לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1270112,701 עוקבים אודות עסקים

פורום זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות"
רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.

אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.

ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.

אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.

תודה וגלישה מהנה ופורה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגיות

רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.

אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.

ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.

אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.

תודה וגלישה מהנה ופורה

x
הודעה מהנהלת הפורום

פורום "זוגיות" הנו בית לזוגות ללא ילדים וזוגות עם ילדים, וכן אנשים המחפשים אחר זוגיות, המעוניינים לשוחח ולדון  על נושאים הקשורים לזוגיות.
הפורום פתוח לכלל הגולשים,כל עוד שומרים על חוקי הפורום שיפורטו בהמשך ועל חוקי אתר "תפוז".

על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום,עלינו לשמור על כללי התנהגות הכרחיים:

תרבות דיון נאותה: הימנעו משימוש בשפה בוטה,זיכרו שיש מגוון רחב של גולשים עם נקודות מבט שונות וחשיבה שונה,ולא חייבים להיות בדיעה אחידה. קבלו וכבדו את הדיעות של אחרים. אפשר להתווכח ולדון, אבל אין להביע זלזול,שיפוטיות ותוקפנות כלפי שאר הגולשים בפורום. גולשים שלא ימלאו אחר כלל זה,הודעותם הפוגעות יימחקו והם יחסמו לאלתר.

אאוטינג- אאוטינג משמעותו פרסום מידע אישי על גולש/ת בפורום, כולל הבאת פרטים שלא נכתבו בפורום על מנת להתגרות. אין לפרסם תוכנם של מסרים פרטיים בפורום.

ביקורת לגבי ניהול הפורום- תיבת המסרים שלי פתוחה לפניכם בכל עת,מבטיחה להגיב בהקדם. במידה ויש בעיה כלשהי בפורום,או בעיה עם הניהול ניתן לפנות אליי ואל הנהלת הפורומים. אין לכתוב הודעות המעבירות ביקורת על הניהול בפורום. הודעות אלה ימחקו.

פרסום בפורום-אין לפרסם בפורום. הודעות פרסומיות ימחקו אלא אם באישור הנהלת הפורום.

שימרו על כללים אלו,ותהיה לנו אווירה נעימה ומעניינת בפורום. תודה.
המשך >>

לצפיה ב-'חברים ללא מין'
חברים ללא מין
<< ההודעה הנוכחית
24/03/2015 | 20:31
35
1519
יש לי חבר כבר 10 שנים. הכל מצוין ביננו ואנחנו מסתדרים מעולה! פרט לעובדה שאנחנו לא שוכבים כבר למעלה מ5 שנים...
לאחרונה הוא הציע לי נישואין אבל זה יהיה בלתי אפשרי להביא ילדים ללא מין. אני מרגישה שזה אבוד ואי אפשר כבר לתקן את הפער שנוצר.
הוא לעומת זאת, מעוניין לתקן את היחסים ולהתחתן. 
האם זה נומרטיבי? האם זה מה שקורה לזוגות אחרי 10 שנים יחד? אני חייבת להגיע להחלטה במיידי! 
אשמח לקבל כמה שיותר דעות מבנות/בנים בעלי מערכות יחסים ארוכות כשלי.

זוגיות >>
לצפיה ב-'אבל לא הסברת למה אתם לא עושים סקס?'
אבל לא הסברת למה אתם לא עושים סקס?
24/03/2015 | 22:17
524
כי לא רוצים? כי יש בעיה רפואית לאחד מכם?
זוגיות >>
לצפיה ב-'לא, זה לא נורמטיבי'
לא, זה לא נורמטיבי
24/03/2015 | 22:20
3
593
החשק וההתלהבות יורדים, אבל חמש שנים???

ממליצה לך לקרוא קצת אותה - ואולי לדבר קצת איתה
זוגיות >>
לצפיה ב-'חברים ללא מין'
חברים ללא מין
24/03/2015 | 22:28
2
639
פשוט ירד החשק עם הזמן והתרגלנו לחיות בלי זה. הגעתי כבר למצב שאני לא יכולה לחשוב על מצב אינטימי אתו כבר...

זוגיות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שייעוץ מיני יעזור לכם'
אני חושבת שייעוץ מיני יעזור לכם
24/03/2015 | 23:19
415
וכדאי לעשות זאת לפני חתונה. אני חושבת שהגעתם למצב של התרחקות אינטימית אחד מן השני והכי נכון בעיני זה להתחיל בקטן באינטימיות של חיבוק ונשיקה בתדירות גבוהה יותר ומשם לאט לאט לחזור לקיום יחסי מין.

