הדמיית הבית

מצב
הנושא נעול.

Avi632

New member
הדמיית הבית

הדמיית הבית
שלום לכולם.וחנוכה שמח
לאחר שעזרתם לי בתיכנון הבית עם הרבה עצות מועילות
התקדמנו לחזיתות והדמיה
אז הנה ההדמיה לפניכם עם הרבה עזרה שלכם
תודה

עברת באמת תהליך מדהים

הדמיית הבית
שלום לכולם.וחנוכה שמח
לאחר שעזרתם לי בתיכנון הבית עם הרבה עצות מועילות
התקדמנו לחזיתות והדמיה
אז הנה ההדמיה לפניכם עם הרבה עזרה שלכם
תודה
עברת באמת תהליך מדהים
אבנר שלום
התהליך שעברת איתנו באמת ראוי לציון- הגעת בהתחלה עם תכניות מאוד בעייתיות, החלפת אדריכל וכעת לאחר מספר סבבים של ביקורות ותיקונים אתה ומשפחתך בדרך להיות בעליהם של בית נוח ומוצלח.
לאורך התהליך מאוד אהבתי את הגישה החיובית שלך והפתיחות לקבל ביקורת, גם אם היא שלילית, ללמוד, להפנים אותה ולהתקדם תוך דבקות במטרה ליצור עבורך ועבור משפחתך בית שיתוכנן היטב למרות מגבלות המגרש. ועל זה בהחלט מגיע לך צל"ש ממני

יש לי כרגע שתי הערות ש"קופצות" לעיני. אחת, בנוגע לפרגולות- מאחר וחזית הבית מופנית לכיוון צפון לא בטוח שיש בפרגולות צורך, למעט כאלמנט דקורטיבי שכן הן מוסיפות עניין בחזית.
בנוגע לחלונות בסלון- ראיתי שהפנת את הויטרינה הראשית לחזית הקדמית ולכיוון החזית הצדדית-מזרחית תוכננו שני חלונות גדולים. האם לא כדאי ליצור ויטרינה גדולה גם לכיוון מזרח, שתיצור קשר בין הגינה הצידית והסלון?
שתהיה לך המון הצלחה בהמשך

Avi632

New member
תודה על התגובה זוהר..

עברת באמת תהליך מדהים
אבנר שלום
התהליך שעברת איתנו באמת ראוי לציון- הגעת בהתחלה עם תכניות מאוד בעייתיות, החלפת אדריכל וכעת לאחר מספר סבבים של ביקורות ותיקונים אתה ומשפחתך בדרך להיות בעליהם של בית נוח ומוצלח.
לאורך התהליך מאוד אהבתי את הגישה החיובית שלך והפתיחות לקבל ביקורת, גם אם היא שלילית, ללמוד, להפנים אותה ולהתקדם תוך דבקות במטרה ליצור עבורך ועבור משפחתך בית שיתוכנן היטב למרות מגבלות המגרש. ועל זה בהחלט מגיע לך צל"ש ממני

יש לי כרגע שתי הערות ש"קופצות" לעיני. אחת, בנוגע לפרגולות- מאחר וחזית הבית מופנית לכיוון צפון לא בטוח שיש בפרגולות צורך, למעט כאלמנט דקורטיבי שכן הן מוסיפות עניין בחזית.
בנוגע לחלונות בסלון- ראיתי שהפנת את הויטרינה הראשית לחזית הקדמית ולכיוון החזית הצדדית-מזרחית תוכננו שני חלונות גדולים. האם לא כדאי ליצור ויטרינה גדולה גם לכיוון מזרח, שתיצור קשר בין הגינה הצידית והסלון?
שתהיה לך המון הצלחה בהמשך
תודה על התגובה זוהר..
אין ספק שמי שמגיע לפורום עם ראש פתוח יכול לקבל הרבה מהנסיון שלכם

לגבי ההערות שלך
1.צודקת..הפרגולות יותר בשביל יופי ודקורטיבי
2.לגבי הוויטרניה העדפתי מקדימה ששם הגינה הגדולה והנוף
עשית חלונות בצד המזרחי ולא וויטרינה בגלל ששם ישם הסלון הגדול וממילא המעבר לא יהיה נגיש

שוב תודה לכם אין ספק שהתהליך היה ארוך ומייגע (אני חושב שאני בפורום פה בערך שנה וחצי)
אבל היה שווה..אין ספק

מצב
הנושא נעול.
למעלה