אירוחים,אירוחים-הנה,הנה-הם באים

../images/Emo45.gif

לא השתתפתי בפורום זה עד כה, וחייבת להודות שאני לא מכירה אישית או וירטואלית יותר מדי את פרפרי אהבה, מלבד הודעה פה ושם בפורום חתונות. אבל כל הכבוד על היוזמה ועל המאמצים לפעול להעשרת הפורום. לדעתי זה מחמם את הלב שמנהלי פורומים משתדלים לתרום, ושרואים שבאמת אכפת להם מהמרחב הוירטואלי הקטן הזה. אין לי שאלה מסוימת לאירוח זה, בן זוגי המקסים
ואני מנהלים את ביתנו בשיתוף פעולה ובאכפתיות רבה, אבל יישר כח! אולי באירוחים נוספים בהמשך.. פורום מגניב, נחמד לי שגיליתי אותו, נראה לי שאשאר קצת

ויקי65

New member
הבהרה

בנות יקורת שלום קראתי בעיון את כל השירשור מכאן חשוב לי להגיב. 1. העובדה שאנו חיים בבית, איננה אומרת שאנחנו לא מנהלים את הבית. בניהול הבית ישנן משימות רבות ומגוונות, ובמקרים רבים שני בני הזוג עובדים, ולכן יש זמן מוגבל ביותר לביצוע המשימות. מנסיוני כמאמנת אישית לניהול בית, נפגשתי במקרים רבים בהם הבית השתלט על דייריו. זו איננה בושה ללמוד כיצד לעשות זאת, ולשפר את תנאי המחייה המשותפים לבני הבית. דווקא הגישה שאין זה ניהול מעודדת את התפיסה כי האישה יודעת באופן מולד כיצד לעשות זאת. בפועל, לעומת זאת, גם גברים וגם נשים צריכים ללמוד איך לנהל את הבית. וזה מביא אותנו לנקודה השנייה. 2. המושג ניהול בית איננו אומר כי זהו תפקידה של האישה. ניהול יכול וצריך להתבצע במשותף בין בני הזוג. ולדעתי ניהול נכון יכול לשפר את הזוגיות, וכן ולהוות דוגמה נהדרת לבני הבית האחרים. בברכת יום נפלא לכולנו אשמח לפגוש אתכם בפורום ניהול בית

למעלה