עזרה בבחירת צבע אלומיניום לחניה ושערים

מצב
הנושא נעול.

היי לכם,
מתלבטים לא מעט עם איזה צבע ללכת עבור מבנה חניה ושערים בחוץ.
האלומיניום של החלונות הוא אפור כהה מעט (34 קליל) וצבע הבית קרם בהיר, כנ"ל ציפוי אבן בהיר. צבע השערים צריך להתאים לחלונות (אפור) או לקיר הבית ואבן הציפוי (אופ וויט - קרם)?
צבע מעקות החוץ שטרם עשינו צריכים לדעתנו להשתלב עם צבע השער או שלא? האדריכל חולק על דעתנו.
גם אנחנו חלוקים ביננו לבין עצמנו.
נשמח לתגובות.
בתמונה חזית החניה, ומימין בין עמודי האבן צריך להיות מעקה החוץ. יש לציין שהחניה כוללת מבנה בגובה 2.50 עם סגירת חזית אלומיניום "שקופה" (סגנון הייטק).
תודה

לדעתי עדיף לבחור בצבע בהיר (קרם) עבור השערים ומבנה החניה

היי לכם,
מתלבטים לא מעט עם איזה צבע ללכת עבור מבנה חניה ושערים בחוץ.
האלומיניום של החלונות הוא אפור כהה מעט (34 קליל) וצבע הבית קרם בהיר, כנ"ל ציפוי אבן בהיר. צבע השערים צריך להתאים לחלונות (אפור) או לקיר הבית ואבן הציפוי (אופ וויט - קרם)?
צבע מעקות החוץ שטרם עשינו צריכים לדעתנו להשתלב עם צבע השער או שלא? האדריכל חולק על דעתנו.
גם אנחנו חלוקים ביננו לבין עצמנו.
נשמח לתגובות.
בתמונה חזית החניה, ומימין בין עמודי האבן צריך להיות מעקה החוץ. יש לציין שהחניה כוללת מבנה בגובה 2.50 עם סגירת חזית אלומיניום "שקופה" (סגנון הייטק).
תודה
מאחר וחזית הבית תזזיתית למדי ועמוסה באלמנטים אדריכליים הייתי מנסה להשקיט את המצב על ידי בחירה בצבע לשער ולמבנה החניה הדומה לגוון הטיח (קרם).

במקרה זה, מה לדעתך צריך להיות הצבע של המעקה הקדמי?

מאחר וחזית הבית תזזיתית למדי ועמוסה באלמנטים אדריכליים הייתי מנסה להשקיט את המצב על ידי בחירה בצבע לשער ולמבנה החניה הדומה לגוון הטיח (קרם).
תודה זוהר,
למעקה הקדמי (שעוד לא הוזמן) איפה שהדק בחזית, מתאים האפור של החלונות
או קרם כמו מבנה החנייה?
אני חושב שאפור...
מה דעתך?

עידו

כיצד המעקה אמור להראות?

תודה זוהר,
למעקה הקדמי (שעוד לא הוזמן) איפה שהדק בחזית, מתאים האפור של החלונות
או קרם כמו מבנה החנייה?
אני חושב שאפור...
מה דעתך?

עידו
כיצד המעקה אמור להראות?
אם המעקה מאוד מנימליסטי וגרפי או לחילופין אלמנט ייחודי-אמנותי הוא יכול להיות בגוון החלונות. אם הוא דומיננטי ובולט ניתן להשתמש עבורו בצבע קרם (כמו הטיח) על מנת להוריד את רמת הדומיננטיות שלו. סה"כ אפשר להשתמש בשני הגוונים שהרי אלו הגוונים ששולטים בחזיתות הבית. צריך רק להבין מה המשמעות של שימוש בכל גוון ביחס לחזית הבית וזה הדבר שיכול לסייע לכם להחליט. כלומר אם אתם רוצים להבליט את הנוכחות של המעקות והשערים בחזית הבית תשתמשו בגוון האפור. אם אתם דווקא מעוניינים למתן ולהרגיע תשתמשו בקרם. אם תראה לי באיזו דוגמת מעקה אתם בוחרים יהיה לי קל יותר להחליט.

מעקה

כיצד המעקה אמור להראות?
אם המעקה מאוד מנימליסטי וגרפי או לחילופין אלמנט ייחודי-אמנותי הוא יכול להיות בגוון החלונות. אם הוא דומיננטי ובולט ניתן להשתמש עבורו בצבע קרם (כמו הטיח) על מנת להוריד את רמת הדומיננטיות שלו. סה"כ אפשר להשתמש בשני הגוונים שהרי אלו הגוונים ששולטים בחזיתות הבית. צריך רק להבין מה המשמעות של שימוש בכל גוון ביחס לחזית הבית וזה הדבר שיכול לסייע לכם להחליט. כלומר אם אתם רוצים להבליט את הנוכחות של המעקות והשערים בחזית הבית תשתמשו בגוון האפור. אם אתם דווקא מעוניינים למתן ולהרגיע תשתמשו בקרם. אם תראה לי באיזו דוגמת מעקה אתם בוחרים יהיה לי קל יותר להחליט.
מעקה
היי
מעקה הכי פשוט ומינימלי.
צרפתי תמונה להמחשה

תודה

מכיוון שהמעקות מינימליסטיים ניתן לבצעם בגוון האפור

מעקה
היי
מעקה הכי פשוט ומינימלי.
צרפתי תמונה להמחשה

תודה
מכיוון שהמעקות מינימליסטיים ניתן לבצעם בגוון האפור
כפי שכתבתי בתגובתי הקודמת- בחזית הבית שולטים שני גוונים- הקרם והאפור. ניתן להשתמש בשניהם בשילובים שונים או באחד מהם. מה שאני מנסה להגיד זה שלשאלה שלך אין תשובה של נכון ולא נכון מאחר וזו ומדובר בטעם אישי. אם יש לכם אפשרות לעשות מודל תלת מימדי, תוכלו לבחון בו את גווני הגדרות והמעקות והשפעתם על המראה הכללי של חזית הבית. אולי זה הדבר שיעזור לכם להגיע לכדי החלטה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה