חלוקה של סלון ומטבח

מצב
הנושא נעול.
חלוקה של סלון ומטבח

חלוקה של סלון ומטבח
היי
יש לי כיום סלון שמחובר למרפסת, בשיפוץ המתוכנן אני שובר את הקיר למרפסת ומכניס את המטבח לסלון
המלבן שיוצר לי הוא ברוחב 3.9 מטר ו אורך 6.6 מטר.
המטבח יהיה בצורת ריש על הקיר שמרוחק מהמרפסת והקיר שלצידו.
השאלה שלי היא לגבי הפרופורציה שבין המטבח לסלון
אנחנו רוצים שהחלק הארוך של המטבח שהוא על הקיר של ה 6.6 מטר יהיה באורך 3 מטר כך שנשאר לסלון בערך 3.6 מטר (הכל זה אופן ספייס)
בשרטוט החלק הצהוב הוא המטבח
האם רצוי לקצר את המטבח?
תודה
רוני

לא יכולה לענות על שאלתך

חלוקה של סלון ומטבח
היי
יש לי כיום סלון שמחובר למרפסת, בשיפוץ המתוכנן אני שובר את הקיר למרפסת ומכניס את המטבח לסלון
אנחנו רוצים שהחלק הארוך של המטבח שהוא על הקיר של ה 6.6 מטר יהיה באורך 3 מטר כך שנשאר לסלון בערך 3.6 מטר (הכל זה אופן ספייס)
האם רצוי לקצר את המטבח?
תודה
רוני
לא יכולה לענות על שאלתך

שלום לך
האם אתה עומד בפני שיפוץ כולל בבית או רק באזור המטבח? מהם הצרכים שלך ושל משפחתך? מהם ההרגלים שלכם? האם אתם מבלים בסלון או יותר במטבח? האם אתה משתמש במטבח באופן יומיומי ופעיל מאוד או מזמין takeaway באופן קבוע?
תכנון מטבח מתבסס על האופן בו מתנהלים חיי המשפחה ומתבסס על צרכיכם,
ולכן לא ניתן לענות לך באופן רציני על השאלה האם המטבח צריך להיות באורך כזה או אחר.
אני ממליצה לך למצוא אדריכל/ית או מעצב/ת פנים שייסיעו לך ויובילו אותך באופן מקצועי בתהליך התכנון. לפי הסקיצה שצירפת נראה שאתה מנסה לתכנן בעצמך וזו דרך מצויינת לבזבז יותר כסף ולהגיע לתוצאה בינונית.
בהצלחה !

גלמיש1

New member
רק שים לב ש'הכנסת' מרפסת לתוך הבית

חלוקה של סלון ומטבח
היי
האם רצוי לקצר את המטבח?
תודה
רוני
רק שים לב ש'הכנסת' מרפסת לתוך הבית
מחייב ע"פ החוק בהיתר מהעיריה.
אם המרפסת פתוחה ואתה רוצה לסגור אותה פירוש הדבר הגדלת שטח המגורים, ושינוי החזית.
בעקרון גם המרפסת 'פנימית' אבל נפרדת , ומוגדרת כמרפסת - היא נחשבת לשטח שרות. ובהכנסתה לתוך הדירה (ע"י שבירת הקיר) אתה הופך אותה לשטח עיקרי. לכן מצריך גם היתר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה