תכנון מטבח

• פותח הנושא LCX
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

LCX

New member
תכנון מטבח

תכנון מטבח
אשמח לעצה בנוגע לתכנון מטבח.
לאחר שהיינו אצל כמה חברות מטבחים, וכל אחת הביאה רעיון אחר, אשמח לשמוע דעות נוספות על פרקטיות המטבח יחד עם ניראות.
מידות המטבח הן 5.6 רוחב על 3.3 אורך, בנוסף לזה, מתוך המטבח יוצא מזווה של 3.2 על 1.6. המזווה נועד לאחסון, למקרר נוסף, ואולי בישולים קטנים. אפשרות נוספת היא הפרדה בין בשר לחלב באמצעות כיור אחד במטבח ואחד במזווה.
כעת משפחה קטנה וצעירה, אך אוהבים לארח.

אפשרות ראשונה:
מטבח בצורת 'ח' עם ארונות גבוהים מול פתח ה'ח'. היתרון מבחינתי הוא יותר שטח עבודה, פחות אפשרות שמישהו עובר מאחורי כשעובדים במטבח, יותר מקומות ישיבה בדלפק, ומעט ארונות לכיוון פינת האוכל. חסרון: רק כניסה אחת למטבח,ולא בטוח שזה נראה טוב.
אפשרות שניה:
מטבח בצורת 'ר' עם אי קטן (2 מטר),וארונות גבוהים מול המעבר בין ה'ר' לאי.
יתרון שיש שתי כניסות למטבח ולא צריך לעשות סיבוב גדול כדי להגיע ישר למרכז המטבח. חסרונות הם בדיוק ההפך מהיתרון באפשרות הראשונה.

אני מצרף שתי סקיצות כלליות להמחשה. (אין ארונות מעל אזור השיש).

אשמח לשמוע דעות, או רעיונות אחרים לגמרי- קצת מחוץ לקופסה שלי

תודה.

LCX

New member
אשמח לשמוע דעה על ההתלבטות

תכנון מטבח
אשמח לעצה בנוגע לתכנון מטבח.
לאחר שהיינו אצל כמה חברות מטבחים, וכל אחת הביאה רעיון אחר, אשמח לשמוע דעות נוספות על פרקטיות המטבח יחד עם ניראות.
מידות המטבח הן 5.6 רוחב על 3.3 אורך, בנוסף לזה, מתוך המטבח יוצא מזווה של 3.2 על 1.6. המזווה נועד לאחסון, למקרר נוסף, ואולי בישולים קטנים. אפשרות נוספת היא הפרדה בין בשר לחלב באמצעות כיור אחד במטבח ואחד במזווה.
כעת משפחה קטנה וצעירה, אך אוהבים לארח.

אפשרות ראשונה:
מטבח בצורת 'ח' עם ארונות גבוהים מול פתח ה'ח'. היתרון מבחינתי הוא יותר שטח עבודה, פחות אפשרות שמישהו עובר מאחורי כשעובדים במטבח, יותר מקומות ישיבה בדלפק, ומעט ארונות לכיוון פינת האוכל. חסרון: רק כניסה אחת למטבח,ולא בטוח שזה נראה טוב.
אפשרות שניה:
מטבח בצורת 'ר' עם אי קטן (2 מטר),וארונות גבוהים מול המעבר בין ה'ר' לאי.
יתרון שיש שתי כניסות למטבח ולא צריך לעשות סיבוב גדול כדי להגיע ישר למרכז המטבח. חסרונות הם בדיוק ההפך מהיתרון באפשרות הראשונה.

אני מצרף שתי סקיצות כלליות להמחשה. (אין ארונות מעל אזור השיש).

אשמח לשמוע דעות, או רעיונות אחרים לגמרי- קצת מחוץ לקופסה שלי

תודה.

גלמיש1

New member
לא מבינה איך בונים מטבח ענק שכזה (בבית ענק)

ובסוף עומדים ומבשלים בתוך צינוק.
מיקום המדרגות גרוע. לא מכירה את התכנית, אולי יש נסיבות מקלות, אבל משהו בתכנון פה נראה לי תמוה...
&nbsp

LCX

New member
אשמח להסבר של דברייך..

ובסוף עומדים ומבשלים בתוך צינוק.
מיקום המדרגות גרוע. לא מכירה את התכנית, אולי יש נסיבות מקלות, אבל משהו בתכנון פה נראה לי תמוה...
&nbsp
אשמח להסבר של דברייך..
לאיזה צינוק בדיוק כוונתך?

מה תמוה בתכנון?
-את שאר התוכנית כבר העליתי לכאן ולפורום השכן בעבר.
ישנם כמובן אילוצים של קומת המרתף, הקומה העליונה, אורך המגרש וכו'. אך בכל זאת, למה לדעתך זה מיקום גרוע למדרגות?

ואשמח בכל זאת להתייחסות למטבח.
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה