טלפון ותמונה

1aviva

New member
טלפון ותמונה

היי
אני גרושה טריייה אחרי שנים רבות של נישואים.
התחלתי להכנס לאתרים ואני אשמח קצת להסבר איך בדיוק מתנהל התהליך?
כאשר אני מבקשת מס' טלפון - ראיתי שהרבה מהגברים נרתעים ולא מוכנים לתת.
כאשר אין לי תמונה באתר (כי אני לא רוצה להחשף מול כל העולם ) הם לא מוכנים להכיר ללא תמונה?
כאשר את מבקשת לדבר לפני שתפגשי - גם כאן אצה להם הדרך.
ואם נפגשים חושבים שישר תתנפלי עליהם או תאפשרי להם לשלוח ידיים או לשון בפגישה הראשונה.

האם מישהו מוכן להסביר לי מה הקודים החדשים?
תודה

חג שמח אביבה

בעיקרון באתרי היכרויות אנשים יותר יפנו ברוב המקרים לגולשים עם תמונות כי מן הסתם זה יותר פשוט ואתה רואה במי מדובר (אלא אם זה מתחזה).
&nbsp
אולי תכתבי בפרופיל שתשלחי תמונה למי שיבקש דרך מייל.
בד"כ מתכתבים קצת באתר ומשם פונים לפייסבוק ו/או סקייפ/טלפון וממשיכים לפגישה.
יש כאלה שמושכים את זה הרבה זמן ויש כאלה שנפגשים ישר.
&nbsp
כל זה נכון ללפני 9 שנים בערך, מניחה שלא יותר מידי השתנה.
&nbsp
תקנו אותי אם טועה, חברים

חג שמח

משחק האסימונים.
את חושבת שאת ראויה ושוה את האסימונים של לבחור מי ששוה ומתאים ולדבר קודם ורק אז להחשף.

מי ששוה בעיני עצמו ומקבל כמות תגובות שמעסיקה אותו לא יסכים. מדוע שתבחרי לראות ולבחור בלי להראות? ועוד תרצי אמון שאת שוה השקעת שיחה ופגישה? הרי הם לא יודעים עליך כלום.. תחשפי מידע ותמונה שימשכו ואולי תהי שוה את ההשקעה . בחורות חושבות שזה עובד ההפך.אבל קודם רואים ששווה לנו ואז מתענינים. מוזר שאתן עושות כך בעצמכן אך נעלבות שמסננים אתכן כי אתן לא מראות עצמכן ולא מענינות במידע הדל שכן חשפתן אך רוצות שיתאהבו וישקיעו ויזיעו רק כדי לראות עם מי מדברים ולהכיר.
אין לנו זמן לזה בעידן של מידע פתוח וזמין.

1aviva

New member
תמונה

היי
יש במה שאתה אומר, אך אם אני אדם שעובד במקום שמכירים אותו הרבה אנשים הרי לא ארצה שכל אחד יראה את תמונתי ואת מה שכתבתי, לכן אצפה למעט דיסקרטיות לפחות בהתחלה (שלא תבין אני לא איזו אישיות מפורסמת).
דבר שני התמונות שמפורסמות נותנות לדעתי הרגשה של זילות , מעין קטלוג של גברים ונשים שמשם בוחרים מה שרוצים.
אני מצידי לא היה איכפת לי בשיחות הראשונות שאדבר ללא תמונה ורק כשזה נראה מתאים מבחינת נתונים וכימיה התחלתית לשלוח תמונה.
אני לא מבינה איך קודם רוצים תמונה.
ודבר שני אני לא מצליחה להבין מדוע קשה לתת לגבר מס' פלאפון לשיחה.

כי הוא נותן את המספר שלו לפלקט שטוח בלי פרטים ושום

פירור של דבר שיגרום לו להמשך. תעשי ניסוי ואל תכתבי כלום ותשימי תמונה של בחורה נאה לפי כל הסטנדרטים העולמיים
ותראי איך קופצים עליך. את והמגיבה השניה אולי אם לא תפטפטו במקום העבודה על אתרי הכרויות אף אחד לא יגלוש שם
להציץ בכן. אני חושב ששתיכן מתביישות פשוט בעובדה שאתן מנסות דרך אתרי הכרויות. אם תפתחי כרטיס של גבר כדי שתוכלי לראות מה הולך אצל הנשים תראי שיש לך תחרות קשה. ולכן אולי את קופצת מעל הפופיק כשאת ניגשת לגברים שלא ישימו עליך כשאת מנסה ככה. ברומא התנהג כרומאי ואיפה שהכרת את גרושך כנראה מתנהגים אחרת.
&nbsp
השאלה כמה טוב לך עכשיו או כמה רע שאת מוכנה לצאת מאיזור הנוחות שלך כדי לשחק את המשחק בהצלחה...

זוכרת את הימים... קודם כל מאחלת לך

בהצלחה רבה בדרכך החדשה.
אני גם לא מבינה איך אפשר להכיר דרך אתרים ומצד אחד לחשוף פרטים אישיים מצד שני לשם שם תמונה.
אני לא הייתי רוצה שהבוס שלי ידע עליי פרטים אישיים גם אם זה בנאלי. כמו איזה תחביבים יש לי ואיזה גבר אני מחפשת. לא בא לי על זה.
כשהייתי באתרי הכריות הייתי שמה תמונה מרחוק ולא ממש בפוקוס. רואים-לא-רואים אבל מקבלים מושג על איך אני נראית וכותבת בפרופיל איך אני נראית ביותר פרטים.
אני יכולה להגיד לך שהיום אם הייתי מחפשת מישהו אז לא הייתי טורחת עם אתרי הכריות.
בקשר לטלפון, היום עם כל הפייסבוקים והווטסאפים אז לדבר בטלפון נהייה משהו יותר אינטימי. אולי בגלל זה הם מרגישים שאת לוחצת כשאת מבקשת מספר? אבל בהחלט שמי לב לסימני אזהרה - אם את מתחילה להרגיש שאולי הוא נשוי, סימן שהוא נשוי.

1aviva

New member
סליחה על הבורות

קצת פרטים הייתי נשואה 18 שנים עד שהתגרשתי, בדור שהייתי רווקה עדיין לא היו מחשבים ופגישות נערכו לרוב היו בליינד דייט עם המלצות של חברים.
אשמח לדעת איך היום הולך
לפי מה שרשמתם:
בלי תמונה לא יסתכלו עליי באתרים, מצד שני אני חשופה לכל (גם למי שאני לא הייתי רוצה שיידע עליי וגם לא האח הגדול).
כל השיחות נערכות בצ'אטים באתר או בוואטאפים או בפייסבוק ואח"כ לשיחות טלפון ואח"כ עוברים לפגישה
האם זה נכון?
אשמח גם לטיפים איך להזהר
ואיך לזהות נשואים או סוטים (שדרך אגב התמונות מגיעות גם אליהם).
למה צריך להתייחס ?
תודה

תודה מראש

לא התלהבתי מאתרי הכריות

יש נחמדים אבל מנסיוני על כל 10 ליצנים שיצאתי איתם דרך אתרי הכריות היה רק אחד נורמלי. וכשאני אומרת "נורמלי" אני מתכוונת רק לזה שהוא היה בן אדם, שהוא התנהג בנימוס, לא ניסה לשלוח ידיים ושהתברר שהוא לא שיקר בפרופיל שלו.
אני זוכרת שהייתי בהלם מהשקרים בפרופיל, למשל מספר שהוא איש עסקים ואת מגלה בדייט שהוא עובד בדואר ועוד הרבה דוגמאות. או תמונות לא מעודכנות.
עם תמונות לא מעודכנות אני יכולה לחיות אבל שקרים גסים בפרופיל זה כבר היה יותר מדי.
אני ממליצה לך לקרוא כתבות אונליין על איך להתמודד עם אתרי הכריות ואיך להזהר. יש הרבה הרבה חומר שצריך לקרוא אם את חדשה בנושא. אני הייתי מוותרת על אתרי הכריות. זה כמו למלא לוטו. יכול להיות שתזכי אבל הסיכוי הוא לא גבוה ותשאלי את עצמך אם את רוצה לבזבז על זה אנרגיות.
&nbsp

ayb1

Well-known member
ענין התמונה זאת החלטה שלך.גם בלי תמונה תצליחי ליצור מפגש אם

כי זה מקשה מעט,לא מעבר לכך.
התמורה היא שמירה על אנונימיות -ולא פירסום תמונה בתפוצת נאטו-דבר שלא תמיד רצוי.עד היום לא מצאתי לנכון להכניס תמונה שלי לרשת האינטרנט זה מיותר,כי מהשלב בו שחררת תמונה לרשת היא אינה בבעלותך יותר.

את הקשרים אני מנסה ליצור בשיחה טלפונית,אם הענין הוורבאלי זורם בינינו היטב ונוצרת סקרנות הדדית
אנסה ליזום פגישה,ילך, מה טוב ! לא ילך ,ממשיכים הלאה.
לאלו שמתעקשות על תמונה, אני מציע לראות את האוריגנאל ולרוב משכנע שזה עדיף על צילום לא עדכני (גיליתי שצילום לא עדכני קיים לפחות במחצית התמונות המפורסמות אם לא למעלה מכך).

אין כל דרך להיזהר מנוכלים/ות יש להתנהג באותה צורה כמו שפעלת לפני היות האינטרנט,גם אז היה קושי בזיהוי כאלו.
זה ענין של ניסוי ותהיה עד שמוצאים את מה שנכון ומתאים .

לסיום הערה קטנה
להזכירך גם בהכרויות ובזוגיות "האויב של הטוב אינו הרע אלא הטוב מאוד"
מפעם לפעם יש לעצום "עין תורנית אחת" אנשים מושלמים יש באגדות ,בחיים המעשיים כולנו פה ושם עם שריטות.
אם תרצי לשוחח ולהרחיב ולשמוע מנסיוני בתחום צרי קשר דרך תיבת ההודעות של תפוז אשמח לשוחח.

למעלה