סרט רע...

stass231178

New member
סרט רע...

אני לא מאמינה...תהרגו אותי- לא מעכלת שזה יכל לקרות...בעלי (13 שנים יחד) פשוט עזב את הבית עם שני ילדים- בת תשע ותינוקי בן חצי שנה...
לא אגיד כי היית לנו זוגיות מושלמת...מאתגרת, מלאה במטענים ומורדות...אבל גם לא מעט עליות, רגעים יפים, אהבה, יחד הלכנו והתגברנו על כל הבעיות וקשיים...חשבתי כי הזוגיות שלנו רק מתחזקת!!! החלטנו להביא עוד ילד!!! ואז...
חודש אחרי שהתינוק נולד, בעלי טס לחול מטעם העבודה וישר קפץ לרומן חדש...
חזר הביתה, המשיך לשמור איתה על קשר וכעבור מס' חודשים...מחליט לקום, לעזוב אותנו, משכיר דירה ומביא אותה לארץ...מציג אותה בפומבי מול המשפחה והחברים...מביא חוזה גירושין...אומר שלא אוהב אותי יותר ושאני גמרתי לו על החיים, שאני שמה עליו כל השנים האלה, ושאני הרסתי את הכל והוא כבר לא יכל להיות איתי אף לא שנייה ומגיע לי את כל זה!!! למה הבאת איתי עוד ילד???? כי חשבתי שאולי זה יציל את הזוגיות הגוססת שלנו!!!!!?
אני מאוכזבת, שבורה, נבגדת, הורמונלית, לא מצליחה לקלוט שזו המציאות....
אני לבד בארץ...הוא פשוט דפק אותי מכל הכוונים ועוד אומר כי אני במצב כו גרוע ושלא אפתח את הפה יותר מידי...אם לא אחתום לו בדחיפות על החוזה- לא ישלם שקל...אני חזרתי לעבודה לפני שלושה שבועות ועדיין לא קיבלתי את המשכורת...
תסבירו לי בבקשה- איך????
אני חייתי עם מפלצת כל השנים ולא ראיתי כלום...
על הטעויות משלמים...גם הילדים...מחיר מאוד גבוה...

לא הבנתי בשורה הראשונה... התכוונת כנראה שהוא עזב ללא הילדים

נכון?
שבבית נותרו איתך 2 הילדים שלכם שנשארו איתך, בת 9 ובן חצי שנה
&nbsp
הקשר שלכם כנראה ממה שאת אומרת ידע עליות ומורדות. אל תחתמי על כלום ובמקום זה תיקחי עורך דין בדחיפות. בית המשפט מעניש במקרה של בגידה שמובילה לפרידה.

למעלה