"במילון שלנו"

ענתש

New member
באמת שלא בכעס... רק רוצה להסביר

כי זה באמת נקודה בעיתית ביותר בפורום הנקה. תמיד כשמישהי תרצה לשלב או לגמול ישאלו אותה למה. ואף פעם זה לא "למה" של "אל תעשי את זה" - יש סיבה ל"למה" והסיבה היא שהתשובה של משתתפות הפורום מאד תלויה ב"למה" את רוצה לשלב או לגמול. יש המון דרכים לעשות גמילה והמון דרכים לשלב תמ"ל ומה שמפריע לך, הדבר שגורם לך לבחור בדרך הזו, מאד משנה את התשובה של "איך" לעשות את זה. ותמיד תמיד מתלוננים על השאלה הזו. אני בספק אם תוכלי למצוא שירשור בו מישהי רצתה לגמול או לשלב תמ"ל, נשאלה "למה", השיבה במדוייק ולא קיבלה תשובה אוהדת ורלוונטית. הבעיה עם אלו שנשאלות "למה" ונעלבות ולא נשארות כדי לבדוק למה בדיוק שאלו אותן את זה...

את ממש הילדה הבעייתית של הכיתה

סכסכנית שכמוך
. פיכסה עליך. לא יעזור לך, לא תצליחי לחולל כאן מהומה בנושא, פשוט כי ענתש ואני ננצל את קשרינו הנהלה, נמחוק ונחסום אותך!!! (כן, בטח...) גם לי היה קשה בהתחלה עם השרשורים שם, אבל אחרי שמתרגלים, מגלים שזה הכי נכון. ולמזלינו (גם כן מזל
) הפורומים "שלנו" מספיק קטנים שלא צריך בהם מדיניות שרשורים.

מעיןבר

New member
ענתש סיפרה משהו אחד...

ואני אספר לך ששילבתי תמ"ל מגיל 4 חודשים כי השאיבות עלו לי בריאות ועדיין המשכתי להשתתף בכיף וממש לא נודיתי. אני גם כותבת את דעתי הלא מיינסטרימית בפורום ההוא ומתקבלת בשמחה למרות הכל. לעניין מדיניות השרשורים - זה רק עניין של הרגל. בפורומים כ"כ גדולים והומים אין ברירה אלא לנקוט במדיוניות שכזו אחרת זה הופך לבלתי נסבל ע"ע הריון ולידה לפני התקף הקינון של ענתש

Tנקר בל

New member
שימו ../images/Emo23.gif

ענתש הגנה על פורום הנקה אבל לא על יצאה להגנת פורום הריון ולידה המושמץ. כל המוסיף - גורע

ענתש

New member
פורום הריון ולידה לא צריך הגנה.

החן שלו הוא בתמימות שלו ובשטוטניקיות לפרקים שלו... ולכן אין מה להגן על הפורום שלי, הוא כזה, זה נכון. ואני אוהבת אותו גם בגלל זה (לא רק).

פלגיה

New member
../images/Emo140.gif אני אוהבת אותו מאוד

למרות מדיניות השרשורים החדשה
נעזרתי בו, גם אחרי הסקירה הדפוקה שהיתה לי, וגם לקראת הלידה, וכיף לי לגלוש בו. <פלגיה משמשת כפרקליטת השטן>

Tנקר בל

New member
צחקתי../images/Emo13.gif

אני בטוחה שאת אוהבת אותו. חוש ההומור המוזר שלי כל כך פתלתל לפעמים, שאני חייבת לוודא שהבנת.

תולו

New member
מקווה שהיא לא תהרוג אותי../images/Emo3.gif

מונח מילוני אשר כבודו במקומו מונח, או יותר נכון - כבודה: תמי אפס !

תמי ס

New member
תאמיני לי שכבר כל כך התרגלתי

שהתחלתי לקרוא לעצמי תמי אפס. כדאי לשנות באופ רשמי???

פלגיה

New member
מכונה גם "אבקת הקסמים של הפורום"

מכילה את שמות משתתפות הפורום, ונלקחת כצידה לדרך בידי משתתפת ההולכת ללדת, כדי להתפלל עליהן לפי בקשתן לכניסה להריון ו/או ללידה טובה ובזמן. מקורה באמונה רווחת שתפילה של יולדת בזמן הלידה מקבלת "קיצור תורים" בשמים, באמונה שליולדת בזמן לידה יש זמן וכוח לתפילות ארוכות, ובאמונה שאלוהים יודע בדיוק מי זאת האישה שמסתתרת מאחורי הניק המצחיק.

תמי ס

New member
ה- רשימה

דף נייר שבעטיו כמעט נשלחתי הישר מחדר לידה לאשפוז במחלקה פסיכיאטרית. כשהייתי צריכה להתחיל ללחוץ אמרתי: רגע, הרשימה!!! וזכיתי למבטים מלאי רחמים מהצוות. נו טוב, מה כבר אפשר לצפות ממני...

פלגיה

New member
"התל"מ האבוד"

תל"מ (ר"ת) = תאריך לידה משוער. נקבע בשרירותיות כלשהי בתום 40 שבועות ממועד הווסת האחרונה. רק כעשרה אחוז מהלידות הטובות מסתיימות בדיוק בל"מ, ואף על פי כן מציינות אותו אלה שהריונן נפסק הרבה קודם לכן כיום זיכרון. בבוא יום התל"מ האבוד שלה פותחת הגולשת הודעה בפורום בנוסח "היום התל"מ האבוד" ובורחת למערה. נוסחים מקובלים לתגובות להודעה זו כוללים: "זוכרת איתך"
[כי תפוז לא חשבו לצייר אייקון של חיבוק בוכה]

קנגה רו

New member
בורדרים , פורום

כינוי נטול חיבה ועמוס בקינאה/סלידה/פרצוץ עקום שאומר "הן חיות בעידן התמימות"(ע"ע) לפורום הריון ולידה. הוענק אחר כבוד לאור ריבוי שאלות הקשורות בעיצוב פנים (של חדר התינוק לא של האינסטלציה (ע"ע) הפרטית שלנו)

פלגיה

New member
גנבת לי. הנה פירוט נוסף

אמא של פילפילון - האמא הטובה של הפורום. מומחית לבדיקות אולטראסאונד ולמילים טובות חכמות ומנחמות. בזמנה החופשי מנהלת בפורומים "אובדן הריון" ו"הורות לאחר אובדן" ואמא ביולוגית של סופגנייה, מופלטה וגומבוץ

פלגיה

New member
גזר כחול

שם קוד לאייקון של תפוז הנראה כך
ושמו המפורש מהווה מילה גסה בפורום שמשתתפותיו לא ממש מעוניינות במניעת הריון.

למעלה