שרשור אתרים ל"הריגת הזמן" בשמירה

Tנקר בל

New member
שרשור אתרים ל"הריגת הזמן" בשמירה

הבה נספק מענה למצוקתן של כל חברותינו שנאלצות לשכב בשמירת הריון, ומחפשות דרך להעביר את הזמן (ולא מצליחות, נדמה שהוא החליט להישאר לנצח בשבוע ההריון הנוכחי שלהן, ולא להתקדם לעולם), שבערב אומרות מי יתנני בוקר, ובבוקר מי יתנני ערב, שצריכות הסחת דעת דחופה, כי הדבר היחיד שמעניין אותן כרגע הוא מה יהיה גורל ההריון - מתי ואיך הוא יסתיים (אנחנו בטוחות שבטוב, אבל הן, הנוגעות בדבר, בכל זאת חוששות). אני מציעה לפתוח בזאת שרשור אתרים שיעביר להן כמה שעות - משחקים, בדיחות, חידות, ומזון למחשבה. לטובת כל הדורות הבאים נעלה אח"כ את הקישורים לקישורי הפורום או למאמר

קנגה רו

New member
הנה אתר אחד - מ-ע-ו-ל-ה!!!!

ולהלן אחד האתרים שמר (ושומר עדיין) על שפיותי בפרט ושפיות בני בתי בכלל ... להלן : - האתר

קנגה רו

New member
אז זהו שאם מחפשים אתר

שיעלה לך את לחץ הדם - אין כמו פורום הבורדריות (הבוקר לחץ הדם שלי היה נמוך משהו, הצצה חטופה - ואופס... אם לא הייתי יודעת אחרת הייתי אומרת "חשש לרעלת הריון" שגם המשפט הזה נכון תרתי משמע)

תמריק

New member
יו אני כזו סתומה ../images/Emo70.gif ../images/Emo163.gif

לקח לי שלוש פעמים להבין את הקטע, וכל פעם אני אומרת לעצמי "חייבים לפרמט כבר את המחשב הדפוק הזה...".
מי קיבל אותי לאוניברסיטה, מי? אין תקנה למצבי הקלוקל. המלצותי: כורה הזהב כמובן ומאז'ונג (אני מכורה אמיתית). אני נכנסת דרך פורום משחקים בוואי נט, ולפעמים מוצאת התמכרויות חדשות.

תמי ס

New member
בטח שאפשר און ליין

אחרת כבר היה נסתם לי המחשב מרוב משחקים

נאשא

New member
זה האתר שלי!!!

גם אני רציתי להמליץ עליו. יוווווווווו, איזה ממכר, חבל"ז מזמז! תמקיל'ה, אחלה המלצה.

נתושקי

New member
לא אתר - אבל הורג זמן מצוין

V.O.D בכבלים - צפייה "על פי דרישה" (חלק בחינם וחלק בתשלום לא גדול) בהמוני סדרות (פלורנטין, החמישיה הקאמרית, שבתות וחגים, בת-ים - ניו יורק ועוד ועוד). פשוט "מורידים" לממיר את התכנית שרוצים לצפות בה ואז זה מתנהג כמו וידאו - אפשר לעצור באמצע לפיפי
, אפשר להפסיק ולהמשיך אחר כך וכו'. ו... לא, אין לי אחוזים ב"ערוצי זהב"...

זה טוב שאפשר לעצור לפיפי

כי אני פשוט מעבירה ימים ולילות את זמני ב...לעשות פיפי.

נתושקי

New member
מוכר... מוכר מאוד... ../images/Emo13.gif

ומתקבל באהבה יחד עם כל יתר ה"מרעין בישין" שצריך לעבור בדרך להגשמת חלום האמהות...

נוריה

New member
bubbles ../images/Emo40.gif../images/Emo40.gif../images/Emo40.gif

אחרי שהגעתי בזמן ההריון לשיאים עם כורה הפחם על כל סוגיו (המאוהב, ועם הביצים הצבעוניות והמהדורה המיוחדת ואפילו עד לאס ווגאס הגעתי)... אז מצאתי התמכרות חדשה - משחק הבועות - במיוחד מתאים לשמירת הריון!

נאשא

New member
איזה גדול../images/Emo9.gif

עשית לי לחייך בסוף יום לא משהו. נכשלתי די מהר (קיבלתי 930, ואני מרגישה עד פה את הרוח מנשיפת הזלזול שלך), אבל נהנתי כמו ילדה קטנה. הולכת לשחק שוב!

תמי ס

New member
מה, את עושה צחוק?

ה-bubbles הזה הוא ישן אצלנו כבר. הבת שלי הכירה לי אותו (ואגב, אנחנו משחקים אותו באתר המשחקים של וואלה, יותר גדול ויותר ידידותי). ואפשר לגלות כאן שאחרי שהכרתי לנייטי את המשחק הזה בזמן אחת משיחות הטלפון, היא סגרה לי את הטלפון ואמרה שאין לה זמן כי יש לה בועות לפוצץ

דיא

New member
לא יפה ככה ללעוג למאותגרים בועתית

גם אני יושבת פתאום ומפוצצת במקום לסיים את המכתב שאני עובדת עליו כבר יומיים.

תמי ס

New member
ללעוג??? חלילה ../images/Emo12.gif

יש נושאים שלא צוחקים עליהם. <אייקון של תמי משתוממת על הצורך לכתוב מכתבים בחצות>

למעלה