ושוב שרשור היכרות

לידה קלה ../images/Emo57.gif

את כבר כל כך קרובה מכירה את התחושה הזאת כ"כ, נראה לי שזה התכנסות פנימית והכוננות לקראת הלידה. שתהיה לידה קלה וטובה

ואני פוחדת להיחשף לכן...

אספר ממש בתימצות לא משמעותי. בשנות ה- 30 לחיי (פלוס מינוס) 3 אובדנים כששניים מהם בשבועות מאוד מתקדמים. ילד/ה אחד/ת מקסימ/ה. כיום בשבוע 10+ עם חרדות איומות (נו מי מאיתנו לא
)

טוב אז גם אני../images/Emo4.gif

אזרתי אומץ. בת 23 וחצי,נשואה, מנסים בכל המרץ להכנס להריון, בנתיים ללא הצלחה. מתוקה בגלל סכרת נעורים וסתם ככה :) בעברי הלא רחוק 2 אובדנים, שניהם סביב השבוע 26, משתי סיבות שונות לכאורה. שמחה לראות את כל הותיקות פה ברדך ל.. או כבר אחרי. כל כך מחמם את הלב לראות את היקרות לי עם ידיים מלאות. זהו נראה לי. לא משתתפת הרבה, סתם כי עוד לא שייכת ל"הריון אחרי.." אבל מאוד רוצה. אוהבת, אני.

Tנקר בל

New member
את דווקא מאוד שייכת../images/Emo13.gif

ואם את צריכה תירוץ - תישארי כמומחית הפורום לענייני סכרת. הולך?

ה ו ר י ת

New member
(עוד) לא בהריון.....

שני אוצרות מופלאים בבית. הריון IVF לאחר 6 שנים של נסיונות. הופסק בשבוע 20 בגלל תסמונת דאון. אח"כ עוד שני ניסיונות שלא הניבו כלום. מחכה שיגמר הקיץ כדי לנסות ולזכות בסטטוס הנחשק. אבל מרשה לעצמי להתפקד כאן (wishfull thinking
)

Tנקר בל

New member
כנ"ל ../images/Emo20.gif

גם בתקופת הנסיונות - את שייכת לכאן מעצם הגדרת הפורום, הוא כולל גם לקראת הריון (אחרי אובדן לא שייכים ו/או לא תמיד מרגישים בנוח, בפורום התמים של לקראת הריון).

ה ו ר י ת

New member
לקראת הריון ?

באמת עידן התום.... אנחנו יותר קרובים לקומונת ותיקות פורום פוריות... אבל אני גם פה תודה

למעלה