מיקום חדר ילדים וחדר ארונות

מצב
הנושא נעול.

היכן הייתם ממקמים את חדר הארונות והיכן את חדר ילדים?
התלבטות בים חדר 2 לחדר צפון. אשמח לתגובות עם הסבר.
ילדה אחת בת שנתיים וחצי והשניה בת 3 חדשים (בינתיים, עד שתגדל תהיה בחדר הורים).

תודה מראש

הערה קטנה: הכניסה לחדר 2 היא בצד של מסדרון חדר ההורים

היכן הייתם ממקמים את חדר הארונות והיכן את חדר ילדים?
התלבטות בים חדר 2 לחדר צפון. אשמח לתגובות עם הסבר.
ילדה אחת בת שנתיים וחצי והשניה בת 3 חדשים (בינתיים, עד שתגדל תהיה בחדר הורים).

תודה מראש

מיקום מועדף לחדר ילדים

מיקום מועדף לחדר ילדים
שלום לך
מכיוון שבנותיך קטנטנות הייתי ממקמת את חדרן הכי קרוב לחדר השינה של ההורים, דהיינו חדר 2 (למטרות פיקוח, השגחה וכו').
לא הבנתי מה כוונתך לגבי שאלת מיקום חדר הארונות- את מעוניינת להפוך את אחד החדרים בדירה לחדר ארונות? האם לא ניתן למקם ארון בגדים בחדר השינה של ההורים?

ננה1980

New member
נכון

מיקום מועדף לחדר ילדים
שלום לך
מכיוון שבנותיך קטנטנות הייתי ממקמת את חדרן הכי קרוב לחדר השינה של ההורים, דהיינו חדר 2 (למטרות פיקוח, השגחה וכו').
לא הבנתי מה כוונתך לגבי שאלת מיקום חדר הארונות- את מעוניינת להפוך את אחד החדרים בדירה לחדר ארונות? האם לא ניתן למקם ארון בגדים בחדר השינה של ההורים?
נכון
אנחנו מעוניינים בחדר ארונות מתוך נוחות. מה גם שבחדר הורים אין מקום לארון מרווח. אני גם יודעת שכשתגדלנה הבנות נרצה יותר פרטיות ולכן חדר מרוחק ישרת את העניין.
מצד שני, קשה לי המחשבה לשים את הבת הגדולה בת השנתיים לבד בחדר מרוחק.
דילמה...

Lhuna1

New member
למה דילמה? שימו אותן עכשיו לידכן, וכשיגדלו תחליפו.

נכון
אנחנו מעוניינים בחדר ארונות מתוך נוחות. מה גם שבחדר הורים אין מקום לארון מרווח. אני גם יודעת שכשתגדלנה הבנות נרצה יותר פרטיות ולכן חדר מרוחק ישרת את העניין.
דילמה...
למה דילמה? שימו אותן עכשיו לידכן, וכשיגדלו תחליפו.

תכנון טוב יודע "להתגמש" בהתאם למצב המשפחתי

נכון
דילמה...
תכנון טוב יודע "להתגמש" בהתאם למצב המשפחתי
כשבאים לתכנן בית/דירה/וילה וכו'... צריך להתייחס למצב המשפחתי הנוכחי וגם למצב משפחתי עתידי. כרגע ילדותיך קטנטנות וחשוב שיהיו קרובות אליך בשעות הלילה כשהן נמצאות בחדר אחד ואת בחדר אחר. אז זה התכנון נכון לעכשיו. כאשר הן תגדלנה ותהיינה עצמאיות תוכלי לשנות את מיקום החדרים. קחי זאת בחשבון כשאת מתכננת אלו ארונות למקם בחדר הארונות כך שתוכלי בעוד מספר שנים לשנות את מיקומם לחדר הקרוב לחדר השינה שלכם מבלי שהדבר יהיה כרוך בעלויות גבוהות, אם בכלל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה