אם כבר.. אז אשמח להתייעץ על כל התכניות

מוריה430

New member

אשמח לייעוץ לגבי הבנייה: סהכ מרתף, קרקע וקומה א.
יכולה במרתף 100 מר, בקומת הקרקע 100+10 מחסן שסופח למטבח.
קומה א 60+מרפסת.

תודה!!!!

חסרים כמה פרטים כדי לענות לך

קומה א 60+מרפסת.

תודה!!!!
חסרים כמה פרטים כדי לענות לך
הי מוריה
נעים להכיר
התכניות ששלחת מאוד ראשוניות ולדעתי גם מאוד לא טובות אבל לפני שאוכל לתת את חוות דעתי אני זקוקה לדעת מספר פרטים על משפחתך ועל המגרש.
- היכן המגרש ממוקם בארץ (אזור כללי)?
- מהם כיווני האוויר שביחס אליהם ממוקם הבית?
-מהם קווי הבנין של הבית (מרחקים מותרים מגבול המגרש)? האם מדובר בבית דו משפחתי?
-מיהם בני המשפחה ומהם הגילאים?
-מה מתוכנן להיות בקומת המרתף? האם ליחידות הדיור המתוכננות בו אמורה להיות כניסה חיצונית? האם חלק מחדרי השינה והסלון יהיו ללא איוורור ואור טבעי?
- מדוע בקומה העליונה מתוכנן מטבח נוסף?

אני מבקשת להבין משהו

קומה א 60+מרפסת.

תודה!!!!
אני מבקשת להבין משהו
לרוב, אנשים עוברים לבית פרטי כדי לקבל פרטיות, כדי שתהיה גינה למשחק ולבילוי, וכדי לקבל מרחב.
פה אין אף אחד משלושתם.
&nbsp
צפיפות מטורפת, בעיקר אם גם לשכנים אישרו משהו דומה.
פרטיות 0. הצורה היחידה לקבל פה פרטיות לעין היא לבנות חומות בטון גבוהות.
אבל הקרבה לכל מה שמסביב תשאר.
גינה אין, אפילו למרפסת בקומה 6 יש יותר שטחי גינון. יש 2 ערוגות צרות, העצים שמשורטטים שם הם בגודל של שיח צר ולא של עץ. תשכחו ממדשאה, עץ לימון, או מרחבים. רחבת הישיבה שלכם קטנה, צמודה לחניה, לשכנים ולדבר המוזר הזה שמשורטט בכניסה (זה מדרגות?! אם כן הן מסוכנות ולא תקניות).
&nbsp
ואם אנחנו כבר במדרגות - המדרגות המשולשות בתוך הבית הן לא תקניות. מסוכנות. אסור לבנות כך.
הכניסה לבית גרועה מכניסה לדירה. אין מבואה חיצונית, אין פנימית, ובמרחק הושטת יד מהדלת יש ספה. אפילו בדירת חדר וחצי של קרובת משפחה שלי יש יותר מרחב.
&nbsp
אין מקום לארח משפחה לשולחן ארוך שנפתח. ממש אין.
&nbsp
אני שואלת ברצינות: למה לבנות בית פרטי בתנאים כל כך איומים? למה לא להשקיע את אותו הכסף בדירה רחבת ידיים עם פרטיות פי 5, מרחבים, בלי מדרגות, ובלי העול של בית פרטי?
&nbsp
אני יודעת שאני בוטה וזה מכאיב, אבל לו היית אחותי, הייתי אומרת לך " עזבי את זה, אל תחיי כך".

במבט שני - זה לא בית למגורים! זה קומפלקס דירות. נכון?

אני מבקשת להבין משהו
לרוב, אנשים עוברים לבית פרטי כדי לקבל פרטיות, כדי שתהיה גינה למשחק ולבילוי, וכדי לקבל מרחב.
פה אין אף אחד משלושתם.
&nbsp
גינה אין, אפילו למרפסת בקומה 6 יש יותר שטחי גינון. יש 2 ערוגות צרות, העצים שמשורטטים שם הם בגודל של שיח צר ולא של עץ. תשכחו ממדשאה, עץ לימון, או מרחבים. רחבת הישיבה שלכם קטנה, צמודה לחניה, לשכנים ולדבר המוזר הזה שמשורטט בכניסה (זה מדרגות?! אם כן הן מסוכנות ולא תקניות).
&nbsp
ואם אנחנו כבר במדרגות - המדרגות המשולשות בתוך הבית הן לא תקניות. מסוכנות. אסור לבנות כך.
הכניסה לבית גרועה מכניסה לדירה. אין מבואה חיצונית, אין פנימית, ובמרחק הושטת יד מהדלת יש ספה. אפילו בדירת חדר וחצי של קרובת משפחה שלי יש יותר מרחב.
&nbsp
&nbsp
אני שואלת ברצינות: למה לבנות בית פרטי בתנאים כל כך איומים? למה לא להשקיע את אותו הכסף בדירה רחבת ידיים עם פרטיות פי 5, מרחבים, בלי מדרגות, ובלי העול של בית פרטי?
&nbsp
אני יודעת שאני בוטה וזה מכאיב, אבל לו היית אחותי, הייתי אומרת לך " עזבי את זה, אל תחיי כך".
במבט שני - זה לא בית למגורים! זה קומפלקס דירות. נכון?

גלמיש1

New member
יש פה כל כך הרבה טעויות תכנון שלא הייתי יודעת מאיפה להתחיל

אני מבקשת להבין משהו
פה אין אף אחד משלושתם.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
יש פה כל כך הרבה טעויות תכנון שלא הייתי יודעת מאיפה להתחיל
גם אם הייתי רוצה לעזור, התכנון הזה לא במצב לתת הצעות לשיפור.
בכל מקרה - אני לא רוצה לעזור , כי ברור שפה נבנה בנין רב דירות בשיטת ישראבלוף, במקום יחידת דיור אחת, ונסיון לנצל כל סנטימ. בשביל לדחוף עוד דיירים. שיהיה לכם לבריאות....

למעלה