תעשו זאת בקצב שמתאים לשניכם,תוך הקשבה אחד לשני ולצרכים של כל אחד ממכם ותנסו להבין מה השורש של זה- מה קרה שהפסקתם לקיים יחסי מין? עד כמה זה מפריע לכם? מה אפשר לעשות כדי לשנות?
כל אלו שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם , מקווה שהתשובות יובילו אותכם לדרך הנכונה והמתאימה לכם.

בהצלחה ואל תשכחי לעדכן
זוגיות >>
לצפיה ב-'הדבר השני הוא מה גילכם?'
הדבר השני הוא מה גילכם?
24/03/2015 | 23:19
382
אתם ידידים עם אותה מיטה
זוגיות >>
לצפיה ב-'אמה'
אמה
25/03/2015 | 08:14
4
450
חשוב באמת להבין למה אין ביניכם מין, והאם את גם לא מרגישה בכך צורך בכלל (לא איתו - אלא בכלל) - חוץ מאשר כדי להביא ילדים (כי אפשר להביא ילדים גם בהזרעה מלאכותית..).

האם את רואה את עצמך חיה עוד... 40, 60, 80 שנה - בלי סקס בכלל?
זה נראה לך סביר?
כי אם כן - אין לי עצה בשבילך.

האם גם הוא לא רוצה סקס בכלל - או איתך? האם המצב הזה סביר בעיניו?
האם הוא רוצה ילדים?

זוגיות >>
לצפיה ב-'אנחנו החברים הכי טובים ולא סתם ידידים.'
אנחנו החברים הכי טובים ולא סתם ידידים.
25/03/2015 | 08:50
2
539
חשוב לי לומר ששנינו היינו מעוניינים בחיי מין ובחתונה עם ילדים יום אחד.
אני יודעת שהוא יהיה בעל ואבא נפלא אבל אני לא מרגישה את אותה משיכה מינית אליו...
אני חושבת שהייעוץ הכי טוב זה מאנשים עם זוגיות ארוכה שאולי חוו את השחיקה המינית ויכולים להבין את זה

זוגיות >>
לצפיה ב-'אהה ושכחתי להגיד'
אהה ושכחתי להגיד
25/03/2015 | 08:52
497
אנחנו בתחילת שנות ה30 וכולם מסביבנו לוחצים על חתונה ושנפסיק לבזבז את הזמן כבר
כולםםםםםםםםםםםם!
זוגיות >>
לצפיה ב-'תראי'
תראי
25/03/2015 | 12:18
341
המצב שלי מעט שונה משלך כי אצלנו הסקס נעלם מהקשר אחרי הנישואים ואחרי פחות מ-5 שנים, ואצלי כנראה שמין לא ממש מעניין אותו ונסיונות תיקון נכשלו - אבל בסופו של דבר השאלות אותן שאלות.
אם הפסקתם להימשך אחד לשניה ואחת לשני - לפעמיםזה הפיך ולפעמים זה לא.
העובדה שאתם שורדים יחד חמש שנים בלי סקס ושוקלים להתחתן (בכלל, או מעט? יש מגע ואינטימיות או גם זה לא?) היא סימן שיש ביניכם כנראה חברות טובה ואולי אהבה, אבל אני מציעה בחום רב ובהרבה אמפתיה - קודם תפתרו את הנושא המיני, ואז תחליטו.
אולי תגיעו למסקנה (לגיטימית לגמרי) שאתם רוצים לנהל חיים משותפים, הורות משותפת וזוגיות לטווח ארוך - והמין יוכל להימצא במקומות אחרים. אולי תגיעו למסקנה שבעצם חיים בלי סקס עם בן /בת הזוג לא מתאיים לכם ותפרקו את הקשר בצער. ואולי - תצליחו לרפא את המצב, ולהתחיל שוב ליהנות ממין מספק זה עם זו. עד שלא תנסו - לא תדעו.
אישית - הייתי מציעה לך לא להתחתן לפני שהבעיה הזו מטופלת ונפתרת לשביעות רצונכם ההדדית.
אבל, זו כמובן רק אני...
זוגיות >>
לצפיה ב-'הזרעה זה מונח של רפתות... '
הזרעה זה מונח של רפתות...
12/08/2015 | 08:55
5
לצפיה ב-'בשבילי לפחות (אנחנו שש שנים ביחד) סקס הוא חלק טוב מדי'
בשבילי לפחות (אנחנו שש שנים ביחד) סקס הוא חלק טוב מדי
25/03/2015 | 12:25
2
516
חשוב מדי וגדול מדי כדי לוותר אליו.
את צרכה לעצור ולהפסיק לדאוג מה כולם אומרים, אני יודעת שזה ממש קשה.
ההחלטה הזו היא השינוי הכי גדול של חיי, לא זוגיות, אהבה, סקס בפעם הראשונה או סיום והתחלה של משהו.

והרעיון המטופש (בתפיסה האישית שלי) שאחרי החתונה זה יסתדר, לי נראה שזה בדיוק הפוך, אחרי החתונה הכול מועצם.
יש ביטחון אחד בשני ובמצב כמו שהוא.

אני חושבת שאתם צרכים ללכת לטיפול, או שתחליטי שאת לא רוצה סקס לשארית חייך.
אבל להתחתן ולקוות שזה יפטור את הבעיות לדעתי זה רק מקור לעוד בעיות.
זוגיות >>
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
25/03/2015 | 13:20
1
265
התגובה הזו מציגה עוד פן שלא הבנתי אותו כך במהקריאה אבל יכול להיות שזה כן מה שאמה כתבה - שאולי יש מחשבה (אצלו או אצלך) שאם תתחתנו זה יתקן את היחסים. ברור לגמרי שזה לא יקרה.
קודם מתקנים - ואז מחליטים.
זוגיות >>
לצפיה ב-'חתונה לא פתרון'
חתונה לא פתרון
25/03/2015 | 13:43
301
אני מבינה שחתונה לא יפתור בעיות אלא רק יחמיר אותן. אני משהה את הרעיון הזה לבינתיים
זוגיות >>
לצפיה ב-'בעיניי זה נראה לא טוב בכלל'
בעיניי זה נראה לא טוב בכלל
25/03/2015 | 22:20
2
290
יחסי מין הם חלק מזוגיות, חלק מאינטימיות, חלק מקרבה בין בני זוג.
מה קרה לפני 5 שנים אם אפשר לשאול?
למה הפסקתם?
אתם לא נמשכים אחד לשני?
זוגיות >>
לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
25/03/2015 | 22:31
1
349
אפשר לומר שהתדירות שהיינו שוכבים הלכה וקטנה עד שנעלמה לחלוטין.
אולי הלחץ מהחיים, לימודים , עבודה השפיעו
אני שמחה ששאלת כי אז אני צריכה לחשוב על זה גם
אני מניחה שאני ביקשתי להוריד את המינון כי באיזהשהו שלב פשוט ירד לי החשק והרגשתי שאני פחות נהנית מזה
והוא מצידו במקום להתמיד וליזום הוא החזיר לי באותו מטבע
כלומר, שנינו הפכנו ל"לא יוזמים" ומעולם לא דיברנו על זה גם עד היום.
והיום זה חזר אלינו כמו בומרנג
זוגיות >>
לצפיה ב-'ממש תודה על התשובה'
ממש תודה על התשובה
26/03/2015 | 06:59
256
עוד שאלה, ושוב אני מצטער על הישירות -
האם הוא דוחה אותך במידה כלשהי?
נגיד שהיית יוצאת עם מישהו חדש - האם את חושבת שזה היה שונה עם המישהו החדש?
זוגיות >>
לצפיה ב-'נשמע כמו הרגל'
נשמע כמו הרגל
26/03/2015 | 19:35
235
במערכת זוגית של כמה שנים לרוב יש אהבה גדולה בין בני הזוג-אבל אם אין סקס אז אתם יותר חברים טובים\שותפים מאשר בני זוג.
כן, יש תקופות בהן תדירות הסקס יורדת כי החיים מתערבים [בעיות אישיות, בעיות בריאותיות, בעיות כספיות וכו'] אבל חמש שנים?
מה ההבדל ביניכם לביני ולחבר טוב שלי? התנהלות כלכלית? סטטוס חברתי?

פיל
לא מבינה מה הטעם בבנזוג בלי חיי מין פעילים
זוגיות >>
לצפיה ב-'זה לא נשמע כמו שחיקה בחיי המין'
זה לא נשמע כמו שחיקה בחיי המין
26/03/2015 | 21:20
2
328
משהו נשמע מוזר.
אתם 10 שנים ביחד והיה ביניכם מין לפני. מה קרה לפני 5 שנים?
עברתם איזו טראומה שקשורה למין?
מה שלא ברור לי היא האם יש ביניכם גילויי אהבה, נשיקות, חיבוקים, מגע? כי את מספרת רק על מין ויש עוד הרבה דברים מסביב.
אם יש גילויי אהבה ביניכם ויש מגע ורק אקט מיני לא קיים, וזה בסדר מבחינת שניכם.... טוב.
אם אין גילויי אהבה ואין מגע כלשהו, זה יחסר לך בהמשך.
אני לא יודעת לענות על השאלה האם זה נורמטיבי, כי אם יש בני זוג שמסכימים על דרך מסוימת ולשניהם טוב איתה, אז ה"נורמטיבי" לא רלוונטי בכלל.
אם במהלך השנים אצל אחד מכם יתעורר צורך ואצל השני לא, תתעורר בעיה רצינית.
לכן, אם אתם חושבים על נישואים והמשך חיים יחד, לדעתי צריך להתייעץ עם איש מקצוע ולפתוח הכל, להבין מה קרה.
כי החלטה בגיל כל כך צעיר להתנזר ממין כליל היא לא החלטה שבשגרה.
(אגב, התנזרות ממין היא דבר בלתי אפשרי כאשר רוצים להביא ילדים לעולם. לא תרצי לעבור זריקות או הפריות מבחנה)

זוגיות >>
לצפיה ב-'יש אהבה גדולה'
יש אהבה גדולה
26/03/2015 | 22:08
1
359
זה לא שהוא דוחה אותי אלא שאני כבר לא יכולה להסתכל עליו בצורה מינית כבר.
אני יודעת שאני לא רוצה לחיות ככה יותר
יכול להיות שזה הרגל אבל מה שבטוח אהבה לא חסר וגם לא נשיקות וחיבוקים.
אבל לא בצורה מינית. רק העובדה שנשארנו ביחד למרות החיסרון מסיפוק מיני מסבירה כמה האהבה שלנו אחד לשני עצומה.
לא הייתה שום טראומה ואני לא באה מבית דתי/מסורתי וגם אני לא בן אדם א-מיני כמו שניסו לאבחן אותי החבר'ה מלמעלה אני פשוט נקלעתי לסיטואציה שלא טופלה כראוי בזמן.
מעניין אותי לדעת בכנות - השאלה הזו מופנת רק למי שנמצא/היה במערכת יחסים של כמה שנים טובות- איך אתם עדיין נמשכים זה לזה??? לא נמאס לשכב עם אותו בן אדם??
זוגיות >>
לצפיה ב-'את לא א-מינית'
את לא א-מינית
27/03/2015 | 11:16
281
כאשר חשק יורד אצל נשים, אנשים ממהרים להסיק שהיא א- מינית. אני לא מאמינה בזה. אף אחד הוא לא מטפל מיני כדי להסיק מסקנה כזו.
שינויים בחשק המיני יכולים להתרחש במהלך החיים גם אם מדובר באותה זוגיות וגם אם מדובר בזוגיות אחרת. מין אצל נשים מושפע מהורמונים (שעולים ויורדים בקצב מסחרר) וממצבים פיזיולוגיים ונפשיים.
ואת מספרת שכן היה ביניכם מין. אבל קרה משהו. קרה משהו שגרם לך להחליט שאת רוצה לוותר על העניין. איך היה המין בעבר? ואם הוא היה משביע רצון, מה קרה? האם החשק ירד בבת אחת?
טוב שיש אהבה אבל "לא בצורה מינית" אומר שאתם מתחבקים ומתנשקים כמו אח אחות.
אם הדבר לא מפריע לך, לא היית מעלה את השאלה בפורום. העובדה שהעניין כן מסתובב אצלך בראש מראה שזה כן מטריד אותך.
יש מערכות זוגיות א-מיניות אבל זה לא נפוץ. לכן שאלת האם זה נורמטיבי. אבל זו לא השאלה.
מה שקורה במערכות יחסים אחרות (השאלה שהעלת) הוא לא האישיו.
השאלה היא האם את רוצה לוותר על עניין המין. האם המגע הרומנטי והמיני לא חסר לך. ואלו שאלות שאת צריכה לשאול את עצמך ולא לענות כאן בפורום.
למה נמאס לך ממנו? המין איתו הפך לעוד מטלה? את לא נוגעת בעצמך? לא יצא לך להתבונן על גבר אחר שגרם לך להרגיש משיכה? 
כי יש הבדל בין מצב שאת לא מרגישה חשק מיני בכלל לבין מצב בו עדיין קיים אצלך חשק אבל לא אל הגבר שנמצא איתך.
והערה לגבי השאלה שהעלת: זוגיות היא כמו ילד שצריך לטפח. זוגיות דורשת השקעה. וגם מין דורש השקעה (של רגש, זמן ונכונות). הזנחה בחלק הזה גוררת בעיות והרגשת תסכול.

זוגיות >>
לצפיה ב-'מה את עושה איתו?!תתקדמי,NEXT!'
מה את עושה איתו?!תתקדמי,NEXT!
27/03/2015 | 22:46
2
84
לצפיה ב-'הכל היה טוב בהתחלה'
הכל היה טוב בהתחלה
28/03/2015 | 10:49
1
280
הסקס היה מעולה אבל אחרי כמה שנים הרגשתי שמיציתי והחשק הלך ודעך...שנינו זרמנו עם הדעיכה ואף אחד לא דיבר.
כנראה ששנינו העדפנו לטאטא את הבעיה מתחת לשטיח  .
היום הגעתי לשלב שאני לא רואה אותו באופן מיני יותר.
אני כן הייתי רוצה שיהיה לי סקס בזוגיות ועל כן אני אומרת די! קצת התעוררתי מאוחר אבל עדיף מאשר אחרי החתונה.
אני רק עכשיו מבינה את האמרה "זוגיות צריך לטפח" כנראה שהזנחנו יותר מידי ועכשיו אנחנו משלמים את המחיר.
זוגיות >>
לצפיה ב-'לפעמים נשארים בזוגיות כי אין אלטרנטיבה...'
לפעמים נשארים בזוגיות כי אין אלטרנטיבה...
29/03/2015 | 00:24
88
התרגלת ואין כוח לשינוי.
זוגיות >>
לצפיה ב-'זוגיות ללא מין'
זוגיות ללא מין
28/03/2015 | 17:45
275
אנחנו קצת יותר מעשרים שנה יחד מתוכם נשואים 15 שנה.
לגבי נורמטיבי או לא, זה לא העניין. הנושא הוא איזו זוגיות את רוצה, מה לך חשוב.
יכולה רק לענות לך מהניסיון האישי והתפיסה האישית שלי. אצלנו אחרי כל השנים עדיין יש אהבה, זוגיות ומשיכה מינית.
נכון שהמשיכה המינית היא לא כמו בהתחלה, והסקס הוא כבר לא פעמים ביום, אבל חמש שנים בלי יחסי מין, איך אפשר???
בזוגיות ארוכה יש עליות וירידות בתדירות, יש תקופות שפחות יש תקופות שיותר, יש תקופות שעמוסים, עייפים וחולים... אבל
עדיין קיימת
מבחינתי זוגיות ואהבה כוללות גם משיכה מינית. בני הזוג אמורים לתת לנו תחושה טובה עם עצמנו ובטחון במקומנו איתם. ומה לעשות אחרי הריונות.... והשנים שעוברות אנחנו לא כמו שהיינו, הידיעה שבעיני בני הזוג אנחנו עדיין מושכות עוזרת מאוד.
מנגד משיכה מינית בלי דברים אחרים, גם לא מספיקה.
זוגיות צריך לטפח ולשמר כדי שתשמר, אבל מנגד אם אין את זה, שום דבר לא יגרום לזה להיות. לא יודעת אם זה מספיק כדי שמשיכה מינית תמשיך ותתקיים, או שהיא דועכת היא פשוט דועכת.
זוגיות >>
לצפיה ב-'כולם כאן יחרטטו לך, את צריכה למצוא זוגיות עם'
כולם כאן יחרטטו לך, את צריכה למצוא זוגיות עם
28/03/2015 | 19:50
283
גבר שירצה לזיין
זוגיות >>
לצפיה ב-'תחללי את כבודו!'
תחללי את כבודו!
28/03/2015 | 20:57
238
לא מכיר גבר שמסוגל לעמוד בפני אישה נחושה
1) לבוש פרובוקטיבי
2) בכי
3) כניעה ללא תנאי!

