התייעצות חדר רחצה ילדים/כביסה

מצב
הנושא נעול.

חדר הרחצה ילדים יצא לאחר הרחבה של חלק אחר וטעות במידה קטן יותר מהתוכנית.
הוא כרגע 205 רוחב על 280 אורך. נכנסתי אליו נראה קטן מאוד ושוקל כמה צעדים להגדיל אותו.
1. קבלן מציע להקטין מסדרון במקום 1.2 רוחב ל 1.1 ככה שהמידה שלו תגדל ל 205 רוחב על אורך 290. נשמע לי רעיון טוב.
מפחד אבל שעדיין יראה קטן זה מידה ללא טיח וללא חיפוי קיר.
שוקל האם לוותר על המחיצה של חדר הכביסה וליצור חלל גדול יותר ומאוחד ?
או שמידה 205 על 290 זה מספיק ?

תודה

אין צורך להגדיל את חדר האמבטיה

הוא כרגע 205 רוחב על 280 אורך. נכנסתי אליו נראה קטן מאוד ושוקל כמה צעדים להגדיל אותו.
1. קבלן מציע להקטין מסדרון במקום 1.2 רוחב ל 1.1 ככה שהמידה שלו תגדל ל 205 רוחב על אורך 290. נשמע לי רעיון טוב.

תודה
חדר אמבטיה בגודל 2.05/2.9 הינו חדר אמבטיה גדול למדי. אולי הוא נראה לך קטן בגלל שהוא עדיין ללא חיפויי קיר וללא טיח. אבל התכנון של חדר האמבטיה איננו טוב והייתי ממליצה לך לשנות אותו. גרוע בעיני מיקום הדלת שנפתחת מול דופן ארון הכיור וצופה ישירות לאסלה. בתכנון שהצעתי לך הזזתי את הדלת למרכז הקיר כך שמי שנכנס לחלל רואה את ארון הכיור ואת המראה. בהמשך לארון זה מיקמתי את האסלה, במקום שהוא מעט יותר אינטימי ופחות חשוף כלפי מי שנכנס. באופן הזה נוצר מקום מאחורי הדלת בו ניתן למקם למשל מתלי ייבוש למגבות, כסא או ספסל שניתן להעזר בהם על מנת להתארגן לקראת הרחצה וכו'...

תודה רבה על העצה

חדר אמבטיה בגודל 2.05/2.9 הינו חדר אמבטיה גדול למדי. אולי הוא נראה לך קטן בגלל שהוא עדיין ללא חיפויי קיר וללא טיח. אבל התכנון של חדר האמבטיה איננו טוב והייתי ממליצה לך לשנות אותו. גרוע בעיני מיקום הדלת שנפתחת מול דופן ארון הכיור וצופה ישירות לאסלה. בתכנון שהצעתי לך הזזתי את הדלת למרכז הקיר כך שמי שנכנס לחלל רואה את ארון הכיור ואת המראה. בהמשך לארון זה מיקמתי את האסלה, במקום שהוא מעט יותר אינטימי ופחות חשוף כלפי מי שנכנס. באופן הזה נוצר מקום מאחורי הדלת בו ניתן למקם למשל מתלי ייבוש למגבות, כסא או ספסל שניתן להעזר בהם על מנת להתארגן לקראת הרחצה וכו'...
תודה רבה על העצה
קצת מודאג מהמרחק מהאמבטיה לאסלה (שניהם כ 70) יוצא מרחק של רק 60 סמ בין אחד לשני. שאלה אם יהיה נוח במצב זה ?

מאחר ואין מדובר במעבר אז הרווח הזה נוח

תודה רבה על העצה
קצת מודאג מהמרחק מהאמבטיה לאסלה (שניהם כ 70) יוצא מרחק של רק 60 סמ בין אחד לשני. שאלה אם יהיה נוח במצב זה ?
מאחר ואין מדובר במעבר אז הרווח הזה נוח
קיימת אפשרות נוספת והיא להעביר את האסלה מאחורי הדלת. אז רק צריך לוודא שהדלת ממוקמת באופן כזה שהיא איננה פוגעת באסלה כשהיא פתוחה בזווית של 90 מעלות.

גלמיש1

New member
מסכימה עם זוהר. המידות מצויינות.

הייתי ממקמת את האסלה מאחורי הדלת.

יופי שמח לדעת שהמידות בסדר

הייתי ממקמת את האסלה מאחורי הדלת.
שאני מסתכל על החלל כרגע נראה לא מזמין בכלל. אבל אם אמרתם אז הרגעתם אותי.
לגבי המיקומים אנחנו כבר אחרי התקנת קו הביוב ברצפה אז האסלה נשארת במקומה..
מיקמתי שם מלכתחילה כדי שהדלת לא תפתח ותפריע או תיגע בארונית או באסלה.
תודה רבה למגיבים

גלמיש1

New member
תשאיר את האסלה, אבל תזיז את הדלת ותהפוך את כיוון הפתיחה.

שאני מסתכל על החלל כרגע נראה לא מזמין בכלל. אבל אם אמרתם אז הרגעתם אותי.
לגבי המיקומים אנחנו כבר אחרי התקנת קו הביוב ברצפה אז האסלה נשארת במקומה..
מיקמתי שם מלכתחילה כדי שהדלת לא תפתח ותפריע או תיגע בארונית או באסלה.
תודה רבה למגיבים
תשאיר את האסלה, אבל תזיז את הדלת ותהפוך את כיוון הפתיחה.

LCX

New member
חדר מקלחת

תודה
חדר מקלחת
המידות נראות בסדר גמור.
תנסה אולי להחליף את האמבטיה הסטנדרטית באמבטיה פינתית 140*140 (באלכסון זה נותן לא פחות מאמבטיה רגילה), ולידה למקם את האסלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה