מילות פרידה

יולי108

New member
מילות פרידה

זהו, סיימתי. עברתי את ההריון, את הלידה ואת הברית ועכשיו אני מוכנה להשתפך קלות. רציתי רק להגיד מילה טובה לכל אלו שחברות בפורום הזה. בהריון הראשון נכנסתי הרבה לפורום ב ynet וגם אני כמו כולם השתתפתי בדיונים הכל כך תמימים של עדלה זו או אחרת, שמות, צבעים וגזים. יש משהו באובדן הריון שלוקח את התמימות הזו קיבינימט, ולכן מאוד שמחתי להתקל הפורום הזה אחרי מה שהיה. אמנם התחלתי כמובן בפורום אבדן הריון אבל לשמחתי מהר מאוד עברתי הנה. קיבלתי פה הרבה חיזוקים חיוביים ועידודים מבנות שמעולם לא פגשתי ושחוו דברים דומים למה שאני חשתי, דברים שלא יכולתי לדבר עליהם בשום מקום מחוץ למקום הזה. לא עם חברות לא עם בעלי ובטח שלא בפורום הריון רגיל. יש פחדים שלא עוברים עליהם בהינף יד וידעתי שלא משנה מה, לא יבטלו פה את הפחדים והתחושות שלי. לי זה היה נורא חשוב. אז אני מסיימת את חברותי פה, עם 3.5 ק"ג של אושר תהומי (וחוסר שינה בלילה וציצים ענקיים אבל בלי תפרים) ומאחלת לכל מי שעוד פה שיעבור מהר ובקלות ושהכל יהיה טוב. מגיע לנו, לא?

Tנקר בל

New member
תודה על מה שכתבת ../images/Emo24.gif

אני שמחה מאוד שהגעת לשלב הזה, ושאת נפרדת מסיבות טובות

נאשא

New member
טינקר

מה דעתך, אולי תעלי את המילים המרגשות האלה לטאגליינס?! (סליחה שאני פונה אליך ככה ולא במסר, אבל זה די בכוונה, כדי שיראו את המחמאה שלי ברבים. מאד התרגשתי).

happy

New member
יקירתי איזה כיף לקרוא אותך

את האושר שקוראים בכל מילה ומשפט ממך. המון המון מזל טוב להולדת ה

לא שלום, רק להתראות

תודה על המילים החמות. מזמינה אותך גם ל"הורות לאחר אובדן", פורום ההמשך לפורום הזה.

למעלה