אימא לא לימדה אותך?
משפט קטן מחזל
"אבר קטן שי שלו לאדם, מרעיבו - שבע, משביעו - רעב!
זוגיות >>
לצפיה ב-'להגיד שלום ולהעלם !!!! הזוי לגמרי. '
להגיד שלום ולהעלם !!!! הזוי לגמרי.
28/03/2015 | 22:47
71
לצפיה ב-'תעברי לנשיםאין עלינו תכלס'
תעברי לנשיםאין עלינו תכלס
28/03/2015 | 23:32
151
ובאמת אין לי עצה עבורך מעבר לזה שכדאי באמת שתדברו.
אבל רציתי להצחיק ולהעלות חיוך
(אני אכן לסבית)
זוגיות >>
לצפיה ב-'מה זה משנה'
מה זה משנה
29/03/2015 | 00:05
128
אם זה נורמטיבי או לא?
גם אם עבור 99.9% מהאוכלסיה זה - "לא נורמלי",
זה לא אומר שומדבר עליכם.
יכול להיות שאתם א-מיניים, שסקס לא בראש מענייכם.
אם אתם אוהבים וטוב לכם ביחד - ככה כמו שאתם,
תעשו מה שטוב לכם.
השאלה אם אכן - טוב לכם.
אם טוב לך, אם טוב לו. 
אם כן - אין פה שום בעיה!.
אם תרצו ילדים, תוכלו פעם אחת "לעשות מאמץ" ולעשות את זה,
או כמו שאמרו פה - יש אופציות אחרות כמו הזרעה וכן הלאה.
האם אתם מדברים על זה?
יכולים לדבר על זה בפתיחות?
(את לא צריכה לענות לי - על השאלות האלו, אלא לעצמך)
תעשו את החשבונפש שלכם עם עצמכם, שניכם ביחד וכל אחד לחוד,
ותעשו מה שטוב לכם, ולא מה ש-"בנורמה"!.

זוגיות >>
לצפיה ב-'תבגדי בו ותמצאי גבר שיספק אותך !!!'
תבגדי בו ותמצאי גבר שיספק אותך !!!
29/03/2015 | 11:08
1
52
לצפיה ב-'עצת אחיתופל'
עצת אחיתופל
30/03/2015 | 21:20
78
לאנשים שבוגדים אין אושר אמיתי אף פעם.
רק תחליפים עלובים.
זוגיות >>
לצפיה ב-'אמה, את יודעת מה התשובה'
אמה, את יודעת מה התשובה
29/03/2015 | 15:17
135
יקרה,
עזבי אותך מה עונים לך בפורום.
זה משנה אם זה נורמטיבי או לא? את לא חייבת להיות "נורמטיבית", אבל כן חייבת לעצמך כנות וחיבור למה שבאת באמת רוצה.

האם את יכולה לחיות ללא סקס? את יכולה גם לאמר שכן.
האם את רוצה סקס רק למטרת יצירת ילדים?

אשמח לשמוע, אורטל זיו
זוגיות >>
לצפיה ב-'היי אמה'
היי אמה
29/03/2015 | 17:42
100
טוב שהתחלת לבדוק את טיב הקשר ואת רצונותייך. אחרי 10 שנים, את בוודאי יכולה לקחת כמה ימים כדי לחשוב. מדוע את בלחץ? 
למרות שאין לי את הנסיון הזוגי שביקשת אשתף בכל זאת בהשקפת עולמי ומנסיוני, ואם תרצי תקחי מזה משהו.

מדברייך נראה שהתרגלתם אחד לשני. את כבר לא רואה אותו כבן זוג ואת תוהה האם זה עשוי להשתנות. ומעבר לנושא של הילדים שהוא ניתן לדיון בפני עצמו, נראה שאת שואלת שאלה עקרונית: האם זה "טבעי" לכל קשר, או שמא הבעיה היא אצלכם.
יש שגרה והרגל האחד לשני, וכמעט כל אחד יכול להבין אתכם, כיוון שזו תכונה כלל אנושית והיא נכונה לא רק ביחסים.
רכב מפואר, הבית הכי חדיש, אלו דברים שאנו נוטים להתרגל אליהם ועם הזמן להפסיק להעריך אותם כבתחילה.
על זה אמרו חז"ל: "אין אדם מת וחצי תאוותו בידו". "מי שיש לו מנה רוצה מאתיים.." וכו`.
ולכן באופן כללי, בכל זוגיות יהיה עניין של שיגרה ועם הזמן הפחתת ההתרגשות וההתלהבות.
כדי להתמודד עם השיגרה יש שתי אופציות
1. להעלות את סף הריגוש.
2. להמעיט מהקיים כדי להמשיך להעריך אותו.

