"במילון שלנו"

ברבי28

New member
"נשים נורמאליות"

כאלה שלא עברו את אובדן התמימות עיין ערך רוח על המיים

בנצ100

New member
מעולה...

ואופייני בעיקר לפורומים הצדקניים דוגמת פורום הנקה בתפוז, אמנות הלידה או באופן טבעי... אצלנו מותר לתת מטרנה...

סליחה, אצלך אולי מותר, אצלי אסור

אמרה אש"פ בטון צדקני. (אסור מטרנה, מותר סימילאק
)

ענתש

New member
וחייבת לשאול משהו על מטרנה...

הם יצאו עכשיו בקמפיין שאומר "התמ"ל היחיד שמיוצר בישראל ונבדק בישראל" ואני רוצה להבין - זו פרסומת או אזהרה ?

פלגיה

New member
זהו, ענתש, עכשיו אני מבינה

את בטח אמרת לליאור "אצלי אין תמ"ל עד גיל שנתים" - והוא בלבל בין תמ"ל לתל"מ.

בטח ש../images/Emo18.gif גם אני חשבתי על זה

ומתה גם על הניסוחים הזהירים שלהם למשל "מכיל 3 מרכיבים שבחלב האם לחיסוניות, אינטילגנציה ועיכול" יעני, זה מה שזה עושה בחלב אם, אצלנו זה גורם לעצירות, מתח, פיהוקים ונקודות אדומות, עכשיו, לכו תתבעו אותנו, ניסחנו זהיר..

ענתש

New member
רק מסתייגת מהירידה על פורום

הנקה בתפוז. בפועל זה פורום הרבה פחות פאנאטי מה"שם, שיצא לו. יש שם הרבה נשים שמשלבות הנקה עם תמ"ל וכל מי שרוצה לגמול ולא משנה אם בגיל שעה או בגיל חמש מקבלת מענה מנומס וענייני ועוזר. כמעט אף פעם אין שם התלהמות או קיצוניות ואני חושבת שבכל השלוש שנים שאני שם אפשר לספור על חצי-יד אחד אפילו את המקרים של רוע לב. וזה באמת נדיר בפורום כל כך הומה. אני חייבת להגיד שזה אחד הפורומים עם ריכוז יוצא דופן של נשים שהן גם אינטיליגנטיות בצורה מדהימה וגם נשמות טובות ברמה שמעלה לי דמעות בעיניים כל פעם מחדש. האמת ? שמכל הפורומים הוא הכי הכי הכי ה
שלי האהוב. גאה להיות חלק מהחבורה של הנשים האלו ולקרוא להן חברות

נייטי

New member
ענתש מסכנה שלי - כל הפורומים שלך

מושמצים. אל תדאגי, כשישמיצו אותנו (ואגב בצדק!!!), את לא צריכה להגן עלינו. הנשים כאן הן אנדר-דוג מוחלט ונראה לי שסבבה להן עם זה. ואני לא ממש גאה לקרוא להן חברות
. מעניין איך קוראים לנו בפורומים אחרים.....

מה איך? מגיפה מהלכת

וגם יש טון דומה לזה של "לא מתווכחם עם משפחה שכולה" כלומר: את מדברת שטויות, לא יודעת מהחיים שלך (טוב, בטח, הם בפתולוגיה, שם יודעים) אבל לא נגיד לך את זה כי את מה"מצורעות".

ענתש

New member
מותק, אני מגינה עליכן בלהט

כשמשמיצים אתכן (מזמן הן לא העזו...). אני בוחרת את הפורומים שלי (ואת החברות שלי) בקפידה, בפינצטה, ואני קשורה לכווולם (טוב, אולי חוץ מל"מכושפות"... שם אני סתם מחפשת ספויילרים
).

ענתש

New member
זה "רמזים וקילקולים" לגבי מה הולך

לקרות בפרקים הבאים שעוד לא שודרו. או במילים אחרות - הרבה ילדים משועממים בני 12 קוראים בהמון אתרים מחו"ל כל מיני רמזים על מה הולך לקרות בסידרה ומבזבזים על זה שעות רק כדי לכתוב לי תקציר במילים ספורות בפורום. אז למה שאני אתאמץ ? (מכורה למכושפות
)

בנצ100

New member
אני אתנסח בזהירות...

כי יש לי רקורד של מחוללת מהומות בין פורומים...
נכון, בפורום יש המון בנות שעונות תשובות מאוד מפורטות לשאלות שחוזרות על עצמן שוב ושוב, ויש שם סבלנות והמון ידע מקצועי וזה מקסים. מה מעצבן שם? בעיקר מדיניות השרשורים. פשוט מפחיד לפתוח הודעה חדשה. מקבלים נזיפה במקום, וחייבים לשים כותרת לפני ההודעה ויש כותרות כל כך מגוחכות בניסיון ליצור פינות ולהימנע מהנזיפה "למה לא שירשרת?" וקצת ש, לא ממש לגיטימי שם לומר שאת משלבת, או רוצה להפסיק. יש שם בהמון נימוס ועדינות קבוצה שמיד תתהה למה את בכלל שוקלת את זה, למה שלא תשאבי, ראית יועצת הנקה? וכו' וכו'. מי שקצת קוראת, מרגישה לבד לא נעים להודות בזה וזה נראה לי טפשי. שתי הדרכים לגיטימיות, ולא צריך להביך סתם. ושוב אומר סליחה מראש על הביקורת ומקווה שלא תיפתח כאן מערכה בנושא...

למעלה