לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1042510,425 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר אובדן -תמיכה

הריון חדש לאחר חוויית אובדן.אבל, כאב, חרדות, אובדן התמימות, ותקווה שבירה ומהוססת - יוצרים מערבולות שלפעמים קשה לצלוח אותן.לאלה מצטרפת פעמים רבות תחושה של בדידות ושל חוסר שייכות: תחושה שאין לנו מקום באף אחד מן הפורומים הקיימים, ציפיית הסביבה שעכשיו נחזור לעצמנו, נשמח, נהיה ´כמו פעם´. התחושה שיש כל כך הרבה לחלוק ולפרוק ויש כל כך מעט עם מי.כאן המקום לתמוך ולהיתמך, לשתף ולעזור, לחלוק את הפחדים הגדולים והשמחות הקטנות ולדעת שיש נשים אחרות שיכולות להבין אותנו, עם ובלי מילים.כולן מוזמנות, מי שבהריון ומי שעדיין מנסה, מי שרוצה אבל פוחדת, וגם מי שאחרי ורוצה לעודד ולשתף. גם החצאים האמיצים שותפינו לדרך הארוכה יתקבלו בשמחה!מקווה שהמקום הזה יהיה בית חם לנשים שזקוקות לו, ומאחלת לכולנו לצאת מכאן במהרה עם חיים חדשים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר אובדן -תמיכה

הריון חדש לאחר חוויית אובדן.אבל, כאב, חרדות, אובדן התמימות, ותקווה שבירה ומהוססת - יוצרים מערבולות שלפעמים קשה לצלוח אותן.לאלה מצטרפת פעמים רבות תחושה של בדידות ושל חוסר שייכות: תחושה שאין לנו מקום באף אחד מן הפורומים הקיימים, ציפיית הסביבה שעכשיו נחזור לעצמנו, נשמח, נהיה ´כמו פעם´. התחושה שיש כל כך הרבה לחלוק ולפרוק ויש כל כך מעט עם מי.כאן המקום לתמוך ולהיתמך, לשתף ולעזור, לחלוק את הפחדים הגדולים והשמחות הקטנות ולדעת שיש נשים אחרות שיכולות להבין אותנו, עם ובלי מילים.כולן מוזמנות, מי שבהריון ומי שעדיין מנסה, מי שרוצה אבל פוחדת, וגם מי שאחרי ורוצה לעודד ולשתף. גם החצאים האמיצים שותפינו לדרך הארוכה יתקבלו בשמחה!מקווה שהמקום הזה יהיה בית חם לנשים שזקוקות לו, ומאחלת לכולנו לצאת מכאן במהרה עם חיים חדשים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו
לפורום אובדן הריון תמיכה לפורום הורות לאחר אובדן
המשך >>

לצפיה ב-'מילות פרידה'
מילות פרידה
<< ההודעה הנוכחית
13/09/2006 | 15:05
9
99
זהו, סיימתי. עברתי את ההריון, את הלידה ואת הברית ועכשיו אני מוכנה להשתפך קלות.
רציתי רק להגיד מילה טובה לכל אלו שחברות בפורום הזה.
בהריון הראשון נכנסתי הרבה לפורום ב ynet וגם אני כמו כולם השתתפתי בדיונים הכל כך תמימים של עדלה זו או אחרת, שמות, צבעים וגזים. יש משהו באובדן הריון שלוקח את התמימות הזו קיבינימט, ולכן מאוד שמחתי להתקל הפורום הזה אחרי מה שהיה. אמנם התחלתי כמובן בפורום אבדן הריון אבל לשמחתי מהר מאוד עברתי הנה. קיבלתי פה הרבה חיזוקים חיוביים ועידודים מבנות שמעולם לא פגשתי ושחוו דברים דומים למה שאני חשתי, דברים שלא יכולתי לדבר עליהם בשום מקום מחוץ למקום הזה. לא עם חברות לא עם בעלי ובטח שלא בפורום הריון רגיל. יש פחדים שלא עוברים עליהם בהינף יד וידעתי שלא משנה מה, לא יבטלו פה את הפחדים והתחושות שלי. לי זה היה נורא חשוב.
אז אני מסיימת את חברותי פה, עם 3.5 ק"ג של אושר תהומי (וחוסר שינה בלילה וציצים ענקיים אבל בלי תפרים) ומאחלת לכל מי שעוד פה שיעבור מהר ובקלות ושהכל יהיה טוב. מגיע לנו, לא?
הריון לאחר אובדן -תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה על מה שכתבת '
תודה על מה שכתבת
13/09/2006 | 17:55
2
19
אני שמחה מאוד שהגעת לשלב הזה, ושאת נפרדת מסיבות טובות
לצפיה ב-'טינקר'
טינקר
13/09/2006 | 22:41
1
14
מה דעתך, אולי תעלי את המילים המרגשות האלה לטאגליינס?!

(סליחה שאני פונה אליך ככה ולא במסר, אבל זה די בכוונה, כדי שיראו את המחמאה שלי ברבים. מאד התרגשתי).
לצפיה ב-''
13/09/2006 | 18:22
9
מבינה את האושר שלך עכשיו. תהני מכל רגע.
לצפיה ב-'כאלה פרידות, הלואי עלינו כל יום'
כאלה פרידות, הלואי עלינו כל יום
13/09/2006 | 22:39
8
לצפיה ב-''
14/09/2006 | 00:35
4
לצפיה ב-'להתראות'
להתראות
14/09/2006 | 09:33
12
מזל טוב על הלידה וההורות החדשה.
לצפיה ב-'יקירתי איזה כיף לקרוא אותך'
יקירתי איזה כיף לקרוא אותך
14/09/2006 | 11:35
11
את האושר שקוראים בכל מילה ומשפט ממך.

המון המון מזל טוב להולדת ה

לצפיה ב-'לא שלום, רק להתראות'
לא שלום, רק להתראות
14/09/2006 | 11:51
19
תודה על המילים החמות.

מזמינה אותך גם ל"הורות לאחר אובדן", פורום ההמשך לפורום הזה.

הודעות אחרונות

16:38 | 05.05.20 לב שבור13
11:59 | 16.04.20 שירהד1
16:24 | 09.03.20 hope60
21:42 | 07.03.20 אובדתעצות1
13:24 | 17.02.20 secondtime82
11:42 | 05.02.20 secondtime82
15:18 | 03.02.20 שירהד1
11:43 | 31.12.19 irinka2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