האופציה הראשונה משמעותה - החלפת בן זוג (פרידה), החלפת רכב דירה גדולה יותר וכו`. והשניה - להתרחק כדי שיתחבב עליך (ולהיפך). 
ביהדות חלק מהלכות ההרחקה משמש פתרון לשחיקה הזוגית הבלתי נמנעת ונקרא "טהרת המשפחה".

"טהרת המשפחה הוא מונח יהודי המתייחס למכלול הדינים והלכות ההרחקה שמחייבת התורה במצבים שונים איש ואישה יהודים במערכת יחסים זוגית. על פי ההלכה ישנם מקרים שונים בהם על האיש והאישה להתרחק זה מזה ואסורים בקיום יחסי אישות ובצורות קירבה נוספות עד שתסיים האישה את תהליך הטהרה". 
"רבי מאיר אומר, מפני מה אמרה תורה נדה לשבעה, מפני שרגיל בה וקץ בה, אמרה תורה תהא טמאה שבעת ימים, כדי שתהא חביבה על בעלה כשעת כניסתה לחופה" (נדה לא ע"ב).
אין דומה זוג דתיים שנפרדים אחד מהשני בטהרת המשפחה ובין זוג שמתרחקים אחד מהשני בגלל שגרה וכשאחד רוצה והשני פחות. 
להערכתי זוגות שלא מקפידים על ריחוק יזום אחד מהשני עם הזמן מתרחקים שלא באופן יזום. ואם זה לא קורה, זה הפלא ולא המצב שלכם.
אם זה קורה בדרך כלל יש ילדים ברקע ועבודה ולימודים ומשכנתא, והשיגרה שכולם ביחד עלולים לגרום למצב שלא מודעים לשחיקה - עד, שמתעוררים יום אחד ומגלים פער שלא ברור איך הוא נוצר. לעיתים זה קורה אחרי 20-30 שנות נישואים, כמו בסיפור "הצפרדע המתבשלת".
את זכית להכיר במציאות הזוגית שלכם לפני החתונה. לפני הילדים. מרבית האופציות פתוחות לפנייך, לך הסיכוי הגבוה ביותר להחליט מה הכי נכון בשבילך.  
זוגיות >>
לצפיה ב-'חברים ללא סקס זה מעולה'
חברים ללא סקס זה מעולה
04/04/2015 | 23:11
75
רק שזה לא יחזיק מעמד לאורך זמן
הכוונה שלי שסקס הוא חלק ממערכת יחסים תקינה
בסופו של דבר מישהו ימצא את מה שחסר לו במקום אחר. (עם עדיין לא מצא)
אז אם אתם בעד נשואים פתוחים תסכמו את זה לפני חסל על עוגמת נפש אחר כך .
זוגיות >>
לצפיה ב-'יש אנשים שהם יותר א-מיניים ולא זקוקים לסקס.'
יש אנשים שהם יותר א-מיניים ולא זקוקים לסקס.
07/04/2015 | 15:31
39

אבל לדעתי זה החלטה מאוד פרטנית. את צריכה להחליט אם זה הגבר שאת מעונינת להיות איתו כל חייך ואם כן אז אני לא חושבת שהנושא של יחסי המין מהווה מכשול. ודרך אגב אפשר להבייא ילדים לעולם ללא מין. עם טיפולים. כיום אחוז גבוה מהילדים בארץ מגיע עם טיפולים ולא מיחסי מין.
זוגיות >>

הודעות אחרונות

09:12 | 22.05.19 שחום נאה 41
21:15 | 12.05.19 שחום נאה 41
15:16 | 11.05.19 אהבה שתלויה בדבר
08:21 | 05.05.19 holydiver5
15:31 | 03.05.19 שלום אך שווא2
13:09 | 02.05.19 ראליסט מושבע
20:22 | 21.04.19 נורית טל1
19:18 | 12.04.19 גלגוליל
18:47 | 10.02.19 סתם מתעניינת1
21:53 | 06.01.19 ohayon54
11:37 | 01.01.19 איהלון
12:49 | 31.12.18 רוני בוסני

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