה שאני לא אוהבת, הוא לא עושה את זה בכוונה אבל זה קצת גורם לי לכעוס, להרגיש שהוא לא משוחרר ולא אמיתי. כי כמה קשה כבר להפתח לבן אדם שהכי כנה וגלוי וצוחק כבר?
אני לא איזה אישה רעה שמנסה בכוח להוציא ממנו הומור, אני באמת רוצה שזה יבוא מכל הלב והוא לא מסוגל לזה פשוט. כל פעם אני חושבת לעצמי שאם אני אתן עוד זמן זה ישתנה - אך זה לא קורה ובא לי לבכות מרוב צער כי קשה לי להפרד ממנו...אבל גם קשה לי לחיות בעצב איתו.

ואני ממש לא רוצה שהוא ישעשע אותי כמו ליצן. רק רוצה הומור וקלילות בקשר זוגי. ופה אין את זה בכלל. אפשר לומר דיכאון.

ממש כואב לי הלב ואני מרגישה בודדה ומשעממת. ובחיים לא הרגשתי ככה. לכן רציתי להתייעץ מה כדאי לעשות? אני כן אוהבת אותו אבל משעמם לי איתו ואני חושבת שגם לו משעמם איתי.
אנחנו צריכים להפרד?

קשה לי לתת עצה מהסוג שביקשת
בעיניי זה לא מהדברים שאפשר להתפשר עליהם
זה גם לא מסוג הדברים שאפשר לעבוד עליהם וזה לא משהו שאת יכולה להגיד לו שמפריע לך... זה האדם.
אני יכולה להעיד על עצמי, קשה לי לדמיין את עצמי בת זוג של מישהו שלא מצחיק לי איתו, שלא מעניין לי איתו. זה נראה לי הדבר הכי חשוב בקשר.
אולי תנסי את למשוך אותו לבילויים יותר יחודיים, להיפתח אליו יותר ולראות מה זה יעורר אצלו.
בהצלחה

TotalCommnader

New member
מחפשת תמיד תירוץ לא להפגש איתו, משעמם לי איתו, הייתי נכנסת ל

הייתי נכנסת לדיכאון!
מדמיינת את עצמי בוכה במיטה מרוב בדידות. כי פשוט אין לי חיבור איתו.
אין לנו חיבור פנימי ואין שום הומור. כלום. פשוט לא מצחיק לא משעשע. אני לא זוכרת מתי פעם אחרונה שצחקתי איתו.
קשה לי לחיות בעצב איתו.
משעמם לי איתו ואני חושבת שגם לו משעמם איתי.
אף פעם הוא לא הפתיע אותי באיזו הפתעה נעימה למשל פרח או מכתב או להגיד שהוא אוהב אותי.
וגם לא נראה שזה ישתנה.

מה הייתה השאלה?

אה כן:

קשה לי להפרד ממנו. אני אוהבת אותו,

אז תקבלי את זה שזה הוא. תשקלי מה משמעותי יותר ותביני אם את מוכנה לחיות ככה.

ולהיות מושקעת (זמן, רגש, חוויות והיסטוריה משותפת) זה לא סיבה מספיק טובה להמשיך להשקיע אם לא טוב מספיק

niva99

New member
כן

משעמם לך?
&nbsp

איך הגעת למצב שאת אוהבת אותו?

האם יש בו דברים איכותיים וטובים שאת לא מתפשרת עליהם
אם היה לך בחור שהיה מענין אותך פתוח ומצחיק אבל זבל של בן אדם לכולם ואליך?
מתישהוא נשים מתבגרות מכורח ה"צריכה" ולא הרוצה. כי הבחורים בד"כ נזרקים והם אלו
שכיום בעמדה נחותה, והבנות בוררות עם מי לצאת להיות לבחור ולהתחתן.
&nbsp
אני חושב שאם את מעל גיל 20 תדאגי לשעמום שלך, הוא לא ליצן, הוא צריך לכבד אותך,
להפתח אליך, לאהוב אותך ולהיות בטוח וכנה איתך. הוא לא בשלב הזה, ואת הלחצת אותו עוד..זה לא מצב שמישהו מופנם וחסר בטחון מול נשים או מולך יהיה מסוגל להצחיק
גם אם הוא מצחיקן מקצועי, מנסיון אישי. תתחילי מלהצחיק ולצחוק איתו בסרטים תמונות סרטונים ומופעים, שיראה מה מצחיק אותך, שיראה איזה כיף זה שאת צוחקת.
ותתחילי מלזייף קצת צחוקים ממנו כשהוא כן מתקרב קצת למה שעושה לך טוב.
&nbsp
משעמם לך בחיים? תעשי משהו עם עצמך. אני לא חושב שהוא מעציב מאמלל אותך או רע אליך, אני חושב שכמו רוב הנשים והאנשים- שום דבר לא טוב לנו, אנחנו מוצאים לאחר זמן קצר בזוגיות את הדברים הרעים ומנפחים אותם. אנחנו שוכחים מהר כמה התאמצנו להגיע לבטחון של להיות בקשר, וכמה סבלנו מהלבד הנחשק והחופשי. ולוקחים כמובן מאליו דברים שתבכי עליהם באמת אם תפרדו. ואולי כל עולמך זה זוגך, והוא לא קולט אפילו שהוא גם אחראי צוות הווי בידור...

אני חושבת שאת צריכה לשאול את עצמך שאלה אחת

למה את אוהבת אותו?
חוץ מזה, נראה לי שהקשר שלכם נכנס ללופ של שגרה. אין חידושים. אין ריגושים. מה שהיה אתמול יהיה גם מחר.
צודקת, מאוד משעמם.
השגרה חשובה, אבל לעשות משהו שירים את הקשר. טיול. חוג. משהו אחר. שתוכלו להנות ממנו יחדיו ולדבר עליו.

rimat11

New member
זה רק את . תיפרדי ותמשיכי את החיים עד שתכירי שוב ...

ואולי שוב עד שהעניינים עם עצמך והסביבה יסתדרו לך , או שלא ...

YoshevAlHaGader

New member
ממש לא להפרד

זה נשמע קשר נהדר, מפרה
את יוצאת עם גבר מנומס, מכבד, אוהב
מה עוד אפשר לבקש?

איך הוא ביום יום? מתקלח כל יום? יש לו עבודה טובה? חברים?
נשמע כמו חתיכת מציאה. אם כבר את טיפה ילדותית - כל הזמן מחפשת צחוקים, מחפשת להתחמק ממנו, זה נשמע לי לא יפה מצידך.
אני חושב שאתם צריכים להשאר ביחד לתמיד - נשמע שמצאת את האחד שלך

בהצלחה

A לוןA

New member
טוב שלא הוספת לרשימה

"מוריד את המים בשירותים" ו "סוגר את הפקק של השמפו"

shoosh2607

Member
מנהל
אם כבר העלית את זה...

מה יש לכם הגברים עם הפקק של השמפו?
זה כל כך מסובך לסגור אותו??
מי ישמע, מדע טילים!

A לוןA

New member
והנה פיתרון

שני בקבוקי שמפו, ואם הוא לא סוגר את שלו- שיחפוף בעצמו עם שמפו מלא מים.
שמחתי לעזור :)

shoosh2607

Member
מנהל
ניראלך??

ואז הוא פשוט ישתמש בשניים ושניהם יהיו פתוחים

A לוןA

New member
זה כבר לא עניין של תשומת לב

זה עניין של זריקת זין.
(ביחוד אם זה שני סוגי שמפו שונים.)

זה לא רק גברים

כשהייתי בצבא כמעט עשו עלי חרם, כי מישהי שהייתה איתי בחדר השתמשה לי בשמפו ובאופן קבוע השאירה את הבקבוק פתוח, וביקשתי שתסגור אחרי השימוש. חברות שלה התעצבנו על החוצפה שלי (מבינים? היא השתמשה בשמפו שלי בלי לבקש רשות, השאירה אותו פתוח ואני חוצפנית שמעיזה לבקש ממנה שתסגור אותו...).

YoshevAlHaGader

New member
לא יודע למה אתה מזלזל

נשמע שהבחורה לא רצינית, מחפשת שטויות בגבר לעניין
במקום להאשים אותו - שתתקן את עצמה

גבר מכבד, אוהב, מעריך, משקיען
מה היא עושה? מחפשת תירוצים לא להפגש איתו
זה לא התנהגות

A לוןA

New member
תשמע

באופן כללי, רשימת הקריטריונים שאתה נותן היא כל כך פשוטה, עד כדי ש80% מהעולם ראויים לחתונה זה עם זה.
עצם העובדה שאתה מכניס קריטריון כמו "מתקלח יום יום" מראה על חוסר הרצינות של העניין.
מה עם תחומי עניין משותפים? השקפות דומות על דת, חינוך, כסף, קריירה, השכלה, חלוקה במטלות הבית ועוד 100 דברים - אז אתה מכניס מתקלח כל יום?
נו באמת.

למעלה